Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
suhlas mi sa pozname 10 rokov ale sme spolu len 1,5 roka ale hened od zaciatku to bolo "ono"... predtym som mala dva dlhsie vztahy ale skorej to bolo trapenie ako radost.... len mi dlho trvalo kym som sa rozkyvala na zmenu a tak som prezila jeden 2,5 rocny vztah ktory bol uz po roku jednoznacne v "keli" a druhy trojrocny detto.....to je tak ked clovek uz od zaciatku citi ze to nieje ono skratka ze to nie je ten pravy....vzdy som si len navravela ze to clovek neciti tak ze je to ten pravy ale vsetko je to o kompromisoch... o kompromisoch to sice je ale citi to :)...
Odpovedať
dievcata a potom ukazete niekde vsetky svoje oznamka, aby som videla?:))))
Odpovedať
Profilova fotka
ja ukážem, ale až tesne pred svadbou ;-) ja teraz nemôžem, ani keby som chcela, ešte ich totiž nemáme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočeny, ja mam svadbu 2.7., a veľa vecí eľšte nemám, dufám že nie som sama !!! Ešte len pôjdeme vyberať prstienky :-D Podeľte sa , čo všetko už máte, alebo nemáte.
Odpovedať
@kikuska16 ahoj. my okrem snubencovej vesty, mame takmer vsetko, najdlhsie sme cakali na prstienky a to 5 tyzdnov, ale to ta nechcem strasit. Ked budu vediet vas datum, tak sa to posnazia cim skor urobit. U nas to nebolo az take nutne :) neboj, vsetko sa vybavi, je to este ked sa to tak vezme daleko, ale zaroven aj blizko :) tesis sa?
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta hihi jasne teším, ale asi viac by som sa ak by sme mali všetko :-S ešte sa nam poháre robia, oblek tiež nema, ani ja popolnočky, nejaké výzdoby, dokonca neviem ani aku chcem kyticu :-D ale teším sa na deň D, nech už je toto všetko stresovanie za mnou
Odpovedať
@kikuska16 kyticu tiez este nemam vybratu, ale v sobotu si idem vybrat prave :) takze sa na to tesim :) to vam az tak vela veci nechyba, to sa da zmaknut za par dni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta Dá, ale najhoršie bude s vázdobou pretože tu budem mať požičanu od kamočky z reštiky a bude treba dokupiť organzy ostané ozdoby a to by som najradšej dopredu vyskušala prestrieť ako nám to výjde, bo mam viac stolov ako ona v tej rešitke. A Inak celkom v pohode, ešte pesničku vybrať - ty už máš? A ešte hlavne tie šaty, nikde sa mi nepáčia a pekne stoja veeeľmi veľa. A kytičku chceš z akých kvietkov?
Odpovedať
dievčatá, môžete mi povedať aké koláče objednávate na svadbu?? vďaka..
Odpovedať
@kikuska16 my ešte tiež nemáme všetko...drahý nemá oblek, ja závoj a tým pádom som ešte neskúšala účes...a naše prstienky poputovali naspäť k ujovi výrobcovi lebo ten môj nebol dobre urobený...ale aj tak, ešte je času dosť ;-)
Odpovedať
@kikuska16 Ahojte, ja mám svadbu tiež v júli 23. Veľa vecí ešte nemám ale riešim veci za pochodu... Šaty som si rezervovala len minulý pondelok a to mi pani v salóne hovorila že už nikto si nepýta šaty na júl ale už na október. Keďže som z východu, prešla som salóny v Ke a v Prešove, v niektorých mali celkom pekné, ale tie ceny za požičanie sú nenormálne. Nakoniec som si rezervovala šaty v mojom malom rodnom mestečku za 240 Eur (polovičná cena) a pritom ich budem mat oblečené prvýkrát (lebo nevesty už šaty na júl majú). Takže aspoň taká výhoda. Ak môžem poradiť v menších mestách sú ceny prijateľnejšie a výber je celkom fajn. Ja som bola na šaty aj na Ukrajine, ale mne sa ich štýl osobne veľmi nepáči. Drahý tiež ešte nemá oblek, chystáme sa niečo pozrieť teraz v sobotu...tak držím všetkým palce.
Odpovedať
@alca7 Vitaj medzi nami! Máme rovnaký termín! Už len 64 dní :-) :-) :-) !
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dnes bol zaujímavý predsvadobný deň... vyskúšali sme dať vytlačiť oznámenie (konečne je hotové), bola som sa objednať u kaderníčky, lebo tá moja pôvodná si akosi zle zapamätala náš dátum a v čase svadby bude na dovolenke, mala prísť aj kozmetička vyskúšať líčenie, ale tej niečo do toho prišlo, tak by sme to mali vyskúšať v priebehu budúceho týždňa...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ja to mam presne za 50 dni uz sa tesim pomzlicky tiez uz mame vsetko ale este detaily nemame toru a take doplnky a este chcem baloniky do sály ale treba mi heeeelium nevie niekto kde to zohnat ???
Odpovedať
@panaacik ukážem ale naprv ich vytlačíme...nech ich prv rodina vidí;)
Odpovedať
už len 63 dní... o štyri dni štátnice a potom môžem dohnať zameškané - koláče, kytica, oblek, topánky, výzdoba sály a kostolíka... :-)
Odpovedať
@lindux to je krásne, že vymyslel...mne sa páčia také originálne veci :-) my zasa budeme mať v kostole gospelovo-jazzovú kapelu, tak som zveavá ako to prežije kozervatívnejšia časť rodiny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my mame svadbu 23.7. skoro vsetko uz mame akurat iba detaily nam chybaju,ako menovky,zasadaci poriadok,topanocky po polnoci a zenichove topanky
Odpovedať
@mezike ahoj, no ako vidim, pribuda nas na toho 23.7. Dufam ze to bude stastny datum.... Ja si prepisujem zozonam co este potrebujem, len aby sa cim skor zmensil alebo uplne zmizol :-)
Odpovedať
@alca7 bude to štastný dátum, urobíme si ho štastným :-)! Ja som si už myslela, že skoro všetko máme, ale zistila som, že ešte nám treba zohnať, vybaviť milion maličkostí. Už by som sa mohla posnažiť aj nejakú vizážistku splašiť, lebo ináč budem ako strašidlo :-)!
Odpovedať
@alohim jeeej no to znie parádne, určite to bude perfektné. Jooj nám ešte chýba toľko maličkostí, ale tak čakáme na výplatu... ;-)
Odpovedať
Dievčatá, je tu niektorá, ktorá má svadbu 30.7.??? :) Okolie BA, Pezinok?
Odpovedať
baby poradte, ako rozšíriť svadobné topánky?!??? Vkuse ich nosím a nie a nie povoliť ]-( ]-( , bojím sa, že budem musieť kúpiť iné :-S
Odpovedať
Mezike, v obuvi mi radili aby som topanky potrela vo vnutri alpou a tak rozchodila, ze to povoli
Odpovedať
Profilova fotka
Mezike skus ich z vnutra potret kremom.mam to vyskusane.
Odpovedať
@katie6 @bedyova dakujem baby! vyskušam, obavam sa toho že švi nepovolia :-| ! Za pokus to však stojí :-) ! Už som v nich skúšala chodiť v ponožkách, v mokrých ponožkách a nič :-( ! Už som bola bezradná, vrátili ste mi nádej, že sa s nimi nebudem musieť predčasne rozlúčiť, ešte raz ďakujem!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte dievčatá, nejak nám to tu zaspalo, ako idú prípravy? Už máte všetko?
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux my sme ešte napríklad ani ženícha neobliekli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky... :-) no u nas sa to zmenilo... lebo vraj maju byt v juli horucavy... tak v sale budeme papať, tortu rozkrájame,,,daco vypijeme...a potom pojdeme na dom na zahradu-prezlecieme sa do plaviek a tak volne... a budeme grilovať..hudbu natiahneme do zahrady.. a pri bazeniku oddychovat a aj tancovat..ved je to jedno kde sa budeme vecer bavit .. :-D ved nás bude len 12 ;-) samozrejme ak príde búrka, :-S ostaneme v sále.. necháme sa prekvapiť... inak všetko doriesene pripravene... uz len par detailov na ozdobu domu, mojmu koselu a topanky a hotovo :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?