Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
caute kocky, ako sa mavate? ja v pohodke, ostala som u draheho pojdem az zajtra domkov, vybavila som si , ze nemusim ist zajtra do prace ;-) ale na ukor, ze budem potom dlhsie, ale stoji to za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...máš recht :-D
Odpovedať
lori...aky si mala dnik? my ideme akurat zase do Maxu, videla som tam pekny svetrik, a vcera som sa nevedela rozhodnut, tak ideme pre nho ;-) vecer sa stavim..paps x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som objavila v bazare pekne srdiecka...mohli by pekne ukazat tak na husto porozsypane po stoloch x-) lorinko...aj ja uz chcem oznamka!!!! ]-( uz buduci tyzden sa budeme o to snazit.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly...my sme sa zas pohádali ]-( ...chlop je taký zúrivý, ked mi niečo vysvetluje..ohladom dip.... :-( ...ale ja to chápem..tak mu to chcem povedař po svojom....ale nepočúva ]-( stále len to svoje si trepe :-S jéj...v tomto bazáre?...viem aké myslíš..velmi peknú sú ;-) pia...a aký svetroš? =-) ja som práve dnes kukala moj šatník...a som zistila, že tohomám hromadu..budem sa už musieť krotiť a obmedziť to nakupovanie....som maniak ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...moooja, to je tazke s tymito nasimi chlapmi..ja som na dennom poriadku vytocena..take talianske manzelstvo to bude.. :-p ja som uz taka nedockava, co sa tyka vsetkeho hlavne svadby a nech uz sa deje nieco.... x-)
Odpovedať
ahojte..len na sekundu..dosla som v pohode..aj ked pri nastupe do lietadla hnusne fucalo a padal sneh =-) ale let bol celkom prijemny..som si cosi pospala..a som rada,ze som dosla..bolo mi dost zle ]-( zajtra sa ozvem..pa
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja som už tiež nedočkavá...už cééém aby to bolo...ešte tri mesiace aj niečo :-p lea...ja som na teba včera myslela, že či náhodou netrčíš na letisku...kvoli tomu silnému sneženiu :-S ....a čo ti bolo? od zalúdka zle?............ale teraz už sa máš určite fajn...po boku svojho drahého :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haa dnes som tu prvaaaa :-D tak dobre ranko dievcence x-) aj ked tu je uprsane pocasie a zobudila ma suseda o osmej zatlkaním niecoho do steny ]-( mam celkom fajn rano :-D bola by som este pospala, pretoze som bola v noci odviezt ocina do prace takze som hodinu sedela za volantom...a ten dazdik juuuujjjj spalo by sa :-D no ale dnes si dam opat turne po obchodoch ci nahodou neprisli nejake botky a pojdem do salonu tu v BR kde mali prist az 3 kusy siat asi Maggie... :-. uz len preto tam pojdem, ze som zvedava co to bude... lorinko..ako dnes?? ides sa opat pripravovat na diplomovku?? pia...aj dnes bude tazky den s deturencami? kupila si svetrík? lea..a co ti prislo zle??
Odpovedať
Profilova fotka
caly...už sme sa aj včera udobrili x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, ani u nas to nikdy nie je na dlhsie ako pol hodku hodku :-D uz sa ucis??
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ty si tu dnes tak skoro? =-) :-N iba sa chystám..toto je taký rituál...najprv MS...pol hodku a potom učnie :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uhmm...suseda vysava..drahy v robote a ja som uz mala abstak :-D :-D idem do mesta a chcem toho polietat dnes... a potom opat MS :-p
Odpovedať
Profilova fotka
takže budeš mať paty žeraé, čo? ja som mala celý víkend :-D :-p ...ale poobede by som chcela ísř do mesta kuknúť s mamčou tie náušnice :-) ...ale je otrasne vonku..tak neviem, či sa odhodlám... čo ideš kupovať? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo chcem mrkunut este dva obchody na obuvi co som nebola a ten salon kde mali pris tie trojo siat =-) ale len chod ved vlhky vzduch robi super na plet :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jáj..tk daj potom vedieť...to som hroozne zvedavá..či budeš spokojná :-D ale tá kosa...a práve je tu lejak ]-( ...ale ved sa idem učiť..a možno do takej 14.tej to trochen ustane :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no..a nevies co ide lea..do banskej?? nieco som postrehla ze ide ale neviem co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...neviem čo má lea v pláne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..len ci je to Banska Bystrica :-D ?? no ktovie lea..nam povie :-p inááááč kúpila som si topanocky :-D huraaaaaa!!! ale pridam ked pride mily lebo iba on ma na notese citacku kariet ]-( ja mam len taku sunku notes... sa tesíím su uplne pohodlne a makucke a na boso budúúúú x-)
Odpovedať
ahojte baby..tak dnes som skusila este troje saty..ale nemam foto..no mozem kuknut modely na nete.. a cez tyzden ideme zajednat kvety.. inac..chlapovi sedi super svadobna kosela..aj spodne pradlo je dobre.. plus uz mame srdce na dvere nevesty a dnes som kupila stuhu do kostola..takze kostol vybaveny :-) vcera sme dostali oplatky,co budeme mat na obrade..a presli sme si ho s knazom..
Odpovedať
Profilova fotka
no lea tak pekne...en teraz si dorazila domov a uz tolko toho postihane :-D pisala si nieco, ze ides do banskej to si mylslela Bystircu?? a co tam? ak ano.. :-.
Odpovedať
ahoj caly..no od siedmej sme boli v meste..poctivo som si behala doktorov a zajtra musim znova..ale ideme este na nejake veci..a idem skusit saty do svojho salonu..takze pridam potom zopar foto x-) inac..dnes som videla super vyzdobu na auto..v tvare srdca..bolo sice ruzove,ale v pohode mi ho spravia v modrom..takze sa velmi tesim :-) som chcela vediet..kupujete kytice aj pre mamy?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak to je super, ze uz mas aj vyzdobu na auto x-) a pri lekaroch dobre?? mi kyticky pre maminy nebudeme mat..to tu nie je zvykom, aj tak ti daruju vela kvietkov ktore potom mozes dat mamine vsetky x-) to je moj nazor ;-)
Odpovedať
hej..to som rada..cez tyzden spravime objednavku..aby som mohla povedat,co presne chcem,ked uz som tu..najblizsie pridem az na svadbu.. dobre vediet..lebo sa neviem rozhodnut..takze si mi aspon poradila :-) zajtra idem po vysledky odberu a potom na krcne,ze co mi povie..ale dnes mi povedala,ze operaciu mi musi odobrit alergolog =-) :-N tak som zostala mierne sokovana..a mi povedala,ze mam znova zvacsene uzliny :-| co ty?ako zdravie?
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte baby :-) caly...to som zvedavá na topkýýýý :-D lae...to si toho dobre vela postihala...šikula :-D ja som dnes bola pozerať náušky...a som si skúšala jedny..fakt sa mi páčili...a porom z predavačky jak z chlpatej deky vyhrklo...že toja 7000 :-o :-o 8-( :-( ]-( ..no chápete...že tam sú swarovského komponenty..no dovi...dopo :-D tak hladám dalej ;-) a idem písať dip..tak pápá :-D
Odpovedať
lori..a boli aspon zlate..ked uz taka cena.. inac..mame svadobne vone..lacoste..ale netusim,ktory model :-D :-D :-D no super cena na tom letisku..este tam budem musiet niekedy cosi kupit..tie parfemy sa faaakt oplatia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ty brdooooo 7 tisic?????? co im švingaaa? ani swarovskeho luster nestoji tolko :-o =-) :-. pridam pridam..len som sa stihla posekat s muzskou polkou domacnosti ]-( lea...ja este chodim na rehabku a mam na dva mesiace este tabletky na ten reflux :-p tak si chudnem pomalicky uz 3 kilo dolu x-) x-) lebo papkam zeleninku a ovocie a zdraaaavvooooo... no teda a aku to operaciu ti musi alergolog schvalit?? ten zlcnik?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...práveže ee...to je bižu :-S .... vone ne letisku sú super :-D ...páni moji..ty toho teda už máš...ved už mááááš všeeetko :-D :-D ...som zvedavá na šatičky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kupila zatial na beznu prevadzku Escadu-ale napodobeninu no riadne silny vyvar :-D
Odpovedať
no toto by mali byt mandle =-) normalne som bola sokovana,ze ju vidim prvykrat a mi povie,ze odstranit mi mandle nie je najlepsie riesenie..no hroza..ale verim,ze pomoze.. aj som sa dnes informovala o sono u sukromnika..len som sa zabudla opytat na zariadenie..ci je nejake nove..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?