Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, babuli gratulujem k prvému zúbku a k tomu, že sa Ninka postavila a želám veľa zdravíčka, nech jej ten kašeľ prejde ;-) alex teraz je chrípkové obdobie, tak je možné, že si v tom kine niečo chytila :-| Dúfam ale, že to tak nie je a že budeš fit. A ktorý z tých filmov sa ti najviac páčil?
Odpovedať
Profilova fotka
inak k tým kočíkom, mám v tom absolútny chaos a vôbec sa v tom nevyznám, neviem si ani predstaviť, ako budem raz kočík vyberať ja. Neznášam rozhodovanie ako správna váha a je to pre mňa hrozná otrava :-S Takže Adi želám veľa trpezlivosti a dobrý výber :-)
Odpovedať
pomoooooooooooc kocky...to su drahe kociky ... nechapem s tych cien... ]-( ale aj mne sa paci polar :-p
Odpovedať
Profilova fotka
moni, ja som si nemyslela ze moze byt taky problem vybrat kocik. dnes sme pozerali tie jane, a teda nejako sa mi nepacil. ale potom sme videli vonku concord fusion v chilli farbe a bol krasny. len chcem vediet vas nazor na tu farbu pre chalana, ci si myslite ze moze byt, alebo radsej ten polar. je to tento: http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5258 a tu je ten polar: http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5257 sme rozhodnuty pre tento, na Slovensku sa predava za 27000, - a v Madarsku sme ho nasli za 17000,- len nevieme sa teraz rozhodnut pre farbu
Odpovedať
Profilova fotka
Adi mne sa veľmi páči tá farba chilli, je super, pre chlapca absolútne v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
och som fit. Našťastie to bolo len chvíľkové, aj som cvičiť bolo. Adi ja zostávam pri polari, tá bledunko modrá farba je úplne žiarivá x-)
Odpovedať
adi aj ja ostavam pri polari....ta bordova je krasna no pre chlapca sa mi nehodi :-) ale samozrejme kazdy ma svoj nazor... inak to fakt v madarsku ste ho nasli o 10 tis lacnejsiiiiii :-o no ty koky...nechapem...super
Odpovedať
Profilova fotka
no Adi, to sme ti asi nepomohli, každá s iným názorom :-D Najlepšie je rozhodnúť sa podľa seba, čo sa páči tebe a nie iným, na to sa vykašli, nikdy neulahodíš všetkým ;-) Alex som rada, že si ok. Nenapísala si, ktorý z tých filmov sa ti najviac páčil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, tak uz mam za sebou tie glukozove testy, zajtra budem mat vysledky. vcera sme totiz videli ten kocik v bordovo-ciernej a bol krasny. len tiez mam obavy, ze pre chlapca sa to moc nehodi. Alex super ze si v pohode.
Odpovedať
a ako si to zvladla? nebolo ti zle s toho? no jasne v skutocnosti musi byt kraaaaaaaaaaasny... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni každý bol niečím dobrý, ale naj je asi ten Podivuhodný prípad Benjamina Buttona. Je to aj trošku smutné, ale veľmi dobré. Nestyda, tak na tom sme sa dobre zasmiali, no videla som aj lepšie komédie. No a Pokoj v duši, z toho som mala také zmiešané pocity, ja totiž čakám, že všetko skončí happyendom, ale toto skončilo inak. Ale tiež je to fajn filmík.
Odpovedať
Profilova fotka
bala som sa ze budem vracat, mala som aj citron, lebo som citala ze to pomaha, ale dalo sa to vypit aj bez citrona, len nam to dali strasne studene, a bolo toho vela. ale potom ked sme mali cakat tie dve hodiny, tak to mi bolo zle, aj z hladu, a tak na odpadnutie mi bolo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Adi fajn, že si to zvládla bez ujmy :-) Podľa mňa sú to také predsudky, že chlapec má mať všetko modré a dievča ružové. Mne keby sa nejaká farba páčila, vybrala by som ju bez ohľadu na to, či to je pre chlapca alebo dievča, samozrejme s určitou triezvosťou - ružová pre chlapca už určite nie, ale červená alebo pomarančová alebo bordová kľudne. A tí rodičia, ktorí nechcú vedieť pohlavie bábätka pred narodením, tiež kupujú len podľa toho, čo sa im páči,nie? ;-) Alex my Slováci to žiaľ máme v povahe natáčať len filmy dramatické a smutné, psychologické a deptajúce... :-D Češi vedia robiť super komédie.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, tak uz sme sa vratili z lyzovacky. martinka to super zvladla. adi - ja mam kocik bezovo-cierny a mam kamaratku, co ma modry kocik a ma dievcatko. to vobec nezalezi na fartbach. ja som martinke kupovala aj modre vecicky a zelene. je to normalne. a uvazovala som nad modrym kocikom, ale tento sa nam potom sikol za dobru cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ozyvam sa zmorena, ale v blizkej buducnosti to asi lepsie nebude... maly si zo mna v noci robi zivu flasku a cumlik v jednom, dnes som totalne nevyspata a uz maleho chytaju tie stavy ako ked idu zubky, nervy, slintanie... ale inak nam robi radost :-D adi, ja si myslim, ze cerveny/vinovy kociarik je pre chlapca v pohode... my mame taky sedo-orandzovy a Misko sa nestazuje :-p ruzovy by som asi chlapcovi nekupila, ale cerveny je podla mna ok babuli, blahozelam k zubku a statiu... Ninka je sikula sikovna
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babuľky, Sloniii to je super, že Martinka zvláda takéto dovolenky a výlety ešte taká maličká, budete to môcť využiť a cestovať s ňou, keď budete chcieť zmeniť vzduch ;-) Ako ste sa mali vy, aj ste si zalyžovali? Silwi nezávidím tú únavu, držím palce, nech to vydržíš v zdraví a keď bude mať Miško prvý zub za sebou, možno to už bude lepšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mali sme sa super. ja som kazdy den lyzovala a macko sa staral o martinku. uz papa na desiatu ovocie, takze ju vpohode vzdy nakrmil, ked sa zobudila. cely cas sme s nou chodili na saniach. tolko snehu bolo. a 2-3x si aj macko zalyzoval so mnou a to ju strazili babka s dedkom. a inak uz mame druhy zuuuuuuubok. :-) tento tyzden vysiel. vcera sme boli cvicit a martinke sa hrozne pacilo. cely cas rozpravala a usmievala sa na cvicitelku. silwi - s tou flaskou velice dobre poznam. my to mame podobne. uz sme aj vystahovali tata z postele. este prvykrat zaspi pekne. to som ju uz naucila. to sme sa tyzden potrapili, ale naucila sa zaspat sama v postielke. ale ked sa zobudi vnoci tak len prsnik, potom jej vymenim dudel ale najnovsie sa pochvilke zobudi a zasa pyta. taktos me tuto noc bojovali hodinu a potom konecne zaspala. ale co uz vo vsetkom nemoze byt dokonala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte júnovečky, ako sa mávate? Ja sa mám dobre, nič nové, stále len práca. Manželík poslúcha, takže čo viac si môžem priať :-) Inak sa strašne teším na víkend, zajtra odchádzame do Jasnej užiť si posledný sneh, tak dúfam, že sa nám to podarí využiť.
