Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a dnes v kazdej domacnosti digi fotak... a ak nahodou nie, tak uz aj mobilom sa daju spravit take krasne zabery aj videjka kratke...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi dobre píšeš, niekedy si tak uvedomím, ako tá technika napreduje... Keď som chodila na základku, ani mobily neboli, dokonca sme doma nemali ani pevnú linku ,teraz si to bez telefónu neviem predstaviť =-) A ako som sa tešila, keď som na narodky dostala môj prvý foťák na filmy. A teraz už všetko digitálne. Nehovoriac o gramofónoch, platniach, kazeťákoch a tak. To je už minulosť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, taky gramofon to je uz pekna rarita... nasi maju este par platni odlozenych, no neviem ci gramo este funguje...
Odpovedať
Profilova fotka
este si pamatam ako som mala zakazane ako mala pustat platne, aby som nahodou neposkrabala... a cistenie ihly, ked sa nachytal prach... dnesne decka uz ani netusia o com tocime :-p uz aj moja dvojrocna neter vie aka je doba... ked chcela doobeda u nasich pozerat vecernicek a nasi jej stale opakovali, ze vecernicek pojde az vecer, tak cela namosurena im povedala, ale na intenete vecelnicek 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
neterka je teda naozaj zbehlá v technike, ja som vôbec netušila, že večerníček sa dá pozerať aj na nete :-D inak aj my máme ešte doma gramofón a funkčný 8-) pekný víkendík babuľky, ak bude pekné počasie, užite si ho niekde vonku ;-) Ja idem robiť doma jesenné upratovanie v papieroch :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vam prajem pekny vikend, vraj ma byt celkom pekne, tak uvidime... inak ak sa chcete prist kolotocovat a nadychat atmosfery, tak u nas v ciferi su hody... kolotoce, stanky s blbostami, cukrovou vatou a strelnice budu po celej dedine ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak hlasim, ze hody nic moc... ja som sa nenajedla, lebo som sa musela venovat malemu, kolotoce boli strasne drahe a v kuse im vypadavala elektrina a pocasie mali pekne tiez len v nedelu poobdede, takze moc nezarobili chalani... no a stanky strasna slabota, niezeby som ocakavala kvalitne veci, ale celkovo toho bolo dost malo, ani cukrovu vatu som nenasla, aj ked niekde tam bola, lebo som videla par ludi...
Odpovedať
Profilova fotka
ake ste mali vikendy?
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi takže sme o nič neprišli :-D Ja som celé dva dni triedila a upratovala papiere a ešte som to aj tak nedokončila :-p Už sa neviem dočkať ďalšieho víkendu v Piešťanoch x-) A čo Miško, pomáha mu to antirefluxné mliečko?
Odpovedať
Profilova fotka
moncus upratovanie papierov caka aj mna, ale este pockam, kym dokoncime celu poporodnu byrokraciu a potom vsetko zalozim
Odpovedať
Profilova fotka
antirefluxne mliecko sme vysadili lebo po nom paradoxne grckal este viac ako predtym... teraz ma nas doktor dovolenku, takze pojdeme na prevazenie az buduci tyzden, ale manzel ma ukludnuje, ze maly je po nom, a on tiez priberal velmi pomalinky... tak nestresujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy idete na dalsiu akciu do piestan? ci tentoraz pojdes s drahym?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Silwi to bude teraz ešte len prvá návšteva Piešťan - tá dámska jazda, tento víkend 10-12.10. 8-) Už som si pozerala na nete čo a ako a neviem sa dočkať :-D Tiež si myslím, že Miško to zvládne, hádam aj bez toho mlieka, držím palčeky :-)
Odpovedať
hm... ja som po dlhej dobe bola vcera na Zeleznej studnicke a na Kacine. Jesenne farby, slniecko, nasli sme aj bedle a zbierali gastany... Bola som prekvapena, ako je Zelezna pekne zrekonstruovana - nebola som tam snad 2 roky -u plne eldorado pre vasich potomkov! :-D A poziciavaju aj clnky na rybniku!
Odpovedať
Profilova fotka
eje, eleni my sme boli zase na partizanskej luke v nedelu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martin mi vravel, ze tam bol robit prehliadku na nejakom pontonne, ze tam mali poziviat lodky. ci som tam bola okuknut. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, včera mi akosi nešla stránka :-| Eleni ja som na Železnej studničke nebola hádam 10 rokov :-N , veru by som tam niekedy mala ísť pozrieť. Keď ja som mala vždy zafixované, že tam je milión kliešťov a ja z nich mám hroznú fóbiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, zase som tu dlhsie nebola, ale obcas si vas precitam. a vzdy ked mam cas si pozeram fotky vsetkych vasich slniecok, a mam pre vas novinu, vyzera to ze za par mesiacov, sa tu budem aj ja chvalit fotkami svojho maleho drobca. Som tehotna, som este len na zaciatku 6 tyzdna, tak dufam, ze vsetko bude v pohode a pojde ako ma. tak na mna obcas myslite.
