Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
leni mne sa zda ze ho poziciavaju v nejakej nemocke...ak chces mozem zistit od kamosky...tusim na 10 mesiacov
Odpovedať
inak dovie co barbori...nevidela som ju ani na skype...asi ma ine starosti ked nepise 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem Barborke ku krasnej dcerke
Odpovedať
Profilova fotka
babule, ja viem ze kazdu chvilu potrebujem nieco od vas poradit, a tera zase boli sme u doktora s nozickami, povedal ze maly nema jadierka, ale ze moze robit vsetko co chce a vsetci v rodine ma vyplasili, tak sme na noc zacali znova nasiroko balit, aj ked doktor nekazal ja som uz tak strasne nevyspata, kazdu chvilu sme v noci hore, keby aspon zaspal ked mu dam mlieko, ale on je aj hodku hore mam pocit, ze cim menej uz pije mlieko cez den, tym viac ho chce v noci a teraz sa nam stalo podla mna uz treti krat, ze akoby sa maly nevedel nadychnut, raz ked sme isli k nasim, zaspal s hrackou v ruke v sedacke, a manzel pustil stierace, on sa zobudil a zlakol sa tej hracky (lebo rukou s nou zahrkotal) a vtedy sa nevedel nadychnut potom sa nam to stalo v noci, zaspala som s nim pri kojeni a on bol medzi nami a lapal po dychu, a ked som ho zdvihla, plakal a bolo dobre a teraz znova, ked som ho po kojeni dala do postielky, (nepustila som hned monitor) a zase tak akoby lapal po dychu doktorka povedala ze to sa mu strava vracia ale ja si myslim ze ked sa mu vracala strava, tak zakaslal nestalo sa vam niektorej to iste?
Odpovedať
adka s tymto nemam skusenost, jadierka nasa ninka tiez nemala uplne ok, ale nekazali balit, inak pocula som od jednej lekarky teoriu ze existuje spojitost medzi rastom zubov a vyvinutymi jadierkami, ze detom ktore neskor narastli zubky tak maju trosku menej vapnika, kt sa prioritne dostava na vyvin jadierok a potom az na rast zubov neviem kolko zubkov mate vy, ale u nasej sa tato teoria potvrdila, ked bola ok s jadierkami tak narastli aj zubky pokial ma lekarka podozrenie na skryty reflux tak si to nechajte potvrdit budete mat lepsi pocit a mozno sa vysvetli to zle dychanie my chodime na gastro do pod biskupic, keby si chcela kontakt tak napis, sme tam velmi spokojni, je to cisto detska klinika tak je to na tom personale aj vidiet
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, dakujem za odpoved, asi to s tymi jadierkami a zubkami bude pravda. Nemame totiz este ani jeden zubok, aj ked to uz dlhsie vyzera ze nas zubky trapia a da sa tomu nejako pomoct, aby mal maly viac vapnika? inak na reflux som sa jej pytala uz dost davno, povedala nam ze aj tak sa to nijako nelieci, povedala ze mozme davat nutriton na zahustenie mlieka
Odpovedať
Profilova fotka
koli comu chodite na to gastro s ninkou?
Odpovedať
ninka slabsie priberala tak nas tam pre istotu poslali, plus nam robili pre istotu sono na skryty reflux a teraz ma intoleranciu laktozy a este mam stale blby pocit ze ci nebude mat aj celiakiu takze tak reflux sa nejako zvlast neriesi ale viem ze k nasej dr chodia deticky s tymi skrytym refluxom a su velki aj tak troj az patrocne deti takze asi moc by som nepodcenovala a skusila sa poradit s odbornikom ja stale som nazoru ze pokial vysetrenie nie je bolestive ani stresujuce pre dieta tak radsej to podstupit a mat dusu na mieste nez potom na poslednu chvilu nieco riesit
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak nech sa to ninke zlepsi a neviete od kedy mozem davat pribinacika a activiu? je to tiez od roka? ten bribinacik asi az od roka, ze lebo jedna znama mi hovorila ze od 8ho mesiaca uz mozem davat bielu activiu neviem ci to je reflux, mne to skor teda hlavne ten prvy krat ked sa to stalo, prislo ze sa zlakol strasne a preto zacal tak lapat po dychu
Odpovedať
inak pokial ide o skryty reflux vo velkom meritku tak sa to chirurgicky operuje, len ten normalny sa neliec resp neriesi nejako inak nez tymi zahustovacimi mlieckami, aspon ja tak viem :-N
Odpovedať
ahojte babule hlasime, ze v oktobri budeme 4 ;-) ;-) ;-) ada: ja som Terezke davala jogurt tusim od cca 9 mesiaca a to bielu activiu a bielu activiu sladku ... ta jej viac chutila a teraz bezne Terezka papa tu activiu s aloe, ta jej velmi chuti a aj mne sa priznam a aj milaciky od Tami ... pribinaciky by sa vraj takym malym detom nemali davat, ale nepoviem ti uz preco ... segra mi to spominala, neivem ci tam nie je nieco, co by nemamli ..... segra robila chvilu u pediatricky sestricku na jesen a ta to maminam neodporucala, radsej Milacik od Tami alebo tu aktiviu ....
Odpovedať
no kto je najlepsia vestica pod slnkom???? 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
leni :-D :-D :-D :-D to kvoli tebe som tu dnp nestihla :-D :-D :-D :-D si si mala mesiac pockat ;-)
Odpovedať
este ma nezatracuj, este budes chciet vediet pohlavie :-D ja uz vieeeeeeeeeeeeeeem, ale nepovieeeeeeeeeeeeeem, iba ak budes na mna straaaaaaaaaasne dobra :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jej fialka, tak gratulujem, tak sa to tu pekne rozrasta s tehotnymi, a teda aj s mamickami.
