Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi ako sa máte s Miškom? Hormóny už prestali tebou lomcovať? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D hej hormony sa uz celkom ukludnili... uz neplacem 5x denne, uz iba raz za 5 dni :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a mame sa celkom fajn, konecne sa trosku ukludnil, bol od vcera vecera taky nepokojny... tak si idem asi aj ja lahnut na chvilku k nemu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To som rada :-) Možno aj to počasie sa mu nepáči. Choď si oddýchnuť. Až teraz som zistila, že Martin už pridal fotky z krstu Martinky ;-)
Odpovedať
ahojte kočky zdravime vas ... mame sa ok ... zubky rastu, uz sa zacina aj druhy objavovat ;-) inak sme velke ako tyzden pred materskou davkou .. cez den klasika, vela nenaspime max. 30 minutove slofiky a potom aj 3 hodiny vyvadzat a jasit sa ;-) ale v noci klopy klop je to ok ... a ten usmev zubaty je uzasny ;-) volala cez vikend s Lenkou, maju sa ok, len Ninka im zacala hnackovat, tak sme si dali vymenne informacie ... ale podla Lenky to ma asi zo zubkov, takze ide striehnut, ci dostane na saty :-D x-) babenky, my o tyzden mame pol roka, neskutocne to leti .... ja to chcem nejako zastavit :-S silwi: maly je krasny, vzdy checkujem fotky na MK sloniii: Matka detto, krasna slecna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, fialllka to je super, že sa máte dobre a že ste zdravé. A zastaviť čas by sme asi chceli viacerí nielen kvôli tomu, že deti rýchlo rastú :-D silwi všetko najlepšie k Miškovym meninám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme moncus ;-)
Odpovedať
ahojte zienky :-D Miskovi vsetko naj...naj... k meninam Silwi, nech rastie do krasy a nech poslucha svojich rodicov... to ma aj narodeniny aj meniny v jednom mesiaci... hm, mozno je to niekedy vyhoda :-D babulky, princeznicky aj maly princ su uplne uzasni vsetci... ja len zasnem ako krasne rastu a menia sa ;-) je to fakt maly zazrak... ... a Terezke gratulujem k prvemu zubku tiez ;-) teda to je nejak skoro, nie? ale dnes je akosi vsetko inaksie... rychlejsie sa mi zda, ved niektore deti chodia uz v 9-10 mesiacoch a to nehovorim o prvych slovickach... joooj ale sa na to tesim! x-) ... a teda uplne chapem Marcelku, ze by rada zastavila cas... krasny a uspesny tyzden prajem vsetkym... Alex rychlo sa vyliec ;-) a ostatnych nech choroby obchadzaju, ja tiez doping-vitaminovy mam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky. aj ja sa pripajam, vsetko naj k meninam miskovi. fiallka, ty si dala terezke prepichnut uska? a kedy? a ako to znasala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. dakujeme za vsetky krasne blahozelania x-) no veru ma aj meniny aj narodeniny v jeden mesiac, uz na porodnej sale si robili srandu, ze ked vyrastie tak to bude zataz pre jeho pecen :-p
Odpovedať
Profilova fotka
boli sme dnes u dokiho na prevazenie a maly nepribral ani gram od piatku, takze budeme musiet prikrmovat s antirefluxnym mlieckom, tak som z toho trosku smutna, sa bojim, aby mi potom nezacal odmietat prsnik, ked bude pit z flasky :-( ale verim, ze bude dobre, ze z toho vyrastie...
Odpovedať
nieco na svadobnu temu: my sme v nedelu tak nejak spontanne zjedli zamrazene zvysky nasej svadobnej torty - prisla nam pri vysledkoch rakuskych volieb nejak na chut ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Eli to je fakt dobré, vy ste ešte mali svadobnú tortu, veď to je už vyše roka :-D Silwi aj ti doktor vysvetlil ako je možné, že Miško vôbec nepribral? V čom je problém, v tvojom mliečku alebo on nevie poriadne ťahať? Držím palčeky, aby sa to dalo do poriadku, ale hlavne nebuď smutná, dôležitý je pozitívny prístup :-) Určite to zvládnete 8-)
Odpovedať
na vyrocie sobasa sme na tortu uplne zabudli, na vyrocie nasho chodenia (teraz v septembri) tiez a tak sme sa zhodli, ze to uz nebudem odkladat. no este mame 2 kusky - no horsie casy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - aj ja mam narodeniny a meniny v jeden mesiac. obcas som na to nadavala, lebo som bola ukratena o darceky, ked mi prisli babky blahozelat naraz k meninam a k narodeninam. :-D a neboj urcite misko zacne priberat. aj svagrina musela zacat prikrmovat a bala sa. a teraz... eliska sa nevie prsnika nabazit. vsetko to zvladli. aj vy to zvladnete. a ak by aj nahodou sa nepodarilo dojcit. ved kolko deticiek vyrastlo na umelej vyzive a su zdrave. mame to dokonca aj v rodine. ;-) takze hlavne na to nemysli a nezatazuj sa s tym.
