Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babizne moje zlate-dakujem vam za podporu,ste moje poklady...chyta ma uz riadna nervozita :-D ...dufam,ze vsetko dopadne podla planu :-D ...drzkajte palciaky a vidime sa v nedelu :-)
Odpovedať
čaute babky ježibabky, ktovie ako Lenka, už je určite načančaná a niekde pózuje fotografovi.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky,kde ste vsetky? lenti - ako dopadla svadba? dufam,ze vsetko bez problemov :-)
Odpovedať
čaute babule, lentilka sa ešte neukázala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - nikto sa tu neukazal..vsetci vikenduju a lentilka si este asi uziva svadobne dozvuky :-)
Odpovedať
lucka - ty ako? Ja sa už teším na svadbu už ma aj chytá stres, už len pár dní..............nervozita stúpa.
Odpovedať
Profilova fotka
no,my sme cely piatok a vcera doobeda pilili drevo na chalupe a dnes uz viacmenej len relaxujem,polovicka ide na dva tyzdne prec tak budem slamena vdova :-( a uz mas vsetko vybavene? mne prisiel rozpocet na vyzdobu takze pozeram kde to trosku skresat :-D
Odpovedať
lucka: a koľko ti prišiel rozpočet?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, prijemny den po dlhom vikende ;-) Juj, no som zvedava na Lenti, co nam napise, ako dopadol svadobny den.
Odpovedať
Profilova fotka
halooo, kde ste sa zabudli? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska, ja som tu..akurat beham dost takze len tak napol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja pracujem ako žeravá, ale nakúkam a nič
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no,vsetci asi poctivo makaju...domi a lentilocka druha maju posledny tyzden pred svadbou a lenti ma asi behacky okolo posvadbovych veci...
Odpovedať
Profilova fotka
asi áno, ale ostatné (andzi, skipi, ooo) možeme :-) ale ved sa snad ukazu
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ja len pozdravim a idem, este som v praci ale od stredy uz riesim iba svadbu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skor ci neskor urcite..alebo sa este spamatavaj uv praci po predlzenom vikende..esteze bude aj druhy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj Domi, to je super. Tak nech Ti pracovne dni rychlo ubehnu a potom uz len prijemne predsvadobne dnicky ;-)
Odpovedať
ahojte lucka, miska, domika, ja som si až teraz vydýchla na malú chvíľku, mala som pracovné dopoludnie, musela som obehať úrady ale som spokojná, podarilo sa mi vybaviť všetko tak ako potrebujem. V práci som celý tento týždeň a budúci týždeň len v pondelok a potom už si beriem dovolenku. Dnes to chcem povedať šéfovi (o svadbe, aj ho požiadať o dovolenku) tak som zvedavá, čo mi povie. Držte mi palce, lebo v kancelárii je veľa roboty tak musím urobiť aj to, čo by som urobila budúci týždeň. domika: takže v pondelok, utorok ešte pracuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - ano este dnes a zajtra a pak mam dovolenku a nastupujem az 18. maja :-D :-D
Odpovedať
domika: ty sa máš teda!!! Týždeň po svadbe si ešte doma? Čo budeš porábať?
Odpovedať
Caute babky jezibabky - sa spamatavam po sobotnajsej svadbe mojej naj kamosky...bola to suuuper zurka... leni, uz cakame na teba. ake das dojmy... domi - uz to mas faakt za chvilinku
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - sak ved potom nas cakaju len dolezite veci, vyplatenie vsetkych dodavatelov, kameru, foto atd... vymena dokladov, stahovanie draheho veci k nam a tak, neboj nudit sa nebudeme x-) x-)
Odpovedať
to máš super, že máš voľno, lebo ja také šťastie nemám. V pondelok po svadbe hneď pôjdem do práce, lebo dovolenky mám málo a budem ju potrebovať ešte aj v októbri minimálne na 3 týždne. Takže doklady si budem musieť povybavovať nejako počas pracovnej doby. Základ je občiansky, ten chcú všade a bez neho nevybavím nič ostatné.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no kazdy nemoze mat volno :-p :-p ale ne, my sme sa z drahym dohodli ze si vezmeme dovolenku cely tyzden a hotojo
Odpovedať
domi: a na svadobnú cestu idete?
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime, mozno pojdeme na nejaky dobry last minute
Odpovedať
domi: ty máš výhodu, že v piatok je voľno a nemusíš brať dovolenku.
Odpovedať
suhlasim s andzi, ze ten piatok volno je super... vsetci budu oddychnuti a vyspati a vydrzia dlhoooo sa zabavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no mne to vyhovuje o to viac, ze si mozem v klude vyzdobit salu x-) x-)
Odpovedať
domi - mas to proste dobre vymyslene... to ste naschval tak planovali, ale to proste tak dobre vyslo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?