Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty mi teda veris :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Moni a vám sa už blíži dovolenka, som zvedavá, v akom počte sa z nej vrátite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi a kedy to ty vlastne čakáš? V septembri?
Odpovedať
Profilova fotka
joooj babuľky porazí ma z tohoto našeho účtovného systému. Hrôza pracovať. Strašne je spomalený, kým ma to hodí z jedného okienka do druhého, tak sa načakám ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
alex hej v septembri... vychadza to na 20-teho
Odpovedať
Profilova fotka
silwi IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a s tym uctovacim systemom to ti verim... my sme mali jednu ultra pomalu databazu, do ktorej ked som musela nahadzovat informacie, tak som prelustrovala cely internet popritom...
Odpovedať
Profilova fotka
no monci to by bolo super keby ste sa v dovce vratli uz traja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja dúfam, že moni zahlási, že je tehu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex dúfam a pevne verím, že sa zadarí čo najskôr, lebo situácia v práci je dosť biedna (existencia firmy je otázna) a jediné východisko je ísť čím skôr na materskú ;-) Lenže skúsenosti po vysadení antikoncepcie sú rôzne, tak neviem čo mám čakať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky vy to moje tehotenstvo tuším plánujete viacej než ja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, no ak ale zrušia firmu, si budeš musieť po materskej hľadať niečo nové, nie. Držím palce, nech sa vám podarí čím skôr a máte viac šťastia ako my ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som to práve tak riešila, že chcem prácu, do ktorej sa môžem po materskej vrátiť. Aby som nezostala bez roboty. Ale ak si začneš hľadať prácu v dostatočnom predstihu pred ukončením materskej, tak s tým určite problém nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som aj tak plánovala, že po materskej sa sem už nevrátim, lebo som videla, že to ide o deviatich k piatim :-| A nechcela by som si hľadať novú robotu teraz a potom za pár mesiacov ísť hneď na materskú, bolo by to nefér. A keby som toto urobila novému zamestnávateľovi, pochybujem, že po materskej by ma ešte chcel zamestnať. Určite by si našiel dôvod, ako sa ma zbaviť. Ja vlastne ani neviem, či by som chcela robiť po materskej účtovníctvo, akosi ma to nebaví :-|
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, takze materska by teda bola idealne riesenie ;-) tak sa tomu intenzivne venujte na dovolenke 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi pokúsime sa :-D Vďaka vášmu pozitívnemu pôsobeniu sa určite zadarí :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni veď práve, to som si aj ja povedala, že by bolo nefér voč novému zamestnávateľovi, ak by som odišla po skúšobnej, alebo po roku na materskú. Preto som aj zostala pracovať tu. Jooooj, držím moc, moc, moc palčiská, nech vám to výjde! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-) Alex aj ja tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vam obom drzim palciska 8-)
Odpovedať
baby tusim rozoberate divoke temy :-) ja a epidural...tiez som neni rozhodnuta, no kamosky mali a hovorili ze OK ;-) sloni - no aj ja budem modlit aby sme boli zdravi...a aby pri porode vsetko dobre dopadlo... :-) :-) aj ja to necham na toho hore ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem :-) No a musím sa vám pochváliť, že som už konečne začala pracovať na sebe. Od pondelka sa stravujem podľa zoznamu a cvičím. Ráno som sa vážila a poviem vám, skoro 2 kilečká dole x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooooo alex tak blahozelam a drzim palce nech ti to co najdlhsie vydrzi...
Odpovedať
Profilova fotka
Alex klobúk dole, ja na toto nemám výdrž. Skúšala som, dlho mi to nevydržalo :-D Silwi ďakujem ;-) Eri divoké témy - myslíš epidurálku alebo otehotnenie? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ako som sekla s fajčením, som ta rozhodla, že aj toto dokážem :-D A naschvál, už len kôli Michalovi, lebo mi povedal, že nemám pevnú vôlu... Veď ja mu ukážem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule idem na obed... a prajem dobru chut aj vam...papa
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú chuť Silwi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi dobrú chuť Alex to je dosť dobrá motivácia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslím. No ale ešte mám pred sebou dlhú cestu, kým sa dostanem na váhu s akou budem spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som to už vzdala, pre mňa zdá sa, žiadna cesta neexistuje iba "nežer cica" a to ja teda nemienim :-D Ale tebe držím palčeky.
Odpovedať
ahooojte kočky :-) Andrejka, krásne si to napísala... ja sa tiež už teraz modlím, aby to všetko bolo OK... a určite sa Ten hore postará, veď vlastne som si od neho "vypýtala" aj manželíka x-) (a akého dobrého mi poslal, xixi) Alex, pošli ten zoznam... aj na mne akosi nič nefunguje ]-( skúsim či mám pevnú vôľu Monci, tiež strašne držím palčeky, nech sa vrátite z dovolenky traja ;-) a aj keby náhodou nie, tak nech sa vám podarí drobček čím skôr... hlavne, nech ste v pohodičke a šťastní x-) a vďaka za pochvalu, odovzdám manželíkovi... hehe... som sa včera trošku bavila s albumíkom Všetkým vám, ktoré dovolenka len čaká prajem, aby vám vyšla oveľa lepšie, ako mne :-( aspoň čo sa počasia týka... Eri, ako sa máte v NL? Som videla v tvojom albume, akú krásnu kytičku si dostala na výročie... nádhera ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?