Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Ada to je naozaj nepríjemné, že ti nič nezaberá. Počula som o tom, že niektoré alergie vznikajú v tehotenstve... Dúfam, že s tou astmou nemáš pravdu a bude to len nejaký otravný kašeľ, ktorý nechce vypadnúť ;-) Sloni to je super, že ste prepichnutie zvládli v pohodičke, dáte potom aj nejaké fotky s náušničkami? :-)
Odpovedať
a naco vlastne prepichovat usi? nech si o tom rozhodnut decka sami, ked budu velke...
Odpovedať
Profilova fotka
eli v dospelosti na to človek ťažko hľadá odvahu, viem to podľa mojej segry :-D Dala si v dospelosti prepichnúť uši, ale hrozne sa jej to zapálilo, tak si ich nechala znovu zarásť. Teraz by chcela zase nosiť náušnice, no dlho sa odhodláva dať si prepichnúť... Keď ti uši prepichnú v detstve, na tú bolesť rýchlo zabudneš. A keď ako dospelá nebudeš chcieť nosiť náušnice, jednoducho si necháš dierky zarásť...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, ako sa mate po vikende?My sme s manzelom boli u mojich rodicov, a poviem vam cesta tam mi v zivote nepripadala taka dlha. Totiz isli sme po starej ceste, to su same kopce a zakruty. A museli sme 2krat zastavit, lebo mi bolo zle. uz sme tehotenstvo oznamili nasim. A vcera som bola na vstupnej prehliadke k novemu doktorovi, robil mi ultrazvuk a bolo vidiet babo. Bolo to take krasne. Pytal sa ma na lieky a ked som mu povedala ze mi doktorka dala ditustat, ale na letaku je ze sa nesmie brat, tak sa pozrel do knizky. A ze ktora doktorka mi to dovolila brat, ze tam su pisane kontraindikacie. A v stredu idem na odber krvi, tak mam doniest zoznam vsetkych liekov aj s datumami, co som brala. A povedal ze ma posle na vysetrenie asi koli tym liekom. Ci to mohlo ublizit babetku. Tak dufam, ze bude vsetko v poriadku. Manzel ked videl obrazok s ultrazvuku, tak bol uplne hotovy, ze to uz ma ruky, nohy. Vecer aj dnes rano sa stale pozeral na obrazok. No bol zlaty.
Odpovedať
adi to je krasne s tymi chlapmi ako sa vedia tesit na babatko :-) fuuuuha tak doktor ti take povedal, ze budes musiet ist na vysetrenie kvoli liekom? fuha musel byt na doktorku inak nahnevany co ti to predpisala....ale snad to nebude nic zle....a vsetko bude ok ;-) a ako rodicia reagovali, ze zachvilu budu starymi rodicmi?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Adi a v ktorom si týždni? Tiež som zvedavá ako reagovali rodičia ;-) Inak to je hrozné, že človek sa už nemôže spoľahnúť ani na doktorov, povieš im, že si tehotná a napriek tomu ti predpíšu lieky, ktoré nemôžu tehotné ]-( Mali by si poriadne naštudovať kontraindikácie liekov. By som chcela vedieť, či by takto bez rozmýšľania predpísala také lieky aj svojej tehotnej dcére 8-( Adi verím, že všetko bude v poriadku kvôli tým liekom a že sa budete s manželom vytešovať z malinkého človiečika x-) A čo ten kašeľ, už je to lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som povedala nasim ze o par mesiacov k nim prideme traja, mama to pochopila hned a tatovi to doslo az za chvilu. Tato sa zacal smiat ze s mami bude babka. Tato uz rozmyslal ako bude s tym malym raz chodit na hriby. Zajtra zacinam 10 tyzden. Babo ma teraz 2 cm. Ta moja doktorka sa este pozerala inak do nejakej knizky tiez ci sa to moze v tehotenstve, a povedala ze ano, a vcera som jej volala ze potrebujem vediet ake lieky a kedy mi predpisala za pasledne dva mesiace. No bola najprv neochotna, ze ona tam ma vela pacientov a nema cas mi to tam citat. A potom mi zacala citat lieky z neviem pred kolkych mesiacov, lebo to som si ani nepamätala. Co mi bolo zbytocne. Ked mi doktor povedal ze sa tie kvapky nesmu, tak som si ich uz potom nedala. S kaslom mam pocit ze je to lepsie, mama mi poradila naparovanie, tak sa uz par dni naparujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi to je zlaté, ako rodičia zareagovali :-) To je sranda, už 2 cm bábo má ruky a nohy? Tí doktori by sa mohli aj dohodnúť, jeden povie tak, druhý inak :-| Hlavné je, aby ste boli ty aj bábo v poriadku a teraz keď ti doktorka náhodou predpíše nejaké lieky, poraď sa pre istotu aj s gynekológom. To je fajn, že ti naparovanie pomáha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na interne je jedna stranka o tehotenstve, tam sa zada kedy som mala poslednu menstruaciu a vypocitata to termin porodu, v kolkom som mesiaci a vzdy je tam ku kazdemu tyzdnu nieco napisane.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi to je fajn ;-) Ale na tie výpočty sa úplne nespoliehaj, teda hlavne ten termín pôrodu, to je len také orientačné podľa mňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, jasne, porod je tam pisany, ze sa rata plus minus 2 tyzdne. Ale tie tyzdne sedia, lebo aj doktor mi to vcera povedal.
Odpovedať
Profilova fotka
a na kedy ti vychádza termín?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
na 9.6.08
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj tak to budeme mať v júnových manželkách aj júnové bábätko x-) Adi to by bola sranda, keby sa vám narodilo na výročie svadby ;-)
Odpovedať
ahojte :-) zdravím po dlhšej dobe.... ale som s vami šťastná, že sa vám všetkým darí a že ste spokojnučké! Sloni, Martinka je silná žena, keď tak super zvládla náušnice, asi je fakt lepšie, keď sa dajú bábätku, lebo dospelý asi fakt dlhšie hľadá odvahu, ako písala Monika ;-) Babuľky - mamičky, vaše slniečka sú úžasné! Ja sa vždy idem pokochať do vašich albumíkov, strašne sa vždy teším s vami ako sa krásne menia, rastú a je to proste jeden krásny zázrak! x-) Už sa teším, keď to budeme môcť prežívať aj my... samozrejme, že nejaký ten strach stále vo mne ostáva, ale keď to zvláda toľko žien okolo mňa :-D tak prečo by som to ja nemohla, však? Adi to bolo krásne, ako to vaši prijali... tiež si občas predstavujem, ako to asi zoberú naši, keď im to oznámime... no síce manželovi rodičia by boli už najradšej keby to bolo, vždy na nich vidím, ako čakajú či im to už nejdeme oznámiť, keď sme na Orave ;-) ... a termín máte na výročie našej svadby ;-) a skoro aj vašej... krásny "darček" budete mať... Nech sa vám darí... a dúfam, že čoskoro pribudnú ďalšie tehuľky medzi nás ;-) :-D ... Eri, radi ťa tu opäť vidíme... :-)
Odpovedať
... a Adi, pridaj link na tú stránku o tehotenstve (alebo aj do IP)... dám si to do záložiek pre budúcnosť :-D vďaka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bamulka, dlho si tu medzi nami nebola. Ako sa máte vy dvaja s manželíkom?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, tak dnes som bola na odber krvi, a doktor ma poslal aj na farmakologiu (koli tym liekom co som brala, ci to nemohlo babetku ublizit), tak som este isla aj tam - do Ruzinova. Sestricka mi povedala ze doktorka si pozrela tie lieky a ze sa nemame bat, ze je to v poriadku. 11.11 mam prist znova ze mi daju spravu, lebo beru len objednane, a ja som objednana nebola, tak som rada ze mi povedali ze je vsetko v poriadku. Manzel sa tiez smial, ze by sa to mohlo narodit na vyrocie svadby. bamulka tu je ta stranka: http://www.tehotenskakalkulacka.sk/ hore mas napisane kalkulacka, den poslednej menstruacie a tam ti to potom vypocita ked budes tehotna, vsetky veci.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adi, to je super, že lieky bábätku neublížili a prajem bezproblémový priebeh tehuľkovania ;-)
Odpovedať
Adi ďakujem za link, idem záložkovať pre budúcnosť ;-) a držkám palčeky, nech je všetko s bábätkom v poriadku a nech ťa už nijaký (blbý) lekár nevyľaká. Inak je to sila, ja by som asi tej lekárke nadala (keby som bola veeľmi nahnevaná) =-) Monci vďaka za opýtanie... obaja sme chorí :-( manžel kašle a ja mám nádchu strašnú až nemôžem dýchať nosom, tak chodím ako "pako" :-D aj s červeným nosom k tomu... a dúfam, že manželove bacily neprelezú aj na mňa... Inak sa vytešujem, že je ešte tak krásne vonku... dnes normálne ľudia v krátkych rukávoch chodili, čo je teda na november sila... ... a pozitívne privolávam naše vyliečenie sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka aj ja vám želám skoré uzdravenie ;-) To počasie je naozaj perfektné, mne by vyhovovalo, keby takto bolo celú zimu 8-)
Odpovedať
baby - na svete je nase krstiantko Ninka x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoj eli....jeeeeeeeeeeeeeeeej to som rada, cely den som sem nakukala, lebo som na septembrovkach nasla ze bez uz ide nato ;-) ....jeeeeeeeeeeeej parada... tesim sa a gratulujem bez a samozrejme aj Vam ku krsniatku... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eli aj ja ti gratulujem ku krsniatku.
Odpovedať
Profilova fotka
Eli gratulujem ku krstniatku a aj šťastným rodičom a želám veľa zdravíčka Ninke x-)
Odpovedať
no - pre mna je lahke, chvalit sa cudzim perim ;-) gratulacie som odovzdala- ale som velmi rada, ze je Ninka uz na svete a Bez sa ma dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte hlásim sa, že žijem ;-) Pozerám, že som už dlho neprispela, takže vás všetky pekne zdravím :-D Elenka odovzdaj bez aj za mňa blahoželanie a že maličká je krááááásna, už som videla foto na koníku.
Odpovedať
alex ty betarka, ty vynuras vsetko :-D :-D :-D idem aj ja kuki 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Alex ;-) A kdeže si videla to foto na koňovi? Ja som tam našla len albumy s uzv. a vecičkami :-( Ako sa inak darí? V práci už menej roboty?
Odpovedať
Eli, aj ja gratulujem ku krsniatku ;-) nech sú všetci hlavne zdravučkí, spokojnučkí a šťastní... je to veľký dar x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?