Svadba 4. októbra 2008

9. okt 20082350
  • no my super, my už skoro všetko máme, okrem oznámení, ale to je v pohode, to nám urobia rýchlo. už len čakáme na náš veľký deň "D" za tri týždne sa sťahujeme do nášho spoločného bytíku, tak sa strašne tešíme...
    Ozaj kočky, idete sa fotiť pred, či až po sobáši? A o koľkej máte sobáš?

• Ahojte baby,

to zuzkaapetrik: ahoj my máma svadbu o 16:00 a fotiť sa ideme o 14:15 a potom šup na obrad.

• ahojte, náš obrad je o 14tej takže fotiť sa pôjdeme až po obrade... inak sa nám oznámenia už dorábajú.. a tento týždeň budú hotové tak som zvedavá... 😐

• Sponzor fóra
  • no my sme sa rozhodovali či dáme sobaš o 14tej a budeme sa fotiť až po, ale dohodli sme sa, že dáme sobáš na 15:30 a pojdeme sa fotiť pred. Dnes ideme za p. farárom, aby sme si všetko upresnili no a začneme chodiť na náuky. Už sa teším, zajtra ideme dávať robiť oznámenia a budúci týždeň si pojdeme konečne po obrúčky. Už sa teším...
    emily4, neni to dosť neskoro na fotenie 14:15? Mne hovoril, že aby sme také 2hod. počítali s fotením a + ešte cesta no a samozrejme, potom budú pytačky no a až potom pojdeme na sobáš...

• ahojte nevestičky, tu ani nikto nechodí? Čo je s vami?

• ja hej, no keď vás tu nevidím písať ani jednu, tak ma nebaví si písať sama so sebou... 😞 😞 😞
    zuzkaapetriktreba to tu poriadne rozbehnúť, čo ty na to??? 😃 😃 😃

• haloooooooooooooo???????? 😃 😃 😃 😃

• ahojte baby. my, resp. ja 😉 riešime svadbu od januára, ale ako pozeram, vela sme toho este nestihli... mame nastastie zajednanu salu, starejsieho, foto, video, dj a ja saticky, ale to najdolezitejsie - matriku este nie... buduci tyzden mame dovolenku, tak to dufam konecne vybavime 😐

luciusska: a kde v bb mate svadbu? my mame zajednany lux a sobas xceme na zvolenskom zamku...

• už som tu, konečne. Ja nemám doma net, tak iba v práci využívam... No a v piatok som mala dovolenku. Ako ste na tom s vybavovaním?

• no tak dnes si zase píšem ja sama so sebou 😞

• no my máme už oznamká, a mne by mali čoskoro prísť aj šaty..jupíííííííííí.... 😃 😃 😃

• super niki, to je radosť. My ešte nemáme oznamká, ale za to, sme sa tento víkend presťahovali do nášho spoločného bytíku, teším sa, dnes bude ešte taký pracovný, tak ale máme radosť. My by sme mali mať tento týždeň vzor oznamka, no a potom už len pár dní a budú hotové, tak sa teším...

• Baby tešíte sa tak ako jaaaaaaaaaaaa?? už je to len 90 dníííííííííííííííííí...jupíííííí.... 😃 😃 😃

• no jasné, ja sa teším strašne. Čo Vám ešte chýba? Nám treba ešte kokúpiť alkohol, nealko, drahému niečo na seba a je to... Vlastne, ešte musíme dať vypieskovať na poháre...

• čaute kočky, podte zajtra do ZA o 17tej na stretko neviest...a pod.. hmmmmmmmmm??? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no ja by som aj išla, ale pravujem v Cz a do ZA to mám dosť ďaleko, ale dobre sa zabavte, pokecajte a tak. 😉

• tak to je škodaaaaaaaaaaa.... som sa tešila, že nás bude čo najviac.. idú nejaké októbrovky...ale nie 4.10 tak škoda..

• no aj mňa to mrzí. Škoda. Ako bude vyzerať Vaša svadba? Máte na v nejakej sále, reštaurácii, na zámočku, alebo kde? Koľko máte ľudí???

• Ahojte nevestičky,
    môžem sa pridať?

• ahoj magic08 aj vy máte svadbu 4.10.2008. už je to za pár...

• no baby ked nerátam dnešný večer, tak od zajtra len 82 dní........ supeeeeeeeeeeer však??? aj vy sa tak veľmi tešíte??? 😃 😃 😃

• ja sa isto tak teším, aj moj drahý. Už sa nevieme dočkať... 🙂

• tak to som rada... čo všetko už máte hotové??? 🙂 🙂 🙂

• ahojte.myslite bude v oktobri dobre pocasie?

• no vraj má byť teplý október tak neviem.. je mi jedno aj ked bude chladnejšie len aby nepršalo.... 😬

• dufam ze ten 4.oktober bude ok. ja tiez verim ze prsat nebude.lebo by nam to poriadne skazilo ten dlho ocakavany den....teraz uz iba dufat 😛

• niki, no my máme v podstate všetko. Budúci týždeň ideme pre alkohol. Už hádam pojdeme aj nealko nakúpiť. No a aby som nezabudla ešte obrúčky nemáme doma. Už sú hotové, ale stále u zlatníka v trezore, ale už, už pojdeme pre ne, tak sa tešíme. No a ešte drahému oblek chýba, ale z toho nerobíme až takú tragédiu. Včera si aj moj tatino už kúpil oblek. Naši sú už oblečení, ešte obuť a môžu vydávať svoju jedinú dcéru 😃

• no my už časť alkoholu máme, ale väčšinu musíme ešte kúpiť, taktiež aj nealko, drahému oblek a botičky.. ja botičky tiež ešte nemám.. ale v podstate to už bude.. skoro všetko.. ešte drahý si vybavuje odvoz na trabante...pretože ja pôjdem na kamarátovom mercedese a drahý chce z recesie ísť na trabante.. 😃 😃 😃

• ako pokračujeme kočky??? 😃

• no v pohodičke. V podstate všetko máme všetko, teraz je to na tako bode, že čakáme na deň "D" no ale ešte mpredsat chýbajú mašle na výzdobu doma a tak, ale to sa ešte musím dohodnúť s kočkou, čo nám bude zdobiť aj sálu, lebo hovorila, že by nám to zabezpečila, tak musím ísť za nou. No a dnes sa chystám zavolať do salónu, lebo chcem, aby si malé družičky išli vybrať šaty, tak snáď vyberieme...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov