Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no babule zajtra mame termin, tak uvidime, ci Patko splni dohodu :-D :-D Vcera mi strasne tvrdlo brucho a este bol aj spln, tak som celu noc cakala co bude :-D Sloni rodit budem na Antolskej, mam uz zazmluvnenu doktorku, aj epiduralku zaplatenu. Neviete mi poradit, ked zacnu kontrakcie, kedy mam ist do porodnice, aby mi stihli pichnut epiduralku? Ked budu kontrakcie kazdych 10 minut alebo neskor? Ja to mam do nemocnice len 5 minut, takze by som tam nechcela ist velmi skoro, aby som potom nemusela dlho trcat na cakacke.
Odpovedať
Profilova fotka
moni - do nemocnice ides bud vtedy, ked ti odtecie plodova voda. vtedy hned. a ked ti neodtecie a mas len kontrakcie, tak ked je kazdych 5 min. oni ta este vysetria, daju to na vyprazdnenie, teraz neviem ako sa vola. lebo v ruzinove je to len cipok. tusim klystir. a kadeco ti napichaju - rozne infuzie atd. :-)
Odpovedať
moni drzim palceky :-) no to hej ty to mas na skok...takze podla mna sa ponahlat az tak nemusis...no hej horsie je to v nemocke cakat...radsej doma...aj ja som taka :-D :-D :-D xixi a k dnesnym manzelovym narodeninkam mu prajem vela zdravia, stastia,lasky a hlavne vela energie pri porode x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Moni, ty uz mas termin, tak strasne rychlo to ubehlo. Tak nech sa malicky vypyta na svet co najskor, a nech mas co najlahsi porod.
Odpovedať
ahojte kočky! Moni moc moc moc na teba myslíme a držkáme palčeky, nech máš hlavne rýchly pôrod a nech všetko prebehne v poriadku! x-) už teraz som netrpezlivá na nové správičky od teba... No keďže máš nemocnicu tak blízko myslím, že sa veľmi nemusíte ponáhľať... teda ak ti neodtečie plodová voda, ako písala Aďka ;-) ja plánujem tiež vydržať doma s kontrakciami aspoň do každých 5 minút, lebo nechcem stráviť na čakačke dlhý čas... ja nemocnice neznášam, ale pre drobca to prežiť musím :-D Jahodka, malá je strašne zlatá :-) a neprestávam žasnúť nad tým, aká je krásne vlasatá ;-) nech sa vám naďalej darí a pekne rastiete! Alex teším sa, že výsledky sú OK, super!!! Všetkým ostatným tiež prajem krásne dníčky s vašimi najdrahšími x-) ... a ozaj akutualizovali sme fotky na koňovi, tak ak chcete kuknúť: http://www.modrykonik.sk/album/album.... papa :-) a Moni držím palčeky!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. monika sa nam akosi neozvala. neviete co je s nou?!? moniiiiiiiiiiiii. ozvi sa nam. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ziadna panika, este sa nic nedeje :-D :-D :-D vcera som bola v poradni a doktorka mi posunula termin na 11.11.. Takze v stredu idem na ultrazvuk, potom ma doktorka prezrie a rozhodne, ci si ma tam uz necha. Teda ak sa dovtedy nic neudeje ;-) poviem vam pravdu, ze som z toho aj depku chytila, ale uz sa spamatavam :-) dakujem za drzanie palcov, nebojte v den D sa vsetko dozviete ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, chcela by som poradit, kedze v Socialnej poistovni neradi riesia, resp, neradi poradia ohladom materskej, resp. PN. Jedna sa o to, ze vyse 2 rokoch uz som zamestnana v jednej firme...od 6.juna 2009 som si zacala platit DNP z maximalneho vymeriavacieho zakladu, pracovnicka SP mi to vyratala, ze mesacne budem platit 19,80Eur na zaklade vypoctu z moje mzdy - 500eur/mes. Kedze sa mi od septembra mzda znizila, tak co mi teraz poradite? Kedze je november, 6 mesiac od zacatia platenia DNP, mam si ho zmenit alebo platit dalej? Viem ze je nutnosť splnit podmienku platenia DNP 270 dni. V pripade ak by som chcela v aprili otehotnela ako sa mi bude ratat materska? Dakujem vam velmi pekne za cenne rady. ;-)
Odpovedať
Baska ja ti v tom neporadim :-) snad kocky su o nieco mudrejsie...len viem ze na MK je nejaka dobra tema...prave na otazku ktoru sa pytas...Alex by ti vedela poradit...tak pockaj kym sa nahodi online :-) :-) :-) MO no termin 11.11 kraaaaaaaasny ... a depku? nechytaj mojka....ta ta len znervozni a to nepotrebujes...ved Patko a doktori vedia kedy to pride...neboj sa ono to bude dobre a urcite to bude do toho terminu... moc moc na teba myslim... ;-) cmuk z NL posielam a drzim pasticky... bamuli krasne fotecky a brusko uz teda riadne vykuka...drzte sa...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, mame sa ok, malinky sa nam rozkecal a rozusmieval. Je velmi zlatucky, uz aj tie bruskove nareky nas opustaju pomaly. baska, bude lepsie ak sa obratis na temu v pravnej poradni modreho konika, su tam baby, ktore tomu fakt rozumeju. Moni, drz sa, uz sa ti to blizi a coskoro budes mat Patka pri sebe.
Odpovedať
Dobry den, Lenka mi volala aby som Vam oznamila ze Monika jej poslala sms : dnes mala porod 5,25hod.Patkove miery 52cm vaha 3500gr.
