Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. co mate noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to mam celkom dobre, doobeda kadernicka, potom sa presuniem do Kamily a tam pride vizazistka, obleciem sa do siat a o 14,30 - 15 sa mozeme fotit. Fotime sa tam, takze ziadne presuvacky nebudu a sobas je o 17,00. Ooocko ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooo skipi - my s andzi mame symphony akurat ja s tmavou vysivkou a anzi bledou.... ja si davam kadernicku na 8 a potom vizazistu na cca 10,aj skor..este som to s nim neprebrala..bolo by nacase :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak,vcera sme boli v nicole zajednat saty pre druzicku...su uzasne :-) a kupili sme zavoj 8-)
Odpovedať
kukala som luci teba v albume - su peknucke, aj andzi ma z diamondu? inak kamoska mala s ciernou vysivkov saty a bolo to velmi zaujimave, take ine, ale velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky-nasi mali pokazeny comp...len som vas prisla pozdravit,lebo o chvilku utekam do Piestan amdzi-zajtra budem na teba mysliet,zelam ti,aby si prezila krasny svadobny dnik a aby islo vsetko podla predstav :-) ..tesim sa na infosky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lenti, dokedy si este na SVK? Andzi na zajtra drzim paste, nech na vas svieti slniecko a je krasny den bez stresov a plny usmevov.
Odpovedať
Profilova fotka
caute este raz. som sa vyparila na chvilu (taku vacsiu) :-) andzi - zajtra drzim palec. uzite si to. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja znova zdravim, dako mi blbne comp.. skipi - andzi si ich objednavala cez net myslim
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj este raz ooocko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
co porabate?
Odpovedať
Profilova fotka
dokopy nic, este trochu pracujem :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja, ale nechce sa mi vobec
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne, ale uz len chvilku a padam...zacina ma boliet hlava a chce sa mi spat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na to rovnako. Pracujem a nechce sa mi, ale uz vydrzim
Odpovedať
Profilova fotka
mam este 2 hodinky pred sebou a potom uz len viiiiikeeeeend. normalne sa dockat neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja si este vytlacim jednu mapu a padam...som uplne mimo ale dnes pride matko tak sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooocko tak to tie hnusne dve hodiny vydrz. A vsetkym zelam krasny vikend, paa
Odpovedať
babuľky, ďakujem krásne, po svadbe sa ozvem. Pomáham mamin so zákuskami, chúďatko, bola včera hore do 6.tej ráno,lebo ešte upratovala a upravovala mi popolnočné šaty.Neviem, čo by sama robila, keby som dnes na tom fotení. Večer máme pozvaných 40 hostí, treba nachystať jedlo, stoly, tak utekám.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - uzite si to, nech je to pre vsetkych nezabudnutelny den!!! neboj,urcite vsetko dopadne na 1 s hviezdickou :-) myslime na teba caute kocky, ja padam...pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - zajtra ti zelam nadherny den, plny slniecka, smiechu, lasky a nech vsetko vyjde ako ma. budem na teba mysliet
Odpovedať
andzi- zajtra drzim palce, drz sa, a hlavne sa usmievaj a uzivaj si to najviac ako sa da... a potom cakame na tvoje novinky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, andzi - takze nech vam to zajtra vsetko dobre klapne a nech si vas den riadne uzijete :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou domcurik. idem aj sem dat nejake tie fotecky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooocenko, dnes este nie, nemam pristup na ten spravny pc, snad sa mi to ale uz zajtra podari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi, ved to neponahla. :-)
Odpovedať
ahojte Bolo to super, veľmi rýchlo to zbehlo, ale každučký moment zostane v našej pamäti.
Odpovedať
jeeej, anzdi, tak gratulujem ti ako vydatej pani, nech mate kazdy den ako ten vcerajsi :-) a fotose cakame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-gratulujeeeem mlada pani :-) ...uz sa tesim na fotecky :-) ....a ake su pocity???
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, vitaj medzi nami paničkami :-D gratulujéééém :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?