Odpovedať
Profilova fotka
moncus nepribral, lebo vela grcka a umele mliecko mame take speci antirefluxne, aby mu v brusku zahustilo to moje mliecko , aby mu to neslo naspat zo zaludka... zatial ale nezabera... ale vravim, ze stresovala som vcera, dnes som optimistka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, hadam nas za to ked bude vacsi neukamenuje, ze ma meniny aj narodeniny v jeden mesiac... ale rodicia si vzdy nieco vymyslia... ja mam meniny koncom augusta tak som casto ako darceky na meniny dostavala veci co som potrebovala do skoly 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si tortu svadobnu nezmrazovali... ale zato sme si pripili zo svadobnych poharov na nase vyrocie... tento rok iba vineou, ale vyzerala ako sampus :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali tiez zamrazenu tortu zo svadby a po rozmrazeni bola supeer. a este tam tusim maly kusok mame. inak pridala som fotky na MK a vsimla som si, ze aj silwinka. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha silwi tak už chápem. No ako písala sloniii, všetko bude ok, koľko detí vyrástlo na umelej výžive ;-) Držím palčeky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuľky pekné sú tie vaše deťúrence, nech vám len robia radosť x-)
Odpovedať
ahojte kocky tak my sme si svadobnu tortu zabudli dat zmrazit ... ale nechybala nam na vyrocie, bo som urobila ovocne pohare z cerstvych jahod a hrozna a kadecoho a pripili sme si zo svadobnych poharov ale ja tiez len vineu :-p kedze som dojcila a vinea dobra na mliecko x-) silwi: to ma mrzi, ze maly vracka, ale neboj, on z toho vyrastie ... nasa Terka tiez este teraz obcas hodi taku sablu, ze len kukam :-p a niekedy aj 2 hodinky po papani ... to antirefluxne mliecko mu pomoze a hlavne pozitivne mysli a neboj sa, stale Miska prikladaj ku prsniku, aby nezabudol na mamin cicik a ze tam ma nieco lepsie a zdravsie ako vo flaske x-) ;-) drzime palceky .... sloniii: hej nasa Terezka uz ma nausnicky a dali sme jej uska prepichnut ked mala 2 mesiace ... prisla domov ku nam jedna pani, co to robi a my s manzelom sme vysli z izby, lebo ja ked som videla, len to, ze prisla, tak som mala slzy na kraji, tak ma poslala z izby prec ... aj ked je pravda, ze som s malou plakala tiez ale za dverami ... zvladla to hrdinsky, trosku si poplakala, potom som jej dala cicik na upokojenie a zaspala pri nom a ked sa zobudila o nicom nevedela, ze ma nejake nausnicky ... nam sa to sice trosku dlhsie hojilo, lebo boli tie tepla letne ale zhojilo sa to a mala je teraz kocka x-) bamulka: no zubok sice vysiel skoro, ale moja mamka ho predpovedala uz pred 2 mesiacmi, bo Terezka zacala horsie spavat a viac byt mrzuta a slinkat a vsetko pchala do pusy a az tak, ze hryzla o dusu ... som jej vravela, ze to tym, ze spoznava, co je nove a tak to pcha do pusy, lebo hmat a pusa su jej teraz najlepsi partaci ... ale ona, pockajte, jej idu zuby, bo to trva aj 2-3 mesiace, kym sa ukaze a svrbi to uz odvtedy ... takze tak ... dnes mame den mrzuty, nechcela nic robit ale teraz klopy klop uz spi od pol druhej, co nechapem ale aj to som si ku nej o druhej lahla, bo sa prebrala ... klasika po pol hodinke a tak si k nej rychlo lahla, dala cicik do pusy a este pri nom zaspala a ja s nou zadriemala a opustila som ju o 15:15 a ona este chrni, tak som rada .... potom bude vesela a usmiata od ucha ku uchu, ked sa dobre vyspi .... ;-) fotky na MK stale checkujem, silwi, maly je krasnucky ;-) a aj Matka je kocka ... dakujem sloni za IP, pozrela som si vsetky fotky a aj elenkine ... ;-) nove zatial nemame nic, buducu sobotu sa ideme opat svadbit, tak sa tesime, ako si to zasa s Terezkou uzijeme a ako ju vycancam x-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka tak sa tesime na nove fotky zo svadby potom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem si kuknut martinkine fotocky... ja som este nestihla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kraaasna je x-) a martina dost bavi fotit, ze? aspon mate plno krasnych fotociek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky. tak to ani tak nie, vacsinu fotiek som porobila ja. ale ak foti martin, tak to stoja za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne su vsetky fotky... ale tie martinove komentare ozaj stoja za to 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak mne tiez manzel vravi, len vela fot, budeme mat pekne spomienky... lebo strasne rychlo vyrastie...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, len pekne foťte, fotky sú najúžasnejšia pamiatka na detstvo a my ostatné si ich veľmi radi pozrieme :-) Mňa stále mrzí, že manžel má z detstva len tri fotky aj to čiernobiele :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no za nasich mladych cias neboli fotaky v takom mnozstve ako teraz... nasi si tusim tiez raz za cas pozicali, vyfotili dva filmy a potom zase par mesiacov nic...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?