Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka netráp sa, to sa stane hádam každej mamine, že jej dieťa niekde zletí. Určite je v poriadku, to by sa na teba neusmievala a tak v kľude nezaspala ;-) Kamoške takto zletel dvojročný syn zo schodov, tiež pri ňom stála a nezachytila ho. Rozrazil si čelo, tak hneď leteli na pohotovosť, ale inak nič vážne.
Odpovedať
silwi pozerala som fotky Miska a je naaadherny... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj krásny je, vyzerá taký kľudný, že ani neplače a koľko vláskov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej je to vlasacik x-) vys te sikulky, ste to rychlo nasli... ale pre istotu davam link http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, ale place, len si ho musim odfotit aj takeho rozcerteneho :-p
Odpovedať
Profilova fotka
silwieta...blahozelam k drobcekovi...je zlatucky :-)
Odpovedať
diky babenky za povzbudenia ;-) Terka je ok, teraz opat zabuvala, po pade spinkala len 30 minut, bo sme sa museli vykakat, tak sa zobudila, napapala sa, hrali sme sa, rozpravali, delfinikovala, ako to ja nazyvam, ked chce rozpravat, pokecala si s rybkami v akvarku, zaviskala, smeje sa od ucha ku uchu, pred chvilou sa opat napapala a hned zabuvala x-) silwi: maly je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny x-)
Odpovedať
som tu nebola x dní a čo to tu nevidím. Silvinka najskôr mi dovol pogratulovať k narodeniu Miška x-) a po druhé: pán Boh Vám zoslal krásneho chlapčeka, prajem Vám obom nech si ho užijete, nech Vám robí iba radosť a nech z neho vyrastie ten najlepší chlap pre júnové slečny x-) x-) x-)
Odpovedať
nazdar silwi - mamina! misko je super x-) uuuuplne sweeet! btw - 1x v zivote vidim inkubator - to tam su otvory aj zprava aj zlava - nemaju tam tie deticky prievan? resp jak to vlastne funguje - je to taka ohrievaren? fialllka - iste ta vsetky skusene maminy utesili, ze sa s babatkami kde-co stane... neni sanca ustriehnut vsetko.
Odpovedať
eleni: tie otvory su tam zatvorene a otvaraju sa len vtedy ked sa ide manipulovat s babatkom ako vstup pre ruky a je to taka ohrievaren ... eleni: hej viem, ale strasne som sa zlakla, by nahodou nestalo nieco na hlavicku, krvacanie do mozgu a pod. ... tak cely cas som ju kontrolovala, ake ma zrenicky, ci nie je malatna a pod .... ked sa ma sestra pytala ako spadla, tak som jej vobec nevedela povedat, ci na hlavicku, ci na chrbatik alebo brusko, lebo som ju rychlo zdvihla a vobec som si neuvedomila ako spadla v tej rychlosti :-|
Odpovedať
netrap sa - je to mala letkyna a len ta skusa ;-) dik za vysvetlenie...
Odpovedať
ahojte babule mame novinku: Terezka ma zubok :-D :-p teraz som jej ho objavila, vpravo dole :-p x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babulky. tak okukla som fotecky a silwi misko je krasnucky. ;-) fialka - malinka to vidim zvladla vpohode. urcite to nebola velka vyska a ustriehnut sa to vzdy neda. inak kamoske tiez parkrat spadla mala z postele. ;-) a ked som bola na kontrole u pediatricky minuly mesiac, tak vravela, ze tam v ten den mali babatko, co spadlo z prebalovaka. a malo rozbitu hlavicku. a to malo len 2 mesiace. tak ma upozornila, nech davam velky pozor. ale gauc je istotne ovela nizsi. ;-) a k zubku blahozelame. a to ako skoro. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka gratulujem k prvému zúbku :-) Sloniii to museli byť ozaj iné šoky, keď to bábo spadlo z prebalováka. Už dvojmesačné bábätko s rozbitou hlavou... Keby sa to stalo mne, asi sa z toho dlho nespamätám :-(
Odpovedať
ahojte babule: volala som s Lenkou, vsetkych vas pozdravuje ;-) robila si starosti o nas, ze jej maminka spominala, ze mi Terezka zletela, tak sme si kecli .... maju sa s Ninkou skvelo, mala sa uz umudrila aj so spankom a aj s papanim ... Lenka bola trosku nachladnuta, tak vraj vcera sa o nu cely cas staral Misko a jej ju nosil iba na krmenie a vecer normalne nechcela ist s nou spat ... vraj vymenila mamu za tata tak rychlo :-p sloniii: ja som mala prvy zub uz ked som mala 4 mesiace :-D mna vcera babenky na fore ukludnovali, ze aj im uz deti zleteli a moja svokra tiez hned, ze manzel jej tiez zletel a hadam nebude Terezka horsia ako tato :-D :-p a segra mi tiez hovorila, ze jej kolegyni mala zletele, este bola mensia a nic ale na druhej strane aj jej kamoske babo zletelo ale s nim museli do nemocky, bo bol malatny, a mal krvacanie, tak sup na operacku ... no ani si to nechcem predstavit ... radsej ani nemysliet :-( ale my sme vdaka Bohu ok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Fialllka vďaka za info od Lenky :-) Som rada, že ste ok, už si teda nerob s tým starosti, vidíš, že sa to stáva maminám často, i keď si viem predstaviť, aké sú to šoky :-| Alex boli ste na vinobraní? Nám sa nakoniec v tom počasí nechcelo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi vidím, že si pridala fotečky, takže Miško vie aj plakať? :-D :-D Zlatučký je, ešte aj ten cumlík má cez pol tváričky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus vie plakat a celkom hlasno :-D na to aky je malinky mu to ide nadstandardne dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi aspoň vieš, že sa v živote nestratí a vždy si bude vedieť povedať svoje 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak je plac ten spravny ukazovatel, tak potom je to zarucene :-D
Odpovedať
ahojte babulky ;-) Silwi, Misko je naherne babatko... nemozem sa nanho normalne vynadivat, je taky chutnucky malinky a ten cumlik ako pisala Monci je fakt zlaty, ze je taky velky... dufam, ze sa mate dobre a uz ste si na seba v pohode zvykli ;-) nech teda rastie ako z vody a nech ste zdravucki... dufam, ze aj vam ostatnym maminkam aj ne-maminkam sa dobre dari... ja som mala min.tyzden taku depku z pocasia, ze az... som sama seba nespoznavala... ale uz sa to lepsi :-N chyba mi proste to letne slniecko asi... vsetkym prajem krasny tyzden s vasimi laskami... ci uz velkymi (manzelmi) alebo aj s tymi najmensimi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bamulka, veru to počasie je otrasné, tiež neznášam, keď stále prší. Ešte k tomu za tmy vstávať, za tmy prichádzať z roboty... :-p Ale treba sa zamerať na niečo iné, čo nás teší. My, čo nemáme doma ten malinký zázrak, to máme ťažšie, ale niečo sa nájde :-D Ja sa napr. teším na víkend v Piešťanoch, kam pôjdeme s dvoma kamoškami v októbri. Taká mini dámska jazda ;-) Prajem Ti, nech ťa tá depka obchádza a keď ti bude chýbať letné slniečko, pozri sa na svojho manžela a uvidíš, že jedno slniečko máš aj doma x-)
Odpovedať
...tazsie? ja teda neviem, ale najde sa dost radosti aj bez starosti a aj sa vyspime, no nie? 8-) napr. tvoja damska jazda v piestanoch znie ako to prave orechove!
Odpovedať
babenky: pridali sme nove foto na picase ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) Moni nakoniec sme tiež na vinobraní neboli, lebo to počasie bolo otras. Ja som teraz ochorela, takže som PN a liečim sa. Dúfam, že budem čoskoro fit. fialllka no hneď ich idem pozrieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eli ja sa teším aj na tie starosti, hlavne nech je bábo :-) Fialllka to sú perfektné fotky. Terezka je ozaj ukážkové dieťa, hotová fotomodelka x-) Alex skoré uzdravenie prajem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, pekne fotocky ;-) kukla som si aj nove fotocky malej martinky... tie martinove komentare sa mi strasne pacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex, prajem co najrychlejsie vyliecenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni, ten vikend v piestanoch... to znie ozaj dobre 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamuli veru sa nahle schladilo a ostalo takto skaredo... ja som do porodnice isla v noci v tricocku a slapkach a ked som odchadzala, tak mi manzel hladal sveter a vestu presivanu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?