Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
...ak treba kapelku odporúčam ENIX ;-) Proste im to parádne hrá x-)
Odpovedať
Zubrica spisiacka mala Crazy z Chraste...
Odpovedať
Profilova fotka
no straaaaasne rychlo ten rok ubehol...akurat som si spomenula ze ked ma niekto oslovil novym priezviskom tak som niekedy nereagovala...ale viac ludi ma oslovuje ze "slecna"...
Odpovedať
juuuj,tu sa vsetci volaju len menom a tak si na svoje preizvisko stale zvykam :-| :-D Inak s tou hypotekou to este nie je iste.Ci ju budeme alebo nebudeme brat a mne je uz teraz z toho zle.Da sa normlane zit s hypo?Ja mam z toho nocne mory uz teraz :-|
Odpovedať
spisiacka akurat som pozerala na fotky,co si pridala a boli ste krasny.Vidiet na Vas aky ste boli stastni aze ste sa bavili.Nech Vam to vydrzi do konca zivota.Spolu a s usmevom :-) Inak ako si bola spokojna zo sobasom v Malom kostole? ;-)
Odpovedať
Zmrzlinka da sa s tym normalne zit, no ale vies ze keby nebolo toho, tak sa zije 100krat lepsie.....ja som mala tiez strach, ale zvyknes si......Hej zlatí boli, vidiet ze sa bavili.....Inac toho farara som este fakt nevidela....a taky vyzeral byt príjemný..... ;-)
Odpovedať
farar bol ozaj prijemny a mali sme len sobas bez omse. neviem preco ale bolo to tak a ani mi ta omsa nechybala kedze mam pocit ze aj tak sme mali malo casu. Kedze sme sa na parket dostaci az tak okolo deviatej keby bola aj omsa tak neviem neviem... rovno by ma asi cepili. Ale bolo to fakt super v malom take prijemne utulne. a hlavne vobec bez stresu. Som si tolko veci namyslala... ze co bude ale vobec nic nebolo. Naozaj vobec som nemala stres netriasli sa mi ruky ani hlas.... uplne ako keby som s kamaratom hovorila nie s fararom. Usmievala som sa celu svadbu a nie umelo proste som to tak citila. bola to uzasna svadba.
Odpovedať
Peti a pred svadbou si sa bola este pytat na fare co a ako? Ci ste tam jednoducho len prisli rovno pred kostol....?
Odpovedať
nie nikde som nebola len sme tam prisli a hotovo. Islo to tak v pohode a hlavne samo. Nic netrebalo rozpravat...neboj sa, vsetko to pojde tak ... samo.... :-D
Odpovedať
No dufam, este musim tie menovky urobit,....uz mam pocit ze nestiham...
Odpovedať
jeinabe nestresus... aj ja som to tak brala a bolo to zbytocne... dnes mi dal kameraman profi fotky... su uzasne a hlavne publikovatelne... mam ich aj na dvd aj normalne na papieri. Na dvd som este nekukla potom ked bude trosku cas nejake som hodim.
Odpovedať
cavines baby! Jani,ako sa citis tri tyzdne pred svadbou?Uz sa Ti to krati :-) Tesis sa?Od kedy mas dovcu? Spisiacka... a Ty ako sa mas? Ja este zajtra robim a potom streda,stvrtok a zacina mi vytuzena dovolenka a uz sa tesim ako male decko :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
zmrzlinka mam sa perfektne keby to tak cely zivot bolo...
Odpovedať
Zmrzlinka 3 tyzdne?Ved uz necela 2 tyzdne......napisem este som v praci...
Odpovedať
jeinabe tak tak.... uz ta netrpezlivo cakame v klube.... :-D
Odpovedať
juuuj nejak blbo som to ratala :-o :-| ;-) prepac nevesta :-D Ako sa citis? :-)
Odpovedať
jeinabe ja mam dnes 10 dni po svadbe a ty 10 pred.... ;-)
Odpovedať
spisiacka cakame na profi foto :-) Jani,kde sa tulas? ;-) Baby ja sa uz pomaly balim.A to letime az v sobotu.No ale nechcem na nic zabudnut :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby...no uz sa sa konecne dostala k netu....tak som mala aj volno,ale boli sme cez vikend na chate rozlucit sa so slobodou....vcera som pracovala a dnes som bola mojho "tadyho" odniest k nam do nemocnice, tak tiez s nim som vsetko vybavovala uz aj minuleho tyzdna....bolia ho krize a ma dorypane platnicky.....tak som vravela, nech ho postavia na nohy, ze zatancujeme..... Juuuuj zmrzlinka ako ti je faaajne....my chodime uz pomaly kazdy den do cestovky a vyberame nieco, ale v piatok uz musime na 100% si nieco vybrat............. Spisiacka a ty ako? Ako po svadbe? Idem kuknut ci si uz nahodila tie fotky......uz sa na nich tesim.... No ja nemozem nikde zohnat fialovy tvrdy papier na menovky, uz ma ide z toho porazit....odpadli mi dalsi ludia...uz sa nad tym ani nerozculujem....ti najdolezitejsi tam aj tak budu.....
Odpovedať
http://www.zedge.net/videos/185503/cu... so smiechom sa da vsetko zvladnut ;-)
Odpovedať
drzim palce jeinabe,nech Vam vsetko klapne ako ma. My sme poslali nasu predstavu o hypoteke nasemu finacnemu poradcovi a som zvedava ,co odpise.Mam z toho nocne mory.Drahy je v pohode.Ved kazdy ma dnes hypoteku.Akurat ja mam pred ocami vsetky mozne horove scenare.Co uz ja som stary pesimista :-D
Odpovedať
No aj my sa chceme stretnut s jednym financnym poradcom, al asi az po svadbe, aby nam nieco poradil....tak dakujm, skoda ze uz letis teraz v sobotu, tak snad si na mna spomenies na tych kanaroch.....
Odpovedať
Inac kolegynina sestra mi urobila nadherne pierka pre rodicov,svedkov....ked budem mat cas, tak ich sem hodim....inac dni mi uz letia ako voda.....fakt uz len 10 dni......
Odpovedať
neboj,ja som totalny zavislak na nete,takze ja sa urcite s Kanarskych ozvem.Inak dnes som objavila krasnu fialovu kupelku.Nejak sa mi ta fialova na tej kupelke velmi paci.Manzel sa smial,ze v ziadnom pripade ]-( No ale v projekte su kupelky dve,tak v jednej vyberam kachlicky ja a v druhej on :-)
Odpovedať
http://www.modrastrecha.sk/album/albu... -pridala som fotky mojho najnovsieho snu :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte no nejako nam klakli vsetky pocitace a tak nemozem zatial dat tie fotky tu kym mi nenainstaluju poriadne windowsi a to by ani nebol problem. ale problem je v tom ze vsetky fotky musim zmensovat bo tu da da vlozit len do 700kb a moje maju vsetky cez 2,5mb.... a to mi treba aj cas a aj nejaky program bo normalne sa to nechce spravit. To musi byt dajaky novy windows ci co. :-( Jeinabe ale poslem ti nejake na mail zatial
Odpovedať
jeinabe zasypala som sa mailami tak kuk tam
Odpovedať
Ahoj spisiacka tak dakujem za fotky, ste tam veeelmi zlatí....uz aj ja chceeemmm....a kolko vam trvalo kym ste sa pofotili?Bojim sa aby sme to stihli este zavidna.....joj baby ja si ani neuvedomujem, ze sa vydavam...dnes som konecne kupila fialove papiere ale su tmavofialove....ale dam na nich este biely kancelarsky papier....tak uvidime....ahaaa a este tí ludia, no dokopy ich budeme mat okolo 70......takych 10 nam odpadlo....ale aj 70 ludi je dost.....len dufam, ze uz nikto sa neodvola....no ano fialova teraz leti a je to prijemna farba...
Odpovedať
No pekny domcek...a kupelna nadhernaaa.....a inac byvate v peknej bytovke....sa mi paci.....
Odpovedať
Jeinabe no my sme mali tiez nakoniec len 75 ludi a bolo to tam tak akurat. Vobec sme sa netlacili a ani s rozlietanymi satami som nikomu nezavadzala a nikto nezavadzal mne.... a ta sukna teda riadne lietala...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?