Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ahojte kočky, teším sa, že nás čaká len 4 dňový pracovný týždeň a potom hurá 4 dni voľna
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) andzi - aj ja sa velmi tesim,ze je skrateny tyzden :-) ako si vikendovala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, takze satocky mam konecne doma a su krasne a aj sadli ako uliate, sa tesiiiiiiim x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi, tak to je super..po takom trapeni je to urcite ulava.. my sme boli roznasat dalsie oznamenia ale nieco na mna lezie :-( tak vcera sme uz boli doma
Odpovedať
Profilova fotka
luci to mas pravdu, som sa zacina pomaly bat :-) no aj ja mam doma este nejake oznamka, ale tie su pre kamaratov, akosik nestiham ich poroznasat, ale snad teraz sa mi to podari tento vikend, je sice velka noc, ale preto by mali byt vsetci doma
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli v trencine takze sme vybavili vela ludi..brat matkovho dedka nebol doma tak sme to tam len nechali a potom volali matkovi rodicia, ze sa hrozne rozplakal od dojatia :-) z mojich strany kamosky este nemaju nikto ale ten vikend po velkej noci by sme mali ist na jednu kolaudaciu takze tam to zoberieme... inak ako tam pozeram do kalendara tak ty to mas tento tyzden za mesiac :-D
Odpovedať
ahojte lucinka, domika - lucinka, my sme nemali dobrý víkend, hádali sme sa, takže o ničom, večer ma potom bolela hlava a išla som už o 9.00 spať. Bola si v Trenčíne na otvorení Laugaricia? Ja budem kamoškám a kamošom posielať pozvánky tak 2-3 týždne pred svadbou, teraz je to podľa mňa ešte moc skoro.
Odpovedať
Profilova fotka
to faktttttt? ja to ani akosik nejako moc nesledujem, luci dakujem za pripomenutie ;-) andzi - no ja chcem tiez nejak tak, niektorym som poslala postou a znamym, ktori byvaju u nas ich roznesiem osobne, to nie je na dlho
Odpovedať
Profilova fotka
u nas vsetci vedia kedy je svadba cize tie pozvanky su viacmenej formalitou..a budeme pokope tak to chcem vyuzit.. povodne sme do laugaricia nechceli ist ale kedze je tam subway, ktore ja zboznujem tak sme sa isli prejst a najest bolo tam dost ludi ale vcelku sa to stratilo..akurat do obchodov sme nesli, ja som mala ciel subway a to mi stacilo :-D
Odpovedať
luci: ako je to veľké? Je tam viac obchodov ako v Maxe?
Odpovedať
Profilova fotka
velke je to dost akurat neviem porovnat ci viac obchodov lebo max je poschodovy..ale je tam CA, Marks and Spencer a pod, proste ine obchody my sme to presli celkom rychlo ale nezastavovali sme sa
Odpovedať
Niekedy tam zbehnem pozrieť, ale v sobotu sa mi fakt nechcelo sa tlačiť v tom húfe ľudí.
Odpovedať
Článok sa načítava...
čaute baby, svadbičky sa nám blížia a chodíme sem stále menej často. Čím to je? Ja sa teším, že už len 3 pracovné dni a potom 4 dni voľna. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi , asi aj pocasie robi svoje , kazdy sa flaka
Odpovedať
ahoj ivka, asi máš pravdu, normálne prišlo leto. V apríli. Som zvedavá, či máj zase nebude upršaný. Modlím sa, aby aspoň v náš svadobný deň bolo pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi ja som pocula ze v maji ma byt iba 2 dni teplo, zvysok bude prsat, ale predpoved pocasie nikdy nie je ista
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dobre ranko :-) myslim, ze dnes sa uz nemozno na pocasie vobec spolahnut...cize len dufat, ze bude pekne..pre je podstatne aby neprsalo kedze obrad je vonku 8-)
Odpovedať
ivka - a to si kde počula takú predpoveď? ahoj lucka, mne sa dnes strašne nechce byť v práci, drahý má dovolenku až do Veľkej Noci a ráno som musela ísť do práce sama, tak strašne sa mi nechcelo ísť.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - to je vraj madarska predpoved pocasia - my sme od nich len par km , vsak uvidime v maji , radsej nech je pekne teplucko
Odpovedať
ivka: ja som už hľadala nejaké predpovede na máj, ale nenašla som nič, myslím, že sa to presne predpovedať ešte nedá. A neverím tomu, že by celý máj pršalo.
Odpovedať
Profilova fotka
pocasiu sa neda verit :-)
Odpovedať
veď hej, nechcem, aby bolo tak teplo ako napr. tento víkend, ale každá nevesta by si želala, aby svietilo slniečko a nefúkal silný vietor. Žiaľ nie každej môže počasie výjsť. Zlé počasie však môže byť aj v apríli. My sme napr. boli na svadbe minulý rok v polke apríla a lialo ako z krhly.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte andzi - nezatazuj sa zatial pocasim..ja sa tiez bojim ci nebude prsat ale teraz s tym nic nespravim..vlastne ani potom ale aspon budem vediet a potom sa snad nejako prisposobime aj s obradom... vcera sme vecer s drahym rozoberali financovanie a zistili sme, ze sme vlastne neni vobec dohodnuti kto co plati....ako je to u vas?
Odpovedať
lucka: s platením je to u nás dosť zvláštne. My sme si s drahým platili samy také veci ako svadobné šaty, oblek, obrúčky, pierka, výzdobu a všetky somarinky....hostinu vrátane nápojov, dopravu, tortu, zákusky platia, resp. budú platiť moji rodičia. Či niečo zaplatia aj svokrovci neviem, pretože s nimi sa v tomto smere ťažko dohodnúť.
Odpovedať
Ale čo sa týka našich výdavkov, tak s drahým sme sa zhodli vo všetkom, v podstate máme spoločné peniaze, hoci každý má svoj účet, ale o naše peniaze sa nehádame. Vieme sa zhodnúč, čo a ako kúpime a na čo ich využijeme. Horšie je to s mojimi svokrovcami, tí aj peniaze majú, ale nedajú...čo už.
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute, ako sa mame?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky :-) ako sa mame?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus, no ja sa mam fajn, ale ty sa pochval? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u mna vsetko po starom, az na to, ze sa nam to krati a mne sa uz nic nechce vybavovat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a co este potrebujes vybavit?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?