Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
zabudla som vam povedat, ze zajtra v utorok je program na tyrsovom od 10 do 22..detsky program je o 10 a 14.30...my sa tam asi pojdeme pozriet...budeme rady, ked sa k nam niekto prida. ak by niekto chcel dalsie info tak mi kludne zavolajte. foto bude neskor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. tak som pridala fotky na picasu - http://picasaweb.google.sk/m.zitny/St... a tie co chodia na facebok, ich najdu aj tam. :-) inak bolo perfektne.
Odpovedať
ahojte babenky, som na vás myslela v nedeľu, že ako dopadlo vaše stretko... a vidím, že super :-D som rada, že vám bolo dobre... detičky sú nádherné, mamičky kočky a naše dve tehuľky kvitnú do krásy x-) tak som vás teda rada videla aspoň na tých fotkách... každá vybavená foťákom, tak som zvedavá na ostatné fotky ;-) ste boli ako papparazzi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak tu sú fotky odo mňa, viac som nestihla, lebo mi došli baterky :-D http://picasaweb.google.sk/Moncuska79...
Odpovedať
Profilova fotka
Až teraz pozerám, tá fotka, ako všetky čumíme do kočíka, plno fotoaparátov, tá je fakt dobrá :-D :-D :-D Sloni tie fotky, kde som ja, by si mala cenzúrovať, katastrofa :-p :-D Inak bolo super, len krátko, vždy to tak rýchlo ubehne. Detičky boli krásne a zlaté, maminy pri nich stále viac opeknievajú, tehuľka Alex tak isto, len ja vyzerám ako sud guľatý :-D
Odpovedať
Moni nepísala som ti už niekedy, že žiadne súdky ani podobné nádoby a výrazy nepripadajú v úvahu! :-D Prosím ťa, si krásna tehuľka, jasné? ;-) x-) Idem teda kuki ďalšie foto, teším sa...
Odpovedať
Profilova fotka
Bamuli to musíš môjmu Paťkovi povedať, čo mám robiť, keď sa u mňa tak rozložil? :-D :-D
Odpovedať
Moni však to je len dobré, že mu je u maminky tak pohodlne, nie? ;-) kde inde mu bude lepšie? už keď bude na svete tak to nebude také pohodlné ako v brušku ;-) a podľa mňa je každá tehuľka krásna, či pribrala 5 kíl alebo 20 kíl... tak som aj ja zvedavá, na akej číslovke sa zastaví moja váha :-D Inak chcem sa opýtať, že koľko a aké fľašky (objem) ste kupovali drobcom? Totižto chcem ešte využiť body z nemenovanej drogérie, ktorej končí akcia 30. 9., tak si chcem kúpiť Aventky fľašky (tie sú vraj najlepšie), nejakú drogériu prípadne a pod. A máte takú vec, že monitor dychu? Využívali ste to? Nie je to "zbytočnosť" podporujúca len obavy, či aký máte názor? Trošku od vás povyzvedám... :-) ďakujem za odpovede... Dnes sme boli na poradni, všetučko je OK, drobec kope, rastie tak sme spokojní... o pár týždňov nás čaká glukózový test, tak sa na to psychicky pripravujem... asi budem dva dni predtým jesť len slané, aby sa mi tou sladkou žbrndou vyrovnala chuť potom :-D Držkajte sa mi babuľky, papa...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, maly konecne zaspal, tak mam chvilu casu. bamulka, my sme monitor dychu kupili cez internet za celkom dobre peniaze, ja som ho chcela, lebo som sa bala, aby sa nieco nestalo. totiz v byte cez leto mavame aj vecer skoro 30 stupnov, tak koli tomu. a pouzivame to stale, mam taku istotu ze sa mozem v phode bez strachu vyspat. Flasky mame tiez avent, ale zatial sme pouzili jednu asi tak tri krat. tak sa drzkajte s drobcom. babule som rada ze som sa v nedelu s vami stretla, inak na tych fotkach mam strasne brucho, ako keby som bola tehotna. a hlavne som tam zase zhrbena, inak dost ma bolieva chrbat s maleho ked ho nosim. a to ma este len asi 6 kg. Moni tiez si myslim ze kazda tehulka je krasna.
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka - my sme mali monitor a bola som s nim spokojna. bola to pre mna obrovska istota, ze je vsetko ok. a nemusela som na nu stale chodit nakukat.
Odpovedať
Profilova fotka
tie fľašky by ma tiež zaujímali, ja som po pravde, žiadne nekupovala, len od kamošky som dostala jednu na mliečko a jednu na čaj. Netuším, či ich budem potrebovať, hádam len ak budem niekam potrebovať odísť a nechám v nej odstriekané mlieko, aby mohol manžel malého nakŕmiť. Prípadne potom niečo dokúpim.
Odpovedať
Ahojte kočky :-) ako sme víkendovali? mne sa zdá, že akosi dosť rýchlo... ďakujem za názory a skúsenosti, nad tým monitorom dychu rozmýšľam veľmi, len mi to pripadá, že som moc ustráchaná vopred... veď naše mamy to nemali a v pohode... neviem, uvidím podľa neskorších pocitov :-D fľašku som zatiaľ kúpila jednu Aventku s nejakým protikolikovým cumľom, tak uvidíme, ako využijeme... odsávačku na mlieko ste mali a aj využívali? ja zisťujem vopred... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
vidim, ze ste mali prijemne stretko a vyslo vam super pocasie. my od stredy byvame na novom a je to super!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeej eleni to je parada....tak sa tesime na nove foto... 8-) tesim sa s vami ... bamuly aj mne vikendy rychlo letia...brrrrrrrrr my sme prezili krasny vikend s nasimi rodinkami ;-) ;-) ;-) na SK tak sa s toho vytesujem...teraz najblizsie az na vianoce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Eleni gratulujem 8-) Dufam, ze nam pridas aj nejake fotky, ked bude cas pofotit novy domcek. Mne vikend aj tyzden ubieha hrozne pomaly, lebo Marek je u rodicov na vychode a mne je doma smutno :-( Vcera sme sa na cviceni ucili dychanie pri porode, tak dufam, ze sa mi to zide ;-) Vo stvrtok idem posledny krat do poradne k mojej doktorke a budu vysledky krvnych testov, tak som zvedava, ci je vsetko ok. Pediatra uz mam dohodnuteho, tak uz len dokupit par veci v lekarni a mozem balit tasku do porodnice preventivne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. tak my sme v nedelu boli na pohotovosti. lebo martinka vnoci vracala a hnackovala. :-( ale uz sa to trosku lepsi. len ma dietu a na to ze teraz zhodila na vahe. tak nemusi dalej zhadzovat. ale co uz. nejako to prezijeme. hlavne, aby nas neposlali do nemocky na infuzky.
Odpovedať
ahojte kočandy :-) Eleni tak si to riadne užívate, hm? Nové bývanie, hmmmm... super, nech sa vám len a len dobre býva :-D Dúfam, že pridáš foto nejaké čerstvé... Eri takže si už domka? Tak v tvojom prípade ten víkend naozaj musel rýchlo ubehnúť ;-) a neboj, Vianoce sú tu čo nevidieť... Dúfam, že ste si ten víkendík s rodinkou poriadne vychutnali ;-) Moncus to ti verím, že je ti smutno, ja to poznám tiež keď sa môj drahý vyberie na Oravu :-| teraz tak často s ním necestujem, predsa len je to dosť ďaleko... ale do pôrodu dúfam, že ešte aspoň raz tam pôjdeme spolu, aj kvôli krsniatku a tak... Dýchacie cvičenia sa ti určite zídu Moni, budeš ešte rada, uvidíš ;-) Po tej poslednej poradni už budeš chodiť len na to monitorovanie pásu? Páni, ale to letí... veru sa už pobaľ pekne do pôrodnice, radšej skôr ako keby náhodou neskoro ;-) Sloni tak to ste mali pernú nedeľu... dúfam, že už je Martinke lepšie :-) a neboj, ona to naspäť priberie čo zhodila... U nás nové asi toľko, že dnes ideme opäť cvičiť s drobcom :-) tak sa veľmi teším, rastieme teda pekne, musím sa opäť odfotiť aktuálne... drobec bude riadny výmyselník asi, strašne rád si kopká, keď chcem ísť spať alebo ráno ma skoro budí :-D ale je to úžasné, aspoň viem, že je v poriadku... Prajem vám krásny týždeň babuľky :-)
Odpovedať
ahojte, sem už nikto nezavíta??? =-) :-( o Jahodke neviete nič? mala niekedy teraz termín, nie? ak si dobre pamätám... tak Maťka držíme palčeky, nech je všetko OK a tešíme sa na nové správičky x-) všetkým krásny víkendík prajem... aj keď má byť kosa, hádam nezamrzneme ešte :-D ja mám problém s oblečkom, pomaly nezapnem žiadnu bundu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence... nejak mi nevychadza cas sem pisat.. cim to asi tak bude :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bamuli, ja mam kazdu flasu inu, mam asi 4-5, ale pouzivam iba jednu aventku... monitor dychu som nemala, moj muz bol zasadne proti
Odpovedať
ahojte :-) , bamulka stale som 2v1...termin mam az 11.10. a zatial sa nic nedeje..ked bude nieco nove dam vam vediet ;-) dakujem za drzanie palcov, budem to potrebovat... majte sa krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, dufam ze sa vsetky tehotne aj uz mamicky mate dobre. My sa mame tak vselijako. Nespime poriadne, tuto noc aj manzel povedal ze mi vobec nezavidi. vcera maly asi 6krat grckal, a nevedel zaspat, dost plakal, a vobec sme nevedeli co mu je. tak som dnes isla k doktorke. povedala ze ak by aj mal reflux (spi a zacne kaslat) tak ze sa s takymi detmi nic nerobi a poradila mi kupit nutriton a davat mu to popri kojeni. vazime 6260g. ramienko po ockovani povedala ze mame skarede, ale ze to uz nemam natierat. mamicky neviete mi nejako poradit ako mam znizit nocne budenie? ked bol mensi tak vydrzal spat od 22tej do 4:30 , potom to bolo od 20tej do 2:30, a teraz to je od 20tej do 12:15 no a tuto noc sme boli hore uz o 23tej. nechcem mu davat na noc umele mlieko len aby spal.
Odpovedať
Profilova fotka
a vcera som malemu skusila dat flasu s cajom na dobry spanok. vobec nevedel chudatko moje co od neho chceme. nevedel si ten cumlik na flasi chytit pusou.
Odpovedať
Profilova fotka
adi - s tym spanim musis asi vydrzat. my sme sa takto budili aj do roka. ked uz bola vacsia, tak som sa jej snazila miesto mliecka ponuknut cajik alebo nedat nic.
Odpovedať
Profilova fotka
adi, dobre, aspon viem na com som. a ozaj co si myslite mamicky o tom, ze doktorka mi povedala ze od ukonceneho 5. mesiaca mam davat uvarenu mrkvu s petrzlenom a zemiak? ked sa vsade pise az od 6teho?
Odpovedať
Profilova fotka
adi, mne sa maly este stale strasne casto budi a ani UM na noc nezabera... beriem to tak ze kazde babo je individualne a ze raz sa to nauci... ale ked budete mat nejaky 100%-ny zaruceny recept aby babo spalo, tak sem s nim...
Odpovedať
krásny večer :-D Mati - Jahodka moc moc na teba myslím, dúfam, že je všetko OK a teším sa na nové správičky x-) Držím všeeetky palčeky :-) všetkým prajem krásny týždeň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak vcera boli moji rodicia u nas a tak sme aj so svokrou a jej mamou isli do cukrarne. a maly uz strasne na nas pozera ako jeme, a svokra ze jej je ho je luto, babka (svokrina mama)ze aby sme mu dali trocha toho kremu. najprv som myslela ze si robi srandu a ona to myslela vazne. potom ze aspon piskoty aby som mu dala. a ked som jej povedala ze mu nedam nic len mlieko, tak na mna pozerali ako na zjavenie, ze aka som, ze vsetko podla knizky. a zase zacali ze mali je hladny ze mam urcite malo mlieka, ked sa mi stale v noci budi. a mam mu zacat davat umele mlieko. tak som im povedala ze ved pekne pribera a keby som to povedala doktorke ze mu chcem dat UM tak asi by nesuhlasila (ked tak priberame) a oni ze ved jej to nemam hovorit. fakt ma uz z nich ide niekedy porazit, ale ten krem ma fakt dostal babulky tehulky ako sa mate teraz v takom hroznom pocasi?
Odpovedať
ja babulka netehulka dobre ;-) dnes mam volno tak si to uzivam...trosku upratujem bytik a tak...inak vcera u nas poriadne lialo ale dnes je pekne...svieti slniecko ale 12 stupnov sa nezaprie... dovie co jahodka =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuľky, všetky sa máte fajn, čo je dobre. My s Jakubkom a tatinkom sa máme tiež dobre. Už mám aj po amnio a kordocentéze, tak už len počkať na výsledky. Volala mi aj babulnka dnes, a všetky vás pozdravuje. Moni a ty ako?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?