Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, mně asi pře půlrokem tchýně nabízela zrzavej kožich. Slušně jsem jej odmítla. Tak doufám, že jej nebudu muset slušně vzít zpět. Nemám ráda kožichy ]-( K tomu svatba v kostele, budou mě vysekávat z ledu nebo sbírat zuby po zemi ;-(
Odpovedať
holky, ať bude jakkoliv, my na tom nic nezměníme. Když budem všechny pozitivně myslet a doufat, přivoláme si to, tak šup, mobilizace. Stressing nad něčím, co nemůžem ovlivnit, nemá smysl. Tak začínám: bude 20 až 24 stupňů, babí léto, sluníčko. Bezvětří nebo jen mírný větřík :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: přes den 22°, mírný větřík, lehce pod mrakem, bez srážek.. A všude plno barevnýho listí! větřík dovolí dynamičtější fotky a na focení samotný je lepší lehce zataženo - je to měkčí světlo, než když svítí sluníčko. Navíc ty efekty oblohy, když se po ní ženou lehký mráčky...
Odpovedať
já ho trošku potřebuju, budeme se fotit až předvečer zřejmě... :-) ale beru to...na střídačku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: OK přes den bude lehce zataženo, bez srážek, večer se vyjasní a ve finále budou neodolatelný červánky během západu slunce. Vyhovuje?
Odpovedať
naprosto! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: super, tak já nahoru posílám objednávku:o)
Odpovedať
že se pod to podepisuju :-)
Odpovedať
Ahoj i já se pod ní podepíšu :-D Už jsem tady dlouho nebyla. Teď jsme byli na dovči v Chorvatsku a ten přechod z35 do 9 stupňů mi vůbec neudělala dobře. Celkem se už začínám bát jak bude. Holky prosím, řekněte mi, co vám ještě chybí, ať nemám depku, že jsem sama co nemá všechno. Teprve dneska jsme byli na matrice, ale všechno klaplo.
Odpovedať
Profilova fotka
lucasek: no nám chybí: dort, kadeřnice, kosmetička, vyrobit jmenovky, koupit nějaké věci na zabavení pro děti (omalovánky, pastelky atd.), vyrobit mašle na výzdobu aut, buď v klidu, protože jestli to stihnu já, tak musí už každá :) Jo a tu objednávku si nechte podepsat i tam nahoře, ať máme jistotu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mně chybí třeba vyrobit jmenovky, rozmyslet, kterýho hosta ubytovat do jakýho pokoje (budeme mít i nějaký děti a tak), nahlásit počet lidí na hostinu a raut (to budeme vědět, až nám hosté potvrdí účas), objednat koláče a zákusky, rozmyslet, kdo jakým autem pojede... Jinak je všechno snad zařízený nebo aspoň objednaný.. Trápí mě akorát jedna věc - svatební cesta. Nemáme zařízeno, ani vymyšleno kam.. Chtěli jsme do slovenských termálů, ale při těch cenách to asi vzdáme. Za ty prachy můžeme na 10 dní k moři:o/ Kdybyste měl někdo tip, kam v ČR nebo SR na 5 dní s polopenzí za slušný prachy, tak pište. Kdyby to byly lázně, zlobit se nebudu (pár masáží a zábalů si nechám líbit), ale hlavně, aby okolo byla pěkná příroda a dalo se chodit na půldenní procházky. A raději něco menšího, ráda si užiju samotu jen s (tou dobou již) manželem.
Odpovedať
Profilova fotka
civet: teď se otevírají něaké balneo lázně v Jeseníku, byl o tom teď někdy článek na iDnesu. A já osobně teda můžu doporučit Luhačovice ;-) My s tou svatebkou teď bojujeme, nedaří se nám přes Němce ulovit ten správný zájezd, každých deset minut se tam mění ceny atd. Jak řešíte rozesazení hostů? Já nevím, jak to poskládat... navíc večer jdeme domlouvat na místo akce harmonogram a detaily...ale netuším, co vlastně řešit :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak to jsem vlasně v klidu, díky moc :-) mi chybí kadeřnice, jmenovky, vývazky, kytka, prádlo a boty pro ženicha, nějaké serepetičky na stůl, ale tak z 80% už mám, rozesazení na hostinu. A další věci co je třeba udělat jsem rozdělila mezi ostatní. Mamka peče cukroví a dorty, taťka s tchánem zařizuje hostinu, tchán má pro nás svatební prasátko a taťka kuchaře :-D civet: a co takhle termály v Maďarsku? je tam krásně a třeba Sarvar není tak daleko od Slovenska a je to levnější než Slovensko.
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: v Jeseníku jsme byli asi před 4 lety a poprvadě řečeno je to horký tip, kam bychom jeli, pokud nic jinýho neseženem. Je tam úžasnej vzduch a moc krásně. Luhačovice jsme plánovali, ale prý je to tam malý (na nějaký výlety). rozesazení hostů - na ženichově straně jeho rodiče, svědek s rodinou, sourozenci s partnery + příbuzní a pokud se vejdou tak i nějací kamarádi. Na mojí straně moji rodiče, svědkyně s partnerem, sourozenec s rodinou a kamarádi (já tam příbuzný krom rodičů a sourozenců mít nebudu). budeme mít stoly do U. A domluv se na tom, v kolik co bude, co bude v rautu a za kolik (pokud to ještě nevíš), kolik lidí vás bude obsluhovat, do kolika tam můžete být, zda chtěj nějaký prachy navíc, když vás budou obsluhovat třeba po obvyklý zavíračce, jak a kdy chtěj zaplatit za celou akci, jestli chtěj zálohu, kdy musíte nahlásit počet lidí, v kolik bude připravený stůl, jaký chcete zvyky (který zařídí restaurace), kdy tam můžete navézt dort a sladkosti, kdy tam může přijet květinářka s výzdobou.. to jsou první věci, co mě tak napadly, ale je toho asi víc a nebo jste už většinu z toho vyřešili.
Odpovedať
Profilova fotka
lucasek_x: Maďarsku se nebráním:o) Máš konkrétní tip na ubytování v tom Sarvaru?
Odpovedať
Profilova fotka
civet: kolik obsluhy je dost dobrá otázka! Do kolika je v poho, můžem tam být libovolně, neplatíme nic navíc, stačí, když budeme "konzumovat" :-D To mi přijde hodně dobré od nich. A ptalui jsme se, jestli nebude vadit, že budem vyřvávat do rána, když tam budou hoteloví hosté...prej ne, že každému pokoji donesou víno a předem se omluví, že je svatba ;-) To rozesazení řeším halvně kvůli tomu, že máme 5 kulatých stolů, tak nevím, ejstli třeba obě ségry k jednomu stolu...nebo promíchat s kamarádama? Máme víc známých než rodiny, ale je jich určo dsot takových, co se navzájem neznají.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D my toho ještě nemáme :-D kadeřnice, prádlo a šperky pro nevěstu, vestu s košilí a botama pro ženicha, květiny ani nevím jak budou vypadat, holuby máme zatím zdaleka, výzdoba tak ze 70%, polotovary dárečků pro rodinu, převlečky pro naše pejsky, musím si přešít popůlnoční šaty, teprve včera jsme si namysleli počty zákusků a dort ještě taky nemáme moc namyšlený, objednat u strejdy saláty a chlebíčky, vyzkoušet v sále mixák (který snad mít budem!), líčidla pro nevěstu, výzdoba na autíčka, půjčit nádobí na oběd a koupit plastové na odpoledne, dokončit vývazky (co jsem si to vymyslela za složitost???? :-D ), sehnat vysněné ubrousky, každý víkend jezdit na místo činu sekat zahradu (což začíná být zbytečné, i když jste holky zařídily, ať je pěkně ;-) ) .... mám pokračovat??? :-o Ale náááhodoooou, aspoň máme objednané šaty, prstýnky a termín na matrice :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Holky! taky se podepisuji pod objednávku. A dávám doporučení na dovču, jedeme do Adršpachu do jednoho penziónku v říjnu od 23.10. a mají volno. Osoba noc 300,-, ale bez stravy-je tam kuchyň, ale jsou tam hospůdky. A je tam nádherně! My už tam jedeme asi po páté. Všude se tam dá chodit i v nepřízni počasí. Jen ty zábaly chybí....... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veve zlobidlo: odkud máš holuby? My si před 14 dny přivezli 5 párů bílých poštáků za 1500,- Už je trénujeme na návrat. Jsou krásní. Můžeme zapůjčit dva páry bílých benešovských. Ale asi je nepochytáte :-|
Odpovedať
Profilova fotka
maky: myslím, že z Kladna, ale nejsem si jistá... a jsou šedí, a ne bílí, ale to mi vůbec nevadí :D
Odpovedať
Profilova fotka
Z Loun je pan Petržílka-posuzovatel holubů. Holubů má plný holubník. Jak se jmenuje chovatel z Kladna? Znám je tam. Budeš mít asi modré černopruhé nebo bělopruhé holuby ( je to šedá barva, ale dle vzorníku modrá). Jen holka pozor, jak vezmeš holuba do ruky, brzy ti kadí. Hlavně mláďata, ty hned.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D to by v půjčovně asi nerozdejchali :-D možná to jsou ty Louny, já vůbec nevím.... nevíš o někom blíž? Libochovice apod.?
Odpovedať
Profilova fotka
V Libochovicích jsou také chovatelé. Ale to bych se ti musela mrknout do katalogu. Teď tam byla výstava-měla jsem tam posuzovat, ale nejela. Nejbližší teď bude výstava v Olovnici tento víkend. Je tam holubářů dost a holubů taky vystavují hodně. Udělej si výlet ;-)
Odpovedať
ježiš, holubi... to mě ani nenapadlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já tak pečené 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: dobrý nápad, jak naložit s případným darem ve formě svatebních holubiček :-D
Odpovedať
Profilova fotka
civet: doufám, že to nikoho nenapadne :-D
Odpovedať
:-D mě se to celkem líbí, ale už by toho bylo asi moc... budu ráda, když si vzpomene na lampionky přání a rýži
Odpovedať
Profilova fotka
jejda, my teda ani ryze, asi ani lampionky, natoz pak holubi ... v tomhle smeru jsme teda hodne netradicni, jak jsme se tu uz jednou bavili o tradicich ... me se vypousteni holubicek nejak moc ani nelibi ... ale lampionky by nebyly spatny, jen me odradilo, ze jsou tak hrozne velky, nasla jsem nejmensi na vysku 90cm, neviděly jste někdy menší?
Odpovedať
hani: já mám teda menší... ale zaboha si nemůžu vzpomenout, kde jsem to objednávala... tech serverů je strašně moc a všechny podobné názvy...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?