Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • papacko

• Bre ranko babulky, konecne patek, som sa uz nevedela dockat, kedy uz pride tento den 🙂

• ahoj domi, aj ja sa tesim..uz zacinam pocitovat svadobnu horucku lebo ako prisiel bratranec a priniesol krabicky,tak vsetci len o svadbe,ze co a ako...u maminy v kancelarii maju svadbu v rodine vsetky tri lebo jedna vydava dceru a dalsia zeni syna takze aj oni sa vypytuju....no,nabera to grady 😃

• Sponzor fóra
  • luci - kto by to povedal ze jedny krabicky urobia taky rozruch 😵 😵 a sak treba sa poradit posuvat skusenosti dalej, vsetci chcu mat supernu svadbu 🙂

• Ahojte zienky, krasne ranko. Uz som konečne pripojena 🙂

• halooo, pracujete?

• ahoj misi,ja som spat, som bola na nakupe do firme a teraz som daco trosku robila 🙂

• Ahoj Domi, no konečne si tu 🙂 už mi bolo smutno

• tak manželíka už máš doma?

• no jo som spat, ti bolo fakt smutno?? 😵

hej hej, vcera sa vratil z cesty, sa tesim 😉

• fakt mi bolo smutno, som stale aktualizovala stranku a nic 😞

A dokedy je teraz doma?

• uz nemusim smutit, som uz tu az kym zase nebude obed ale pak sa opat vratim

nooooo cez vikend urcite a az pak sa uvidi kam pojde a tak

• caute baby..co nove?

• ahoj skip, no ja nemam nist nove a ty? sa uz neviem dockat kedy bude 17 00 a pojdem domeno

• ani ja, dnes ideme zaplatit tortu..ale vlastne ano, nas havino moze byt s nami v kamile cely den, aj noc...sa tesim jak mala...jupiii

• Sponzor fóra
  • a aku budete mat vlastne tortu? mas foto v albume? a s tym psikom to je supej 😉

• hej mam ju tusim v albume... a so psikom to sa moooc tesim... baby vy ste to ako riesili, tie co mate havinov?

• čaute baby, vonku prší, fuj a ja musím ísť cez obed von, sa nechceeeeeeeeee

• skip - no musim kuk, si ju nepamatam a my mame tiez hafana, ale on je na dvore, nemame ho vnutri v byte takze ostal doma

ahoj andzi - pozeram ze aj u nas v ba zacina daco pomaly padat, tak uvidime ze co s obedom, pri najhorsom daco objedname 🙂

• tak to ste mali vyriesene, ale nasa by to od rana do rana asi nevydrzala...teda nie asi , ale urcite 😃

• tak to hej, ked je zvyknuta ze ste s nou, ale sak super ze vam takto vyhoveli a to ju ako oni budu strazit ci ako? 🤔

• nie, mamina bude v kamile odkedy ma oblecu, cize ona bude s nou, a potom asi sa bude motat pri nas, a ako ju poznam, si sadne pod hlavny stol... a bude sa tvarit,ze je straaaasne hladna 😃

• jeeeeeeej ta musi byt zlata 😵 😵 😵 ... ale sak aj ona musi ochutnat svadobne menu 😃

• Skip tak to je super za vasu skipinku 🙂

prepacte, som tak narychlo musela odist, bo sa obed vyhlasil a nechceli ma pockat 😎

• misi - tak v takomto pripade to mas odpustene 😉

• dakujem 😉

• cau miska - nooo, to sa moooc tesime...
    domi, sak kukni na nu na Fb tam ju mam v albume..je to maly typek 😃

• skip - pozerala som, krasna je 😉

• dakujem, nase zlaticko .., si prezila sme ju brali z utulku,ked mala 2 mesiace a to uz sa tulala po ulici... ale teraz je z nej stastny psik

• to fakt? no konecne nasla dobrych majitelov a ma sa dobre, to je hlavne 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov