Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasna odpoved, cela ty x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a inac co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes som cestovala vsetkymi moznymi dopravnymi prostriedkami, len aby som sa dostala do ba, a uz asi nic prevratne a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nic. ja som cestovala len 3 dopravnymi prostriedkami, afto, nohy a elina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa mas, ja som ich mala dnes trosku viac :-D
Odpovedať
ja som dnes cestovala dve hodky do roboty.... des a hruza.... :-S :-S :-S :-S vsetko staaaaaalo.... dnes by som teda mala ostat trcat dlhsie...aaaaale to asi nevyderzim.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - sak to ja taky, som musela vsetky dopravne prostriedky pouzit ako som uz spominala ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
noooo ja len jeden aaaaaaale straaasne dlho....od jednej zapchy do druhej...otrasneeee....
Odpovedať
Profilova fotka
no ked sa mne dnes podari, tak pojdem o pol hodinku skor. :-)
Odpovedať
a kamze sa chystas,haaa????? ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na autosalon
Odpovedať
Článok sa načítava...
achtaaaaaaak..... noooo kvoli autosalonu do auparku ani nejdem- opat beznadejne plne bude parkovisko.... :-S :-S ides afticko vyberat??????
Odpovedať
Profilova fotka
uvidime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauko prosim neviete mi poradit kastiel zamok v okoli BA tak pol hodina cesty.. na fotenie??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj verci, my sa ideme fotit do budmeric, ale kolko je to presne od ba vzdialene to netusim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ooocko mi tu krici, ze cerveny kamen, je asi tak na tu polhodku cesty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
verci, este je kastiel v prievoze, ale tam neviem, ci sa da ist. :-/
Odpovedať
Profilova fotka
dominika treba sa aj nejako objednat a chcu nieco platit??
Odpovedať
Profilova fotka
dominika budmerice su niekde pri nitre???
Odpovedať
Profilova fotka
verci - v tych budmericiach sa neplati a netreba sa tam ani objednavat, jedine ak by si sa chcela fotit vnutri v kastieli, my sa budeme fotit v zahrade kastiela a budmerice su smerom na pezinok poslem ti link a tam uz len napis budmerice a najde ti to ;-) : http://www.supernavigator.sk/navigator/
Odpovedať
Profilova fotka
dominika dakujem velmi krasne.. to je super ze sa tam nemusi objednavat a nie je to ani tak daleko takze super.. kolko ste si dali cas na fotenie????
Odpovedať
Profilova fotka
babky vy ste kolegyne??? vam je ale dobre.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my ratame minimalne hodku a pol ked ne dve :-) hej sme kolegynky, a je nam heeeeeeeeeej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre verci ja sa lucim, idem domeno konecne, maj sa krasne, paaaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo,čaute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute. sme sa prave z autosalonu vratili. sme si tam afto vybrali a ked budeme velky, tak si ho aj kupime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaves ooočko ;-) , aké sa vám zapáčilo??
Odpovedať
Profilova fotka
audi q5 x-) je to nadherne afto. matko mi uz o nom davno vravel, ze je super, ale ako som si do neho sadla, tak sa mi ani vystupit nechcelo. a aby sa nepovedalo, tak ja som sa tiez zamilovala do smartu fortwo, fakt ma to milo prekvapilo... aj s cenou. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej a ahoj :-D co noveho?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?