Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahojte. co mate noveho?

• Ja to mam celkom dobre, doobeda kadernicka, potom sa presuniem do Kamily a tam pride vizazistka, obleciem sa do siat a o 14,30 - 15 sa mozeme fotit. Fotime sa tam, takze ziadne presuvacky nebudu a sobas je o 17,00.

Ooocko ahoj 🙂

• ahoj ooo
    skipi - my s andzi mame symphony akurat ja s tmavou vysivkou a anzi bledou....
    ja si davam kadernicku na 8 a potom vizazistu na cca 10,aj skor..este som to s nim neprebrala..bolo by nacase 😃

• Sponzor fóra
  • inak,vcera sme boli v nicole zajednat saty pre druzicku...su uzasne 🙂 a kupili sme zavoj 😎

• kukala som luci teba v albume - su peknucke, aj andzi ma z diamondu? inak kamoska mala s ciernou vysivkov saty a bolo to velmi zaujimave, take ine, ale velmi pekne

• caute kocky-nasi mali pokazeny comp...len som vas prisla pozdravit,lebo o chvilku utekam do Piestan

amdzi-zajtra budem na teba mysliet,zelam ti,aby si prezila krasny svadobny dnik a aby islo vsetko podla predstav 🙂 ..tesim sa na infosky 😉

• Ahoj Lenti, dokedy si este na SVK?

Andzi na zajtra drzim paste, nech na vas svieti slniecko a je krasny den bez stresov a plny usmevov.

• caute este raz. som sa vyparila na chvilu (taku vacsiu) 🙂
    andzi - zajtra drzim palec. uzite si to. 🙂

• aj ja znova zdravim, dako mi blbne comp..
    skipi - andzi si ich objednavala cez net myslim

• ahoj este raz ooocko 🙂

• co porabate?

• dokopy nic, este trochu pracujem 😛

• aj ja, ale nechce sa mi vobec

• ani mne, ale uz len chvilku a padam...zacina ma boliet hlava a chce sa mi spat 😒

• ja som na to rovnako. Pracujem a nechce sa mi, ale uz vydrzim

• Sponzor fóra
  • mam este 2 hodinky pred sebou a potom uz len viiiiikeeeeend. normalne sa dockat neviem.

• no,ja si este vytlacim jednu mapu a padam...som uplne mimo ale dnes pride matko tak sa tesim 😃

• ooocko tak to tie hnusne dve hodiny vydrz. A vsetkym zelam krasny vikend, paa

• babuľky, ďakujem krásne, po svadbe sa ozvem. Pomáham mamin so zákuskami, chúďatko, bola včera hore do 6.tej ráno,lebo ešte upratovala a upravovala mi popolnočné šaty.Neviem, čo by sama robila, keby som dnes na tom fotení. Večer máme pozvaných 40 hostí, treba nachystať jedlo, stoly, tak utekám.

• andzi - uzite si to, nech je to pre vsetkych nezabudnutelny den!!! neboj,urcite vsetko dopadne na 1 s hviezdickou 🙂 myslime na teba
    caute kocky, ja padam...pekny vikend

• ahoj andzi - zajtra ti zelam nadherny den, plny slniecka, smiechu, lasky a nech vsetko vyjde ako ma. budem na teba mysliet

• andzi- zajtra drzim palce, drz sa, a hlavne sa usmievaj a uzivaj si to najviac ako sa da... a potom cakame na tvoje novinky 🙂

• ahojte, andzi - takze nech vam to zajtra vsetko dobre klapne a nech si vas den riadne uzijete 🙂 😉

• helou domcurik. idem aj sem dat nejake tie fotecky?

• ahoj ooocenko, dnes este nie, nemam pristup na ten spravny pc, snad sa mi to ale uz zajtra podari 😃

• nevadi, ved to neponahla. 🙂

• ahojte

Bolo to super, veľmi rýchlo to zbehlo, ale každučký moment zostane v našej pamäti.

• jeeej, anzdi, tak gratulujem ti ako vydatej pani, nech mate kazdy den ako ten vcerajsi 🙂 a fotose cakame 🙂

• andzi-gratulujeeeem mlada pani 🙂 ...uz sa tesim na fotecky 🙂 ....a ake su pocity???

• andzi,
    vitaj medzi nami paničkami 😃
    gratulujéééém 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov