Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • miska ani nehovor, ja asi zacnem odratavat najprv hodiny a pak uz len minty kedy odtialto vypadnem 🙂

• domi, ešte mate nejake povinnosti ohladom svadby?

• no baby - mne uz chybaju len drobnosti do vyzdoby, ale to zabezpecim zajtra alebo cez vikend, este musim zavolat do budmeric ci by sme sa mohli v pripade dazda fotit vnutri v kastieli, ale ja dufam, ze to nebude potrebne 🙂 a uz asi nic take moc dolezite, teda aspon dufam 😒

misi - hej uz pomaly zacinam ratat dni, ale len tak zlahka zatial 😃

• Sponzor fóra
  • domi,ved to mas uz len nieco vyse tyzdna...tento tyzden lenti a potom ty..a jika bude mat konecne partacky 🙂
    ja som teraz napisala zoznam a je riadne dlhy teda 😠

• luci - trosku ta opravim buduci tyzden ma svadbisko aj lentilocka 😛 a budeme uz 4 vydate zienky 🙂

• jeeej,na tu som aj zabudla..tiez tu dlhsie nebola

• hej hej, asi a behacky okolo svadby a asi aj vela prace v robotke

• caute babky - co sa riesi

• ahoj skipi - ale vsetko mozne, ale asi najviac to ze nas cakaju tri dni volna 😵 😵

• ahoj Skip 🙂 ako ten koberec?

• to sa tesim uz aj ja...si myslim,ze je dnes piatok....
    a inak zacinam byt aj ja nervozna, lebo v sobotu sa mi vydava naj kamoska...takze uz aj ja mam trosku tu nervozitu ako rped statnicami 🙂

a ty mas dovcu buduci tyzden,alebo chodis do roboty? ozaj, babky ako to mate aj vy ostatne vymyslene? ze robota alebo dovolenka?

• ja budem mat dovcu streda, stvrtok a piatok uz mam narok na volno 🙂

• koberec na hovno - kamoska zistila, tak by to stalo 800 eur a este jeden kamos nam to vie dat za 830...takze este cakam na vyjadrenie z toho actionlandu,ale nejak neodpisuju, tak neviem, asi rezignujem a dam zarobit v Kamile

• ja planujem cely tyzden,ale ako to tu poznam, akurat vtedy bude najviac roboty...ale aspon taky je plan...aj ked ta moja kamoska, co sa v sobotu vydava je este dnes v robote...

• skipi - ja mam dovolenku od stredy a pak cely ten tyzden po svadbe, myslim ze to staci 😉

• Sponzor fóra
  • Skipi no ziadna sranda s tym kobercom, hruuuza tie ceny

• no,to nas pomaly bude mensina slobodnych 😃 este nas tu budete potom utlacat 😃

• ale luci co to hovoris, my by sme si nic take nedovolili 😛 😛 😛

• Luci, ale myslim, ze ty z nas pojdes posledna, ze?

• no,tusim to tak vyzera..takze kludne ma mozte prist vsetky odhovorit 😃 haha,budete uz skusene...

• nebudemem ta odhovarat, ale budes mat vyhodu, ze kazda ti da svoju radu zo zivota...ako jika ze voda... 🙂

• musim len suhlasit so skipi,my ti dame kazda nejaku dobru radu 😵

• noooo a ked to bude aktualne pre nas s majkou - budete radit nam... 😃 😃 😃

musela som ist - mali sme tu mensi chaos s taxikom z viedne.... 😠 😠 😠 😠
    uffff, ale poliak nastastie dorazil...... 😛 😛 😛 😛

nooooo inak nejak ani FB vecer nestiham 😃 😃 😃 😃

• peti a co nove? my budeme potom inac informovane, ked tu mame tolko neviest 😃

• noooooooo ked k tomu dojde.... 😃 😃 😃 😃 😃 len ci sa na nas nevyflaknu potom... 😃 😃 😃

nove nic.... az na ranny chaos, ked som skoro umrela...aale nastastie je uz tu.... 😛 😛 😛 😛

uz nech je poobedie, boooo chcem ist domooov.... 🙂 🙂 🙂

co mas nove ty???uz staviate????

• mozte napisat manual a ja si ho nastudujem 😃

• Ozaj Skipi - nejake info ohladne oddavajuceho?????????

• peti, ideme tam teraz asi cez vikend nieco porobit, zlikvidovat burinu a dohodnut detaily

• nooo parada.....len nech sa to pekne pohne..... 😉 😉

• cauko persepo, aj oooocko - inak vy to tu teraz flakate...

a ozaj baby co je s janockou - tu som tu straaasne dlho nevidela????

persepo - oddavajuci, pridu 2ja zena aj chlap, ta zena, nesuslala, takze bude to loteria 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov