Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no my sme platili 🤔

• Nejaké kolky a tak?

• fuuu to neviem, len za ten prepis myslim, my sme brali auto z okresu ds do okresu sc

• Sponzor fóra
  • Preco ma to vobec prekvapuje, ved na policii chcu peniaze za vsetko 😃

• to hej teda, sak este pockaj vymena dokladov novy op - kolok 4,5 eura a novy pas - 33 eurovy kolok 😒 😠

• A myslíš, že všetky nové doklady si mám vybavovať už v novom okrese, alebo také veci ako OP, vodičák, pas atď. si môžem vybaviť aj tam kde prvýkrát? Ked mením bydlisko asi nie,čo? Ja si to ešte pozisťujem, len či náhodou nemáš väčší prehľad v tomto jak ja 😉

• domi - uz sme sa o tom raz bavili, to ja fakt neviem, ako je to takto, ale myslim si teda mam takeho tusaka, ze uz v tom novom okrese

• Viem, viem, sorry ze ta s tym zas otravujem 😉

• eeee zadny problem, len fakt ti neviem s tymto pomoct 😉

• Ty si určite rada, že to máš už za sebou, čo? 😃

• aleee ani ne, ja bych si to zopakla este raz 😃 😃 😃 a mozem taku sukromnu otazocku? 😬 ide na svadbu aj july s rodinou? to ja len kvoli mojej zvedavosti sa pytam 😉

• teda ja bych si svadbu zopakla, ne tie behacky okolo svadby a po svadbe 😃 😃

• domi - dufam, ze som ta nejako neurazila s tou mojou otazkou? 🤔 😶 😶

• nie, neurazila, dosiel mi chef, musim off 😞
    My robime len taku strasne malicku svadbu - do 20 ludí, takze July nejde, aj ked rada by som ju tam mala, aj ostatnych, Janku - ta je super zenska 😃

• juuuj, tak to je na nic, tak sa mi dobre s tebou kecalo 😞 , tak ale pekny zvysok dna a prijemny vikend 😉

aha, sak v poho, ja som len tak informacne 🙂

• Sponzor fóra
  • A uz mam aj po chefovi, neska to bolo chvalabohu len na otocku 😃
    Zasa som sama . . . 😎

• a kde to vlastne robis? aj ja by som brala takeho sefa, ktory nie je casto v robote 😃 aj ten nas ma dnes volno

• Ten moj je hodne rozlietany, chvalabohu 😃 Robim v BA - asistant manager. Ty pracujes tiez v BA?

• A Julče určite donesieme vínko a koláčiky, tak to musíš vystihnúť a prísť k nej okoštovať 😃

• hej hej, ja iba ten asistent chefa 😃 😃 😃

• Ved aj ja, ale to čo je napisane v PZ znie lepšie ako realita 😎

• juuuuj ani nehovor o kolacoch, ja som tam hned 😃

aha, no sak jasne, treba trosku prikraslit skutocnost 😵 😵

• A tuším aj tebe sa dneska tak strašne chce jak mne 😃 Ale veď netreba sa zas pretrhnúť, nie? 😉

• nooo asi tak, ale sak robim, co treba vybavim a stiham aj ine veci a uplne suhlasim, netreba to prehanat 😉

• nejako to tu blblo som sa sem nevedela dostat 😒 si este tu?

• Mne to nechcelo prihlasit 😒 Už som sa prebojovala 😉

• Idem obedovat, dneska mam plneny syr so sunkou, zas mi bude zle jak konovi 😉

• A už mi aj je 🙂

• ahoj, som isla aj ja trosku na obed, som mala vyprazany rezen a hranolky a som fuuuuuuull 😒

• ahojte,som tu len na sekundu...satky uz mam a ideme sa najest k mamine...este zvysok veci do kastiela a pre torty..a potom vysluzky..a este kupit ovocie..vecer sa este pokusim ozvat,papa
    uzivajte piatok

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov