Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
preco sa nemozem dostat do tvojho albumu? a gratulujem ku svadbe..
Odpovedať
uz mam nieco kukuk... :-)
Odpovedať
Kikuska blahozelam vam prajem vela stastia lasky a porozumenia v spolocnom zivote.
Odpovedať
kikiska gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a vyzerala si super.Ake su pocity po? ;-)
Odpovedať
dakujem..este si to ani neuvedomujem ze som vydata. kajo uz musel ist do prace, lebo maju jazykovu pripravu..takze som sama s mamkou. hostia uz odisli a prichadza bezny zivot. ono ked to ocakavanie, stres nervozita opadne, nastane take zvlastne vakum... ze nemusite uz na to mysliet, ze je to za vami. je to fakt fajn.. :-) vobec som nemala stres ako som si myslela ze budem mat, vsetko islo uplne hladko..a fajn. a naozaj je to tak ze vsetci su tam kvoli vam, obskakuju vas a mali by vam to sprijemnit alebo sa snazit sprijemnit. bol to fajn pocit aj ked kameraman spolupracuje, hudba bola na jednotku, jedlo bolo uzasne strasne mila prevadzkarka..proste super. akurat knaz v kostole nam to zneprijemnil, neviem co to bolo za cloveka ale hruza... velmi neprijemny, nechcel nam dovolit citania, nechcel nam dovolit odniest dary, nemohli sme si citat prisahu, uplne nevedel kedy treba klacat..ale inak vsetko bolo ok. spieval mi zbor bolo to krasne..a nepacilo sa mi ze farar nesiel s v prostriedku medzi nami ale isli sme mi dvaja a on za nami..hruza... :-| ale kaslat na to..trochu ma stvalo ze sme si nemohl citat tu prisahu ale je to jedno , na tom manzesltvo nestoji. co sa tyka nechtov urobila mi ich uzazne.bola som u jednej pani na hviezdoslavovej ulici, vedla lekarne je vchod, vola sa beata..a fakt robi krasne nechty. ja som mala svoje a len mi urobila manikuru a potom mi ich nalakovala. asi budem chodit stale na tie nechty lebo to vyzera super..kozmetika ta pani v dekaci..tiez maximalne super ,vlasy som chcela natocit a robila mi to jedna pani z tarce..neveim ako robi svadobne ucesy ale mne tento moj urobila perfektne a kazddemu sa pacil, kupila som si male kviatky do vlasov a super..takze tak. co sa tyka zvykov..mali sme len privitanie, jedenie z taniera, odpytavanie, a citali nam na vyzbieravanie taku basnicku kde sa vyzbierali peniazte do kosika a potom som dostala tie koruny, zviazala som satku a mala som obuchat zenichovi o celo... ja som mu to otrepala o oko..chudak :-D no a potom chceli aby som nieco povedala ale nevedela som co, tak som povedala nech povie zenich ze on je hovorca..tak sme sa smiali..no a na radovom sme uz peniaze nezbierali..kazdy tancoval bud so zenichom alebo nevestou, zeny s zenichom a muzi so mnou a pacilo sa mi to viac, lebo ma hrozne boleli nohy a nevladala som uz nic..no a potom sme tancovali mi dvaja a odviedol ma prezliect..no a potom som zistila ze moje saty na prezlecienie maju dieru tak mi ju musela zasit este tena a uz boli nervozny kde som... a konecne som vysla..odviedla ma vydata teta a zacali som mnou tanocvat a okolo druhej sme skonicli..poviem vam uplne stacilo..nohy ma nekonecne boleli...hrozne.... fakt to bol krasny den. jeden z najkrajsich...a fakt to veeelmi rychlo ubehloo..skoda este by som si to zopakovala..... ale verim ze pridu este krasne okamihy v zivote..a bude krasne..a ine...pa zatial..kojcim svoj monolog ked nieco tak sa pytajte
Odpovedať
pocity su fajn..este by som chcela vratit cas..aby sa tak neplasil..lebo naozaj to rychlo ubehlo...
Odpovedať
No Kikuška tak všeeeettttkoooo naj - viď album ;-) ....................No tak aj my máme asi také zvyky, az na tú šatku a búchanie ňou a čelo :-D :-D :-D ....u nás sa zbierajú peniaze na radovom..............no aj môj brat tancoval radový tanec, pretože mali veľa ľudí a ja byť nevestou, tak tam asi odpadnem...............A mala si tie svoje nechty dlhé? No tie kvietky ti tam sekli.........už sa teším na ďalšie foto........a šatky ti sedeli veľmi dobre...... :-) A do koľkej ste tam boli?
Odpovedať
Ahoj Kikuska,srdecne ti blahozelam k svadbicke...Bola si velmi pekna nevesticka... ;-) Prosim ta,ktory knaz vas sobasil?Ved to je strasne,ze vam to takto zneprijemnoval..Nemas aspon nejaku fotecku?My sa s mojim priatelom berieme 11.jula a budem rada,ak sa mu vyhnem...
Odpovedať
No myslím, že to budeme všetky radi, ak sa mu vyhneme, no nechápem to, čo to bol za kňaz....... No Kikuška popolnočné šatky sú veľmi pekné, aj farba ti išla............zlatí ste boli fakt......... ;-)
Odpovedať
Adusa a to v tej cene máš aj návleky na stoličky? Tak potom je to celkom dobrá suma............ Spišiačka my v cene nemáme návleky však?A koľko sa to presne platí za našu výzdobu?
Odpovedať
Viky a kde si kúpila tie kvietočky do vlasov?
Odpovedať
No len návleky na 10 stoličiek za hlavným stolom. Nechcela som návleky na všetky stoličky. Nakoľko mám 120 hostí a prenájom jednehonávleku stojí cca 65,- Sk tak by to bola trochu vysoká pálka. Zvažujem ale ešte , že sa skočím porozprávať s majiteľkou agentúry Amadeus v SNV akú cenu mi dá ona. Sama si totiž výzdobu robiť nechcem , pretože budem mať dosť iných starostí....
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D no kvietky som kupila jedny v spisane v bize a druhe hore v jednote...dokonca hore v jednote mali aj ine veci na svadbu..dokonca aj pierka ..normalne som kukala ako puk..skuste tam zbehnut.. knaz sa volal dusan a je mozne ze do septembra tu neostane lebo oni sa v juni menia...tak tu mozno ani neostane..viete teraz je to tak, ze knazom uz nedavate peniaze ale davate na kostol a preto sa nikomu nic nechce... to som pochopila lebo ked mu moj daval peniaze tak povedal ze dame na kostol, lebo novy ddekan rekonstruuje vsetky kostoli a preto to tak je ez oni su neochotni asi. boli sme do druhej..a to sme v kuse tancovali a ja som uz nevladala ani nikto..ale to stacilo, kym sme upratali tak aj bol koniec..aj hudobnici hovorili ze najlepsi koniec svadby je tak do druhej tretej. mna tak boleli nohy ze som uz nevladala tancovat... bola som unavena velmi. nechty som mala svoje a nemala som ich ani take dlhe ako to vyzera..ale kazdy si mysli ze to mam gelove nechty. :-D a pritom nemam..tak mi to asi fakt dobre urobila..tak sa majte zatial..pa
Odpovedať
ja som tiez pozerala na tu bizu hore v jednote.Maju tam velmi pekne veci,ale ja uz som mala vsetko nakupene.Objavila som to par dni pred svadbou :-D
Odpovedať
no ja som si kupovala bizu v piatok pred svadbou a kruzik v den svadby.. :-D :-D lebo bolo te veeeelke precenovanie kvoli euru..normalne som to ledva stihla..kupila som si tam pekny strasovy nahrdelnik..a aj fialove korale..na popolnocne saty..a esteaj nejake tei kvietky...tak som bola spokojna,..
Odpovedať
No aj podľa mňa sú tie návleky strašne drahé.......nechápem prečo to toľko stojí.........veď to vyperú a použijú opäť..........To vážne aj pierka v jednote predáva? Tak Kikuška ty si to fakt LTT stihla s tou bižou ;-)
Odpovedať
Viky a s tým nástrekom v ICB si bola spokojná? Koľko si tam platila?
Odpovedať
jani IP :-) caute kocice ako pripravy??mne uz dali na matirike sobasny list. musim si ist vybavit novy obciansky a podobne zalezitosti..ale az na tyzden, drahy bude mat v pondelok nahradne volno tak vybehame... zatial pa
Odpovedať
Kikuska no pripravy zatial stagnuju... zacala som s tou dietou co si mi poslala. Tak uvidime co to prinesie
Odpovedať
drzim palce..je fakt dobra...a ze vraj pomaha..tak sa nedaj a vydrz!!
Odpovedať
no je to dost tazke hlavne nie doobedne hodiny a zatial sa drzim. Dam ti vediet ako to pokracuje. Chcem sa ta este opytat robil vam ten kameraman aj fotky? ci fotil niekto iny?
Odpovedať
Ahoj spišiačka hádam držíš 90-dňovú diétu? Akosi sa tá diéta rozbehla.......ja už držím 10deň a fakt účinkuje :-D A neozvali sa ti ešte z flóry?
Odpovedať
ahoj spisiacka..no kameraman aj fotil...bol s nami v dardaneloch a este aj trochu v kostole a aj na svadbe s rodinou a priatelmi ..ja osm bola spokojna.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky, tak my musime neplanovane zmenit datum svadby na april, kedze som zistila, ze cakam babatko x-) velmi sa tesim ale zaroven aj vybavovacky teraz zacinaju v plnom prude a najviac mi to komplikuje to, ze do 3-tieho mesiaca musim lezat doma na PN-ke a fakt doslova lezat.... dufam, ze to bude v poriadku.. tak sa mi tu drzte ;-)
Odpovedať
blahozelam a prajem vela,vela,vela zdravia a tiez pokojne vybavovacky ;-) A kde budete mat hostinu a obrad?A kedy cakate male?
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11 super super.. my sme tiez museli menit datum z maja 2009 na 15,11,2008 kvoli babätku a tiez som mesiac pred svadbou bola v nemocnici a potom na pn.. nakoniec vsetko dobre dopadlo a na svadbe som si aj s dovolenim doktora zatancovala do stvrtej hodiny rannej.. a maly kedze cakame chlapceka sa den pred svadbou prvy krat pohol takze sme mali take pekny svadobny dar.. a teraz uz len rastieme a priberame.. tak len hlavne klud.. a mozes sa pridat k nam na www.modrykonik.sk do regionu snazilky, tehulky spisska nova ves.. radi ta tam privitame. :-)
Odpovedať
Jahody blahozelam tak sa nam drz a oddychujus co najviac
Odpovedať
Jeinabe no zatial sa neozvali z flory. Ale myslim ze este nie je dovod na paniku. Hm ved tam mam "znamosti" :-) tak sa urcite ozvu.
Odpovedať
Jeinabe no hej tiez ju drzim ale este len treti den. Mame naozaj vela spolocneho ;-) a ked sa ta mozem opytat co jes v ten treti den teda ten uhlohydratovy?
Odpovedať
Kikuska diky za info tak som sa rozhodla ze mu zavolam cim skor dufam ze este bude mat volny termin. No neviem ci je to normalne ale drzim tu dietu len 3 dni a 3 kila su prec....naozaj dakujem za nu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?