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Monicka... x-) x-) x-) posielam pusinky tebe a Patkovi...a gratulujem stastnemu tatovi k jeho super manzelocke a malemu syncekovi :-) :-) :-) Tak si nam to zvladla....juuuuuuuuuuuj mojka moc moc moc som na teba myslela kazdy den, len som sem chodila nakukat...ako kukucka ;-) Patko je velky valibug...super miery ;-) PATKO VITAJ NA SVETE.... dufam ze sa ti tu bude pacit...a ze si vsetkych oblubis :-p prajem ti hlavne vela zdravia, pekne papaj aby si sa mohol zachvilku hrat s Ninkou, Matkou, Terkou, .... no proste zo vsetkymi deturencami, ktore Ta uz cakaju....
Odpovedať
Článok sa načítava...
jééééééj gratulujem, prajem Vám nech ste zdravučký x-) x-) x-) tak som čakala kedy to bude, super Monika máš to za sebou, Paťko je s tebou, si šťastná žena x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, tiez som sem chodila pozerat ci uz nahodou Monika nema po porode, aj rano som sa pozrela a hovorim si no, este nie je Patko na svete, a on uz bol. Tak gratulujeme, nech sa vam dari. A uz sa tesim na fotky a na opis porodu.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeejo blahozelam... ako sa krasne rozrastame x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééééééééééééééééj, super!!! Blahoželáme a prajeme veeeeeľa zdravíčka! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni, gratulujeeeeeeeeeme a nech ste zdravi a rastiete.
Odpovedať
Profilova fotka
jej, caute babule. akurat som vam chcela napisat, ze sa mali patko narodil a vidim, ze ma uz niekto predbehol. :-) nedostala som sa skor na internet. chi chi. :-D
Odpovedať
Moni, tesim sa a gratulujem! Patko, nech je zdravucky a na maminu dobry ;-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeej, Moni, konecne .... kazdu chvilu som chodila kontrolovat, a dnes ako na potvoru az teraz vecer ............ blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaame a Patko vitaj medzi nami, nech sa ti tu paci a ste obaja zdravuckiiiiiiiiiii ;-) ;-) ;-) ;-) Terezka pusinkuje ;-) ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
x-) Monika z celého srdiečka gratulujeme!!! Tak ste sa konečne dočkali a máte Paťka pri sebe :-) Prajeme vám teda veľa zdravíčka najmä, pohodičky, nech dobre papkáte a nech vám robí váš malý zázrak len a len radosť! Držkajte sa, samozrejme sa tešíme na fotky aj na pokec ;-)
Odpovedať
jeeej, tak aj my sa pripajame ku gratulacii!!! x-) Patkovi aj maminke prajeme vela zdravia a mliecka ;-) tesim sa na fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. vsetkych vas pozdravuje monika. volala som s nou. patko sa narodil hrozne rychlo. nestihli jej pichnut epiduralku. ale vsetko to zvladla. najhorsie bolo sitie, ze ju dost dlho sili. ale potom mala patka na porodnej sale 2 hodiny pri sebe. tak to bolo super. ze je hrozne zlaty. a dobrucky. su dve na izbe. a je dost ubolena. ale stastna. :-) ved potom napise viac. :-D
Odpovedať
Aďka, ďakujeme za pozdravy od Moniky :-) Super, že mala rýchly pôrod, aspoň mala drobca skoro pri sebe... a ide to aj bez epi ;-) aj keď ju síce chcela, tak to dobre zvládli... ak ju pôjdete navštíviť, teším sa na nejaké to foto... Však Monika sa nám dúfam ozve čoskoro... Pekný zvyšok víkendu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. dnes sme boli pozriet patrika s alex a lenkou. je straaasne kraasny. blondacik. take babatko som este nevidela. :-D a na faceebok som pridala fotky. tak si pozrite. :-D
Odpovedať
caute kocky, ako sa mate? a co mate nove??? Moni uz si doma ci este nie???
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, hlasim sa len tak na rychlo medzi kojenim a kojenim.... :-D dakujeme za gratulacie a drzanie palcov pomohlo. uz sme doma a vdaka manzelovi to zvladame, lebo Patko je velky jedak a chce papat kazdu hodinu, mozno mame aj menej mliecka, tak bojujem ;-) tu je par fotiek na picase: http://picasaweb.google.sk/Moncuska79... ked bude viac casu, opis pridam, ale Ada to uz v kocke zhrnula :-)
Odpovedať
ahoj moni, super ze si k nam zavitala...lebo uz tu tema normalne upada...ja som napisala a kocky tyzden nic...tak snad sa to rozbehne :-) sme radi ze ste doma ze tato pomaha.... albumik nesiel otvorit...neviem ci len mne alebo aj ostatnym kockam...asi to mate zamknute a nikto nemoze vidiet patka 8-) ach jaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. akurat som chcela napisat, ze mi pisala monika. ale vidim, ze ma predbehla. chi chi. :-) ani mne nesli otvorit fotecky. :-(
Odpovedať
ahojte babule veru ani my sme nic nevideli s Terezkou a tak cusala a cakala kym jej ukazem babo :-D :-D :-D ona ma totizto rada babatka, jedno mame v rodine, tak sa nan neskutocne tesi ked ideme na navstevu za Dominikou ... a aj s babikou sa zacala tak opatrne hrat akoby to bolo babo ;-) monika: vitaj doma ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?