Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • dobreee raaanko 🙂 🙂 🙂

• bre ranecko peti 😉

• noooo uz si sama,coooo??? ako to zvladas??? 🙂 zatiiiim... 😃

• Sponzor fóra
  • nooooo som, ale zatial ok, sak som tu cca polhodku a dake drobne 😃

• ja som tu uz od 6:50.... 🙂 🙂

• boooooooooze ty nemozes spavat??? 🤔 ci to mate taku prac. dobu???

• nemam taku pracovnu dobu,aaale nikoho tu nemam a nechce sa mi tu vysedavat do piatej,pol siestej...taak radsej pridem na siedmu a o pol svtrej padam... a v piatok mozem odist o tretej... 🙂 🙂

• jeeeeeeeeeej to by som brala, my mame fixnu prac. dobu od 8 30 do 17 00, ja sice pridem uz o 8-ej ale skor odist nemozem a ani sa mi to nepreplaca 😠 😠 ja by som rada chodila aj skor a tym padom aj skor odisla, ale nezavisi to odo mna 😒

• no my mame pevne stanovene, ze tu musime byt od 9 - 15 a potom podla uvazenia, ci clovek pride rano alebo tu ostane vecer dlhsie...
    nooo ja sem chodim,ako sa mi zadari 😃 😃

• toto by sa mi moc pacilo, sak to je superne 😉
    ved to je jedno, hlavne ze tam prides 😃

• nooo pridem,pridem.... len pridem na deviatu a potom sa mi tu nechce vysedavat.... 😠
    ono z Ivanky sa dalo len chodit bud skoro rano alebo uplne neskoro - medzi tym to bolo uuuplne zabite... 😠

ozaj - nevies,kedy nakoniec leti majka??

• sak to hej, to poznam 😒
    no jo bud musis ist strasne skoro alebo az tak po 9-ej

hmmm vies ze neviem. mi pisala mail ze ked by som daco potrebovala ohladom roboty, ze jej mam volat do cca 15 30, tak asi letia o tej 16 -tej

• noooo ved dufam ,ze uz nebudem musiet metro znasat... 😃 😃
    boli sme sa vcera aspon z vonku pozriet na dom a bolo to tam uplne super 😃 😃
    este sme boli omrknut novostavby v ruzinove a to sa tomu voobec nevyrovnalo... 😃

• si sa bola hrat na inspektora colomba?? 😃 😃 😃
    sak uz len jeden den a idete tam aj oficialne, nemusite takto na tajnasa chodit aspon 😮

• aaale mali sme tour de okolia novostavieb... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hehehe....aj tak sa to da nazvat 😃 inak si mi aj poslala ten link na tu stranku odkial objednavas parfemy a tak 😠 😮 😛

• jaaaaaaj, to som zabudlaaaa... promin.... po robotke som skoro hned ficala na ten tour a potom plna dojmov mi to jednoducho vyfucalo z hlavy... 😬 😬
    nooo musim tu postu uz vybavit, nech mam tie nahrdelniky co najskor doma a pozem poreferovat 😃

• nevadiiiiiiiiiiiiiiii mas odpustene, kedze islo o tu tour de okolie 😉 😵 😵 😵
    a co si sa jake nahrdelniky objednavala?

• hmmmm, ja uz ani neviem....len viem ze boli dva... na jednom bol daky panacik ci co 😃 😃
    necham sa prekvapit .. 😃

• booze ty si ale nakupca, ani nevies co si objednas 😃 😃 😃
    no ja som teraz na meninky dostala od uja swaraca taku krasnu supravicku, takze si davam chvilu pauzu s nausnicami a vecami podobnymi...ale jaka bude dlha to netusim 😃

• ja uz na take stranky ani chodit nemozem 😃 😃

• sak toto som ja nekupovala, to som dostala 😉 ale aj tak som mala v plane ze si to kupim sama, keby sa nieco pototo 😃

uz som si tam aj daco ine vyhliadla 😬 😬

• faaaaakt??? a po com tento krat tvoje srdce tuzi????? 😃

• aleeeeee este az tak nic konkretne to nie je len nejake drobnosti 😬 😛

• ono su to vzdy drobnosti, len potom clovek zaplati taku palku 😃 😃 😃
    otrasneeee..... 😃

• nooooooooo sak toto 😃 😃

• jaaaj, musim setrit.... ked bude byt - musim zariadovat 😃 😃 😃

• tak to ano...si musis riadne utiahnut opasok....ale zase peti tie umele kvety vela nestoja 😛 😛 😛

• noooo tie umelace hlavne netreba polievat 😃 😃 😃
    potom si pridem po radu, ze kde zohnat tie najlepsie umelace v ba.. 😃 😃 😃

• no vidis, ako usetris na vode 😃 😃 😃

jasneeeee budem ta cakat 😵 😵

a kde mas photo? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov