Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
sloni - tlacili brucho? to co znamena?
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, to znie celkom fajn... keby to aj u mna malo tak byt tak sa ani nebojim :-p teda epidural odporucas?
Odpovedať
Profilova fotka
to si musis drzat brucho 2 hodiny a tlacit rukou. skrz maternicu. asi by sa ti stahovala, alebo nieco take.
Odpovedať
Profilova fotka
eli, co som sa ja docitala, tak ma brusko (a skrz neho na maternicu) sa tlaci, aby sa rychlejsie stahovala a nebolo krvacanie po odlupeni placenty take masivne...
Odpovedať
sloni tak ty si nam to dobre popisala...vidim ze tvoj porod nebol az taky najhorsi co som citala ...su aj horsie...a mat taky ako ty je fakt asi ze by sa clovek nebal...ale asi si to mala aj vymodlene...myslim.... toho sitia sa bojim najviac a infuzii :-) keby som mala rodit ja ... ten porod zvladnem...to si vzdy hovorim :-D si nasa 3-tia hviezda...co to zmakla... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sloniii, no tak super popis. Ja ak budem rodiť, tak určite s epidurálom. Ale ako ste nám to popísali, ty aj fialllka, nie je to nič strašné a aj babulinka hovorila, že sa to dá zvládnuť. Ešte to čaká Silwinku, dúfam, že aj tá nám to takto super popíše a už nebudeme mať žiadne obavy.
Odpovedať
ahojte kocky my dnes vratili z Tatier, bo pocasie tam bolo skarede a vcera nam cely den prsalo, tak sme stihli len Max a kupila som si nieoc na svadbu ;-) .... zazitky napisem neskor, bo vyrazali sme o 4-tej aby mala spala a celu cestu lepsie zvladla ako ceestu tam a tak som sa stihla hned ako sme prisli pri nej vychrniet a teraz ma caka kopa vybalovania a aj pranie a aj kopa zehlenia, co som nestihla, ked sme sa spolocensky vyzivali pred odchodom ... takze asi tak ... a mame aj fotky, takze potom dame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka, tak ste si to moc neužili, čo. Toto počasie je hrozné a to hlásia na víkend zase 30-tky. A potom, že sú ľudia chorý, keď to takto skáče hore dole. Ja milujem teplo, takéto hnusné počasie neznášam.
Odpovedať
Profilova fotka
Sloniii naozaj ukážkový pôrod. Z teba mám pocit, že pôrod je malina :-D Straaaaašne si želám, aby som aj ja raz malý taký pohodový pôrod ;-) U mňa je asi hlavný problém, že neznášam ihly akéhokoľvek pôvodu, to znamená, že injekcie, infúzie a šitie bude pre mňa horor. Ak neodpadnem už pri tom, keď zbadám ihlu :-D Fialllka myslela som na vás, že to počasie máte otrasné, dokonca hlásili, že na Lomničáku nasnežilo :-o Ale dúfam, že ste si aj oddýchli a trošku si to užili ;-)
Odpovedať
ahojte :-) Andrejka, tak to fakt nevyzerá až tak strašne ;-) ja som tiež taký bojko... a rodiť som nechcela s epidurálkou, že si to "odkrútim" ako každá žena odjakživa, ale asi si dám tiež injekciu... dúfam, že dobre mi ju dajú... raz (keďže včera prišla mrcha, tak sme zatiaľ stále dvaja) :-D Martinka je úplne nádherná princeznička... ste strašne krásni všetci spolu ;-) tak si na seba zvyknite čo najskôr, myslím, že je to treba... Marcelka, malá je riadne "aktívna" v spoločnosti... ale to je len dobre, nech si zvyká na ľudí okolo seba. Je už krásna slečna z nej... Dúfam, že ste si spolu aspoň trošku oddýchli, napriek počasiu v Tatrách. Silwi, ten váš chlap to zachráni tu medzi júnovkami z chlapskej časti aspoň... :-D Mne sa končí dovolenka tento týždeň... teda horšie počasie som ešte nemala asi... vôbec sa nikam nedalo ísť, som z toho dosť smutná... ale aspoň som vypadla z toho kolotoča v práci. My ideme na svadbičku 2.8. mojej naj-kamoške, tak sa strašne už teším... po dlllhej dobe svadbička a ďalšia asi tak skoro nebude :-N tak si tam ideme užiť pocit bez zodpovednosti za niečo :-D len ako hostia... teda aspoň zatiaľ nemáme žiadne dôležité poverenie.
Odpovedať
tak pred chvilou som napisala dlhy prispevok ako sme sa mali a my ho neodoslalo ]-( takze to skusim opat zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, to poznam... to dokaze naozaj nahnevat... ja ked idem odoslat dlhy prispevok si ho pred odoslanim preventivne skopirujem a v pripade ze to padne, tak ho len znova vlozim... ale nie vzdy ma to napadne :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bamulka, pekne si tu svadbicku uzite... uz mas satky?
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence konecne ide krajsie pocasie... uz sa neviem dockat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak som nachvilu nakukla. to nase guliocko len v postielke lezi a gula ockami a sibrinkuje rucickami. stale by len papala. :-D uz si pripadam ako kravicka milka. :-D ale za to vnoci krasne spinkame. silwi - ja si tu epiduralku neviem vynachvalit. ja ju odporucam. ja som strasne citliva na bolest. a tej bolesti som sa najviac bala. eri - mas pravdu, asi som to mala vymodlene. hrozne som sa bala, lebo som nevedela, ze do coho idem. a kazdy den som sa modlievala, aby nam to dobre dopadlo. a ze sa na neho spolieham, ze nam to dobre dopadne a ze to zvladneme. a nesklamala som sa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Bamulka to je naozaj blbé, že si mala také počasie na dovolenke :-p Ale vy si to určite vynahradíte ;-) Užite si svadbičku, určite to bude super pocit, zabávať sa a nebyť zodpovední za zábavu ostatných :-D Fialllka to je škoda, tešila som sa, že si prečítam tvoju story :-| Tiež sa mi to pár krát stalo pri dlhých príspevkoch, odvtedy to robím tak ako Silwi ;-) Silwi dúfam, že toto "lepšie" počasie aj vydrží, dlhodobé predpovede nie sú ktoviekaé. Ale ja som hovorila, že tu určite bude pekne a teplo práve vtedy, keď budeme na dovolenke |-| Sloniii to je super, že Martinka je také dobručké bábätko, všetko ako má byť, papá, spinká a rastie x-) Už aj pribrala odkedy som ju videla v nemocnici? Som za akýkoľvek spôsob uľahčenia pôrodu a tlmenia bolesti, takže tiež uvažujem na epidurálkou. Hoci z injekcií mám strach, ale to pichnutie nie je asi nič oproti bolestiam pri pôrode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som si tiez najradsej ulahcila porod ako sa len da, ale ked ja sa bojim epiduralky... ani nie tak injekcie samotnej, to vydrzim, len sa bojim ze sa pohnem, alebo ze dostanem trisku, alebo kontrakciu a sa tam nieco dotentuje...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi z toho som aj ja mala strach, tie povery, že môžeš ochrnúť a tak... Potom som niekde čítala, že je to blbosť, lebo to ti pichajú niekde úplne inde a aj keď sa trošku pohneš (čo by si sa nemala), nemôže sa nič stať. Aj Sloniii nám hovorila, že mala kontrakciu zrovna, keď jej išli pichať epidurálku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, mojej sesterke pichali epidrálku a dosť zle jej to sestrička pichla. Odvtedy ju dosť bolieva hlava. No a ešte jej tam aj zalomila nejaký cuplík, takže jej pichli len dve dávky, ostatné sa už nedali. A bonbónik, zabudli jej to vytiahnuť a to ráno porodila a vytiahli jej to až o siedmej večer ]-( Ale ja určite risknem epidurál.
Odpovedať
Profilova fotka
Alex nestraš nás :-. :-p Nemá epidurálku náhodou pichať doktor? Bamulka až teraz som si pozrela v tvojom albumíku tú foto koláž, čo si dostala od manželíka, je perfektná :-) Na tej jednej fotke sa na neho pozeráš úplne úžasne...
Odpovedať
Profilova fotka
jemine alex to si mi ani nemala pisat... kde rodila tvoje sestra?
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi na Antolskej :-N Ale sú to už 3 roky dozadu. A hovoila, že ostatným čo pichala, tak všetko ok. Len jej to nevyšlo. Ja budem dúfať, že budem patriť k tým šťastnejším a pichnú mi to dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi moja kamoška rodila na Antolskej teraz v máji, dávala si epidurálku a všetko absolútne ok ;-) Alex dostaneš po zadku :-D, takéto správy tu ani nechceme počuť :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Moni už nebudem |-| Ja som len chcela povedať, že všetko má aj dobré aj zlé stránky, ale verím, že ani jedna z nás nebude mať s týmto zlú skúsenosť.
Odpovedať
Profilova fotka
ja este nie som uplne presvedcena ze si epidural dam... a teraz duplom nie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale uvidim ci budem takto rozmyslat, ked budem mat kontrakcie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi čo bojíš, uvidíš, že to dobre dopadne. Veď risk je zisk... sa hovorí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex práveže viem, že sú s tým aj zlé skúsenosti, len ich radšej nechcem počuť :-D Myslím, že pri tých bolestiach to risknem. Silwi vždy to môžeš urobiť tak, že si epidurálku pre istotu zaplatíš a pri pôrode sa rozhodneš, či ju naozaj chceš alebo nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus asi to tak urobim...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi, tak to bude asi najlepšie. A potom nám aj tak napíšeš, že si si ju dala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?