Odpovedať
leni, no sem s tym ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
chlapec 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to sú mi správičky x-) Fialllka gratulujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, mohla by si mi prosim ta do IP napisat kontakt na gastro do tych Pod. Biskupic? dakujem
Odpovedať
Leni: dievca ;-) ;-) ;-) ;-) ja mam tusenie na dievca ;-) ;-) ;-) ;-) zatial rovnaky priebeh ako pri Terezke :-D :-D :-D a ak spermie so zenskym chromozomom su odolnejsie a vydrzia v tele dlhsie ako s muzskym, tak by to malo byt dievca x-) ada a alex: dakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Adi ved aj od toho sme tu, aby sme si navzajom radili a pomahali ;-) Dufam, ze s Matuskom bude vsetko ok a ako pise Lenka, radsej absolvovat nejake bezbolestne vysetrenia, ako mat zbytocne obavy. Drzim palce. Fialllka gratulujem x-) Babule vy ste ale sikulky s tym druhym kolom :-D Poviem vam pravdu, my sme momentalne v takom rozpolozeni, ze sme si povedali, ze druhe dieta uz asi nie, no uvidime neskor |-| Inak sa mame dobre, Patko mal prave 3 mesiace, uz krasne pasie konicky a nutrilonom som ho nemusela prikrmovat uz mesiac 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, gratulujem k trom mesiacikom. Inak u mna s druhym babom to je tak, ze ked je aj tyzden taky ze sa skoro vobec nevyspim, tak si poviem, ze musim si vsetky chvile s malym vychutnat, lebo uz asi druhe babo mat nebudem, ale zase ked pride trosku lepsia noc, tak vecer casto pred spanim myslim na porod, a ked mi priniesli malickeho aky bol krasny a ake krasne to vsetko bolo a aj je. a zase ved takto snad nebude spat neviem kolko rokov. tak uvidime a u nas to trosku zavisi aj od niecoho ineho ako od toho ci chceme, ale to tu nebudem rozoberat
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeej fialka....to je aka parada.. :-) gratulujeme...xixi no vidis ja som to vsadila na lenku ;-) ze dobre vyvesti :-D :-D :-D xixi no tesim sa ked nam povies co cakas... a ake si mala priebehy u terky ked si bola s nou tehot a teraz? moni - to mozno len teraz hovoris a o dva roky mozno to bude ine... ved teraz sa mate s koho tesit...staci jeden, potom mozno si poviete aby patko nebol sam... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zeny, tak to su novinky, fiallka gratulujem. Vidim, ze sa mate vsetky vcelku ok, tak to je fajn. Adus, prajem vam, aby vsetko dobre dopadlo. My sa mame dobre, malicky nam neskutocne rastie a meni sa pred ocami. Uz papame zeleninku, ovocie a vcelku mu chuti. Vecer davame kasicku a vsetko zapijame maminkinym mliekom. V noci zo soboty na nedelu sme mali taky maly poplach, vecer som si lahla, siahnem na maleho, horuce ruky, horuca hlava, zmeriam - 37,7 tak za hodku zmeriam znova, 38,4. Dala som mu Paralen sirup, trochu som ho odkryla, nakojila a ze do rana uvidim. Rano vstal, teplota nikde a uz sa mu vobec nevratila... ma trosku soplik, ale inak ziadne priznaky choroby, ak som zvedava aky dalsi priebeh bude mat jeho stav...
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. ada - my sme tiez nemali vyvinute jadierka v 9 mesiacoch - ci v ktorom sa to mesiaci chodi. tak nam kazal prist v roku na kontrolu a to uz martinka mala pekne vyvinute. a vobec nemusis balit na siroko. a tiez mohla vsetko robit, co chcela. vobec z toho nestresuj. doktor vravel, ze mozno keby sme prisli o tyzden neskor, tak by ich uz mala. nie je to pravidlo, ze musi uz mat do tych 9. mesiacov. vobec nemusis balit na siroko. a kvoli comu chcete ist na to gastro? lebo sa mu vracia strava? alebo vas doktorka poslala? a alex - ty sa mas ako? kedy mas presne termin? fialka - co to ciiitam. ja odpadnem. :-) gratulujeeeem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak na to gastro, mozes ist aj sama od seba, alebo musis mat odporucanie od doktorky?
Odpovedať
adi uz teraz musis mat vsade doporucenku od pediatricky, je to podla mna na nervy a zbytocne ale ked si to tak vymysleli :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, tak dnes som bola u doktorky pre doporucenku na to vysetrenie, a robila s tym, ako keby neviem co som od nej chcela. Vcera som jej volala, tak povedala, no ved dobre pride, ale aj tak to sa nelieci. a dnes mi hovori, ako casto grcka, (pritom som jej o grckani ani nehovorila) tak som povedala, ze no ako kedy, niekedy viac niekedy menej. a potom som sa jej opytala ci nevadi ze vobec malemu nedavame kase a ona ze no nejake by mal, a potom ze ved uz mu mozete varit normalnu krupicovu kasu co jeme aj my z kravskeho mlieka, ale ze zo sackoveho a nie krabicoveho, ze najnovsie poznatky hovoria, ze od 6. mesiaca uz moze take jest. tak som na nu pozerala jak puk :)) moc sa mi to teda nepozdava
Odpovedať
adi: prosim ta, to mas ako staru lekarku??? :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera ze uz po 50tke ma urcite
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?