Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj a ja že vám sem hodím link a vy už ho tu máte :-D Krásne bábätko x-)
Odpovedať
alex .... predbehla nas uz jahodka ;-) jahodka a monci: my sa mame ok .... Terke sme hnacky vyliecili ani neviem akym zazrakom ... papala vsetky liecky poctivo, normalne jej Smecta chutila a isla sa za tou striekackou zblaznit, ked som ju tym krmila ... bola to pre nu nova chut tak sa len tak oblizovala, zvedana mala ;-) a pri Hylacu mi hadzala ksichtiky ale vzdy vsetko krasne spapala ..... a minuly tyzden som jej nasadila probiotika kvapky, ako nam kazala lekarka, aby sme jej obnovili crevnu floru po prelieceni hnacky a uz krasne kakame ukazkovo ;-) x-) inak rastieme ako z vody ... mame uz 6,8 kg a 64 cm, tak je to co nosit ... Lenka bola prekvapena, ake sme velke, lebo Ninka ma okolo 5190 g a my sme ake babizne :-D take akurat gulate .... ale oni su vraj drobnejsi .... Terezka objavila pasticky, tak si ich zuje o dusu a moja maminka predpoveda, ze jej uz pojdu asi aj zuby ... bo je strasne nervozna z tych pasti, vela mi potom nenaspi a aj hnacky by to mohlo vysvetlit ... vraj ja ked som mala 3 mesiace, tak som si zacala zut paste a ked som mala 4,5 mesiaca, uz som mala zub na svete :-D som sa jej smiala, ze to snad nemysli vazne, ze len teraz sme sa naucili poriadne prdiet a kakat, a prestali bojovat s kolikami a teraz mame uz byt nervozne zo zubov a placlive? :-S dalej robime kazdym dnom velke pokroky .. najradsej by uz sedela, to sa jej najvaic paci, ked sa moze pozerat na nas v polohe sedu,ale to ju musime nutit aby sa oprela s hlavou, lebo ona maska drzi a drzi hlavu a nie a nie ju opriet, co je taka silna a pevna a na rukach detto, len sa rozhliadat vzpriamene okolo seba a od minuleho piatka zacala konecne past kone na betone, comu sa najviac tesim, lebo Terka bola mala lemra lemrava, akonahle som ju dala na brucho, tak ona si lezala a prdela a vobec ju netankovalo, ze by sa mohla pozerat aj ked som pred nou robila ramus s roznymi hrackami, ona si lezala a usmievala sa na mna od ucha ku uchu, ze co to vyvadzam :-D x-) ale uz krasne pasieme konicky a dnes som jej urobila ukazkovu fotku, kolegyna povedala, ze nadherna, mihalnice ma ako od Maybelline ;-) takze ked sa mi podari povyberat fotky a zmensit, doplnim albumcek ;-) teraz ked mi Terka buva, tak robim jedny preklady na dohodu, ved peniazky sa popri materskej vzdy zidu a konecne sa nemotam len okolo Terky a robim aj nieco viac zmysluplne ako len pranie, zehlenie, varenie, krmenie, prebalovanie a jasenie ... aj ked to ma svoje neuveritelne caro, najma to jasenie, ktore je odmenene nadhernymi usmevmi :-D minuly tyzden som bola u nasich tak bolo super, buduci tyzden by sme chceli ist do Tatier ak sa pocasie umudri a okrem toho ideme asi kupovat auto, lebo vzdy sme si poziciavali ci uz od svokrovcov alebo od mojich rodicov a pri Terke je teraz potrebne aj Majko viac potrebuje teraz auto, ked zacal aj podnikat popri praci ... takze asi tak sa mame ;-) a aby som nezabudla, nadherne sa Terka rozrozpravala, a doslova tak, ze pluje az sliny ... tak s nou kecam jej jazykom ako taky dementik, a ona sa na mna sklabi a odpoveda mi a neskutocne ju to bavi ... som sa s nou dohodla, ze teraz sa ja naucim jej jazyk a budem s nou nim komunikovat a potom ona sa bude ucit moj :-p x-) monci: ani ja to neviem posudit ale o nasej Terke som hned vedela, ze to je tatova dievka :-p x-)
Odpovedať
Ahojte, konečne som sa po dlhej dobe dostalal k netu a aké novinky čítam v prvom rade Andrejka gratulujem k malej nádhernej Martinky, je prekrásne bábätko, prajem jej všetko najlepšie do života a vela vela lásky a zdravia x-) x-) x-) fialka vidím že každý deň je pre Vás výnimčný a prekrásny, tak si to vycutnávajte pokial je ešte malinká, lebo rastie ako z vody a za chvílku z nej bude veľká slečinka x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fíha Fialllka veď koľko noviniek vy máte ;-) Som rada, že sa vám takto darí, že Terezka je taká úžasná. Je fajn, že popri materskej si takto privyrábaš, aspoň úplne "nezblbneš" a nevyjdeš z cviku. Nech sa vám podarí kúpiť nejaké výhodné autíčko a hlavne si užite Tatry, snáď už bude krajšie počasie :-) A potom že s bábätkami sa nedá ísť na dovolenku... 8-)
Odpovedať
babenky: Terka sa mi prave teraz obratila z chrbatika na brusko aj ked na posteli ale uz sa jej to podarilo ;-) x-) :-D asi otvorime sampus .... uzasne a aj ked to bolo na posteli, kde je madrac maksi ako na deke na zemi ale aj to je pre nas novy uspech x-) teraz uz len musim davat na nu pozor a nenechavat ju samu na posteli, ked je hore, lebo ked uz to raz dokazala, urobi to opat a aby nahodou z nej nezletela, aj ked spat jej to nejde, ale to ani nemoze :-D monci: no my sme sami zvedavi ako zvladneme Tatry, kedze Terka berie kocik ako geopatogennu zonu ale snad, ked sa bude moct rozhliadat na stromy, co ju neskutocne fascinuje, len tak jej oci ziaria, tak snad to bude ok ... a keby sme to nezvladali, tak sa zbalime a ideme dom .... ved to budeme u mojej sestry na byte, takze hocikedy mozeme ist domov ;-) :-p
Odpovedať
babenky kuki: http://picasaweb.google.sk/m.zitny/Ma... aka je krasna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka gratulujem k ďalšiemu Terkinmu pokroku ;-) a ďakujeme za link na fotečky, ako si ho odhalila?
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, tak to je mala sikovnica 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej fotocky su superove, vidno za martin je pysny tatinko :-)
Odpovedať
monci: nasla som link v julovkach, ktory tam dala andrejkina a moja znama :O))))
Odpovedať
no fialka ty si sikovna :-) pekne od teba ze aj na nas myslis,aby sme sa pokochali novorodeniatkom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Moni si tu??? =-) Pri odosielaní sms sa mi vybil mobil ]-( , tak neviem či ti prišla sms odomňa. Nestíham ísť za Aďkou, lebo Michal si zobral v práci nadčas a namá ma tam kto hodiť. Z práce môžem ísť až o štvrtej a to by som autobusom nestihla :-( Pozdrav Aďku aj Lenku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
alex prišla mi prvá časť sms, takže som pochopila, čo si chcela povedať ;-) Pozdravím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ako sa inak darí?
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka maličká je šikovná, musí s ňou byť už riadna zábava, keď už len nespinká a nepapá, ale vníma aj svet okolo. Je strašne zlatučká.
Odpovedať
Profilova fotka
Martinka je nadherne babatko a vidno, že rodičia su veľmi šťastní. Baby, som zvedavá, ktorá z junovych manzeliek bude nasledujuca tehulka :-) Fiallka, teda mala Terezka je sikulka, musime vas niekedy s Dusankom dobehnut pozriet ked budeme v PB. Teraz makame na byte, uz nam stoja mury kupelne, vyberame linku, dodavatela okien a take radosti... do septembra by sme radi mali tie hrube spinave roboty hotove... Tak sa drzte babule, zas sa dakedy ozvem ked budem mat trochu casu
Odpovedať
Profilova fotka
Greti a čo vy, neplátnujete bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky greti... super ze si sa ozvala.. pozeram, ze si pekne prerabate... potom daj fotocky nech sa mozme inspirovat... na mna teraz dosla chut menit okna (nasi si teraz menia a strasne sa mi pacia tie super siroke parapety... konecne by som mala kam dat kvietky x-) ) ale manzel povedal ze az o rok, ked bude drobec vacsi... tak budem cakat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Silwi ako sa inak darí tebe aj bábätku? Včera sme boli s Lenkou pozrieť Aďku, šťastná mamina, Martinka je úžasná, drobunká, nevedela som sa na ňu vynadívať. Veľa veľa spinká, až zabúda papať, tak málo priberá a kým nepriberie, nechcú ich pustiť domov. Aďka vyzerá so všetkým spokojná, aj pôrod bol vraj v pohode, hlavne vďaka tej epidurálke a Martinovi, ktorý bol celý čas pri nej ;-) Videla som na chvílenku aj Lenkinu Ninku, nádherné modré očká a bacuľaté líčka, rozkošná :-) Lenka vyzerá tiež veľmi dobre a vraj jej je na materskej super, robota jej vôbec nechýba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej moncus, to je super, ze sa im dari dobre... takze martinka je kludne babo? to je skvele, aspon si trolinku oddychne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
verim tomu ze lenke praca nechyba... pri takom rozkosnom babtku to musi byt radost x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sa mame tiez dobre, len v noci bol maly strasne aktivny, nachvilku mi aj stvrdlo brusko, lebo vcera som to trosku prehnala s upratovanim, pranim a zehlenim, tak dnes nepohnem ani prstom...
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak Silwi pekne oddychuj, nech sa trošku v domácnosti činí aj manželík :-D Ty už si teraz doma na dovolenke však? Aj sa s tebou v práci nejako rozlúčili?
Odpovedať
dakujeme moni za infosky :-) to je super ze sa adke a matke dari...no treba malej prehovorit asi do dusicky...aby papala a aby boli co najskor s tatom doma ;-) ved neni nic lepsie byt doma vo svojom... silwi moc to n eprehanaj ;-) pomalicky...aj tak robota nikdy neutecie :-S moni tak uz vidim ze aj teba to poriadne chyta s tym babatkovanim... 8-) uz o mesiac je dovolenka?
Odpovedať
Profilova fotka
eri :-D ;-) x-) už sa neviem dočkať... dovolenky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moncus manzelik sa cini, on sa aj predtym cinil, ale co som otehotnela tak ozaj robil skoro vsetko on a teraz som mala aj ja chut dat ruku k dielu ale uz sa budem krotit....
Odpovedať
Profilova fotka
mala som aj rozlucku v robote, poprosila som svokru nech napecie nieco, kolegovci boli nadseni, strasne im chutilo 8-) a dostala som od nich vankusik na kojenie... a teraz mam uplny prehlad ktora kolegyna by bola cim skor tehulka a ktora este chce pockat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hej teraz som na normalnej dovolenke a od 11 augusta by mi mala zacat materska...
Odpovedať
moni - ty betarka ;-) silwi - kuki som si albumik tak ty mas uz kraaaaaaaaaaaasne velke brusenko :-p
Odpovedať
Profilova fotka
eri to uz ani neviem ci sa este moze volat brusenko... uz je to pupek jak svet :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?