Svadba 4. októbra 2008

Zobraz úvodný príspevok
...tak sme sa predsa rozhodli pre tento rok.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby už len dva mesiace...........................................
Odpovedať
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj aj ty sa tak tešíš?? ja ešte viac, pretože som bola na svadbe mojej kamarátky a tak ma to navnadilo...juuuuuuuuj už aby bol ten deň D!!! tá kamarátka bola taká šťastná a tak z nej sršala radosť až ma to dojímalo k slzám.. tu je ich pár fotočiek.. http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a ja tam mám tanečné sólo s nevestičkou.. :-D
Odpovedať
Ahoj mne to ani poriadne ešte nepride, že je to len 2 mesiace.... mám toho veľa v robote a tak ani na to nemyslím poriadne :-(
Odpovedať
už len 50 dnííííííííííííííííí... juchúúúúúúúúúúúú.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte veru, sa nám to už blíži....sa teším... :-)
Odpovedať
emily4: ja mám v práci práve teraz kľud, tak sa naplno venujem prípravám na svadbu. Aspoň, že je to takto a môžem si povybavovať veci. ;-)
Odpovedať
to zustka: dnes je to lepšie, ale hlavu mi zamestnáva príhovor mladomanželom neviete o niečom. Ale ten čas začína letieť ako bláznivý... :-)
Odpovedať
emily4: ja ti neviem poradiť. Ja príhovor neriešim, to ma na starosti môj krstný otec, prípadne mojikov krstný otec, takže je to na nich.
Odpovedať
my sa tiez rozhodujeme na 4.10 ale chceme malu svadbicku. takze si z toho nerobime velku hlavu. nastastie mam kamosku ktora robi v tlaciarni takze oznamka mame za max.2 dni, a to ostatne nie je velky problem. skor saty ktore by sa mi velmi pacili je tazsie vybrat....chcem uzky strih. ... tie velke ako by cukrova vata look nemusim... tak a takych uzkych moc neni....tak patram....
Odpovedať
ahojte budúce nevesty, kráti sa nám to máte už všetko? my už aj áno len pár detailov treba dotiahnuť
Odpovedať
Ahoj emily: my práve finishujeme s nákupom materiálu pre cukrárku na koláče. Veci na výzdobu mám už zabepečené, ešte nejaké drobnosti. Budúcu stredu ide ešte do salonu skúšať šaty a zajednať mojikovi vestu a kravatu.
Odpovedať
to zustka: moja zlatá polovička nemá ani oblek ešte ale nemá žiadny stres z toho :-) ja už len také hovadinky, ale to ide jedno s druhým :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby zajtra je to len 40 dní.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky..mohla by som sa k vám pridať?? Už sa nám to pomaly ale iste blíži.. Máte už predsvadobný stres??
Odpovedať
Ahojte, misss: jasné, že môžeš. Ja mám sem - tam, ale mojik ma vždy ukľudní, takže pohodička. Ale teraz som sa pustila do príprav naplno, takže som kľudnejšia a pomaličky mi to čo ešte nemám odbúda.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zustka, a čo také ti ešte chýba, nech sa trošku doinšpirujem..8o))
Odpovedať
ahoj misss, stres ani nie.. len neustále rozmýšlam čo som zabudla alebo nezabudla.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nikiarudi..tak to aj ja stále..stále mi behajú v hlave nejaké nové nápady..všetko by som chcela mať dokonalé, tak len stále vymýšľam nejaké nové veci..
Odpovedať
no presne to robím aj ja ešte mi drahý povie, že načo špekulujem... :-D
Odpovedať
misss: ešte nemám zajednanú kyticu a pierko pre mojika, v stredu idem ešte skúšať šaty, ešte nejaké vecičky na výzdobu, kúpiť nealko, poháre a ešte všelijaké drobnosti. Ale mojik je už teraz doma, takže nám to pôjde rýchlejšie, viac povybavujeme, keď sme dvaja. :-)
Odpovedať
a tiež som ako vy, tiež ma napadajú nové veci, čo by som chcela a ako by som to chcela..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nikiarudi: presne ako by som počula mojho.. "Načo stále špekuluješ???" zustka: tak kyticu nemám stále ani ja, pierka tiež, ešte musím pozháňať vecičky do tomboly, nejaké peknučné oblečko na svadobnú noc, pitie budeme kupovať spolu s jedlom až v pomaly ku koncu septembra (našli sme veľmi dobrú sálu, suroviny na celé menu si kupujeme sami)..na skúšku šiat idem až 26.9...s účesom si na tom ako?? Tak to máš pravdu..dvom to ide vždy rýchlejšie..
Odpovedať
misss: ja idem na skúšku účesu 26.9.. Ešte neviem presne aký, mám nejaké vybraté, ale uvidíme, čo povie kaderníčka, čo sa mi hodí. Tento týždeň by som chcela postíhať toho veľa, tak uvidím, čo všetko sa podarí. No dúfam, že nám už konečne v stredu dovezú reklamované čelo na posteľ, lebo už im tam narobím poriadne dusno. A ešte by som zabudla, musíme si vybrať a zajednať svadobnú cestu, ktorú sa veľmi tešíme. Vy sa kam chystáte na svadobnú cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
zustka: my si spravíme svadobnú cestu až na budúci rok..pôjdeme asi do Bulharska..tento rok nám to moc nevychádza.. Tortičku už máte??skoro mi vyrazili dych tie ceny..čakala som, že budú drahé, ale až tak...
Odpovedať
my už máme skoro všetko, už len alko a nealko ale to ideme koncom budúceho týždňa aj s kamarátom do Metra, inak máme naozaj všetko...tak sa vytešujem...účes skúšať nemusím, pretože moja kaderníčka vie presne čo chcem a ako to urobiť tak aby sa mi to hodilo.. aj na stužkovú ma kedysi česala a to som ani nemala vybratý účes a bolo to fantastické...je veľká šikulka...a čo sa týka svadobnej cesty, tak tiež až budúci rok, pretože v októbri je už dosť chladno a to jedine exotika, na kt. nemáme keď si platíme skoro celú svadbu sami... :-D :-D :-D
Odpovedať
misss: tortu mi upečie moja sesternica, pečie úžasné torty aj chuťovo aj na pohľad, normálne je to umenie, fakt. A budeme mať len jednu, no a vlastne mi to platí moja krstná mama. Ešte neviem, aká bude cena. Dala som je obrázok torty akú chcem a má mi urobiť cenu. A druhú bude mať mojik, tú si dávajú piecť tiež niekomu z rodiny. Takže budú obidve veľmi chuťovo dobré. niki: ja mám tiež super kaderníčku, chodím k nej už dlhé roky, už pozná moje vlasy. Tiež ma česala na stužkovú a teraz na promocie bez skúšky, proste vie čo sa mi hodí, ale predsa len na svadbu mám aj ja nejakú predstavu a je to pre mňa dôležitejšia udalosť ako stužková, promocie a chcem byť taká pekná ako ešte nikdy. :-D :-) My sme boli v júli na predsvadobnej ceste v Egypte a na svadobnú sa chystáme na romantický víkend do Čiech a asi vyhrá Karlštein a potom ešte na 3 dni do Prahy. :-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej do Prahy?? tak tam určite choď je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherná a proste úúúúúúúúúúúúúúúžasná... naozaj je očarujúca... milujem Prahu... x-) :-D
Odpovedať
niki: ja som bola v Prahe pred 19 rokmi na 2 týždne v tábore a bolo úžasne, nezabudnuteľne. Aj keď som bola ešte dieťa, ale aj tak si veľa pamätám a zážitkov mám veľa. Veľmi a tešíme obaja.
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo dievčatá...Ale to by nebol zlý nápad - ísť na víkend do Prahy..
Odpovedať
Ahojte babky moju svadbu planuju skor rodicia ....ale som rada lebo ked vidím kolko je toho vsetkého na vybavovanie a behanie a stale zmeny a nové nápady tak ma to unavuje ...ozaj už mate svadobnu kiticu ???ja sa neviem rozhodnut z akých kvetov ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?