Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • moncuska - to sa vobec nemusis bat. vobec to babatko neboli a je to rychle, ze sa ani nestihne spamatat. len martinka ma este malinke nosne dierky, ze sa jej to tam poriadne nezmesti. je to lepsie ako rucna. to je skor trapenie pre to babatko

• čaute babule, tak tu sú fotky z Piešťan 🙂
    http://picasaweb.google.sk/Moncuska79/PieAny?authkey=3PCnDfTdsVQ#

• moncus, mne ten link nefunguje 😞

• Sponzor fóra
  • moni, ani mne 😢

• jéééj Moni, muselo vám byť fantasticky 🙂

• no super... ozaj bolo krasne a nadherne pocko vam vyslo...

dobre popisy... mne sa najviac pacili nafetovane kacky 😃 😎

• čaute babuľky,
    bolo to fakt super, povedali sme si, že o rok si to zase zopakujeme (častejšie si to nemôžeme dovoliť 😃).
    Tie kačky vážne vyzerali, že sú nafetované, ale možno boli aj mŕtve 😃 😃 😃 Lebo sedieť celý deň pri takých horúcich smradľavých výparoch...

• piestany su fakt super! mocus - dik za pekne fotky!

• a čo vy, ako sa všetky máte?
    Maminy čo vaše ratolesti?
    Silwi ako sa darí Miškovi priberať?

• no, ja som uplne ustvana - nie sice z prace ale zo stavby domu a z vecneho preratavania, na co este mame a co musime z rozpoctu skrtnut... hlavne nech sa to uz poriadne rozbehne. A nech nemrzne! 😬

• Eli nezávidím tie starosti, chce to riadnu trpezlivosť a výdrž, ale nakoniec budete mať krásny domček 🙂 Zatiaľ to vyzerá tak, že by nemusela byť tuhá zima, tak držím palčeky, nech stihnú postaviť čo najviac 😉

• ahojte babulky. som tu len na skok. lebo teraz intenzivne pracujem na rigorozke, ktoru musim onedlho odovzdat. tak sa nemozem zasivat. 😉

nove infosky. - v pondelok sme boli na ockovani. trosku sme si popakali. ale zvladli to super. na druhy den sme boli dost mrzuti a mali sme zvysenu teplotku. tak mamina dala paralenovy cipok a krasne sme spinkali. 3 hodky vkuse. aj obkladiky maminka davala. dnes je to uz lepsie a uz sa jej chce aj s hrazdickou hrajkat. tak papa.

• sloniii tak drzime palceky nech sa ti rigorozka zdari 😉

• ja som planovala studovat spanielcinu ked budem na materskej, ale teraz mi to pride strasne naivne... este si niekedy ani poriadny obed nestiham navarit 😬

• Sponzor fóra
  • eli drzime palceky, nech je slaba zima a nech domcek rastie "ako po dazdi" 😉

• moncus az na buduci tyzden pojdeme na prevazenie... ale suseda co ho tyzden a pol nevidela tvrdi ze je vyrazne buclatejsi... mne sa ani nezda kedze ho vidim kazdy den... ale verim ze pribera v pohode...

• Sloniii tiež držím palce pri rigorozke 😉 Martinka je šikovná, že tak v pohode zvládla očkovanie 🙂
    Silwi som rada, že Miškovi sa darí a dúfam, že aj ty to zvládaš v pohode, i keď máš toho teraz určite veľa 🙂

• jaaj a zabudla som vam povedat, ze mame 5.170 g. 🙂 dnes sme boli na uvitani deticiek do zivota u nas na miestnom urade. zahrali nam na klaviri a husliach, potom jeden pan povedal par slov a zaroven hrala gitara. a potom nam davali ruzicku, album na fotky a 2.000,- korun v obalke. 😉 aspon nieco.

a vdaka za povzbudenie. to viete cely rok som to flakala, tak teraz musim makaaaat. esteze mame take dobre babatko. 😉

• jéj Sloniii to ešte existuje to uvítanie detí na MU? Som myslela, že to bolo len za komančov namiesto krstu 😃
    Doteraz mám doma takú pamätnú medailu a básničku, ktorú som dostala ako bábo od štátu, ale žiadna obálka sa nekonala 😃

• sloniii to sa este robi? jej to je mile? to vas nejak pozvali ci ako?

• ahojte kocky

tak aj my dnes bojujeme cely den od rana s horuckou ... Terezka v noci zle spala, rano o siedmej budicek, podla stareho casu o siestej a pozeram, ze hori a mala aj plny nostek, tak som jej dala libenar a skusali sme aj odsavat ale nic neslo, ale teplota 38,5 ... tak sup ho paralenovy cipok, o jedenastej zrazena na 36,8 ale do hodiny jej vystupila na 37,5 .. tak sme cakali a o dve dalsie hodky zasa 38,2 .... tak som este chvilu pockala, ci pojde hore alebo nie a hodime rychlu sprchu na klesnutie ale nakolko mala studene rucky, tak som opat dala paralenovy cipok ...

do toho sme uz 3x kakali, aj ked normalne a nie riedke a dla mna to bude mat z hornych zubkov, teda dufam a ze to nebude nejaka viroza .... ked mi zaspi, tak len na 30 minut .... 😒

ja som total grogy, nevyspata z noci a aj dnesneho dna, co sa chce stale nosit a mojkat 😵

tak uvidim ako dalej a zajtra, ked na nu budem sama, dnes sme boli na nu dvaja s manzelom ale zajtra .... 😵
    pri dolnych zubkoch sme ziadne taketo trampoty nemali ....

a mimochodom, svokor je uz asi 4. den chory 😠

inak mame ok, Terezke velmi smakuje zeleninka, je to moj srotovnik 😃 😛 aj ked stale este davame kupovanu ale na zajtra som jej nachystala varenu papu, karfiolik, ryzu a zltko z vaja, tak uvidim aky uspech to bude mat 😃 😛

sloniii: to uvitanie je pekna tradicia z cias socikovych a peniazky vzdy pomozu do rodinky, my sme zial taketo nic nemali 😎 drzim palceky u rigorozky, mas moj obdiv, ja by som mala spisat dizertacnu zaverecnu pracu ale pri Terezke som rada, ze stiham jest a cikat 😃 😛 mamu si naplno uziva ... Martinka je super, ze tak zvladla ockovanie, nasa Terezka tiez po ockovaniach spavala 3-4 hodky v kuse, comu sme boli nesmierne vdacni a sme sa smiali, ze ju mozu ockovat stale 😃 😛

silwi: sledujem foto Miska na konovi a je krasny, a isto pribera, neboj sa 😵

monci: fotky z Piestan boli super, isto ste sa mali vynikajuco a tie nafetovane kacky nemaju chybu 😎 😃

bamulka: uzasne ste sa mali na dovolenke, tie pieskove duny, nadherneeeeeeeeeeeeeeeee 😵

eleni: drzim palec, nech starosti s vybavovanim a papierovackami okolo domceka rychlo pominu .... ale isto stoja za to ... ved budete mat vysnivany domcek 😉

zatial tolko, majte sa a my sa zasa ozveme 😉

• no, u nas si sa musela prihlasit a poziadat o financny prispevok od obce. a aby to zrejme nedavali tak sucho. tak si nas volali a spravili nam program. u nas to funguje stale. je to velmi mile. co si pamatam, tak v nasich novinach byva odjakziva foto z uvitania deticiek do zivota. 🙂

• dik moc vsetkym - uz by som vam rada oznamila, ze sme zacali stavat, aspon vykop a zaklady, ale stale este cosi pripravujeme a organizujeme... ale aspon uz finalizujeme 🙂
    prispevok od obce je spravna vec - a ked to este vedia takto sprijemnit.
    nech sa vam dobre pracuje, mamickuje, snazilkuje a aj rigirozkuje (kazda si vyberie to svoje a nehodiace skrtne)!

• ahojte,
    Fialllka dúfam, že to dnes s Terezkou zvládate a že jej už je lepšie, hlavne aby to bolo len z tých zúbkov, nech nie je chorá 😉
    Eli tak naďalej držíme palce, nech sa čo najskôr začne stavať a hlavne aby ste boli spokojní s výsledkami 🙂

• ahojte

tak mi noc ok, o pol 10 dala cipok a zabal, bo sme zasa horeli a pootm sme super spali ... ale dnes mame detto, horucky, zrazime, vystupia a stale dokola ... popritom sme asi zacali aj prehanat a dnes sme extremne uplakane ... a mna boli hlava ako kona ide mi ju roztrhnut, akoby som ju mala vo zveraku 😒 😢

zajtra sa ideme pre istotu ukazat lekarke aj ked stale dufam, ze to su ite zuby .. bo pancuchy len tak natahuje a doslova hryzie, cakam, kedy tam dieru urobi 😵

musela som ist pred chvilou uspat Terezku do erga na balkon, tak sme boli zababusene a urobila som dve obratky a chvilu vykukala spod paplona, ze kde je ale potom polozila hlavu a zaspala, tak ju supla na postel opatrne ... len ma hneva, ze spime tak kratko, aj ked mame horucku 😠 😒

• Macka úprimne ťa ľutujem, že aj ty sa cítiš takto zle, obzvlášť, keď musíš teraz skákať okolo Terky 😞 Želám Tebe aj Terezke, nech sa rýchlo polepší, aby ste si mohli obe poriadne pospať a oddýchnuť 😉
    A to sa bábätkám dávajú hrýzť pančuchy keď im idú zuby? To počujem prvý krát 😬

• Monci: diky ... to ona si ich natahuje tak, ze ked sedi, tak supne nohu s pancuchami do pusy a uz hryzie a natahuje 😃

pred chvilou sme sa zobudili, konecne pri mne Terezka vydrzala dlhsie buvat ako 20 minut a potiahla celu hodku a nieco, comu som nesmierne rada a aj mne to pomohlo na hlavy bol 😵

• Macka díky za vysvetlenie, ja už som si predstavovala, ako dávaš Terezke silonky, že nech hryzie 😃 😃 😃
    Už som pochopila... 😬
    To je fajn, že ste si pospinkali a je ti lepšie 🙂
    Ja som z tej zmeny času mierne vykoľajená, večer som bola mŕtva už o ôsmej a dnes ráno som sa sama zobudila o hodinu skôr 😴

• ten posun casu je celkom vtipna zaleitost... vcera vecer sme uz o 3/4 na 9 isli obaja s manzelom spat a dnes rano sme o siestej uz pomaly ranajkovali 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov