Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moncus, som to poplietla, nie tu od Johnsons, ta podla mna nie je az taka dobra, ale ta ruzova co mam v albume... Vasa kniha o materstve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahá, ok díky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus cokolvek budes chciet vediet, kludne sa pytaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi ďakujem, veď vy babuľky budete môj hlavný zdroj informácií jedného dňa :-D Ešte dotaz, ako dlho si brala ten calibrum baby plan pred otehotnením?
Odpovedať
ahojte babule ;-) dnes sme aktualizovali fotky na webe a poslali aj mailom, ale mailik na adku a bamulku nemam, tak vam hadzem linky sem ;-) http://picasaweb.google.com/macafialk... http://picasaweb.google.com/macafialk... http://picasaweb.google.com/macafialk... teraz mam Terku na rukach, tak mi neda tuki, tak neskor vam odpisem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, ja som ho brala mesiac pred, ale odporuca sa az tri.... hej akokeby sa to dalo takto naplanovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, terka je uz ozaj velka kocka... a vyzera ze aj potvorka je riadna... ma take sibalske ocka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, snazim sa moc nato nemysliet, ale moc sa to neda. Uz keby bolo toho 29teho, aby sme vedeli. Moni, ta kniha je celkom dobra, mas tak ako sa umyvaju chlapci, dievcata, ako sa babo oblieka, o dojceni tam je nieco, a na konci si popisane detske choroby. Ale co sa tyka tehotenstva, tak si myslim, ze tam az tak toho neni. Na tej stranke co som ti hovorila je popisany kazdy tyzden tehotenstva. tu knihu co pisala silvia, tak tu som nevidela. Ale ked pojdem do knihkupectva, tak sa po nej poobzeram. Fialka Terezka je strasne zlata, a strasne rychlo rastie mam pocit. Uz je fakt velka slecna.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi verím, že si nervózna a nevieš sa dočkať výsledkov, myslíme na teba a držíme ti palčeky. Budem si musieť tie knižky obzrieť v kníhkupectve, ktorá sa mi bude zdať naj. Ale to má čas, zatiaľ len tak sondujem. Fialllka vďaka za najnovšie infošky o Terezkiných pokrokoch, aj fotky som pozrela. Ako píše Ada, Terezka je už veľká slečna, strašne rozkošná, také usmievavé slniečko :-)
Odpovedať
ahojte koculky dakujeme za pochvaly ;-) hej je to nase usmievave slniecko, len teraz sme z toho slniecka presli na utrapenu ubolenu kvetinku, bo nas zuby velmi hnevaju a nie a nie sa prerezat ;-( tak asi skusim recept cumel do brandy ... vraj to pomaha, ked uz je velmi zle :-D 8-) ada: len sa hlavne nestresuj, drzime palceky, vsekto bude ok x-) monci: mne najviac ku tehotenstvu lubi knizka: Velka kniha o materstve, co aj silwi pisala a je tam aj potom ku babatkam ale mam aj Velku knihu o matke a dietati a aj ta sa da .... ale ta je uz skor, ked uz mas mimi ;-) x-)
Odpovedať
caute baby, konecne sme doplnili foto na picasa, takze mozte okuknut, mame tam aj foto prveho frajera takze to neni ziadne tajne nase nove dieta :) adi, drzim palce nech vsetko dobre dopadne a hlavne sa skus co najmenej stresovat, aj ked sa to lahko povie :) fiallka, zuby trapia aj nas, este nemame ani jeden a chudinka ma dasna cele opuchnute, snad sa coskoro vytlacia lebo to zacina byt tragicke monika, keby si chcela nejake knizky o materstve pozicat tak cikni, ja mam devat mesiacov otazok a odpovedi a velku knihu o matke a dietati ;-) majte sa krasne vsetky krasky, ja sa zase urcite ozvem cmuk cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli foto prezreté, musím povedať, že Ninka rastie ako z vody a aká okaňa je z nej :-) Držím palce, nech sa zúbky už vytlačia a nech ju to veľmi netrápi. Čo sa tých knižiek týka, ďakujem za ponuku, ale určite si jednu z nich kúpim, to sa vždy zíde mať doma. Len ešte neviem ktorú... Popozerám všetky v kníhkupectve a rozhodnem sa, šak času dosť :-) Držte sa v zdraví a pohodičke.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
moncus silu knihy nepodcenuj... ja som otehotnela par dni po tom ako som od kamosky na vianoce dostala knizku Vasa kniha o materstve 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi kiežby knižky robili zázraky :-D Ada termín sa ti blíži, držíme palčeky za dobré výsledky a budeme čakať správy od teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, dnes som po par dnoch zase v robote, od minuleho tyzdna od piatka som bola doma, lebo mi tvrdlo brucho. Doktor mi zakazal ist aj k rodicom, co je nieco vyse 100km. Dal mi magne b6, a sumive magnezium. Moni, konecne ten termin sa blizi, uz nech je stvrtok. A s tou knihou ma asi silvia pravdu, ja som tu knihu o materstve kupila s manzelom este pred tym, ako som bola tehotna. Inak gynekolog mi povedal ze tie cysty z mozgu zacinaju miznut. Uz su tam len dve, tak dufam, ze coskoro zmiznu aj tie. Babuli, Ninka je strasne zlatunka. Obcas si pozeram vsetky albumy vasich deticiek. A vzdy sa rozplyvam ake su zlate.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby tak asi nabehnem do kníhkupectva a kupujem všetky knihy o materstve, čo tam majú :-D :-D :-D Adi tak to sa teším, že tie cysty miznú, určite sa to dá do poriadku. Vo štvrtok na teba budeme myslieť a držať palčeky za dobré výsledky. Veľmi tomu nerozumiem, čo to znamená, keď tvrdne brucho, ale keď ťa už doktor pustil dnes do roboty, bude to už asi ok. Dávaj na seba aj bábätko pozor a tešíme sa na potvrdenú informáciu, či to bude chlapček alebo dievčatko ;-)
Odpovedať
xixi Moni...to by ta stalo poriadne draho, keby si si kupila vsetky knihy :-D :-D bodaj by to bola pravda...co baby pisu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte koculdy. vsetky vas srdecne pozdravujeme. akosi nic nestihame. ;-) ak by ste este nahodou nevedeli, tak pre dvoma tyzdnami sme sa zacali konecne otacat. ;-) a uz nam to ide super. ale stale len z bruska na chrbatik. ale to neva. ale uz ma naznaky aj z chrbatika na brusko. :-) takze to dlho nebude trvat. :-) a vcera sme jej kupili stolicku na papkanie. chicco polly 2v1. luuubi sa jej a vie sa v nej krasne uvelebit. :-) pozriem vam foto. :-) a chodime cvicit s babatkami v nasom veku. je to celkom fajn. cez babyfit. zajtra ideme druhykrat.
Odpovedať
Profilova fotka
takze je to tu a farba je caracol, tusim druha - sedo modra http://www.chicco.sk/chicco.php/produ...
Odpovedať
Profilova fotka
adi drzime palceky, zajtra nam daj isto vediet
Odpovedať
Profilova fotka
moni ked je brucho tvrde tak sa zacala nejaka aktivita maternice, co mozu byt aj kontrakcie a zaciatok porodu...
Odpovedať
Profilova fotka
a nemôže byť tá aktivita maternice aj to, že sa zväčšuje, keďže tam rastie bábätko? To by potom nemalo byť nebezpečné nie? Adi, čakáme na tvoje správičky :-) Sloniii peknučkú stoličku ste kúpili a hlavne, že sa Maťke v nej páči ;-) Eleni, dlho si sa nám neozvala, ako sa máte? Stavba domčeka je teraz v zime asi na bode mrazu... U nás dnes celý deň sneží, tuším sa zima rozhodla, že ešte natrasie perinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy maju byt od adi spravicky? uz dnes? tak to sa neviem dockat. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, tak uz mame vysledky, som strasne stastna, lebo dopadli dobre, nic tam nenasli. A bude to chlapcek. Poobede som bola este u gynekologa, a tie cysty na mozgu este su stale, tie dve. Ale gynekolog povedal, ze to neznamena ze by malo babo poskodeny mozog, tak som zvedava co mi povedia este v pondelok na tom morfologickom screeningu. A hlavne, dufam, ze tie cysty coskoro zmiznu. Adi ta stolicka je super.
Odpovedať
adi super spravicky a blahozelame ku chlapcekovi ;-) ku Miskovi pribudne dalsi chlap pre nase tri baby :-D :-p no Moni alebo Alex: mali by ste vyrovnat skore :-D :-p
Odpovedať
Ada, gratulujem k dobrym vysledkom a aj k chlapcekovi :-). Drzim palce aby tie cysty rychlo zmizli a aby ste mohli prezivat uz len radost z ocakavania vasho drobceka ;-) .
Odpovedať
ahojte kočandy ;-) Adi, som strašne šťastná s vami, že je všetko OK a gratulujem k chlapčekovi :-) nech už len krásne rastie a všetko bude v poriadku, aj cysty zmiznú, nebojkaj ;-) Monci, keby to bola pravda s tými knihami o tehotenstve, tak ja som už aj porodila asi :-D my sme ju dostali od svokrovcov pol roka po svadbe na Vianoce ;-) Inak dúfam, že vás ešte nijaká viróza nechytila :-S ja ležím od pondelka s riadnym kašľom, ktorý ma nechce nejako opustiť... ale chytila som to od manžela, ktorý je so mnou tiež na PN :-D tak sa liečime spolu... Nech sa vám všetkým darí babuľky, aj vašim bábätkám a rodinkám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Aďka som rada, že je všetko ok a k Miškovi pribudne ďalší chlap. Cysty nech rýchlo zmiznú a ty si môžeš užívať bezproblémové tehotenstvo. My sme sa včera vrátili z lyžovačky, bolo super, až na to, že Michal chytil teplotu až 40 a potom sa chudák tri dni liečil, samozrejme ja som tiež nemohla zostať od macochy, nemám teploty, ale nádchu, hrdlo ma bolí, ale už to celkom prechádza. Bola som raz aj lyžovať v Jasnej, tam bolo super. Boli sme aj v aquaparku, odvážne som vyskúšala aj tobogány, z niektorých mi až zle bolo, ale bolo super. Škoda, že to tak rýchlo ubehlo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. tak som stastna, ze u adi je vsetko ok. a zelam uz len bezproblemove tehu. inak od soboty mame prvy zuuuuuuub. takze mi martinka dala pekny darcek k narodkam. :-D alex my ideme tiez na lyzovacku. na kysuce cez jarne prazdniny. inak fialka vy, kde presne byvate v povazskej alebo v tom zelenci?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, tak dnes som bola na morfologickom scr. , doktorka povedala ze je vsetko v poriadaku, a uz je tam len jedna 4mm cysta, povedala ze to nic neznamena, a ze väcsinou to zmizne. Adi, tak vsetko najlepsie k narodeninam. To je od Martinky pekny darcek, ze ma uz zub. Dakujem vam babule ze ste na mna mysleli a prezivali to so mnou. Alex a Bamulka, rychlo sa vyliecte.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?