Svadba 4. októbra 2008

...tak sme sa predsa rozhodli pre tento rok.. :-D :-D :-D
Odpovedať
1
2
8
my tiez :-)
Odpovedať
tak to je super... aj ty sa tak tešíš?? my sme pôvodne plánovali až budúci rok v júni.. no to už bude moooooooc teplo.. a aj drahého sesternica bude asi tehotná v 8-9 mesiaci a to by potom neprišla.. a ju tam teda chcem veľmi, to je jedna moja obrovská podpora.. :-D a teraz sme chceli pôvodne 6.septembra, ale drahého švagriná je teraz tehotná a má termín v auguste, tak sme to posunuli o mesiac, lebo povedala, že tesne po pôrode nepôjde... a hentak to bude mať dlhšie, tak snáď sa odhodlá.. :-|
Odpovedať
jasne, ze sa tesim....uz aby to bolo....tiez sme povodne planovali jul ale nakoniec sme to presunuli koli segre, ktora ide v lete do zahranicia a mojim statniciam....co uz mate vybavene?
Odpovedať
zatiaľ sa to len rozbieha.. ale nejaké drobnosti už nakúpené mám... dnes by som rada zajednať sálu... ;-)
Odpovedať
tak ako baby.. to sme len a len dve čo máme tento dátum?? :-. :-. :-.
Odpovedať
nazdaaarek kocky....ja sa k vam s radostou pripajam...:-)) oktober je priam najdokonalejsi termin svadby....-))))))) a teraz pravdu, museli sme to aj my posunut skrz svagra, pretoze je veduci v slovenskom dome na olymiade...-((
Odpovedať
canima: ahoj. To je super. Aj my máme termín 4.10.2008. Tento termín je úžasnýýýýý. :-)
Odpovedať
Dievčence, tiež sa k vám pripájam... :-)
Odpovedať
A coze sa takto separujete od Oktobra 2008? :-D
Odpovedať
no ja už mam svadbu sice za sebou ale 4. oktobra idem tutok kolegynke zakladajucej na svadbu tak sa trocha aj angažujem :-D :-D :-D
Odpovedať
bona-no pretože to máme tak lepšie október je predsa veľmi široký pojem.. :-D vieš koľko svadieb bude.. a keď sa založia 2 témy tak je to lepšie lebo sa sem zapája do tém vela kočiek.. a potom je tu moooooooooooooooooc stránok a komu sa to chce preklikávať keď niečo hľadá... :-D :-D :-D
Odpovedať
a inak som moooooooooooooooc šťastná, že ste sa kočky zapojili.. veď je to predsa "NÁŠ" veľký deň... x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no čo kočky, ako pokračujú prípravy?? čo všetko máte??? :-D :-D :-D
Odpovedať
haloooooooooooooooo??? :-. :-. :-.
Odpovedať
Baby.. tak ako ste na tom z prípravami??? :-D :-D
Odpovedať
ahoj baby, neviete mi poradiť nejakú super stránku kde by som našla čo najviac druhov prsteňou??? dajte mi prosím vedieť na IP,ak viete budem moooooooooooooooooooooc vďačná.... :-D :-D :-D
Odpovedať
nikiarudi: ahoj. :-) No, u nás sa prípravy ešte rozbiehajú...zatiaľ len taký základ - sála, hudba, kamera, fotograf, nejaké drobnosti na výzdobu... Stránku s prsteňmi - to neporadím. My vyberáme priamo na mieste!! :-D
Odpovedať
ahaaaaaa.. tak to máte toho podobne ako mi.. a tie prstene..nevadí... musím teda ešte stále hľadať sama... :-(
Odpovedať
a už vieš akého fotografa?? :-D
Odpovedať
hurá máme zajednaný termín na sobáš.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj, ahoj nikiarudi: to je super, že už máte zajednaný termín na sobáš. Chcem sa spýtať, nezdalo sa to kňazovi skoro, zajednávať už teraz v januári? Lebo my sme ešte neboli.
Odpovedať
Ahojte baby!Tak ja sa pridavam k Vam. ;-) My sme vybavovali tiez termin v kostole uz januari,lebo pracujeme v zahranici.A pan kaplan nam nepovedal nic :-D
Odpovedať
ahoj zmrzlinka. Tak to už aby sme zašli na farský úrad. ;-)
Odpovedať
zustka-nie my sa budeme brať na úrade... ;-) a už máme aj sálu, DJ, ubytko pre moje kočky z intráku, a autobus... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojky!My mame salu,kostol aj spevokolom,kameru a foto,zakusky a na buduci tyzden budeme mat asi aj DJ.To pojde vybvavit mamina,lebo my sme v zahranici.A mame uz aj ako-tak navrhnute svad.oz. Uz och treba len vytlacit. :-D A kedy idete skusat saticky?Mne to vychadza,ze sa domov dostanem az v july. 8-)
Odpovedať
baby, za 9 mesiacov o takomto case budeme tancovat v svadobnych satach a pomaly sa chystat na redovy tanec ;-)
Odpovedať
tak to máš pravdu..juuuuuuuuuj ako sa veľmi teším... :-D :-D :-D zmrzlinka-a aké oznamka si idete tlačiť lebo aj mi si ich robíme sami.... ;-)
Odpovedať
my sme si urobili na PC navrch a dali sme to jednemu grafikovi,aby to este upravil.ALe nepacili sa mi to a vzhladom na to,ze sme uz zase v Irsku,tak to ma nastarosti moja mamina.Ta mi ma poslat dalsie navrhy na buduci tyzden,tak dufam,ze to zase zbabral.A vytlaci nam to ta firma,kde on pracuje. No a mame oznamko s fotkou,ale neviem ci to nezmenim na nieco ine.Ja viem,ze som hroznaaaaaaa :-D
Odpovedať
uvidim,co posle ;-)
Odpovedať
aj mi si ideme robiť s foto.. len sa chceme ísť dať pekne pofotiť..nejaké supiš foto... :-D a na to ten pauzák s textom.. tak pekne..som zvedavá... potom aj zvečním na foto..idem akurát pridať foto so snubáčikom... :-D
Odpovedať
1
2
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?