Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som veľmi zvedavá, takže Marcelka, ak sa ti podarí budeme len rady, keď nám tu napíšeš všetko, všetučko, ako to prebiehalo.
Odpovedať
Profilova fotka
marcelkaaaa napiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis nam ked budes mat chvilku ;-)
Odpovedať
babenky, konecne mala zabuvala, sme aj cvicili na nozky a zaspi len pri prsniku, tak niekedy je to na nervy ;-) ale inak krasne, ked je takto na vas naviazana ... poobede mi blbol kon aj mojasvadba, stale ma to vyhadzovalo tak to bolo desne a som to vzdala ..... vcera som kecala aj s Lenkou, Ninka sa ma dobre, bojuju s mlieckom ale inak su zdravi a krasni a culi ...... vymenili sme si porodne skusenosti :-D ako sa hovori, ked uvidite ten uzlicek tak na vsetku tu bolest svihnutim prutika zabudnete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. jeeej marcelka, vy ste uz doma. ;-) dufam, ze budes mat cas napisat, ako to vsetko prebiehalo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marcelka, tak super, ze uz ste doma. Budeme cakat na kazdu novu info...
Odpovedať
Profilova fotka
veru vcera nam konik sj svadba trosku blbli... ale dnes hadam bude vsetko v poriadku... ale dnes sa tesime na obsirnejsie spravy a samozrejme aj nove fotocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. dnes som tu teraz na skok, idem ochvilu do kniznice. ;-) inak dnes davaju vyvolavacku jednej od nas z fora na missedkach. tak po tyzdni sa opat opakuje situacia s lenkou. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
slonii takze dnes budes zase ako na ihlach? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii a do kniznice ides kvoli tej praci co sa chystas pisat?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babuľlky, Fialllka vitaj späť medzi nami a tešíme sa na tvoje písmenká ;-) Ste obe zdravučké, Terezka nedostala žltačku? Silwi si ma už dlho nevidela :-D Dosť som pribrala cez vianoce a veľká noc to ešte dorazila. Chcem hlavne schudnúť kvôli zdravotnej stránke, aj ma dosť bolia kríže v poslednej dobe a o mojich prednostiach ani nehovorím, keď ich v tehotenstve budem mať ešte väčšie, tak nedostanem kúpiť žiadnu podprdu a budem si musieť ušiť z vreca :-D :-N :-x
Odpovedať
Profilova fotka
moncus ze z vreca :-D ale inak moja kolegynka je tiez obdarena viac nez by si zelala a podprdu na seba nezozenie, tak si davala sit na mieru... viem ze boli drahsie, ale je s nimi maximalne spokojna a ma ich uz dost dlho a vraj su jak nove... ked by si chcela, tak ti zozeniem kontakt..
Odpovedať
Profilova fotka
...no vrece je dosť veľké... :-D díky Silwi, keď už fakt nič nezoženiem, určite si od teba ten kontakt vypýtam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no jasne zistim a dam ti vediet... lebo ozaj niet nad dobru podprdu...
Odpovedať
ahojte zienky isto sa vam ozvem a dam aj nove foto, len sa musim trochu adaptovat .... som unavena a idem nahanat deficity z nocneho tankovania malej :-D cez den, ked aj ona spi ... tak poobede sa vam ozvem snad a ak nie, tak buduci tyzden isto x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne zlatinko, prvorady je oddych...
