Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • hej hej misi mam, konecneeeeeeeee 😵 😵

• juuuj, tak Ti v dobrom zaaaavidim 😵 uz aj ja ceeeem

• ani nie dovcu, ako tesne pred svadbickou

• Sponzor fóra
  • nemboj aj ty sa zachvilku dockas

• Domiii, ty budes mat kraaasny uces, prave som ho pozrela, dufam, ze svatebniii 😃

• domcur, inak aj ja budem mat podobny, taky uzlik dole... 🙂

• Skip nemachruj 😃

• sorry kocky,volal mi bratranec z kanady tak som s nim kecala...my budeme mat prihovor, vraj by to mal byt otec nevesty, co v mojom pripade asi nevyjde 😃 takze sme to hodili na matkovho ocina
    koordinatorka hovorila,ze ona nas privita na hostine a odovzda slovo, tomu kto bude mat prihovor...a po jedle budeme mat prihovor my - co spadne asi na mna kedze moj drahy taketo nemusi..ale to len preto,ze jeho stari rodicia a teta s muzom maju v ten den vyrocie svadby takze im budeme gratulovat a dostanu kyticku ako budem mat ja,len v mensom

• Baby, ked to tu uz je o rpihovoroch, my chceme urobit podakovanie rodicom, teda hlavne mamam. Kedy by to malo byt?

• miska - a chcete to robit pred vsetkymi hostami? lebo toto by rozplakalo mna a urcite aj moju a draheho maminu..mozno pri odobierke ak ju budete mat

• misi a skipi - ano to bola skuska svatebni ucesu, aj mne sa to moc pacilo a inak baby ja som to mala len stiahnute s gumickou a vypnute so sponkami 😉

• no,ja padam..idem, hladat bolerko k popolnocnym a topanky k nim...
    cafte 😃

• baby som sem supla na chvilu moj uces..kuki

• luci - papacko

• miska dobra otazka, lebo asi by sa patrilo podakovat aj rodicom, a tiez mame otazku ze kedy??

• Sponzor fóra
  • skipi - krasny drdolicek, moc sa mi paci 😵 😵 😵

• ano, ano, aj mne sa paci uces, super Skip 🙂

My nebudeme mat odobierku, takze to chceme spravit pred vsetkymi a viem, ze to bude strasne dojimajuce, ze to ani nedocitam. Asi by sme to chceli spravit nejak o polnoci.

• dakujeeeem... podla mna cely den bude dojimajuci 🙂

• no to je jasneee 🙂

• domi vy budete dakovat rodicom?

• ahojte, chvíľu som vás nečítala a ako ste sa rozkecali. Skipi, aj ja chcem vidieť účes.

• no mame objednane kyticky pre mamy takze asi hej, ale neviem ci to zvladneme, lebo fakt to bude moc emotivne

• Andzi snazime sa 🙂

Ale Domiii, to bude na tom prave to krasne

• misi - ale ked ja tak nerada slzim pred inymi ludmi 😬 😬 😬

• andzi tak hodim to tam este na chvilku

• babulky tak sa na dnes odhlasujem. Prijemny zvysok dnicka a Domi este raz, Ty si pekne uzivaj posledne predsvadobne dnicky. A potom hned piiis 🙂 kedy budes vlastne na prijme?

• misi - no uvidim ako sa podari, mozno uz v nedelu dakedy poobede alebo az pondelok, neviem presne povedat a este raz kujeeeeeeeeem 😉 a maj sa krasne

• domi a uz nebudes napojena do svadby?

• neviem skipinka, uvidim ako budem na to s casom, ale budem sa snazit sme nakuknut nemboj

• tak ja ti pre istotu takto dopredu zelam nech vsetko hladko vyjde, tie pripravy a este nejake posledne doladovacky a potom uz len si uzivaj svoj - vas - svadobny dnik najviac ako len mozes.. budem na teba mysliet... drzim paste

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov