Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no to by sme aj mohli 😐 som aj pisal sem na ms, ale dali mi take podla mna dost drahe tipy 😒

• faaakt??? hmmm, no uvidime co zozenieme 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • majka uz oficialne opustila byt, frcia na letisko 😮

• jaaaaaj, ti sa maju 😃 😃

pozerala som ten penzion.... noooo ja by som chcela nieco pri tom divadle....musim to pokukat poradno 😃

• ja by som chcela tiez nieco asi skor v centre...tak ty pekne kukaj a ja budem cakat co najdes 😃 😛 😛 😛

• mna to ale nebavi, vsetko je tam nejake divne...to nemozu mat tie penziony,hotely normalne stranky s cenami???? mna to potom nebavi pozerat 😠

• asi nie, sak aj ja som to preto vzdala, asi pockam kym sa majka vrati a poverim ju touto ulohou 😎

• nooooo nech pekne nieco najde... 😃 😃 😃
    kedy tam idete??? podte od 17.9 - dame kaficko na staromestskom namesti 😃 😃 😃

• peti my nemame presny termin, ja chcem draheho prekvapit, by som to zacvakala a povedala, ze ideme a basta 😃 len musim nejako vybavit aby mal volno vtedy 😐

• ahaaaa... jak zenuska.... 😃 😃 😃
    mne listky a nasim kupil slavo, taakze im chceme zacvakat aj ubytko... 😃 😃

• nooo sme si to vymenili trosku...on by sam od seba nic take neurobil, tak to ostalo na mne 😉

• nooooo on aj heeej... len nema na to vacsinou cas 🙂
    takze ja si take veci vacsinou vymyslam sama 🙂 🙂

• hmmm... ja som zase vyletny typ a on ani moc ne, on ma sveta dost ked je v robote

• taak to verim... 😃 ved ty trcis doma a on sa tara kade tade 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jo tak tak .... aj chcem vidiet aj daco insie ako tuto blbu ba a nasu velkolepu dedinku 😃 😃

• a ty s nim nemozes ist na cesty???? reku ako doprovod??? obcas... 😃 😃

• peti a kto by mi dal tolko volna? sak ked som este nerobila tak som s nim chodieva, som bola az v dansku, krasne tam je inak 😃

• nooo ved hovorim,ze obcas 😃 😃 😃

• no teraz uz ani nie, nemni cas 😒

• momentalne je majka na check ine 😮

• nooooo snad teda odletia 😉

• tak snad hej

• nooo ono cas by bol,ale nie je dovolenkaaa 😃 😃

• alebo takto je to lepsie povedane ci napisane 😉

• 😃 😃
    je to kruta realita... a clovek musi kalkulovat rovno s tym, ze chce aj cez vianoce volno.... 😠 😠
    este tie dva dni v prahe... a este by som isla rada aj na chatu..no to sa proste nakopi 😃 😃

• asi tak dajako, mne ostalo dakych par dni fakt nie vela, a to aj kvoli svadbe, muzicek ma este tusim 20 dni novej dovolenky ,lebo teraz len cerpal staru 😠

• jaaaj, nech mi prihodi par dni este, ked ma tolko dovolenky 😃 😃

• prva na rade som ja, potom si pytaj ty 😛 😛 😛

• 😃 😃 ok... 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    * autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov