Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
:-) tak my sme s manzelikom boli predsa len tento rok pri mori moj manzelik mi dal krasny darcek k narodkam a "vyhral" v praci (ako odmenu za 3 mesiace driny a najlepsie vysledky) pobyt na 5 dni na Kanarskych ostrovoch ;-) tak sme si to riadne uzili, kedze nas to nic nestalo, vsetko platila mazelova firma 8-)
Odpovedať
perfektne bamuli - na ktorom ostrove? inak, zda sa, ze som z vas jedina, kto nebol tento rok pri mori ;-)
Odpovedať
Eli, aj ja som bola najprv zmierena s tym, ze tento rok sa more nekona... a potom ma manzel takto prekvapil x-) My sme boli na Gran Canarii pri mestecku San Augustin, to je skoro na juhu ostrova. Mali sme aj vylet lodou okolo zapadneho pobrezia, a posledny vecer sme boli v Casine na show ako v Las Vegas... take tie ligotave oblecenia, pierka a tancovanie :-D
Odpovedať
to znie uzasne! bolo este teplo na kupanie v mori?
Odpovedať
bolo tam uzasnych 27-28 st. co je príjemné, more na prvý okamih hrozne studene, ale ked sa tam raz hodis, tak uz super :-D vraj je tam teraz najprijemnejsie, najvacsie horucavy byvaju jun-august az zaciatok septembra, my sme to teda celkom vystihli... a co som si myslela, ze sa neopalim, tak som sa velmi mylila 8-) som cervena jak rak... hehe
Odpovedať
presne - chodit na kanary mimo leta je super na turistiku a aj na spoznanie ostrovov. tesim sa, ze ste si to tak vychutnali!
Odpovedať
Profilova fotka
Eli presne ako píšeš :-D Ten hotelík vyzerá ozaj super, tiež si to užite :-) Konečne pôjdem prvý krát v živote na vytúženú profesionálnu masáž :-) Ani naše maminky neboli tento rok pri mori ;-) Niekto radšej more a niekto radšej hory a lesy. Tam, kde ste boli bolo nádherné, takže určite nemáš čo ľutovať :-) Bamulka to je skvelé, že ste mali takú nečakanú dovolenku a takto krásne ste si to užili.
Odpovedať
Profilova fotka
eli, vyzera to fest dobre, zuite si to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a presne ako pise moncus, maminy a tehule pri mori neboli... ja som bola v senci a bolo mi fajn 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, no to je krasa... jednak kazda vyhra potesi (mne dnes dosiel krem za to ze som sa zucastnila v jednej nivea ankete a som strasne tesiva) a este duplom ak je to taka krasna dovolenka... sprav si album na picase a pridaj fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka súhlas so Silwi, chceme potom vidieť fotky z dovolenky :-) Kočky ja sa už neviem dočkať poobedia, o piatej vyrážame do tých Piešťan x-) Ešte ani nie som zbalená, budem musieť z roboty vypadnúť už o tretej. Vyzerá to, že bude pekný víkend, tak si to všetky užite, ja tiež, potom vám napíšem ako bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus uzi si to 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babenky vsetkych vas s Terezkou pozdravujeme a hlasime, ze sme pridali nove fotky ;-) http://picasaweb.google.sk/macafialka... a omrkli sme a zistili, ze aj Lenka pridala nove fotky ;-) mame sa ok, papame prikrmy, mrkva nam smakuje, zemiak sme museli vynechat, lebo mi z neho Terezku napinalo a aj sa rozplakala a mala ho s MM, tak dnes sme skusili brokolicu a po nej sa len tak zaprasilo ;-) tak ideme skusat nove druhy zeleninky a ku zemiaku sa vratime neskor ;-) vsetkych pozdravujeme, bamulka, supis prekvapko od manzela, ticho zavidim a daj echo, ked pridas nejake fotky no ficim ja na hrusky, ideme spracovat poslednu davku do vyzivy ;-) papa kocky ;-)
Odpovedať
ola :-D zdravim vas po krasnom vikende... normalne som happy, ze bolo tak krasne, aj ked dnes uz opat v praci =-) Monci, dufam, ze ste dopadli v pohode, ked si sa dnes neozvala :-D :-p tesime sa na info... Marcelka, krasne rastiete... to je len dobre, ze chutia uz aj kasicky, nie kazde dieta to v pol roku zvlada ;-) vasa princeznicka je zlata, a riadna herecka... do fotaku sa tvari normalne ako modelka uz :-D Vsetkym vam prajem krasny tyzden... ked sa potrapim s Picassou a nahadzem tam fotos z dovce, tak dam link... ale hadam to zvladnem aj ja anti-talent :-S
Odpovedať
moncus, tak ako? nam bolo fajn, ale - historia sa opakuje - ochorela som ]-( Sice bez horuciek, ale nadchu mam vo vsetkych vedlajsich dutinach, takze z bazena ani virivky ani sauny som nic nemala. sice sme mali super party v piatok vecer, ale moc mi na vylieceni asi nepridala... pocasie bolo nadherne, tak sme sa tam aspon pomalicky poprechadazali a uzivali si nadherne zlate farby a teplucko!
Odpovedať
fiallka, nadherne vam mala rastie! a ma jasny fotogenicky talent :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, Fialllka ja to stále tvrdím, že Terezka je hotová herečka, ona tuším ten foťák zbožňuje :-D Krásne fotečky. Aj Lenkovcov som pozrela, vidím, že chodia s Ninkou na plávanie :-) Bamulka teším sa na fotečky, určite to zvládneš pridať, keď sa to podarilo aj mne ;-) Eleni to je fakt smola, že si ochorela, prajem skoré uzdravenie. Hlavne, že sme mali krásne počasie a užili ste si krásne prechádzky ;-) My sme sa mali senzačne, užívali sme si všetko, od luxusného hotela cez procedúrky až po prechádzky Piešťanmi a samozrejme večerné žúrky :-D Park na kúpeľnom ostrove je teraz na jeseň nádherný, presne ako píše Eleni, krásne zlaté farby listov... Ak sa mi podarí, v piatok pridám na Picassa nejaké fotky, tak vám potom pošlem link ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, mala je ozaj chutna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj babulinkina ninka je chutnasek malinky... voda sa jej ocividne paci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, moncus, cakame na vase fotocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky. dlhsie sme sa neozvali. adka - aj takto ti este raz gratulujem. super spravicka. ved som ti to uz pisala. ;-) bamulka - tak to bol fakt super darcek a gratulujeem. super ste si to istotne uzili. eleni - tebe skore uzdravenie fiallka - fotecky som uz vcera okukla aj lenkine. my sme mali perny vikendik. v sobotu sme boli prababke na oslave 80. takze sme boli cely den mimo. v nedelu doobeda prisli k nam na navstevu (sesternica s manzelom a krstni rodicia moji). dosli okuknut co mame nove a martinke priniesli darceky. na obede sme boli babke (co byva s nami) gratulovat k narodkam. mali sme husicku. a bola tu aj sesternica martinkina (eliska). v pondelok nas chytil strasny soplik. musela som jej to odsavat vysavacom. :-( normalne sa mi zacala dusit, kaslat a nemohla sa nadychnut. tak som sa zlakla. zrovna som bola doma sama. a zostala som na cele poobedie z toho tak vyklepana. ale dnes je to uz dobre. ;-) buduci pondelok ideme na prve ockovanie. tak som zvedava, ako to zvladneme. ;-) vcera sme mali 3 mesiaciky. tak tatinko kupil torticku. a oslavovali sme. ;-) tod asi vsetko co mame nove. :-D
Odpovedať
ahojte babuľky, tak som to napokon zvládla x-) kuk na fotky: http://picasaweb.google.sk/b.jagnesak... ... a ja idem spať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bamuli fotky sú super. Určite ste si to tam super užili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, bamulka - fotky su krasne, trosku mi to pripomenulo moju dovolenku pred par rokmi, my sme boli na Tenerife, a bolo tam super fialka - mala je strasne zlata, fakt ti pozuje pred fotakom. sloni - ked si opisovala ze sa ti mala zacala dusit, a nemohla sa nadychnut, tak neviem co by si robila, ale ty si to zvladla super,
Odpovedať
Profilova fotka
ada vdaka , ale urcite by si to zvladla aj ty. najskor som jej vatickou sa snazila vybrat soplik ale nepomohlo, potom som jej dala kvapky libenar, potom rucnou odsavackou a nakoniec s tou na vysavac. a to je super vec. odporucam ti to potom kupit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka krásne fotečky, hlavne tie pieskové duny sa mi nenormálne páčia x-) Muselo to byť všetko super ;-) Slonii to odsávanie s vysávačom som videla v priamom prenose, ale mne to pripadá strašne drastické, asi by to musel urobiť niekto namiesto mňa, ja sa na to nemôžem pozerať :-D :-D Ale viem, že to funguje a je to dobré.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) tak to odsávanie robila minule kamoška malej, chúďa tak plakala, ale podľa mňa je to super vecička. Tiež by sa mi to niekedy zišlo, keď som chorá :-) Je to rýchla procedúra, takže to nie je až také hrozné pre to bábo a určite sa to dá vydržať. Asi by bolo najlepšie si to odskúšať na sebe a potom uvidíš, či to je nepríjemné. :-D
Odpovedať
veru - odsavac by som teraz potrebovala aj ja... idem sa dnes ukazat dokimu, lebo mi to stale neprechadza :-S bamuli - super fotky - dik!
Odpovedať
Profilova fotka
bamuli, sikulka si.. a ta dovolenka vyzera nadherne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eleni nič si z toho nerob. Ja sa ešte stále budím s plným nosom a to som už akože týždeň zdravá. Minula som celý muconasal cez chorobu. Cez deň je dobre, ale ráno mám nos vždy upchatý. Asi máme zlý vzduch v izbe.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?