Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte vsetky krasky,dufam ze ste prezili krasny stedry den a zelame vam aby ste si este uzili este zvysok sviatkov. ninulka vcera rabovala vsetky darceky, taka bola uzasna a krabice boli klasika tym najlepsim, stromcek ju nejako moc nebere snad nabuduce. inak sa mame celkom dobre, trosku menej priberame ale uz sme si zvykli tak si s tym nerobime uz velku hlavu, lebo mame za sebou snad vsetky vysetrenia a vsetko je ok, takze bude to hold modelka :-D princeznicka sa nam rozlozila, teda presnejsie rozplazila, tak uz je mobilna tak frci jak namydlena gula ked chce nejaku hracku, zubky este ziadne, aj ked dasienka mame poriadne nafucane tak snad sa cochvila dockame papa ninka posiela sladke pusinky :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule. Dufam, ze ste mali krasne vianoce. My sme s manzelom boli u mojich rodicov. A vcera som uz bola v robote, a volala mi sestricka z gynekologie, ze mi nedopadli dobre testy, ze sa tam mam zastavit, tak som tam hned isla. Poslali ma amniocentezu. Tak dnes som sa bola v Ruzinove objednat. Este 2. 1. musim ist na genetiku na Americke namestie a 6.1. (na sviatok) nastupujem do nemocnice. Dost sa toho bojim. Nieco som o tom citala ale aj tak sa bojim. Tak potom na mna myslite.
Odpovedať
ahojte, kocky, kedy ste si boli pozerat svadobne saty? ja som este nebola a neviem kedy je najvhodnejsi cas
Odpovedať
adi - drzim palce - nech to je len plany poplach. drz sa! babuli - dik, za spravy o tebe a tvojom modelkovom doraste. vsetky zajtra dobre silvestrujte! papa!
Odpovedať
ahojte babule zelame vam dnes: Keď Ti šampusový štupel trafí do oka, keď Ťa vyšetria a uznajú za cvoka, keď Ti bude od chlastu na blití, keď sa Ti prskavka v zadku rozsvieti, keď vonku na štyroch psovi vravieť budeš slečna, keď zistíš, že pyrotechnika je nebezpečná, keď v prednom vačku Ti buchne delobuch a zapáli Ti z riti vyprdený puch keď poletíš obúkom ponad strechu, rozrežeš prdel na kúsku plechu tak potom priať šťastie už Ti neskoro bude, preto Ti to prajem teraz ešte v kľude. adi: drzim palce, aj babuli aj silwi boli na amnio a zvladli to, neboj, vsetko bude ok x-) babuli: diky za spravicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, krásny Silvester a v Novom roku veľa zdravia, šťastia a úspechov!!!! :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte moje mile junovecky 07- ky, chcem Vam popriat do roku 2009 vsetkym vela dovodov na usmev, pevne zdravie, rast vasim babulkam a tym, ktore po babulke tuzia, aby bol rok 2009 prelomovo uspesny... :-) ada, drzim palec, verim, ze vsetko bude ok.
Odpovedať
ahojte kocky, tak Vam prajem krasny novy rok 2009 ... dufam, ze ste vkrocili tou spravnou nohou 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky moje, myslela som na vás počas sviatkov, dúfam, že ste sa mali dobre :-) Želám Vám a Vašim rodinkám v tomto roku hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky a splnených túžob a snov. A nech nám to euro prinesie len samé pozitíva x-) Adi moc moc na teba myslím, určite všetko dopadne dobre, presne ako písala Fialllka, aj u Babuli a Silwi to bol len planý poplach ;-) My sme sa mali na východe super, veľa sme oddychovali, papali a užívali si voľna. Mne sa podarilo aj prechladnúť, tak som sa liečila a okrem toho som rovno na štedrý deň dostala mrchu, takže si viete predstaviť ako som sa "potešila" tomu darčeku. Silvestrovali sme tento rok papučovo doma pri telke, keďže som bola chorá, ale i tak to bolo fajn. Dnes ma už v robote čakalo kopec vybavovania a papierovačiek, od rána som sa až doteraz nezastavila ]-( Ach jo, to euro mi ešte dá zabrať. Dúfam, že sa všetky máte dobre, keď budete mať čas, popíšte ako ste sviatkovali ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky moje :-) prajem vám všetkým do nového roka (takto oneskorene síce): kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky! x-) ... a drobci nech poslúchajú rodičov, robia im aj všetkým okolo radosť a krásne okamihy :-) Monci, tá mrcha ma veľmi mrzí... dúfam, že pre vás bude tento rok požehnaný na dieťatko, veľmi vám to prajem! A ten opis sviatkov znel skvele... aj napriek chorobe :-| dúfam, že už si zdravá... ... hm, o eure by som ti mohla rozprávať :-S My sme sviatkovali tento rok na Orave u Rudiho rodiny... bola to pre mňa riadna zmena, keďže som bola prvýkrát vlastne mimo domu na Vianoce, ale bola to príjemná zmena... Mali dosť snehu, tak sme aj mali biele Vianoce :-) čomu som bola veľmi rada. Ešte sme tam boli aj po Silvestri na pár dní, keďže ja som medzi sviatkami poctivo pracovala ]-( a od pondelka už naostro makáme v euro-systéme, tak je to dosť veselé teraz (pociťujeme to v bankách naozaj riadne =-) Dúfam, že sa všetky máte dobre... prajem vám krásny týždeň aj každučký dník... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bamulka, ďakujem za tvoje prianie ;-) Zdravíčko mi už našťastie slúži, takže sa naplno venujem práci. Bude mi trochu trvať, kým si zase zvyknem, že treba aj do roboty chodiť po toľkom voľne :-D Tak ten sneh na Orave ti trošku závidím, mne ten sniežik na Vianoce chýbal, táák sme si chceli postaviť snehuliaka :-( Ale teraz, keď som už naspäť v BA, som rada, že nie je veľa snehu, aj tá trocha mi vadí, lebo chodím ako pokakaná, všetko sa mi šmýka :-D Želám Ti, nech to v robote zvládneš a nech si čím skôr všetci na to euro zvyknú :-) Mimochodom o chvíľu možno budeme na Slovensku bez plynu, čo vy na to? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, len som vas dosla narychlo pozdravit, pozeram, ze sa vsetkz mate dobre 8-) adi, nestresuj sa nad tymi vysledkami, ja som sa stresovala az moc a potom mi kamarat lekar vysvetlil, ze tam staci den rozdiel a uz su diametralne odlisne vysledky, a ze podla neho by to ani nemali robit tie testy, len skoda ze mi to povedal az dva tyzdne po tom ako som mala spravenu amniocentezu... a samotna amniocenteza nebola vobec strasna
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
moncus,ze budeme o chvilu bez plynu, no neprijemna zalezitost... nastastie my doma mame dva kotly, jeden na plyn a jeden na tuhe palivo, takze ak by malo byt ozaj najhorsie tak my kurit budeme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte u nás všetko po starom, už sa blíži termín dovolenky, neviem sa dočkať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. prajem vam krasny novy rok plny stastia, lasky, zdravia a splnenia vsetkych snickov. mne sa teraz vobec nedari chodit na net. mam problemy bud s pc alebo internetom. po chvilke ma to vzdy vyhodi a kym si stihnem precitat postu a potom zbehnut sem uz nemam nervy. my sa mame dobre. trosku sme medzi sviatkami kaslali, ale uz je to dobre.
Odpovedať
caute babule, narychlo zdravim, ninka sa rozpapala tak super super sme nadseni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, prajem vam vsetkych stastny novy rok, vela lasky, zdravia, aby sa vam splnilo vsetko co chcete. Monci, uvidis ze ked to budes najmenej cakat, tak vtedy mrcha nepride. Silvi snazin sa nestresovat, ale zase nechcem byt ani v uplnom pokoji, lebo ja som vobec necakala ze tie testy mi mozu dopadnut aj zle, takze tak. som hrozne rada ze uz je to za mnou, teraz este pockat do 29teho, co a ako. Ozaj v nemocnici mi doktor povedal ze to bude chlapcek. Len manzel tomu neveri, tak dnes idem k doktorovi, tak sa ho spytam, ci tam neviidi on nieco.
Odpovedať
ahojte kocky :-) Babuli - super spravicka...to chce len cas...a Ninka ked bude pocitovat hlad tak si vypyta...aj moja maminka ked som bola mala mi hovorila ze som moc nepapala...ze ma s tanierom musela ako rocnu nahanat len aby som nieco zjedla :-D a teraz zjem vsetko co sa nehybe na tanieri 8-) chce to len cas... sloni - tak super ze ste zdravi... ada - drzim palceky...urcite to dobre dopadne, ako baby pisu... ;-) a manzel by chcel syna??? alex - kam idete na dovcu? my sa mame po starom...tu sa ludia blaznia lebo zamrzli kanale... :-D tak po 10 rokoch bud vytahuju alebo kupuju korcule aby si to mohli uzit s ice korculovanim :-D :-D :-D je to sranda...aki su napichani s toho...chodia kazdy bozi den...pokial sa da a rozpravaju o tom historky...v sobotu sme boli v obchode, ale keby ste videli ako sa bili o korcule...tak to som nechapala :-D no sranda... a inak baby planujete letnu dovolenku? a kam?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, čaute Babuli teším sa, že Ninke už viacej chutí papať :-) Silwi ako sa máte vy s Miškom? Slonii, som rada, že ste zdraví, snáď sa ti občas podarí nám sem niečo písnuť ;-) Alex uži si lyžovačku a dávaj na seba pozor ;-) Adi sme zvedavé, keď sa uistíš o pohlaví bábätka, daj nám vedieť x-) Zatiaľ to teda vyzerá, že Silwinkin Miško bude mať kamoša ;-) Eri aspoň máte zábavu, u nás sa tiež korčulujú, aspoň to, keď už decká nemali cez prázdniny sneh. Na dovolenku by sme radi išli aj tento rok, ale ťažko plánovať, keď snažilkujeme. Ale určite pôjdeme na veľtrh cestovného ruchu a poberieme všetky katalógy a budeme premýšľať a špekulovať... :-) Buď by sme chceli ísť na Lesbos (naše klasické Grécko :-D ) alebo Marek navrhol takú zmenu, že Tunisko. Mňa to veľmi neláka, ale nejakú zmenu by som uvítala.
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, dam vediet, ked to budeme mat tie vysledky, ci to teda bude chlapec. Babuli to je super ze Ninka lepsie papa. Asi si dala predsavzatie do noveho roka, ze sa polepsi. Alex peknu lyzovacku. inak, dala som na modreho konika nejake nove fotky, ked budete chciet pozrite sa
Odpovedať
Profilova fotka
jéj Adi ako pekne ti rastie bruško :-) Je tá kniha o matke a dieťati dobrá? Tiež som na ňu často pokukovala v obchode.
Odpovedať
mozno budes len na zaciatku tehotenstva to podla mna neni problem...s dovolenkou...teda aspon podla mna, neviem co nato hovoria lekari.... v tunise som nebola...len som pocula ze su v mori priesvitne meduzy...kamoska mala s nimi dost problemy lebo ju ustipla... :-( grecko je krasne...ale hej marek ma pravdu niekedy treba urobit aj zmenu ;-) adi ake mena planujete? idem kuki album
Odpovedať
Profilova fotka
Moni Misko je zlatusik, len dnes je nejaky certisko, nespi a kazd chvilu by papkal, ale uz pomaly niet co... ale zajtra bude novy den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi no ty uz mas krasne brusko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moncus, najlepsie kniha je podla mna velka kniha o matke a dietati http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj na facebooku sme sa pekne rozbehli 8-) v jeden den si ma pridali alex aj marcelka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vcera som bola u gyn. a robil mi ultrazvuk, zistil ze babo ma na mozgu cysty. Povedal mi ze zatial co sa s tym stretol sa vzdy strebali, ale aj tak sa bojim. Neviem preco sa nam vsetko musi takto diat.Uz nech je koniec januara aby sme vedeli ci je v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi sorry za moju nevzdelanosť, čo je to facebook? :-N Hlavne, že Miškovi chutí papať a že ste zdraví :-) Díky za tip, idem kuky tu knižku. Adi mrzí ma, že ťa stále strašia nejakými zlými správami. Moc moc držím palčeky, aby výsledky boli ok a aby sa tie cysty vstrebali. Hlavne sa drž v kľude a nestresuj sa veľmi, aby si pozitívne vplývala na bábätko ;-) Eri tak to si ma nepotešila tými medúzami, tým pádom asi začnem Tunisko odmietať a zostaneme radšej pri tom Grécku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi myslíš tú knihu od Johnsons? Tú istú má Ada v albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi drz sa, snaz sa nemysliet na zle... niekedy mam pocit ze pokroky sucasnej mediciny su obcas na skodu... dozvies sa veci re ktore sa zbytocne trapis :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?