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeej ada...gratulujem :-) a drzim palceky...aby to vsetko islo podla planov... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda Adi to je krásne prekvapko x-) Držím palčeky, nech je všetko ako má byť a srdečne gratulujem :-) Dúfam, že nám občas napíšeš, čo nové a ako sa ti darí a budeme sa tešiť aj fotečky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, jasne ze obcas napisem ako sa mi dari
Odpovedať
ahojte babenky akosi pri malej nestiham, tak teraz rychlo nacmarknem, kym viska z postele a hra sa s hrackou a natahuje dojcensky vankus a s nim bojuje :-D ... v pondelok sme oslavili pol rocik, upiekla jej kvazi torticku, ktora malu velmi zaujimala a hned do nej rukami, vsak vyskusam nie :-D :-p boli sme aj na poradni, mame 8600 g, sme zdrave ako buk a uspesne sme zacali s prikrmami v pondelok ... uvarila sa som jej mrkvicku, ale ta jej velmi nesmakovala, tak cestou z poradne sme sa stavili kupit Hami mrkva prva lyzicka a na nej ficime uz druhy den a malej velmi chuti .... dnes som jej dokonca musela prihrievat naviac, bo spraskala vsetko, co som jej nachystala ... aj ked sme spinave aj na cele a oranzove, lebo vsak aj prsty musime strcit do pusy, tak a potom si prejst po cele ... ale strasne jej chuti aj mi sama pomaha a niekedy si pcha lyzicku sama do pusy :-p a ked dopapame, tak jej zatlieskam a ona sa neskutocne tomu raduje a smeje, ze je taka paposka x-) a odvcera mame druhy zub x-) ;-) ked budem mat viac casu, tak hodim zasa fotky na picaso zo 6. mesiaca ;-) adka: blahozelame ku tehulkovaniu a vychutnaj si to ;-) prajeme vam krasny dnicek x-) a Terezka posiela pusinky x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, Aďka moc ti gratulujem k tehuľkovaniu, dúfam, že sa budeš ozývať častejšie. Juuuj, ako sa nám júnové rodinky rozrastajú, to je skvelé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adi blahozelam x-)
Odpovedať
@adi - nadherna sprava! gratulujem a drzim palce, nech vsetko dobre prebieha! @sloni - tak to sme sa minuli, lebo ja som tam bola tiez v nedelu. lodicky premavaju, takze Martin im to tam zjavne schvalil ;-) @moncus - klieste v oktobri? to som este nepocula. okrem toho sa da ockovat proti encefalitide...
Odpovedať
Profilova fotka
Eleni ja sa ani tak nebojím tých chorôb, čo prenášajú, ako samotných kliešťov a toho vyberania :-D Mala som ich už zopár, ale ten posledný zážitok bol desný a odvtedy sa ich strašne bojím :-S Okrem toho proti encefalitide sa zaočkovať dá ale proti rímskej borelióze nie, takže to je 50:50 :-| A ja očkovanie nechcééééém, bojím sa aj ihly :-D Fialllka to je super, že Terezke tak chutí papať aj normálna strava a je to veľmi šikovná kočka :-) Minule som Marekovi ukazovala fotečky všetkých vašich bábätiek, tak sa rozplýval x-)
Odpovedať
ahojte babule, tak som uz aj ja doma po 5 dnoch mimo SK 8-) a ake krasne novinky ma tu cakaju! Adka, velmi sa tesim s vami a nech vsetko prebieha v pohode x-) tesime sa na dalsie info od teba... vidim, ze ste mali krasny vikendik babulky... to je dobre, ked sa da este vybehnut vonku s drobcami a nie je tak chladno. tak si to este vychutnavajme, kym sa da... vsetkym vam prajem krasny dnik :-)
Odpovedať
...tak sa teada doslovne drzis prislovia, kto sa boji, nech nechodi do lesa :-D piestany namiesto lesa na Zeleznej su tiez super alternativa! ja dnes odchadzam tiez do kupelneho mestecka - http://www.loipersdorfhotel.com/en/home/ - mame tam az do soboty celofiremne mecheche a v sobotu pride aj Tomi. chodime tam kazdy rok a je tam nadherne - tesim sa na prirodu, pekne pocasie a vsetky bazeny, sauny, virivky atd. konecne jeden vikend bez vybavovaciek ohladne domu :-N
Odpovedať
Eli, to vyzera uplne bozsky! 8-) tak nech vam to vyjde, aj pocasie hlavne! a riadne relaxujte...
Odpovedať
bamuli - kde si bola?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?