Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
hmmmm, noooo to neeee..... by ma piclo vidiet napisane, ze letime nejakou tureckou spolocnostou... som mala co robit s predychanim seagle air.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak ale my sme mali aj poobedne siesty, pak sme sa vykupkali, isli sme na chvilku do sauny a pak veceraaaaaaaaaaat :-D :-p
Odpovedať
a do kedy mas dovolenku??hmmm??? :-) planujete este nieco na leto?
Odpovedať
Profilova fotka
akoze najprv splietala daco so seagle air a ryanair, ja som sa prave vtedy uplne opustila :-) a vy ste akou spolocnostou leteli ked ste boli v turecku??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti - uz zitra idem pracovat, ale nechceeeee sa mi :-S a neplanujeme asi uz nist, lebo ja uz nemam zadnu dofcu, este chcem dakedy na jesen alebo v zime ist za kamoskou do londona a to je asi vsetko
Odpovedať
jeeeeminke, tak to uz vobec netusim....... :-) :-) fakt si nepamatam....ale urcite to bolo nieco nase....aale fakt ze netusim...
Odpovedať
Profilova fotka
aha no tak nist, ale co mi hovorila aj jedna pani s ktorou som sedela v lietadle, tak ta karya lietala len s tou sky airlines ;-)
Odpovedať
noo karya tour asi nepojdem.... :-) :-) aj ked buduci rok by som rada vyvetrat karavan...... len aby nebolo lietanie... len mna to isto prejde.... 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne je to jedno uz, my aj tak tak skoro uz na dofcu nepojdeme ;-) jeeeeej vy mate karavan parada x-) x-)
Odpovedať
noooo asi ani my.... tento rok este v septembri bude hadam praha a tot vsio :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme aj domcur chceli zacat pomaly stavat, sak chceme mat vlastny pribytok a tak a ked chceme stavat nemozeme aj dovolenkovat dakde v zahranici, tak my asi tak
Odpovedať
a kde chcete stavat? v blatnom?? hmmm?? nooo jasne, ono nejde vsetko naraz ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
inak v blatnom byva moja sefka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej u nas doma na zahrade, mame ju obrovsku, len treba povedat ze kde :-) presne tak, nemoze byt to aj to :-S heeeeeej a ako sa vola?
Odpovedať
domi, mas ip :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti diky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa pomalicky lucim, rada som vas po dlhsej dobe pocula, zitra sa ale urcite ozvem, kedze uz budem makat 8-) papa
Odpovedať
papa :-) zajtra vela sil prajem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti dikes, urcite ich budem potrebovat ;-) paaaa
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute, ohlasujem navrat z pekelne teplych krajin a aj navrat do krutej pracovnej reality :-D :-D :-D . co mame noveho dievcata??? :-)
Odpovedať
Baby, táto téma totálne zapadá prachom, môžme sa hanbiť. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, noooo zacina to byt vazne :-(
Odpovedať
už sme padli až na 3. stranu ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
je to hrozne, ale uz asi nie je tolko casu a mozno ani chut sem chodit :-| a ty sa mas ako a co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, ani nehovorte, normalne sa hanbim. Ale popravde ficim na FB ale sem to chodim kontrolovat
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misi, ja taky tak, ale som aj tu, ale ked sem daco napisem nikto neodpise, tak uz radsej kakam na to :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, uz to tu pomaly zakapina ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm.... no uz to tu nezije jak kedysi....
Odpovedať
Profilova fotka
asi nas bude musiet nahradit nejaka mladsia generacia :-D :-D
Odpovedať
ja som tiež na FB alebo na konikovi, lebo ohľadne svadby sa už niet na čo tešiť...zostali nám už len spomienky. Teraz som si dávala vyrobiť fotoknihu tak sa už teším kedy príde. Kúpila som si síce aj svadobný album, ale veľmi sa mi to nepáči, také klasické fotky založené pod fóliou. Ako ste to poriešili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?