Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no uz take finalne zalezitosti - ako ist na matriku po rec primatora, tu odovzdat tlmocnicke, odovzdat na matrike hudbu na obrad, stretnko s djom, dohodnut sa s kameramanom a fotografkou, ist na skusku siat, dokoncit balicky pre hosti, pocvicit tanec s drahym, ist do hotela,......

• nooooooooooo, sa mi az hlava zacala krutit, kolko zalezitosti nas bude cakat 😒

• jika80: toľko detailov

• Sponzor fóra
  • ono sa to nezdá, ale čím viac sa svadba blíži, tým zisťujeme, že tých detailov je strašne veľa a že čas nehorázne uteká.

• andzi - presne tak, a to som si doteraz myslela, ze ved uz mame skoro vsetko vybavene 😐 a ked vyriesime jeden problem, tak sa objavi dalsi, uz mi z toho zacina sibat a to mame len 4 dni na vsetky tie vybavovacky, bo pondelok je sviatok

• jikus - nemboj vsetko postihate, a vsetko dopadne na vybornu 😉 😵

• domi - no dufajme 😃 ale ako hovorim, uz ma to prestava bavit vsetky tie vybavovacky, hlavne ked som na to sama, bo drahy necekne ani slovo po slovensky 😦 pardon asi 20 slov ovlada 😃

• hmmm, no je to zle, ze vsetko riesis sama, potom ani nemas komu nadavat, ked sa daco zle vybavi 😬

ale ja necem nic privolavat, to ti je dufam jasne 🙂

• dobry vecer prajem 😉

• ahojte
    andzi - my si tiez veci ako saty, vyzdobu,auto,oblek....platime sami..brala som,ze hostinu a vsetko jedlo okolo sa bude delit...kazdy svoju stranu, akurat ja som chcela aby sme si platili kamaratov my aby mi nikto nevycital,ze kolko som si ich pozvala..akurat sme vcera zistili, ze sme sa ale nedohodli so svokrovcami..moja mamina o vsetkom vie..akurat svokrovci nie...tak snad to nejako doriesime

• ahoj luci,u nás to je tak isto 😐

• ahojte aj u nas

• caute..u nas je to tak,ze si vsetko platime sami

• lentiločka moja,čáááu

• lentilockaaaaaaaaaaaa caviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte. na chvilku sem idem, ale len na skok 🙂

• oocisko-ja ti dam,ze na skok...aspon na dva 😃

• lenti. ahoj. 😃 tak dva, ale ani o skok viacej

• oocko-ahoooooj...no dobre...ale,dva a pol este zvladnes 😃 ...co noveeee???

• lenti, ani nic okrem svalovice 😃

• oocko-aj to je cosi 😃 ...aaa..co si zacala pocitvo svaly rozhybavat??? 😃

• hej, aj s matiskom 🙂

• no teda,aj za mna mozete 😃 ...jedna nozka sem,druha tam 😃 ....aaaaach...zavidim zam,ze ste sa premohli,ja stale len kvasim....a do muciarne este chodis????

• hej, este tam chodim. mam terminy naplanovane az do maja. zajtra tam idem tiez na 2 hodinky

• na dve hodky???? waaaaaaw...tak to uz musis byt riadne zostihlena???...kolko ti uz doteraz ubudlo cm???

• no ide to bohuzial dole tam, kde nepotrebujem. pas a boky po 6 cm zatim

• ty kokso...tak to je sila...6cm je teda riadne dost...ved ty uz musis mat fakt osi pas

• teda potrebujem, ale hlavne by som potrebovala najviac stehniska

• no este nie 😃

• co ti chyba este 1cm??? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.