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka oddýchni si, prvé dni sú najťažšie, kým si obe vytvoríte nejaký režim, na ktorý si zvyknete. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak som uz prisla spat. silwi - hej bola som v studovni skrz pracu, co idem pisat, ci pisem. :-D este nemam ciarku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha ;-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
8-) ty si rychla ;-)
Odpovedať
Maciiiiiiiiiiii ta je kraaaaaaaaaaasna :-) :-) :-) jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej taka mala baculka ;-) vitajte doma fesandy.... som rada ze ste v poriadku a aj ja tesim na veci okolo porodu aj ako sa zatvarila rodina ked ste povedali ze je to Terezka....a nie chlapec :-D
Odpovedať
vitaj späť Marcelka :-D mala je úplne božská!!! krásna fotečka, už sa tešíme na ďalšie... Silwi, ty si ale "rýchlovka" xixi tešíme sa aj na Lenku, keď sa prihási... takže už ste domka? Teraz si asi na seba navzájom zvykáte, však? Zosúladiť papanie a spinkanie a prebaľovanie... poriadna zmena v každodenných veciach to teda musí byť... ale určite to stojí za to ;-) Baby inak my sa až tak "snažiť" nejdeme ešte... ale ak by sa podarilo tak vôbec by nevadilo... :-D ale vďaka už teraz za podporu ;-) Andrejka ako sa máte vy? Už budete stále doma až do pôrodu? Silwi a vy tiež ako? Umocnili sa asi teraz dojmy alebo obavy, keď sme to prežívali s Ninkou a Terezkou??? Inak teraz sú úplne úžasné slniečkové dni, tak si to riadne vychutnajme...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, vidím, že cez víkend ste sa nejako ulievali ;-) Aký ste mali víkendík? My sme len tak odpočívali, v nedeľu sme trošku pobehali po Auparku a kúpila som si topánky. Dnes odcestovala moja mama na týždeň do kúpeľov, takže si s Marekom budeme užívať byt len pre nás dvoch x-) Tá fotečka 5 dňovej Terezky je strašne krásna x-)
Odpovedať
ahoj moni, nam dnes odchadzaju kamosi, tak sme trosku behali s nimi po meste, aj ked ja som sa vyliecila s chorobky a drahy ochorel...tu sedi pri mne a pracuje a ja checkujem maily a tak :-) inak taka pohodka ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri takže ste sa s kamošmi zabavili? Dobre, že si sa vyliečila a manželík určite tiež rýchlo vyzdravie, keď sa to podarilo aj tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule... ja mam od piatku vysledky testov AFP (zistovanie pravdepodobnosti vyvojovych vad) tak nam to vyslo vysoke a je podozrenie na raztepy, dnes sme boli u geneticky a jednoznacne odporucila amnio, aj moja gynekologicka, a asi som uz aj na 90% rozhodnuta, alebo teda lepsie povedane rozhodnuta uz v podstate som, ale este som nenabrala odvahu zavolat do nemocky a objednat sa...
Odpovedať
joj silwi to ma velmi mrzi :-( ...ale dufam a drzim velmi palce aby bolo vsetko ok...vsak co som pocula, tak tieto testy nie su velmi presne...ak sa nemylim aj Babulinka mala podozrenie a vidis uz ma zdravu Ninku pri sebe...kazdopadne drzim silno palce a myslim na vas!!!
Odpovedať
ahojte kocky som tu na skok, bo mala sa bude o chvilu budit na papanie ;-) nemusim mat ani hodiny, je presna ako budik, kazde dve hodky sa ozyva :-D potom sa tu este napichnem ak mi to dovoli a ak nie, tak zajtra uz isto, lebo je aj Majko doma, tak mi ju povaruje a on to robi velmi rad ;-) silwi: mrzia ma tie vysledky ale presne ako pisala jahodka, tak aj Lenka mala tie testy zle a Ninka je zdrava ako rybicka ;-) tak nevesaj hlavu a posielame ti s Terezkou strasne vela pozitivnej energie a odvahy a silno drzime palce a ona teda strasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi posielam veľa veľa pozitívnej energie, aby si nabrala odvahu, verím, že to bude len planý poplach a všetko bude ok ;-) Lenka ti o amnio určite všetko povie, tak jej zavolaj a uvidíš, že ťa to povzbudí :-) Marcelka sme radi, že si si sa na nás mrkla, budeme sa tešiť, keď napíšeš viac :-) Zatiaľ s Terezkou pekne oddychujte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babulky... s lenkou som sa uz rozpravala a tiez ma ukludnovala, ze drvivej vacsine bab amnio potvrdi ze vsetko je v poriadku, tak dufam ze aj nam to tak vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, budeme všetky držať palčeky. Daj nám potom vedieť, na kedy ťa objednajú, aby sme mohli na teba a malinké intenzívne myslieť ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?