Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
papacko
Odpovedať
Profilova fotka
Bre ranko babulky, konecne patek, som sa uz nevedela dockat, kedy uz pride tento den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi, aj ja sa tesim..uz zacinam pocitovat svadobnu horucku lebo ako prisiel bratranec a priniesol krabicky,tak vsetci len o svadbe,ze co a ako...u maminy v kancelarii maju svadbu v rodine vsetky tri lebo jedna vydava dceru a dalsia zeni syna takze aj oni sa vypytuju....no,nabera to grady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - kto by to povedal ze jedny krabicky urobia taky rozruch x-) x-) a sak treba sa poradit posuvat skusenosti dalej, vsetci chcu mat supernu svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, krasne ranko. Uz som konečne pripojena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo, pracujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misi,ja som spat, som bola na nakupe do firme a teraz som daco trosku robila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Domi, no konečne si tu :-) už mi bolo smutno
Odpovedať
Profilova fotka
tak manželíka už máš doma?
Odpovedať
Profilova fotka
no jo som spat, ti bolo fakt smutno?? x-) hej hej, vcera sa vratil z cesty, sa tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt mi bolo smutno, som stale aktualizovala stranku a nic :-( A dokedy je teraz doma?
Odpovedať
Profilova fotka
uz nemusim smutit, som uz tu az kym zase nebude obed ale pak sa opat vratim nooooo cez vikend urcite a az pak sa uvidi kam pojde a tak
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby..co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skip, no ja nemam nist nove a ty? sa uz neviem dockat kedy bude 17 00 a pojdem domeno
Odpovedať
ani ja, dnes ideme zaplatit tortu..ale vlastne ano, nas havino moze byt s nami v kamile cely den, aj noc...sa tesim jak mala...jupiii
Odpovedať
Profilova fotka
a aku budete mat vlastne tortu? mas foto v albume? a s tym psikom to je supej ;-)
Odpovedať
hej mam ju tusim v albume... a so psikom to sa moooc tesim... baby vy ste to ako riesili, tie co mate havinov?
Odpovedať
čaute baby, vonku prší, fuj a ja musím ísť cez obed von, sa nechceeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
skip - no musim kuk, si ju nepamatam a my mame tiez hafana, ale on je na dvore, nemame ho vnutri v byte takze ostal doma ahoj andzi - pozeram ze aj u nas v ba zacina daco pomaly padat, tak uvidime ze co s obedom, pri najhorsom daco objedname :-)
Odpovedať
tak to ste mali vyriesene, ale nasa by to od rana do rana asi nevydrzala...teda nie asi , ale urcite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to hej, ked je zvyknuta ze ste s nou, ale sak super ze vam takto vyhoveli a to ju ako oni budu strazit ci ako? =-)
Odpovedať
nie, mamina bude v kamile odkedy ma oblecu, cize ona bude s nou, a potom asi sa bude motat pri nas, a ako ju poznam, si sadne pod hlavny stol... a bude sa tvarit,ze je straaaasne hladna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej ta musi byt zlata x-) x-) x-) ... ale sak aj ona musi ochutnat svadobne menu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Skip tak to je super za vasu skipinku :-) prepacte, som tak narychlo musela odist, bo sa obed vyhlasil a nechceli ma pockat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
misi - tak v takomto pripade to mas odpustene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-)
Odpovedať
cau miska - nooo, to sa moooc tesime... domi, sak kukni na nu na Fb tam ju mam v albume..je to maly typek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skip - pozerala som, krasna je ;-)
Odpovedať
dakujem, nase zlaticko .., si prezila sme ju brali z utulku,ked mala 2 mesiace a to uz sa tulala po ulici... ale teraz je z nej stastny psik
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? no konecne nasla dobrych majitelov a ma sa dobre, to je hlavne x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?