Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • 😃 😃 😃 😃 😃

• krasna odpoved, cela ty 😵 😵

• a inac co noveho?

• Sponzor fóra
  • no dnes som cestovala vsetkymi moznymi dopravnymi prostriedkami, len aby som sa dostala do ba, a uz asi nic prevratne a ty?

• ja nic. ja som cestovala len 3 dopravnymi prostriedkami, afto, nohy a elina 😃

• sa mas, ja som ich mala dnes trosku viac 😃

• ja som dnes cestovala dve hodky do roboty.... des a hruza.... 😒 😒 😒 😒 vsetko staaaaaalo....
    dnes by som teda mala ostat trcat dlhsie...aaaaale to asi nevyderzim....

😃 😃 😃

• peti - sak to ja taky, som musela vsetky dopravne prostriedky pouzit ako som uz spominala 😠 😠 😠

• noooo ja len jeden aaaaaaale straaasne dlho....od jednej zapchy do druhej...otrasneeee....

• no ked sa mne dnes podari, tak pojdem o pol hodinku skor. 🙂

• a kamze sa chystas,haaa????? 😉 😉

• na autosalon

• achtaaaaaaak..... noooo kvoli autosalonu do auparku ani nejdem- opat beznadejne plne bude parkovisko.... 😒 😒
    ides afticko vyberat??????

• uvidime 😃

• cauko prosim neviete mi poradit kastiel zamok v okoli BA tak pol hodina cesty.. na fotenie??

• Sponzor fóra
  • ahoj verci, my sa ideme fotit do budmeric, ale kolko je to presne od ba vzdialene to netusim 😐

• ooocko mi tu krici, ze cerveny kamen, je asi tak na tu polhodku cesty 😉

• verci, este je kastiel v prievoze, ale tam neviem, ci sa da ist. :-/

• dominika treba sa aj nejako objednat a chcu nieco platit??

• dominika budmerice su niekde pri nitre???

• verci - v tych budmericiach sa neplati a netreba sa tam ani objednavat, jedine ak by si sa chcela fotit vnutri v kastieli, my sa budeme fotit v zahrade kastiela a budmerice su smerom na pezinok

poslem ti link a tam uz len napis budmerice a najde ti to 😉 :

http://www.supernavigator.sk/navigator/

• dominika dakujem velmi krasne.. to je super ze sa tam nemusi objednavat a nie je to ani tak daleko takze super.. kolko ste si dali cas na fotenie????

• babky vy ste kolegyne??? vam je ale dobre.. 😃

• my ratame minimalne hodku a pol ked ne dve 🙂

hej sme kolegynky, a je nam heeeeeeeeeej 😃

• dobre verci ja sa lucim, idem domeno konecne, maj sa krasne, paaaaaaa 🙂

• halooo,čaute 😃

• caute. sme sa prave z autosalonu vratili. sme si tam afto vybrali a ked budeme velky, tak si ho aj kupime 😃

• čaves ooočko 😉 ,
    aké sa vám zapáčilo??

• audi q5 😵 je to nadherne afto. matko mi uz o nom davno vravel, ze je super, ale ako som si do neho sadla, tak sa mi ani vystupit nechcelo.
    a aby sa nepovedalo, tak ja som sa tiez zamilovala do smartu fortwo, fakt ma to milo prekvapilo... aj s cenou. 😃

• jej a ahoj 😃 co noveho?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov