Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte, ked tu o tych nakupoch, neda mi nepridat sa ;-) . My sme boli pred 2 tyzdnami v SCS a bolo tam veeeeela ludi, ale zase sme aj nieco pokupili :-). V podstate su tam obchody ako aj u nas...klasika: H&M, C&A, Zara, Orsay, Peek... len tam maju toho o dost viac ako u nas, hlavne panske veci...a ceny? Podla mna je to porovnatelne s BA...ale da sa najst aj nieco lacnejsie ako tu. Urcite sa oplati ist ked su zlavy, vtedy su super ceny, nie ako u nas... Co sa tyka cesty, tak to nie je zase az take zlozite, je tam zopar miest, kde treba dobre odbocit a to je vsetko. Cesta trva nieco vyse hodku ak sa nejde po dialnici. Len treba ist skor z rana, lebo byva problem s parkovanim...
Odpovedať
sloni to vy ste uz velkeeeeee....krasne rastiete...parada :-) no matka zabudne zachvilu na ockovanie...treba pomojkat nozicku a bude to ok hej ked su zlavy tak to je super, pisem ze ja som tam uz nebola dlho, ale ked sme boli tak sme nakupili....
Odpovedať
Profilova fotka
meriame asi 62 cm. a este stale oblecieme oblecenie od 0-3mesiacov. hoci nam uz zacina byt tesne. ale od 3-6 je este velke. :-D a to mame uz 4,5 mesiaca. :-D
Odpovedať
xixi sak neboj ona dorastie, potom ti bude smutno, ze kde je ta nasa malinkata matka 8-) ale ten cas leti... 4.5 mesiaca...
Odpovedať
Profilova fotka
martinka sa mi uz zobudila, tak caute. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii super, že ste zvládli očkovanie, hlavne nech ste zdraví :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, tak som si precitala vsetko co ste popisali. V Parndorfe sme boli par krat, ale iba raz som si tam kupila tenisky a mikinu. Ale do toho Brucku by som sa isla pozriet. Musim povedat manzelovi. Ale asi az niekedy v novom roku. Sloni super, ze mate ockovanie za sebou a ze ste to zvladli dobre. Martika pekne rastie.
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera som bola aj u zubara aj u gynekologa. Takze super den :-) zubarka mi nastastie nenasla kaz, a u gynekologa som bola asi 45 minut. Robil mi cytologiu, vysetrenie, ultrazvuk. Ten doktor je fakt super, dost dlho ma nechal sa pozerat na male. Ukazoval mi ruky, nohy, videla som kostru, no bolo to zlate. Totiz vzdy ked trochu potocil nejakko inak tou tycou vo mne, tak som bud videla len ruky, alebo nohy, alebo pohlad z boku. Pomeral mi panvu, zobrali mi kr a dali mi tehotensku knizku. o dva tyzdne mam ist znova na krv rano.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi tak gratulujem k tehu knižke :-) A kam chodíš ku gynekológovi?
Odpovedať
Profilova fotka
Moni chodim v karlovke na polikliniku ku Kajabovi. Zacala som k nemu chodit az ked som uz bola tehotna.
Odpovedať
Profilova fotka
Menila si doktora preto, že s tým predošlým si nebola spokojná? Tento je ok?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, nebola som spokojna, preto. tento je v pohode.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babuľky pekného Mikuláša vám aj vašim drobčekom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja prajem pekneho Mikulasa 8-)
Odpovedať
zdravim - baby, kto ste chodili na tanecnu pred svadbou - mohli by ste mi pls poslat kontakt na tu tanecnu skolu do IP? to boli sukromne hodiny, ze? rozmyslam darovat taky kurz na vianoce...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. tak my sa mame dobre. martinka coraz viac vymysla. :-) krasne sa vie usmievat. ale este stale sa nepretacame. mame 5,5 kg. a v nedelu budeme mat 5 mesiacikov.
Odpovedať
Profilova fotka
inak co planujete kupovat na vianoce polovickam a rodinke?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sloniii, super, že ste v pohodičke a máte sa dobre. a to pretáčanie Maťka isto dobehne, ešte sa jej asi nechce ;-) No s Marekom to mám dosť komplikované, čo sa darčekov týka, lebo on nič nechce a nepotrebuje, oblečenie dostáva nerád a okrem toho mal pred mesiacom narodky a tam som mu kúpila čo to na seba. Tak som vymyslela prekvapko, zaplatila som mu ročné predplatné časopisu o psoch, keďže on je veľký psíčkar :-) No a ostatným taká klasika, matke nejakú drogériu, segre šperk a neter so synovcom chcú peniažky, lebo si šetria na školu. A vy čo kupujete kočky? Možno ma niečím ešte inšpirujete :-) Nejjednoduchšie je asi kupovať darčeky malým deťom :-)
Odpovedať
my si s Tomim davame pod stromcek dom ;-) cize ziadne dary, len jednu malickost (taka je dohoda). pre bracha s priatelkou chcem ten kurz tanca, pre nasich este uvazujem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez problem s darcekmi.... par sme ich kupili, teda hlavne pre deti ale ja mozem pre manzela akurat tak cez internet objednat, leo inak by o tom manzel vedel :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, dúfam, že sa máte všetky dobre, detičky krásne rastú... Čo sa darčekov týka, tak ja nemám kúpený ešte ani jeden :-N Už by som mala začať nakupovať, len stále neviem čo, ešte ideme 20. do Brucku, možno aj do Parndorfu, tak aj tam by som nejaké handričky sestrám a bratovi kúpila. Inak u mňa nič nové, strašne veľa roboty a zase som prechladnutá.
Odpovedať
Profilova fotka
moncuska - tak moj martin mal zase narodky v stredu. takze tiez som bez napadov. ale na meniny som mu dala spravit kalendar nastenny s fotkami martinky.
Odpovedať
Profilova fotka
sloni to je super nápad ten kalendár :-) alex čo to, ty nemáš foto? :-D Moja zlatá, ty si zase chorá? Tuším sa slabo obliekaš. Dávaj na seba pozor a rýchlo sa vylieč. V robote to ešte nejako vydrž, o chvíľu už budú sviatky a snáď si oddýchneš :-) Ja sa už tiež teším, ešte budúci týždeň v robote a potom už mám voľno x-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni foto som si zrušila kôli koníku, aby ma tam nikto nepoznal, keď bude čítať, čo píšem a ono je to takto prepojené, že ju nemám ani tu. Asi som prechladla v sobotu, boli sme oslavovať narodeninky, alebo v nedeľu na vianočných trhoch, bola kosa... Ale nie je to také hrozné so mnou, len mám celý nos vyšúchaný od smrkania :-| Sa máš, ja mám voľno až v januári, no teda na silvestra si chcem zobrať 1/2 dňa dovolenky a potom 2.1. chcem dovolenku. Ale inak okrem sviatkov pekne pilne pracujem. Ale ja si to vynahradím v januári, už som si nahlásila dovolenku x-)
Odpovedať
ahojte kocky my sme sa davno neozvali sa ospravedlnujem, ale nestiham pri Terezke nic .... je to male neposedne sidlo, neobsedi ani chvilu, stale nieco vymysla ... mame 9300 g a uz sme na troch prikrmoch za den a dojcenie len raz za den a rano a pred spanim a podla poziadavky v noci .... ale uz sme mali aj noc, ked prespala 6 hodin bez krmenia, ale za to ja som sa budila nacasovana, ze vsak sa budeme asi krmit :-D :-p nase uspechy: zacali sme rozpravat v zmysle: mooooooooooooooooooo, maaaaaaaaaaa, kdeeeeeeeeeeeee, ooooooooooooooo a pod. strasne je zlata ked sa snazi spulit pusinku a rozrpavat x-) zjedla by som ju vtedy ..... a dnesne ranne moma, bolo dojimave x-) vieme sa same posadit uz z bruska do sedu, uzasneeeeeeeeee .... stale sa na styroch pohupuje ale dnes uz sa jej tesne pred kupanim podarilo urobit aj par pohybov vpred a nie len cuvanie ako rak .... ide nam 4.zub ...... vieme tlieskat, ukazat len tak vsellijak, papa ....... a na viac veci si asi nespomeniem :-D :-p darceky u nas: manzelovi: vyrobila som mu stolovy kalendar s fotkami Terky ;-) + tricko Super ocino + dezodorand moji rodicia: DVD prehravac svokrovci: digitalny fotak + DVD Svako Ragan + predplatne Katolickych novin svagrovci: davame im na sporak :O) svagor Tomo: tricko + Adidas balicek kozmetiky svagrinka Janka: dali sme jej na zlatu retiazku + kozmeticky balicek Adidas moja sestra: prispeli sme jej na kabat no idem ku malej, sa mi zobudila, tak ju idem opat uspat .... zasa sa ozvem, ked mi to dovoli ;-)
Odpovedať
babenky ak by sme nahodou zabudli, tak uz teraz http://www.dancingsantacard.com/index...
Odpovedať
snad to uz pojde http://www.dancingsantacard.com/index...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule. Ako sa mate po vikende? fialka to je super co vsetko uz Terezka vie. Kolko ma vlastne mesiacov? co sa tyka darcekov tak nam zostava kupit este jeden. Ale vobec nevieme co. Inak nasim sme kupili DVD prehravac svokra + svagor prenosny telefon a este manzelovi neviem co, ale povedal ze si nieco vyberie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj adi, ako sa mávaš? Čo nevoľnosti ťa obchádzajú? čo tak pridať foto rastúceho bruška, hm ;-) my sme v sobotu oslavovali, neterka mala narodeniny a včera som celý deň preležala s knižkou v posteli. Dostala som od kolegýň v piatok knižku od Vasilkovej, tak ju hlcem. Som ju čítala do jednej rána, je dosť hrubá, má skoro 380 strán a ja som niečo cez 200 už prečítala...Veľmi sa mi páčia jej knihy. Fiallka babuľka je šikovná kočka, rastie ako z vody.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Fialllka super link, len tam chýbali vaše fotečky a teraz som to skúsila ja s mojou a tuším to tam ostalo :-D :-D Terezka je ozaj šikuľka, veď už je veľká slečna :-) Alex to je dobre, že si nedeľu strávila v posteli, aspoň si vyležala prechladnutie. To vážne nebudeš mať vôbec voľno medzi sviatkami? Ale veď v januári si to vynahradíš, tuším idete na tú lyžovačku však?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?