Svadba 4. októbra 2008

9. okt 20082350
  • jaja41 aj ja mam tiez taku velkost.No saty budem riesit v juli.Ja som v zahranici a nemam cas ist domov.Tak verim,ze bud nieco poziciam alebo kupim(bud v Polsku alebo na Ukrajine).A sit si nechces dat?Ja by som aj do toho sla,ale bojim sa.Nemam zo sitim dobre skusenosti.

• čaute kočky, ja so šitím mám skúsenosti.. resp. drahého sesternica JERRYJANKA na MS, ona si tak dala šiť nejedny šaty a to dokonca zo zahraničia a to akékoľvek, aj babám poobjednávala, tak sa jej kľudne ozvite... aj ona sama mala svoje svadobné tak šité a bola veeeeeeeeeeeeeľmi spokojná... 😃 😃 😃

• tak ako postupuješte s prípravami októbrovky??? 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • babenky ak vam mozem poradit ak si pojdete pozret saticky skorej...teda uz teraz tak nebudete mat problem ani s velkostou ....ja mam zas opacny problem ....vsetko mi musia upravovat, mam zvlastnu velkost ani nie 36 ani nie 38

• no chcela by som mať tvoj problém.. 😃 😃 😃
    ja som skôr z tých neviest s veľkosťou XL.. 😬

• verim ze kazda dobra svadobka sa o to vie dobre postarat....mna stale vsade prehovaraju ze do svadby saty ani zuzovat nebude treba....ale ved na svadbu nepojdem vo vreci predsa....podla ochoty spoznas aj kvalitu pozicovne...

• tak to je pravda, preto si idem dať šiť na mieru... tak mám istotu,že mi sadnú... 😃 😃 😃

• aj ja som chcela aj latku a srandicky sme kupili a nakoniec taka zasita svadobka ....a mozno aj najlacnejsia v celom BJ ...sadli mi ako uliate a to mi ich vyberal otec....zeby mali muzi lepsi vkus 😉

• no niečo na tom predsalen asi bude... 😉

• no baby ja nemam velmi na vyber.Saty idem skusat az v juli,lebo pracujem v Irsku a skor sa domov nedostanem 😛 Inak mamina ide zajtra podpisat zmluvu s DJ.Mne je to take divne,ze ide zajtra,lebo tu mame statny sviatok a vsetko je zatvorene.Akurat ja idem do roboty 😠 Hej,a kedy sa rozdavaju svad.oznamenia?Kolko pred svadbou?Mne to vychadza,ze bud tri mesiace pred alebo az dva tyzdne pred 😃

• no my budeme rozdavat 2 tyzdne pred,, a o kom vieme ze je z dialky a ze si to potrebuje zariadit aby prisiel na svadbu tak asi pojdeme skorej...sme z opacnych stran slovenska takze spolocnych hosti budeme volat asi telefonicky alebo postou 😃

• a tych co nebudete volat?my sme to vsetkym ,co chceme aby tam boli uz povedali a aj sme ich pozvali 😃 Inak kolko budes mat ludi?My okolo 40.

• no tak my budeme maasi 140...nie je to vobec cudne volat hosti aj 3 mesiace skor...a v podstate ak vedia ze pojdu na svadbu tak aj pochopia ak by ste ich volali naozaj telefonicky...

• ahojte, môjho drahého sesternica dala oznámenia aj skôr, veď je to podľa mňa úplne jedno.. 😃
    aj ja budem pozývať tak skôr asi nejak v máji/júni.. ak nie ešte skôr ako sa podaria oznamka...

zmrzlinka-aj my máme tak okolo 40 ľudí + -
    finde-a to ako preboha zvládneš sa venovať toľkým ľudom za jeden večer?? 😃 😃 😃 ja by som to osobne určite nezvládla.. a hlavne by som ani nebola ochotná toľko minúť na svadbu.. to je podľa mňa veľmi veľa ľudí... a zbytočne..my sme si pozvali resp. budeme pozývať len tých čo vyslovene chceme, nie preto že musíme...
     😉 😉 😉

• No vies my sme velka rodina ....a v podstate svadbu platia rodicia...ak to mam takto povedat...nikdy som sa nad tym nezamyslala ci je to vela, alebo malo. U nas je to proste zvykom ze ide na svadbu cela rodina ....Moji rodicia maju viacej surodencov a velmi dobre medzi sebou vychadzaju ...neviem si predstavit ze by na mojej svadbe nebol stryko alebo krsna len preto , ze nas je vela ....verim, ze to z Bozou pomocou zvladneme ...
    ozaj mate uz niektora zavoj ???alebo ho budete mat uz so satami???

• Sponzor fóra
  • Ahojky!Tak my pokracujeme s prirpavami na svadbu.Vcera vecer bol moj drahy pokrsteny.Bola to nadherne.Fakt super zazitok.Nasi irsky priatelia si dali zalezat ,aby to bol jeden z najkrajsich okamzikov naseho zivota.Vsetkym sa to velmi pacilo 🙂 A uz sa vsetci tesime na svadbu 😃

• no ja závoj nebudem mať, pretože sa mi to už akosi nepáči.. a ani sa to vraj už nenosí,ale to je jedno..mne sa to osobne zdá zbytočné.. 😃 😃 😃

• Ahojte
    ja som tu na chvilku pribehla. Pisem vacsinou na Oktober 2008, ale dnes som si zabehla aj tu.
    fide: ak ste tak zvyknuti a ste velka rodina, tak je to myslim v pohodicke. Pre mna osobne tych 140 ludi je tiez dost, ale ak ste tak zvyknuti, takze pohoda.
    Pozeram, ze niki a aj zmrzlinka budu mat 40 ludi, no my budeme mat do 60. Ale pocitam, ze niektori nepridu, ale uvidime. Tiez si myslim, ze 3 mesiace pred svadbou volat je v pohodicke. Tiez tak nejako budeme chodit pozyvat a niektorym posleme postou, lebo byvaju v inych okresoch.
    My uz mame zajednanu salu, kostol, ale este pojdeme s dokladmi a dohodnut sa presnejsie na naukach. Chceme si ich urobit skor, lebo mojik chodi na sluzobne cesty do zahranicia, tak aby sme to v pohodicke stihli. Cukrarky na kolace tiez uz zajednane, este riesime kameramana a fotografa a taktiez aj vyzdobu riesim.

• ahojte babulky, aj my mame termin 4.10., tak som sen nakukla 😃 vybaveny mame tak akurat kostol a fotografa, ostatne budeme organizovat s pomocou agentury, bo ja na to nemam nervy... uz len kvoli satam nemozem spavat, mam uzky pas, velke prsia a cca 150 cm, tak si viete predstavit aky vyber siat mam k dispozicii, uz som obehla polku BA a nic, este idem do trnavy a ked sa mi ani tam nebude nic pacit, dam si usit... a snad sa potom konecne v pohodke vyspim bez desivych snov o satach 😃

• Ahojte babenky aj my máme 4.10.2008 svadbu a zatial máme len salu, zajtra idem skúsat saty cez týžden obrúcky a tak pomaly ideme na to 🙂

• ahojte, tak dnes sme si ideme asi už na 100% zajednať obrúčky...jupííííííííííííííííííí 😃 😃 😃

• caute baby. ja sa pripajam k vam. aj my mame svadbu 4.10.2008 😃

• Pripajam sa tiez mame svadbu 4.10.2008

• vitajte baby... 😃 😃 😃

• no čo je s vami baby.. žeby ste boli tak zaneprázdnené prípravičkami??? 😃 😃 😃

• ani nie skôr k voli inemu. a ty ako pokracujes s pripravami?

• celkom fajn, oznamka sú vo výrobe, obrúčky tiež..tak sa veeeeeeeľmi teším...a čo ty... 😃

• aj ja sa pripájam, máme svadbu 4.10.2008, už sa nevieme dočkať.

• tiez vitam nove baby 🙂 a vsetkych pozdravujem.My sme zo svadbou na mrtvom bode 😃 Vsetko co nemame sa budeme snazit vybavit od 12.7.-19.7.To budeme doma na dovce a ja len dufam,ze to nejak dopadne 😛 😃

• tak zmrzilinka, držíme pästičky, nech to postíhate 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov