Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem :) uvidime ze ako to vyjde ... kyticu budem mat z tulipánov a z kál, na pierko mi ale kvetinárka tulipán neodporúčala ... tak skoromanžel bude mať len z kaly pierko, aj na vrch torty sme dali naviazať z kytičku z tulipánov ...tak to vyzerá, že to nude tulipánová svadba :) kaly a tulipány milujem ... a biele ruže, ale tie tak nevyniknú .. baby vy aké kytice plánujete? Dávate si robiť výzdobu robiť v agentúre alebo svojpomocne???
Odpovedať
mirkabend peknucka je ta kytica :-) Baby,my sme boli vcera na oslave 30.vyrocia svadby.Ked sme tam isli ,tak som sa smiala,ze to snad ani neoslavuje :-D Tolko rokov.Ved to este ani ja nemam :-D :-D :-D Mali to pekne.Organizovali to pre nich deti.Rodicia boli na romantickom vylete pri prilezitosti vyrocia a oni zatial vyzdobyli cely dom a pripravili papanicko.Ked prisli tak sme boli vsetci schovany v obyvacke a ked prisli,tak sme na nich vybafli.Bolo tam asi 40 ludi,takze taka mala svadba ;-) Ja som si cely vecer pripadala ako v americkom filme.Pred polnocou dostali tortu a potom nasledovali dlhe prihovory.Take sme nemali ani na nasej svadbe :-D Nakoniec ich sem spieval a hral na gitare a on ma prekrasny hlas.ALe to sme sa uz dekovali,lebo manzel bol spolocensky unaveny a ja idem poobede do prace. ;-) Streli sme tam aj ich susedov poliakov a on prisiel o pracu minuly tyzden,takze to tu vobec nevyzera ruzovo.Ja som len zvedava,co budeme robit ked aj mna prepustia :-S
Odpovedať
Zmrzlinka na to radsej ani nemysli. My sme boli v novembri na oslave 60 vyrocia svadby... a to uz je nieco... ze?
Odpovedať
Mirka nam na Flore urobia vyzdobu ony tak sa s tym ani neprapime. A kyticu ja vlastne ani nemam oblubene kvety tak vobec neviem. Ale asi ruze to budu... taka klasika, alebo nejaky mix to by bolo takze zaujimave....
Odpovedať
60 rokov! :-. :-D Toho sa ja asi nedozijem :-D ja tiez nemam nejake oblubene kvety a vsadila som na ruze a myslim,ze to oplatilo.Kytica bola krasna.Inak spisiacka pozerala som na tu modru vyzdobu a je velmi pekna.Paci sa mi. ;-)
Odpovedať
no je tiez tak uvazujem ci sa normalne dozijem 60 rokov a nie este od svadby... Som rada ze sa ti paci.... len dufam ze sa s nimi na modrej dohodnem kedze vraj este modru nerobili.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ja znova mam oblubene kvety a le v septembri asi tazko s konvalinkou,freziou,tak uvidime ze co z toho vznikne...predpokladam ze ruza,hortenzia to budu , nejaky mix by sa hodil...
Odpovedať
Profilova fotka
no mixy su pekne ... :) len bacha na prilis vonave kvetinky :) aby vam neprislo zle :-x
Odpovedať
mirka no to ma ani nenapadlo dobry postreh :-)
Odpovedať
Ahojte baby....ja tiez chcem kyticku z ruzi...ruze najviac aj vydrzia a su to velmi pekne kvety..hoci tiez mam rada aj take jemnejsie....... Spisiacka ja rozmyslam ci nezacnem pokracovat v tej rozlisovacej...akosi mi chyba ta dieta...adsi som na nej zavisla :-) ..vzdy ked nieco jem, tak zacnem rozmyslat, ci by som mala a ci nie....uz som asi chora... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela nejake hyacinty, ale kvetinarka ma hned zrusila, ze to by sme sa asi ani nenajedli, pri tej intenzivnej voni ... baby chcela by som mat vasu pevnu volu s tymi dietami, ja radsej riesim rozsirovanie siat, kedze uz su v skrini :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hehe o akych dietach sa hovori poradte to je specialna svadobna hehehe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mirkabend...presne aj koli tej voni...pozor...a neries dietu ani ja neriesim a uvidim ked pridu saty tak potom budem mat cas to riesit...ja sa proste jem vsetko...akurat nie vela...ale zaujimalo by ma o com je ta 90 dnova dieta...a ci naozaj pomaha???baby skuste nam vysvetlit o co ide
Odpovedať
no ved prave o tej 90 dnovej sa bavime. Je to princip delenej stravy. A pre nas je to aj taka svadobna... Jeinabe no ved prave asi si fakt chora.... ja som nemala problem prejst na normalnu stravu aj ked niekedy mam taky divny pocit v zaludku ked to vsetko pomieaam tak sa snazim aspon trosku to nekombinovat... ale uvazujem ze by som znovu zacala ale neviem bojim sa tych tocakov....vraj by pomohlo tiez rozdelovat potraviny ale neriesit presne tie dni ako maju ist za sebou. Tak neviem teraz
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka a nechcela by si zajst za gastroeneterologickou alebo nejakym odbornikom aby ti poradil ako dietovat ... davajte bachababy, lebo pri vacsine diet sa telo velmi odvodni (to su tie prvotne 3-4 kila) a potom su tie krutaky ... + mozes mat nizky tlak a tak podobne + o psychickom stave nehovoriac (ked mas draheho prec + robota + stresy) nie su to srandy ... radsej si s tym nezahravaj, nie je to asi pre kazdeho :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, som cerstvo zaregistrovana aj cerstvo zasnubena ďalsia novovestanka :-D svadba bude 1.8.2009 alebo 15.8.2009 ( a este nic neni naplanovanie ani objednane... :-S mate niektora skusenosti zo svadbou v hoteli preveza?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vitaj Gabika :) mas teda co robit aby ste to vsetko stihli ... ja som mimo SNV tak sme zacali planovat uz pred rokom ...ale ked si doma alebo mas niekoho kto to naplanuje, tak sa nemas co stresovat :) my mame svadbu 9.5. ale v PArk hoteli na Cingove ... s Prevezou nemam nijake skusenosti ...
Odpovedať
Profilova fotka
tak diki mirkabend nastastie som tu v SNV, tak dufam ze sa mi to vsetko podari naplanovat. hostina bude v preveze, a svadba na radnici. dost dolezity je pre nás fotograf a kameraman. akych mas ty? viete mi niekto poradit v tomto smere?
Odpovedať
Ahoj Mirka no ved prave ze vsetko sa to naraz na mna nakopilo tak som to asi nejako nezvladla.... uvidim ako sa to bude vyvijat a keby bolo zle nedobre zajdem za doktorom.
Odpovedať
Ahoj Gabika ja mam 15.8. a kamoska bola na svadbe v Prevezi ale neviem ti k tomu nic povedat ako to tam funguje
Odpovedať
kocky..a je ze vraj novy salon aj v byvalej banickej??je to pravda??
Odpovedať
Kikuska no vcera som citala v tom Levocsko Spissko Gelnickom letaku ze tam je novy salon. Nejaka viktoria. A dnes som aj sla okolo a videla som ze nejaka nova bizuteria tam je aspon reklamy tam boli po budove.
Odpovedať
hej biza tam je... bola som kuknut...
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, my mame fotografa cezpolneho ... tomaszahumnesky.com neviem aku mas predstavu o foto kameru nemame
Odpovedať
kikuska a ako to tam vyzera? maju aj nieco pre nas pre nevesty?
Odpovedať
no ja som len tak vbehla a nepozerala poriadne..hladala som zaclony..a pomylila som si dvere..ale vyzera to tam solidne..treba kuknut.. :-) ale ja som is kupila peknu bizu svadbonu v jednote... a nausnicky objednala z ives rocher...
Odpovedať
no budem sa uz musiet aj na to zamerat len najprv by som zrejme mala zistit cim su saty vysivane... nasla som ich na nete a pise tam ze su kristalmi.... tak zrejme nieco take asi bude dobre mat. Stras sa asi nehodi ze?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, normalne zacinam premyslat, ci by som si neurobila nejaku malu svadobnu agenturu ... hand made veci, celkom by ma to bavilo :-) vyuzili by ste vy take nieco ako agenturu alebo poradenstvo ohľadom dekorovania a organizovania svadieb? mozno aj dovoz nejakych siat na mieru, svadobnych a spolocenskych.... robim taky maly prieskum :-D lebo ja osobne by som nevyuzila ... pretoze si skoro vsetko robim svojpomocne a bavi ma to ...
Odpovedať
Mirka no ja tiez svoj pomocne kedze akosi nie su peniaze na rozhadzovanie.... takze co sa da tak svoj pomocne...
Odpovedať
miri..myslim ze v blave by si uspela..ale v snv je par agentur a neveim ako im to ide..ale v ba to islo.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?