Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • babizne moje zlate-dakujem vam za podporu,ste moje poklady...chyta ma uz riadna nervozita 😃 ...dufam,ze vsetko dopadne podla planu 😃 ...drzkajte palciaky a vidime sa v nedelu 🙂

• čaute babky ježibabky, ktovie ako Lenka, už je určite načančaná a niekde pózuje fotografovi.

• caute kocky,kde ste vsetky?
    lenti - ako dopadla svadba? dufam,ze vsetko bez problemov 🙂

• Sponzor fóra
  • čaute babule, lentilka sa ešte neukázala?

• ahoj andzi - nikto sa tu neukazal..vsetci vikenduju a lentilka si este asi uziva svadobne dozvuky 🙂

• lucka - ty ako? Ja sa už teším na svadbu už ma aj chytá stres, už len pár dní..............nervozita stúpa.

• no,my sme cely piatok a vcera doobeda pilili drevo na chalupe a dnes uz viacmenej len relaxujem,polovicka ide na dva tyzdne prec tak budem slamena vdova 😞
    a uz mas vsetko vybavene? mne prisiel rozpocet na vyzdobu takze pozeram kde to trosku skresat 😃

• lucka: a koľko ti prišiel rozpočet?

• Ahojte babulky, prijemny den po dlhom vikende 😉

Juj, no som zvedava na Lenti, co nam napise, ako dopadol svadobny den.

• halooo, kde ste sa zabudli? 😃

• ahoj miska, ja som tu..akurat beham dost takze len tak napol 😉

• ja pracujem ako žeravá, ale nakúkam a nič

• no,vsetci asi poctivo makaju...domi a lentilocka druha maju posledny tyzden pred svadbou a lenti ma asi behacky okolo posvadbovych veci...

• asi áno, ale ostatné (andzi, skipi, ooo) možeme 🙂 ale ved sa snad ukazu

• caute, ja len pozdravim a idem, este som v praci ale od stredy uz riesim iba svadbu 😃 😃

• Sponzor fóra
  • skor ci neskor urcite..alebo sa este spamatavaj uv praci po predlzenom vikende..esteze bude aj druhy 😃

• juuuj Domi, to je super. Tak nech Ti pracovne dni rychlo ubehnu a potom uz len prijemne predsvadobne dnicky 😉

• ahojte lucka, miska, domika, ja som si až teraz vydýchla na malú chvíľku, mala som pracovné dopoludnie, musela som obehať úrady ale som spokojná, podarilo sa mi vybaviť všetko tak ako potrebujem. V práci som celý tento týždeň a budúci týždeň len v pondelok a potom už si beriem dovolenku. Dnes to chcem povedať šéfovi (o svadbe, aj ho požiadať o dovolenku) tak som zvedavá, čo mi povie. Držte mi palce, lebo v kancelárii je veľa roboty tak musím urobiť aj to, čo by som urobila budúci týždeň.

domika: takže v pondelok, utorok ešte pracuješ?

• ahoj andzi - ano este dnes a zajtra a pak mam dovolenku a nastupujem az 18. maja 😃 😃

• domika: ty sa máš teda!!! Týždeň po svadbe si ešte doma? Čo budeš porábať?

• Caute babky jezibabky - sa spamatavam po sobotnajsej svadbe mojej naj kamosky...bola to suuuper zurka...

leni, uz cakame na teba. ake das dojmy...

domi - uz to mas faakt za chvilinku

• andzi - sak ved potom nas cakaju len dolezite veci, vyplatenie vsetkych dodavatelov, kameru, foto atd... vymena dokladov, stahovanie draheho veci k nam a tak, neboj nudit sa nebudeme 😵 😵

• to máš super, že máš voľno, lebo ja také šťastie nemám. V pondelok po svadbe hneď pôjdem do práce, lebo dovolenky mám málo a budem ju potrebovať ešte aj v októbri minimálne na 3 týždne. Takže doklady si budem musieť povybavovať nejako počas pracovnej doby. Základ je občiansky, ten chcú všade a bez neho nevybavím nič ostatné.

• hmm, no kazdy nemoze mat volno 😛 😛 ale ne, my sme sa z drahym dohodli ze si vezmeme dovolenku cely tyzden a hotojo

• domi: a na svadobnú cestu idete?

• no uvidime, mozno pojdeme na nejaky dobry last minute

• domi: ty máš výhodu, že v piatok je voľno a nemusíš brať dovolenku.

• suhlasim s andzi, ze ten piatok volno je super... vsetci budu oddychnuti a vyspati a vydrzia dlhoooo sa zabavat 😃

• skipi - no mne to vyhovuje o to viac, ze si mozem v klude vyzdobit salu 😵 😵

• domi - mas to proste dobre vymyslene... to ste naschval tak planovali, ale to proste tak dobre vyslo?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov