Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ano,ano...som 😃 😃
    napapkana a unudena 😠 😠 😠

• ja taky ale aspon najedena 😉
    pocuj peti ty chodis ze casto do prahy som pocula od majusika, ze? lebo ja by som chcela absolvovat vikend v prahe, len zhanam nejake normalne ubytko, hlavne za rozumnu cenu 😵

• noooo to bude nejake nedorozumenie.... ja nechodim casto do prahy, len v septembri sa tam chystame... a naposledy som tam bola pred 8 rokmi.... 😉
    taaakze ubytko idem zhanat aj ja 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jaaaaaaaaaaj tak sme sa jaksik nerozumeli 😬 😬
    a mas nejaky dobry tip? 🙂

• caute sa. idem sa pomaly lucit. 🙂 o takej druhej odchadzame z domu. mame tu doma este trosku rusno, lebo matisek este nieje vobec zbaleny a este len ucty platime. 😃

• cauky, ty si jaky expert 😃 😃 😃

• nemam zatial..... chcela by som nieco v centre,ale hotel sa mi platit nechce,kedze tam prakticky ani nebudeme... noooo uvidime... slavo ma v prahe bratranca tusim, taak snad zisti nejaky fajn penzionik v centre za normalnu sumu... 😠

• noooooo ahooj, vyletnik.... kedy letite??? 🙂

• tak pak si prosim infosky, lebo ja taky nechcem platit vela, kedze tam len prespime 😒

• a kedy tam chcete ist domi,hmm??

• peti, 15:55 nam to ide, ale este musim pozerat, lebo vela letou ma meskanie

• srr. letov

• peti - ja bych taky chcela v septembri 😉

• jaaaaj, tak drzim palce nech odletite nacas....resp. nech odletite 🙂 🙂 🙂
    a teda este raz - kraaasnu dovolenku prajem 🙂

• peti. dakujem.

• Sponzor fóra
  • tak tak len nech odletia a pak uz len pohoda klidek a leharo 😃 😃 😃

• jaaaaaj, mne sa tu nechce trcat... hned by som niekam sla... 😃 😃 😃

• peti tak zdrhnimeeeeeee dakam 😮

• hmmm a kaaaaam???? haaaa???
    ja som za 😃 😃 😃

• to je jedno, pome preeeeeeeeeeeeec 😎

• taak pome...
    kde sa stretneme??? 😃 😃

• ja ta cakam na zlatych 😛 😛

• ´mala by som sa k nejakej doktroke objednat, nech mozem vypadnut... 🙂 🙂
    saakris....

• ja som bola v piatok a teraz by som aj tak nikam nemohla, kedze ma majka dofcu...takze tu musim dajako vydrzat 😐

• kokso, ako sa mne dnes ziva.... ja neviem ako tu vydrzim...este nejake tri hodky 😞 😞

• si daj kafco ci ty nepijes? ja si dam tak cca za hodku, este si telo nepyta

• mne si pyta od rana, ja som sa uz unavena zobudila.... ale to je tym mojim skorym vstavanim....
    ja neznasam skoro vstavat 😠 😠

• si si este nezvykla? ja ked som chodila do skoly som bola zvyknuta stavat o 5-tej rano, ale teraz som si dost odvykla musim priznat 😒

• nezvykla... na to si asi nikdy nezvyknem.... cely zivot s tym budem bojovat 😠 😞
    o piatej rano este nezijem 😠 😠

• hmmmm....tak asi tak
    no sak ani ja by som sa uz teraz nedokazala zobudit o patej ani keby neviem co 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.