Odpovedať
ahojte kočky ;-) no tu je teda dobrá absencia, kukám, či som v dobrej téme :-D dúfam, že sa všetky máte dobre, že ste zdravučkí a spokojní so svojimi láskami... ja sa už strašne teším na jar, nech už prejde toto hrozné upršané počasie, ja ho tak neznášam a doslova trpím :-N a ako ste oslávili MDŽ??? spomenuli si polovičky, že majú doma poklad a náležite to aj ocenili? x-) už predávajú snežienky... aj u vás v BA? samizdá, že sú každým rokom menšie a menšie ... a drahšie :-| Prajem vám všetkým krásny týždeň... Barborka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Alex tak víkend v Jasnej ste si náležite užili, ako som videla fotečky na facebooku :-) Bamulka tiež sa neviem dočkať jari, ale snežienky som nikde nevidela a ono je to tuším aj zakázané predávať. A MDŽ? Tento sviatok muži zásadne ignorujú, česť výnimkám. Inak aj ja som si spomenula, že je MDŽ až keď to večer hovorili v správach :-N Adi ako si užívaš tehotenstvo, všetko ok? Kočík ste už vybrali? Silwi tak ako, už je lepšie alebo sa ešte stále nevyspíš? Sloniii gratulujem k prvému zúbku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. moni - my uz mame dva zubky. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a u nas sa MDZ nalezite oslavil. :-) od manzela som dostala gerberu, od svagra taku jarnu kyticku a dokonca martinka dostala vyzivku, od svokra jarny kvietok v crepniku a od mojho ocina cokoladu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a inak mame novinku, od nedele uz vieme sami sediet. :-) sice len niekolko sekund az minut. hlavne kym sa nedocahuje za hrackami alebo sa nehadze do zadu, ako bola zvyknuta, kied bola na nohach. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenusky, trosku to tu zanedbavam, tak to idem napravit kusok :-D takze nemam nic nove :-D :-D :-D jedine Misko rastie a robi mi radost, trosicku zredukoval nocne krmenia, takze uz si trosku pospim... uz to je "len" asi 4-5x a nie 8 ako to mal vtedy ked som sa tu stazovala, nastastie to bolo iba realtivne kratke obdobie... dnes som s nim bola na poradni a ma uz 6700 gramov, takze uz je to s jeho vahou v pohodke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
MDZ sme neoslavovali... ked som vecer asi o pol deviatej zahlasila, ze je MDZ, tak sa na mna tak pozrel a spytal sa ze a co? tak mi dal pusu :-D darcek ktory je hned po ruke a vzdy potesi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, mne dnes doki povedal ze ked Misko este nevie sediet, tak mam prist o tri tyzdne - mesiac na kontrolu a ked sa jeho motorika nezlepsi tak budeme musiet cvicit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii a blahozelame k zubkom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej Sloniii prepáč, ja som slepá, jasné, že k druhému zúbku :-D x-) Silwi to je super, že Miško vám robí radosť, len tak ďalej. A s tým sedením - nepreháňa to doktor? Nie je to príliš skoro? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, tehotenstvo si uzivam teraz doma. Od minuleho stvrtka som doma. Minuly tyzden som mala take tlaky a tvrdlo mi zase brucho. Dnes som bola na kontrolu, vsetko je v poriadku, ale este ma nechal doktor do utorka, a v utorok mam poradnu a potom sa uvidi ci ma posle do prace. Inak baby, neviete ked mi doktor napisal uz viac krat priepustku na cely den, ci je to v pohode, a mam na to narok, alebo to plati len na tych 6 dni do roka? Aj na pondelok mi dal priepustku. Myslim ze v robote sa im to moc pacit nebude, preto sa pytam. Inak malicky kopka uz dost silno. Predvcerom som bola do stvrt na jednu hore, co tak stale kopal. A rano mavam budicek. Ale dnes v noci ma nechal vyspat, zacal kopat "az" o pol siedmej. Babule, ja uz ani sama neviem ci este to tvrdnutie brucha mam alebo nie. Zda sa mi ze teraz je to take ine, ze uz to asi robi len maly ked sa nejako natahuje, alebo co. Adi to je super ze Martinka uz zacina sediet. Silvi a kolko ma Misko mesiacov?
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - moja zacala sediet az teraz. ale sama sa este nevie posadit. ale uz sa pekne hra s hrackami. a my sa stale neotacame s chrbatika na brusko. a nam o cviceni doktorka nic nehovorila. iba doma, ze jej mam pomahat s nozickami. a to mame uz 8. mesiacov ada - tak sa pekne drzkajte. ono, asi v tehotenstve je to nieco ine. ale neviem ti presne poradit.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?