Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni fotečka je medzi novembrovými bábätkami. Ja sa mám dobre, v práci toho je dosť, lebo ešte stále nám chýba človek.
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeej eleni, blahozelam bez ku Ninke ... aj som na nu myslela, bo som bola u nasich, ze ci uz nebudete mat v rodine noveho clena a narodila na narodky mojho ocka a 7-vymesacie Terezky ;-) a je uzasnaaaaaaaaaaaaa x-) x-) eleni: bez rodila pri dule? pocula som o nej jedine v OVRZ a citala raz v Dietati ale netusila som, ze taka moznost je aj u nas na SK ... moni a alex: bez uz dala fotky dve aj do svojho albumika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, zdravim vas vsetky ja som tu troska dlhsie nebola...
Odpovedať
Profilova fotka
blahozelam bezaz k Ninke, idem si vypatrat fotocku, nech ten maly zazrak mozem okuknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme minuly tyzden boli s Miskom v nemocke na pozorovani kvoli tomu jeho grckaniu, ale som sa tam iba strasne vytocila v tej trnavskej nemocnici... pozorovanie flakali v maximalnej moznej miere, pomaly som ich musela prosit aby sa prisli pozriet ked maly grckal a dovolat sa lekara a nebodaj vysledkov testov co malemu robili to ani nahodou... ked som sa dozvedela ze na tej istej chodbe je plejada deti s roznymi infekcnymi ochoreniami som sa vypytala domov na negativny reverz... tak teraz davame take homeopatika, ktore nam odporucila ina lekarka u ktorej sme boli na konzultaciu a sa mi zda ze je to lepsie... ale nechcem to zakriknut...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, díky za infošky, konečne som videla fotečku :-) Rozkošná je malá Ninka x-) Silwi tak sa stále trápite s tým grckaním? To mi je ľúto, dúfam, že tie homeopatiká zaberú. Ten prístup lekárov je otrasný, ak bude treba, radšej prídite do BA, tu sa vám snáď budú venovať viac. Ale verím, že to už nebude potrebné a homeopatiká zaberú, držím palce ;-)
Odpovedať
ahojte kocky tak my sme aktualizovali fotky: http://picasaweb.google.com/macafialka je tam Terkin 7. mesiac a aj fotky z kamoskinej navstevy :O)))) Silwi, to mi je luto, ze stale trpite grckanim, co ma Misko reflux? ti lekari niektori su strasni, dobre si urobila, ze si sla na reverz ... o Trnavskej nemocnici som nic dobre nepocula zatial, a ako pise monika, neskusite radsej inu nemocku v inom meste? ako vela grckate? stale len kojis? nedavas Miskovi nahodou Nutriton? to je proti grckaniu a dava sa do materskeho mliecka ... ale isto ti tvoje pediatricka poradila a vies o tom vyrobku :O) drzime palceky, by homeo zabrali ... aj ked ja som proti homeopatikam rozhodne ale to je vec viery a nazoru :O)))
Odpovedať
Profilova fotka
reflux to asi je, aj ked to primar ani nepotvrdil ani nevyvratil na sone, mam taky dojem ze radsej povedal, ze to nie je jednoznacne, aby ak by to nebolo ono nemal z toho problemy... ale chceli ho liecit ako refluxove babo... nutriton sme uz nasadili, len sme ho mali problem zohnat, lebo v trnave bol vypredany a dodavatelia ho tiez nemali na sklade, ale uz mame dve krabice tak teraz krmime aj tym maglajzom... mam problem to do maleho dostat, stale to vypluva... a to skusam strikackou pri kojeni aby som ho osalila, ale potvorke malej to nechuti... a ak bude znova nejaky problem s malym, tak sa jednoznacne budem tlacit do bratislavy... ta trnavska nemocnica je fakt hrozna... aj co sa tyka hygieny aj pristupu vacsiny personalu... par ludi tam bolo uplne skvelych, napriklad detska gastroentrologicka, ta bola super, ale jeden clovek oproti pomaly 50 s ktorymi som prisla za tie tri dni do kontaktu je sakra malo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a uz som nasla fotky malej Ninky, je strasne milena x-)
Odpovedať
Profilova fotka
macka mala je zlatunka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásne fotečky s Terezkou :-)
Odpovedať
no, ohladne vsetkych tehu a porodnych zalezitosti vas musim odkazat na Bezu resp. na MK do "jej" fora november 2008. ale uplne sa podla mna podoba na maminu x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
čaute babule. Blíži sa nám predĺžený víkend, ja dnes večer cestujem na východ za Marekom, tak vám chcem zaželať pekný víkendík, pracujúce žienky nech si oddýchnu a maminy nech poslúchajú ich ratolesti 8-)
Odpovedať
monika dakujeme ... aj tebe krasny vikend na vychode ;-) vraj by malo byt celkom pekne ... len nech neprsi, bo to potom malu nedokazem v dome spacifikovat poobede a je zvyknuta, ze poobede chodime na prechadzku a to v kociku obzera vsetko dokola a aj mi zaspi v nom na kratkeho slofika .... krasny vikendik kocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Silwi je mi ľúto, že sa musíte s Miškom trápiť, držím palce, nech už je to len a len lepšie. Moni krásny predĺžený víkend s manželíkom. Fialllka malá je riadna fešanda, krásne bábo a šikovnučké. Dúfam, že sa máte dobre. Aďka dúfam, že teba bábenko netrápi ránnými nevoľnosťamia a ten hnusný kašeľ už je preč. ja sa mám dobre, stále rovnako roboty, ale zvládam to.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, Moni prajem ti krasny vikend s manzelom. Ja sa uz tesim ze je konecne piatok. Alex ranne nevolnosti sa mi v pravom slova zmysle vyhli. Byva mi len zle od zaludka, ale nastastie to je vsetko. Co sa tyka kasla, tak sa este trapim. Uz som sa tesila, ze mi prechadza, ale vratilo sa mi to. Doktorka na farmakologii mi odporucila kupit Panthenol a naparovat sa. Tak sa stale liecim. 2 decembra idem k doktorovi, tak sa tesim na obrazok ultrazvuku, som zvedava ako nam dovtedy narastie babo. Fialka Terezka je strasne zlata, mate pekne fotky. Silwi prajem vam nech vam to nejako prejde, aby ste sa nemuseli trapit. Prajem vam vsetkym pekny vikend.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, tak sa hlásim po predĺženom víkende. Ako ste sa tu mali? Bábätká poslúchali? ;-) My sme mali na východe krásne počasie, užili sme si ešte posledné lúče slnka, až v pondelok sa dosť ochladilo.
Odpovedať
no moni parada, ze ste si tak oddychli :-) navstivili svokrovcov...aj to treba ;-) ja po starom, akurat vykuklo slniecko tak sa tesiiiim alex nova foto???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Eri :-) a kdeze ste ostatne babuľky? Už mi chýbate :-(
Odpovedať
ja neviem, uz to tu v junovkach nejako poslabsie funguje...vsetci pracuju :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Eri občas zmením foto, keď sa mi predchádzajúca zunuje(to čo je za blbé slovo). Moni super, že ste sa mali dobre. My ideme koncom januára lyžovať, tak sa zase teším, že si oddýchnem. Inak toto počasie je hrôza a des. Včera som bola s kamarátmi na husacinke, dobre bolo, len mi tam chýbal manželík, keďže on bol v práci.
Odpovedať
ahojte kočky :-) dúfam, že ste si užili predĺžený víkend... vlastne už možno o ňom ani neviete, hm? :-N mne to totiž ani nepripadá, že vôbec bol... rýchlo ubehol. A už tu máme sneh (teda aspoň my na severe). Včera sme boli v Poľsku a dosť sme si ho teda užili... ale dobre padol aj čaj s rumom na zahriatie :-D pokúpili sme nejaké darčeky aj a samozrejme zase niečo na seba, ženy sa nezaprú ;-) Minula som si posledný deň dovolenky, tak teraz musím čakať do bud. roka... ale nevadí, nejako to prežijem... Monci, som rada, že vám bolo na východe dobre, my sme boli na Orave - a kosa jak v ruskom filme :-D Alex, to znie dobre husacie hody... aj keď mne sa niekedy zdajú husi dosť masné =-) Prajem vám všetkým pekný piatok, nech to rýchlo ubehne :-D a hor sa na víkendík...
Odpovedať
Profilova fotka
jééj Bamulka vy už máte sneh? :-) Inak to máte super, že do Poľska tak blízko, porobíte si nákupy, vraj sa tam veľa vecí oplatí ;-) Alex a kam pôjdete na lyžovačku? Ja som lyžovala len raz v živote a to na lyžiarskom výcviku na strednej :-D No my sme tiež mali kačacie hody, také domáce, priniesli sme si z východu kačku a lokše, urobili k tomu kapustu a napchávali sa, až sme mali hrče za ušami :-D Eri že všetky júnovky pracujú? A čo naše maminy? Tie síce majú kopec starostí so svojimi ratolesťami, ale tiež by sem mohli občas nakuknúť ;-) Silwi ako sa vám darí s Miškom? Slonii ako pokračuješ s rigorózkou a čo Maťka? Fialllka ty nás jediná vzorne informuješ o všetkých pokrokoch vašej Terezky :-) Eleni ako to vyzerá u vás so stavbou domu? Nuž otázky sú položené, tak hádam sa tu ukážete, lebo som zvedavá. Eri tak sa mi zdá, že sme ostali jediné dve skalné :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Moni, ideme tak ako minulý rok do Liptovského Jánu, ja som sa lyžovať naučila len minulý rok, takže idem skúsiť, či som to ešte nezabudla :-D Idú svokrovci a aj moji rodičia, pubertálny súrodenci a ešte berieme aj neterku. No ja som si moc na tej husacinke nepochutnala, lebo boli sme v stredu a svokra varila v nedeľu kačicu s kapustou a knedľou, ktorú som jedla aj v pondelok a utorok, lokše máme v mrazáku, takže som ani nemala chuť. Ale husacia pečienka bola skvelá. Tiež som zvedavá na novinky :-)
Odpovedať
no, sneh budeme mat za chvilu aj my - uz sa tesim x-) tym padom je zodpovedana aj tvoja otazka, Moncus -> nestaviame. niektore tie zaciatocne prace su uz porobene (privod elektriky a plynu, vody na pozemok) resp sa maju o tyzden robit (vykop a zakladova doska), ale zalezi od pocasia, ci sa nakoniec budu. zajtra idem na operu - uz sa moc tesim! pride mamina, pobehame vianocne trhy a obchody... sneh sa na vianocne trhy hodi x-) eri - ja sa teraz venujem sledovaniu sesternicinych tem, lebo som na kazdu info o malej Ninke uplne zvedava - tak nestiham aj vas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule... nejak som sa tu dlhsiu dobu neozvala, nakolko som ozaj nemala nic nove (teplaky co som si objednala z netu asi prevratnou novinkou nie su :-p ) my vsetko po starom, Misko grcka dalej, obcas sa mi zda ze trosku menej ale potom ma vrati naspat do reality... dnes jeho obed skoncil asi cely na mojom svetri... nevadi, prezliekam sa rada :-D ale uz sa zacina zaujimat pekne o hracky, po hrazdickou vydrzi aj 15 minut, co je pre mna nadherny relax... s manzelikom sme boli v senci v aquaparku, je to sialene drahe, ale super, maleho mi zobrala svokrusa kocikovat a my sme sa cvachtali vo vodicke, spustali na tobogane ako male deti a trosku sme sa posaunovali... odporucam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex super, to budete obrovská rodinná partia, dúfam, že si to užiješ :-) Eleni takže to vyzerá, že domček sa začne stavať až na jar. Dúfam, že nás potom budeš informovať ako to pokračuje, chceme sa tešiť s tebou ;-) Užite si dnes krásny večer v opere :-) Vo Viedni už sú vianočné trhy? U nás začínajú až teraz v piatok. Ale chceli by sme so segrou skočiť pozrieť aj na tie do Viedne, ešte som tam nikdy nebola a teším sa x-) Silwi to ma mrzí, že s Miškom je to trošku problematické, ale dúfam, že to nijako neohrozuje jeho zdravý vývoj a moc vám držím palčeky. Ten aquapark ste si určite užili, to verím, je to super, že si si na chvíľu mohla oddýchnuť a zrelaxovať sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kuculdy. tak sme sa davno neozvali. mame sa dobre. pracou skoro finisujem. idem robit tento stvrtok vyskum a uz to len spracujem. a koncim. martinka sa ma fajn. krasne rastie. zatial sa neotacame. ale hrame sa krasne s hrackami. prevraciame si ich z jednej ruky do druhej. vie si vyberat cumel a dat ho spat. a obcas miesto spania sa s nim hraje. ;-)
Odpovedať
clovek sa tu trosku postazuje a uz je tu kolko napisane :-D caute fesandy.... :-) vidim, ze sa mate dobre, kazda v inom kolotoci starosti...ale tak uz v nedelu zacina advent vianoce ;-) ale to ubehol ten rok co? zase nahanacky za darcekmi.... 8-) ale tesim moc... :-D Aj u nas su vianocne trhy :-) :-) :-) hehe take poslabsie, ze az 3 stanky...predavaju tam len wafle, mini palacinky, ale ziadne varene vinko :-| musim vam to odfotit... :-D Inak po starom.... tesim sa z vas, ako sa mate...s babatkami ci uz bez... eleni aj ja sem tam citam, vcera som kuki bez fotky...mala je krasnucka...boli ste ich navstivit? ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute čaute babuľky, Sloniii konečne čítame aj o vás ;-) To je super, že Martinke sa darí. Si veľmi šikovná, že si tu prácu tak rýchlo zmákla 8-) Eri tak to sú naozaj "super" vianočné trhy :-D Človek by si myslel, že v zahraničí to bude ešte akčnejšie ako u nás a ono nič. Nuž my sa teraz s Marekom dohadujeme kedy a na ako dlho pôjdeme cez sviatky na východ. Tento rok je rada na svokrovcoch, že trávime štedrý večer u nich. Len neviem, či tam v tom zapadákove vydržím až do nového roka, lebo v tej zime sa tam nedá nič robiť a je tam hrozná nuda. Ešte aj v telke chytia len stv, markízu a ukrajinocov :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?