Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

2. okt 20091530

Tak tento datum bude riadne ziadany, myslim, ze je najvyzsi cas zacat s pripravami.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• podla mojho nazoru nebude "az" tak ziadany kedze vychadza na piatok. ALe bude on mozno "trosku" vacsi zaujem. Netreba vsak ocakavat "sialenstvo" ako tento rok 7.7.

• Sponzor fóra
  • No dátum 20.07.2007 bol žiadaný, ale keďže to bol piatok, tak ma stálo veľa nervov to v Košiciach vybaviť - tu idú len soboty a ja som dátum hľadala presne opačne - hľadala som piatok s pekným dátumom 😃 😃 😃 Vo februári v telke zahlásili, že termíny 07.07.02007 a 20.07.2007 sú beznádejne zabookované čo sa svadieb týka (zabudli dodať, že v Blave)... Ja v tej panike som bežala na náš úrad a tam mi povedali, že sa robia sobáše len soboty a hotovo... Takže už len ide o to - nenechať sa odradiť... Takže u nás 20.07. bol úúúúplne voľný a skoro nevybaviteľný dátum 😉

• Ahojte .....aj my chystáme svadbu 08.08.08 a už sa neviem dočkať....tento dátum vybral môj drahý ,a ak by ste mohli poradiť kedy je asi tak správny čas už na plánovanie príprav .....a kedy si ísť skúšať šaty

• Ahoj zmolinka......ja pracujem na úrade tak ja by som to tu nemala ťažké siá vybaviť.....ale rozmýšlame aj nad kostollom a tam neviem ......sme s Bratislavy tak asi tu niekde ale neviem kde lebo nás bude 100 hostí...a neviem nájsť sálu stakou kapacitou 😞

• lyska neboj najdes taku salu len zapoj vyhladavanie na tejto stranke a najdes toho do aleluje az si nebudes vediet vybrat...

vyhladavaj ale cez google sposobom ze zadas sala BA site:mojasvadba.sk/forum

• tak aj by som chcela tak malo hostí ale ja mám velkú rodinu a aj on a vieš ako to chodí jedného napozveš a je po rodinkarstve ......a to už sme stadial vyškrtli deti lebo tých je ako smetí....chceme aj obed a asi to blbo znie ale čo je to raut?a stou agenturou neviem zatial som nad nou nerozmyšlala....a anaxamon skúsim to cez ten google ďaujem..

• Dobré ránko .....dnes nám krásne prší ,tak tie švédske stoly chcem mať ......a inchebu som si nepozrela ale to by bolo celkom fajn lebo bývam pri nej

• Ahoj zmolinka.....aj ja by som chcela si sama robiť výzdobu ....asi bledo zelená z maslovou alebo maslová-zlatá......tu miestnosť ešte nemám

• Sponzor fóra

• zmolinka aj ja už mám rezervovaného DJ super

• vieš to drahý vybavil tak sa musím jeho opýtat

• podľa mňa je úplne jedno kedy sa človek berie. Magický dátum 07.07.07.al.08.08.08 mu ešte nezaručí, že bude celý život šťastný. neurazte sa, ale už mi to pripadá fakt smiešne s tými dátumami. 😐 😒

• my sa budeme brat 16.8...16-teho (iny mesiac) sme sa zasnubili 😉 ...tak budeme mat 2 oslavy v jednom (my velmi radi oslavujeme) 😃

• Nie je to nejako zavčasu robiť až také veľké prípravy?

• ivankaja 12. okt 2007 o 12:10

Je tu niekto kto bude mať svadbu 8.8. na budúci rok? A z východu alebo konkrétnejšie zo Spiša? 😃

adka12 Dnes o 10:19

Ja budem mať svadbu 8.8. - ale na Zvolenskom zámku

• adka12 • Dnes o 21:20

Nevestičky, ktorá z vás sa vydáva v tento magický dátum? Okrem mňa

• Ja sa vydávam 8.8.2008 a straaaaaašne sa teším 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov