Svadba 4. októbra 2008

Zobraz úvodný príspevok
...tak sme sa predsa rozhodli pre tento rok.. :-D :-D :-D
Odpovedať
jaja41 aj ja mam tiez taku velkost.No saty budem riesit v juli.Ja som v zahranici a nemam cas ist domov.Tak verim,ze bud nieco poziciam alebo kupim(bud v Polsku alebo na Ukrajine).A sit si nechces dat?Ja by som aj do toho sla,ale bojim sa.Nemam zo sitim dobre skusenosti.
Odpovedať
čaute kočky, ja so šitím mám skúsenosti.. resp. drahého sesternica JERRYJANKA na MS, ona si tak dala šiť nejedny šaty a to dokonca zo zahraničia a to akékoľvek, aj babám poobjednávala, tak sa jej kľudne ozvite... aj ona sama mala svoje svadobné tak šité a bola veeeeeeeeeeeeeľmi spokojná... :-D :-D :-D
Odpovedať
tak ako postupuješte s prípravami októbrovky??? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
babenky ak vam mozem poradit ak si pojdete pozret saticky skorej...teda uz teraz tak nebudete mat problem ani s velkostou ....ja mam zas opacny problem ....vsetko mi musia upravovat, mam zvlastnu velkost ani nie 36 ani nie 38
Odpovedať
no chcela by som mať tvoj problém.. :-D :-D :-D ja som skôr z tých neviest s veľkosťou XL.. :-N
Odpovedať
verim ze kazda dobra svadobka sa o to vie dobre postarat....mna stale vsade prehovaraju ze do svadby saty ani zuzovat nebude treba....ale ved na svadbu nepojdem vo vreci predsa....podla ochoty spoznas aj kvalitu pozicovne...
Odpovedať
tak to je pravda, preto si idem dať šiť na mieru... tak mám istotu,že mi sadnú... :-D :-D :-D
Odpovedať
aj ja som chcela aj latku a srandicky sme kupili a nakoniec taka zasita svadobka ....a mozno aj najlacnejsia v celom BJ ...sadli mi ako uliate a to mi ich vyberal otec....zeby mali muzi lepsi vkus ;-)
Odpovedať
no niečo na tom predsalen asi bude... ;-)
Odpovedať
no baby ja nemam velmi na vyber.Saty idem skusat az v juli,lebo pracujem v Irsku a skor sa domov nedostanem :-p Inak mamina ide zajtra podpisat zmluvu s DJ.Mne je to take divne,ze ide zajtra,lebo tu mame statny sviatok a vsetko je zatvorene.Akurat ja idem do roboty ]-( Hej,a kedy sa rozdavaju svad.oznamenia?Kolko pred svadbou?Mne to vychadza,ze bud tri mesiace pred alebo az dva tyzdne pred :-D
Odpovedať
no my budeme rozdavat 2 tyzdne pred,, a o kom vieme ze je z dialky a ze si to potrebuje zariadit aby prisiel na svadbu tak asi pojdeme skorej...sme z opacnych stran slovenska takze spolocnych hosti budeme volat asi telefonicky alebo postou :-D
Odpovedať
a tych co nebudete volat?my sme to vsetkym ,co chceme aby tam boli uz povedali a aj sme ich pozvali :-D Inak kolko budes mat ludi?My okolo 40.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak my budeme maasi 140...nie je to vobec cudne volat hosti aj 3 mesiace skor...a v podstate ak vedia ze pojdu na svadbu tak aj pochopia ak by ste ich volali naozaj telefonicky...
Odpovedať
ahojte, môjho drahého sesternica dala oznámenia aj skôr, veď je to podľa mňa úplne jedno.. :-D aj ja budem pozývať tak skôr asi nejak v máji/júni.. ak nie ešte skôr ako sa podaria oznamka... zmrzlinka-aj my máme tak okolo 40 ľudí + - finde-a to ako preboha zvládneš sa venovať toľkým ľudom za jeden večer?? :-D :-D :-D ja by som to osobne určite nezvládla.. a hlavne by som ani nebola ochotná toľko minúť na svadbu.. to je podľa mňa veľmi veľa ľudí... a zbytočne..my sme si pozvali resp. budeme pozývať len tých čo vyslovene chceme, nie preto že musíme... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
No vies my sme velka rodina ....a v podstate svadbu platia rodicia...ak to mam takto povedat...nikdy som sa nad tym nezamyslala ci je to vela, alebo malo. U nas je to proste zvykom ze ide na svadbu cela rodina ....Moji rodicia maju viacej surodencov a velmi dobre medzi sebou vychadzaju ...neviem si predstavit ze by na mojej svadbe nebol stryko alebo krsna len preto , ze nas je vela ....verim, ze to z Bozou pomocou zvladneme ... ozaj mate uz niektora zavoj ???alebo ho budete mat uz so satami???
Odpovedať
Ahojky!Tak my pokracujeme s prirpavami na svadbu.Vcera vecer bol moj drahy pokrsteny.Bola to nadherne.Fakt super zazitok.Nasi irsky priatelia si dali zalezat ,aby to bol jeden z najkrajsich okamzikov naseho zivota.Vsetkym sa to velmi pacilo :-) A uz sa vsetci tesime na svadbu :-D
Odpovedať
no ja závoj nebudem mať, pretože sa mi to už akosi nepáči.. a ani sa to vraj už nenosí,ale to je jedno..mne sa to osobne zdá zbytočné.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte ja som tu na chvilku pribehla. Pisem vacsinou na Oktober 2008, ale dnes som si zabehla aj tu. fide: ak ste tak zvyknuti a ste velka rodina, tak je to myslim v pohodicke. Pre mna osobne tych 140 ludi je tiez dost, ale ak ste tak zvyknuti, takze pohoda. Pozeram, ze niki a aj zmrzlinka budu mat 40 ludi, no my budeme mat do 60. Ale pocitam, ze niektori nepridu, ale uvidime. Tiez si myslim, ze 3 mesiace pred svadbou volat je v pohodicke. Tiez tak nejako budeme chodit pozyvat a niektorym posleme postou, lebo byvaju v inych okresoch. My uz mame zajednanu salu, kostol, ale este pojdeme s dokladmi a dohodnut sa presnejsie na naukach. Chceme si ich urobit skor, lebo mojik chodi na sluzobne cesty do zahranicia, tak aby sme to v pohodicke stihli. Cukrarky na kolace tiez uz zajednane, este riesime kameramana a fotografa a taktiez aj vyzdobu riesim.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, aj my mame termin 4.10., tak som sen nakukla :-D vybaveny mame tak akurat kostol a fotografa, ostatne budeme organizovat s pomocou agentury, bo ja na to nemam nervy... uz len kvoli satam nemozem spavat, mam uzky pas, velke prsia a cca 150 cm, tak si viete predstavit aky vyber siat mam k dispozicii, uz som obehla polku BA a nic, este idem do trnavy a ked sa mi ani tam nebude nic pacit, dam si usit... a snad sa potom konecne v pohodke vyspim bez desivych snov o satach :-D
Odpovedať
Ahojte babenky aj my máme 4.10.2008 svadbu a zatial máme len salu, zajtra idem skúsat saty cez týžden obrúcky a tak pomaly ideme na to :-)
Odpovedať
ahojte, tak dnes sme si ideme asi už na 100% zajednať obrúčky...jupííííííííííííííííííí :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. ja sa pripajam k vam. aj my mame svadbu 4.10.2008 :-D
Odpovedať
Pripajam sa tiez mame svadbu 4.10.2008
Odpovedať
vitajte baby... :-D :-D :-D
Odpovedať
no čo je s vami baby.. žeby ste boli tak zaneprázdnené prípravičkami??? :-D :-D :-D
Odpovedať
ani nie skôr k voli inemu. a ty ako pokracujes s pripravami?
Odpovedať
celkom fajn, oznamka sú vo výrobe, obrúčky tiež..tak sa veeeeeeeľmi teším...a čo ty... :-D
Odpovedať
aj ja sa pripájam, máme svadbu 4.10.2008, už sa nevieme dočkať.
Odpovedať
tiez vitam nove baby :-) a vsetkych pozdravujem.My sme zo svadbou na mrtvom bode :-D Vsetko co nemame sa budeme snazit vybavit od 12.7.-19.7.To budeme doma na dovce a ja len dufam,ze to nejak dopadne :-p :-D
Odpovedať
tak zmrzilinka, držíme pästičky, nech to postíhate ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?