Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • no tak to si veru poriadne premysli...lebo ak mas toho beta-hem...streptokoka ci ako tak ten je zakerny poriadne...mozu by z toho horsie komplikacie...to povedala krcna mojmu milenu a moja teta pri nej robi sestricku..jemu koli tomu odporucili vybrat mandle 😐

no nech ti veru len pomoze.. 🤔

• pockaj..to znamena,ze ked mam streptokoka,tak je lepsie odstranit mandle???

• ano urcite...lebo oni ti ho vyliecia trebar mas mesiac pokoj a potom sa ti tam opat usadi 😐 a ten konkretne sposobuje napr. reumaticku horucku, celkovu slabost a anginu pectoris..no proste same zakerne veci.. a nebezpcne..takze je lepsie si tie mandle dat vybrat ale pozor..na atikoncepciu,nesmies ju uzivat ak pojdes na operaciu a vlastne akukolvel operaciu...zomrela mi tak kamaratka blizka..mala 21rokov a dostala emboliu plucnu 😴 zatajila, ze berie antikonc...

• Sponzor fóra
  • napr. moj drahy je teraz v stadiu po liecbe antibiotikami a o dva tyzdne ma ist na kontrolny vyter ci sa znova neobjavil a ak ano idu von mandle...pretoze ako som ja s nim bola som za rok aj 5 krat chora co je vela a predtym kym nebol moj tak max 2 krat a to na jar a jesen...takze aj toto je dovod 🙂

• baby...mna poriadne rozbolelo hrdlo 😞 lebo dnes som vypila takú ladovú minerálku 😠 ...mna porazííííí 😠

ja na dnes končím...idem sa vyvaliť pred tv 😵

papík 😉

• caly...a ved topky som v albume nevidela...ale to srdiečko je kráááásne 😃

• lorinko...dam zajtra lebo drahy este cosi robi na notese 😠

dobru nocku
     🙂

• dobrééé ranko vsetkým...

dnes to vyzera na pekný den vonku slniecko 😵 jeejjjj

ja dnes idem do BB na nakupy- pohladat nejaku latku na vestu pre mileho a navstivit salon Valery 😛 beriem aj fotak takzee...mozno z toho nieco bude ale zajtra je ten den, ked si skusim najaku la sposu 😃

topanocky som uz pridala, ale este ich doladim len nech kupim kvietky 😛

• awoooj caly 🙂

jééj..botky súú krááásnučkééé 😃 ...suuupeeerrrr 😃

tak držím palce, nech ťa niečo osloví 😵

ja som zas nemohla celú noc spať...a to hrdlo ma bolíííííí 😦 ..ani do školy nejdem...ved som do druhej buntošila...takže už nestíham..a radšej sa pojdem učiť 😦

• lorinko...moja zase ta morduje hrdlo?? no tak ten zazvor zazracný..to byta hned preslo 😞

no topanky su velmi pohodlne makučke a ne bosu nohu fajneee 😵 nahovorili ma na tkauto neutralnu farbu ale ja to este vymakam, lebo chcem vyrazne doplnky takze pretoo...bola som vcera v jednom kvetinarstve kde som si dala objednat take kvietky vola sa to cocsmos a su presne takej farby ako chcem...no samozrejme umele ale take umele ako zive...a tie aplikujem mozno na botky...aleaj podla siat 😃

tak si oddychuj dnes a poliec to hrdlo moja... 😞 veeeela pi a daj paralen a zinok...to aj mojho dvojmetraka doma ostaví na nohy 😃

• ty si riadne kreatívna 😃 ...zo všetkého obyčajného urobíš neobyčajné 😃 ...
    ja som zas dostala dobrý nápad na oznamká....takže ak ich spravíme..ukážem...mali by byť dosť vtipné... 😃

idem si dať zinok...to doma máme 😵 ...a cumlať tie strepsils 😛

• to si len myslím, že to tak urobím 😐 .... ale ja urobím hej hej 😃 😵

sati ani učiť nebude chcieť, keď si nevyspatá a chorá 🤔 co??

• no a som zvedava na tie oznamka 🙂 mne sa snivalo, že sme sa fotili na peróne 😎 akoze uz mi riadne svinga z toho 😃

• ahojte baby..len na chvilku..utekam pomaly totiz do mesta..

• lea...ahoj

tak vybav 😵 aj ja dnes idem po nakupoch 😛

• Sponzor fóra
  • caute baby, no ja som tu uz poriadne dlho nebola. Nemam ani sancu to vsetko docitat 😞
    Skoro som si zlomila nohu. Ale uz je to dobre, uz viem aj chodit. 😉

• awooojte 😃

som bola dnes predsa len v meste..a mám kráááásne náušky..idem pridať do alba 😃

caly...som si dnes chcela kúpiť ten zázvorový čajík ( aspon vidíš, že tvoje rady beriem velmi vážne 😃 )..ale nemali ho v lekárni 😠 😞 ...zajtra mrknem do inej...a chutí dobre? 🤔 😬
    a napíš ako si pochodila...som zvedavec 😃

lea..ako doma? chlop poslúcha? 😃

janja...a čo si preboha robila? 🤔

• avojte kocky, uz som doma a som znicena 😐

lori. ukaz tie nausky, sme zvedaveee 😃

janja....co sa stalo??hm?

caly..pekne pokup, a povedz potom 😉

lea...co nove,, ako drahy? 🙂

• awoj pia...no ako...čo decká? horor? 😃

• lori...nieco hrozne, dnes boli dve nove deti, ktore pol dna preplakali 😐
    ake nausnice mas? 😉

• jeeej krasne su 😉 aj ja by som si vedela take predstavit 😵

• pia...tak to ti teda nezávidím 😐 ...to máš určite hlavu jak melon...z toho revu 😠

mna zas desne bolí hrdlo 😠 😞 ..práve som dokloktala šalviu 😛 😃

už sú v albume 🙂

• pia..no..ja si dám len náušky...a náhrdelník nebudem mať....nech vyniknú náušky..a krátky účes 😉

• tak pekne kloktaj 😉 fakt su pekne, u nas som take nikde podobne nevidela...hm 😴

• však ja som včera pobehala celé mesto...a nič...teda jedny sa mi fakt páčili...a potom som zistila že stoja 7tisíc 😠 😠
    a takto som si ich predstavovala...a stáli iba 350 😵 😵

a čo máš ináč nové? 🤔

• lori...ved jasne, ja tiez uvazujem, ze neberiem nahrdelnik, lebo mam aj nausnice, korunku...a stras, ktory mam je dost vyrazny, nechcem, aby toho bolo vela...

kamoska mi kupila tricko Hello Kitty, tak sa vytesujem, aspon zapadnem medzi deti 😃 😃 😃

• lori..to super cena 😉 no nove nemam nic take, len to, ze mi hori pod pätami s ucenim...do konca tyzdna pochodim do tych jasli a potom sa uz musim ucit.. 😴 a ty co okrem nausnic? 😃 muz poslucha? 😬

• jééj...ukáž...ja milujem všetko od hello kitty 😃 😃 aj brošnu mám takú...gaťky...a ponožky 😃 ...tepláky...tričko...no som maniak 😃

• jeeej...no ja som mala kabelku Hello Kitty, ale som ju dala neterke, drahy mi vravel, ze vyzeram jak decko 🤔 pockaj ofotim 😉

• supeeer...sa tešííím...takže máme rovnakú uchylku 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov