Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • hmmmm, noooo to neeee..... by ma piclo vidiet napisane, ze letime nejakou tureckou spolocnostou... som mala co robit s predychanim seagle air.... 😃 😃

• sak ale my sme mali aj poobedne siesty, pak sme sa vykupkali, isli sme na chvilku do sauny a pak veceraaaaaaaaaaat 😃 😛

• a do kedy mas dovolenku??hmmm??? 🙂
    planujete este nieco na leto?

• Sponzor fóra
  • akoze najprv splietala daco so seagle air a ryanair, ja som sa prave vtedy uplne opustila 🙂 a vy ste akou spolocnostou leteli ked ste boli v turecku??? 🤔

• peti - uz zitra idem pracovat, ale nechceeeee sa mi 😒 a neplanujeme asi uz nist, lebo ja uz nemam zadnu dofcu, este chcem dakedy na jesen alebo v zime ist za kamoskou do londona a to je asi vsetko

• jeeeeminke, tak to uz vobec netusim....... 🙂 🙂 fakt si nepamatam....ale urcite to bolo nieco nase....aale fakt ze netusim...

• aha no tak nist, ale co mi hovorila aj jedna pani s ktorou som sedela v lietadle, tak ta karya lietala len s tou sky airlines 😉

• noo karya tour asi nepojdem.... 🙂 🙂
    aj ked buduci rok by som rada vyvetrat karavan...... len aby nebolo lietanie... len mna to isto prejde.... 😎 😎

• mne je to jedno uz, my aj tak tak skoro uz na dofcu nepojdeme 😉

jeeeeej vy mate karavan parada 😵 😵

• noooo asi ani my.... tento rok este v septembri bude hadam praha a tot vsio 😐

• my by sme aj domcur chceli zacat pomaly stavat, sak chceme mat vlastny pribytok a tak a ked chceme stavat nemozeme aj dovolenkovat dakde v zahranici, tak my asi tak

• a kde chcete stavat? v blatnom?? hmmm?? nooo jasne, ono nejde vsetko naraz 😠 😠

• inak v blatnom byva moja sefka 😉

• hej u nas doma na zahrade, mame ju obrovsku, len treba povedat ze kde 🙂 presne tak, nemoze byt to aj to 😒

heeeeeej a ako sa vola?

• domi, mas ip 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • peti diky 😉

• no ja sa pomalicky lucim, rada som vas po dlhsej dobe pocula, zitra sa ale urcite ozvem, kedze uz budem makat 😎 papa

• papa 🙂
    zajtra vela sil prajem 😃

• peti dikes, urcite ich budem potrebovat 😉 paaaa

• caute caute, ohlasujem navrat z pekelne teplych krajin a aj navrat do krutej pracovnej reality 😃 😃 😃 . co mame noveho dievcata??? 🙂

• Baby, táto téma totálne zapadá prachom, môžme sa hanbiť. 😢

• ahoj andzi, noooo zacina to byt vazne 😞

• už sme padli až na 3. stranu 😢

• je to hrozne, ale uz asi nie je tolko casu a mozno ani chut sem chodit 😐 a ty sa mas ako a co mas nove?

• Ahojte babulky, ani nehovorte, normalne sa hanbim. Ale popravde ficim na FB ale sem to chodim kontrolovat

• ahoj misi, ja taky tak, ale som aj tu, ale ked sem daco napisem nikto neodpise, tak uz radsej kakam na to 😒

• no ved to, uz to tu pomaly zakapina 😢

• hmmmm.... no uz to tu nezije jak kedysi....

• asi nas bude musiet nahradit nejaka mladsia generacia 😃 😃

• ja som tiež na FB alebo na konikovi, lebo ohľadne svadby sa už niet na čo tešiť...zostali nám už len spomienky. Teraz som si dávala vyrobiť fotoknihu tak sa už teším kedy príde. Kúpila som si síce aj svadobný album, ale veľmi sa mi to nepáči, také klasické fotky založené pod fóliou. Ako ste to poriešili?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov