Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, len tak trosku som docitala, nejak teraz velmi nestiham... maly mal 2 virusy naraz, teploty a v priebehu tyzdna mu vysli 3 zubky...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som Miskovi dala kasicku s kravskym mliekom az po roku, ked mal 13 mesiacov...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babulienky.Pozerala som že máte už po svadbe tak prosím Vás o pomoc.Nemáte náhodou nejaké pekné odpytovanie od rodičov?Prosím keď áno pošlite mi niečo.ďakujem pekne s pozdravom Gabika :-)
Odpovedať
gabineka, pohladam ak najdem poslem ;-)
Odpovedať
baby, len som chcela reagovať na to DNP, čo ste tu písali. Pozor, aj keď ste stále zamestnané počas RD a dobrovoľne sa poistíte, aby ste mali max. materské pri druhom dieťati, tak aj v tomto prípade musíte splniť 270 dní z DNP, napriek tomu, že máte splnenú podmienku 270 dní zo zamestnania. Tých 26 týždňov, ktoré tu boli spomenuté, tak to platí len v tom prípade, ak už máte nejaké ukončené nemocenské poistenie. T.z., že ak ste dali príp. dostali výpoveď z práce alebo ste si v minulosti platili DNP a prerušili ste. V tomto prípade stačí 26 týždňov, lebo tých 270 dní sa vám pripočítava aj z toho ukončeného poistenia. Odporúčam si prečítať toto: http://jozefmihal.blogspot.com/search... a konkrétne článok Ako získa čo najvyššie materské zamestnankyňa ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
babulina-ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
enika áno, áno, už sme na to prišli, ďakujeme za info :-) Babuľky a čo tej barborkinej princezničke sa nejako nechce... Ja som bola dnes 1x na poradni na Antolskej. Tak sa vytešujem, všetko je ok. Malý má podľa UZV 2900 gramov, nemal by to byť valibuk, aj keď lekárovi sa podľa hmatu zdalo, že má tých 3000-3200.
Odpovedať
alex a ku komu si isla? snad barborka da o sebe vediet, no zachvilu jej bambulku asi aj vyvolaju, mne vtedy hovorili ze tak max8-11dni nechavaju, ze viac nerisknu ale to zavisi asi dost od porodnice ona mala termin 28.1?
Odpovedať
caute barborka nic nic...stale je v nemocke a cakaju, take su o nej info... :-( nejako sa jej nechce betarke... hej hej termin mala 28.1
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ta mala si dava teda nacas... :-)
Odpovedať
caute, som v stave najvacsej vytocenosti, ninku nechcu do normalnej skolky lebo ma bezlaktozovu stravu, ze ju mam dat do specialnej triedy, idem este v pondelok za riaditelkou tak som zvedava ale po telefone ma odpisali relativne rychlo aj ked boli mile ale poslali ma kade lahsie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj to mi le luto... ale ved to by nemal byt taky problem, ved aj tak to ma tu dietu iba docasnu nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved prave, to ma stve ze teraz ju dam do speci triedy a potom o dalsi rok mozme menit skolku, ked to tak dopadne tak sa na to vykaslem a dam ju az o rok ked bude uplne normalna podla predpisov :-D
Odpovedať
v brusku byva Tomasko :)
Odpovedať
JEEEEEEEEEEEEJ Leni tak uz viete pohlavie??? x-) x-) x-) krasa...tak Tomasko, pekne rasti v brusku aby si bol velky chlapisko ... posluchaj a malo kopkaj mamicku :-) :-) :-) Leni tesim sa ze uz viete takuto krasnu spravu...super paradicka...takze budete mat aj aj...to je fajnoveeee inak kocky Barborka ma uz po cisari, neposlala este sms, tak asi je chudatenko unavena...ale tak hadame ze vsetko dobre dopadlo ako malo a uz budu vsetci spolu 8-)
Odpovedať
toto je na FB od barborky ale asi ste si vsimli Barborka Jagnešáková Sice som si dala načas, ale som už tu! Narodila som sa 4.2.2010, moje miery 3410/48 a volam sa Eliška ;-) Ďakujeme za modlitby, že ste na nas mysleli a držali palce!
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej same super spraaavy. gratulujeme barborkeeeee. :-) a leni chlapceka. krasne meno ste vybrali. to meno sa paci aj mne. chi chi. :-D
Odpovedať
ahojte :-) , gratulujem Barborke k Eliske. Verim, ze su obe v poriadku a snad sa Barborka rychlo zotavi a da vediet podrobnosti :-) ...takze teraz je na rade Alex ;-)...drzime palce! Babulina tebe zase gratulujem k Tomaskovi...urcite si rada, ze budes mat parik...a to meno sa aj mne velmi paci x-) My sa mame dobre...dnes sme boli na prvom ockovani. Kristinka to zvladla celkom dobre, dufam, ze nebude mat nejake komplikacie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Leni gratulujem k Tomaskovi a Patko sa tesi, ze bude mat partaka 8-) Som rada, ze s Barborkou to nakoniec dopadlo dobre a gratulujem k malej princeznicke Eliske, nech sa rychlo zotavia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja blahozelam... aj Barborke a Eliske a aj Lenke a Tomaskovi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri a cisara jej robili preto lebo prenasala?
Odpovedať
aj ja som sa pytala presne to iste eriky ale nevedela mi povedat, ale je to zvlastne lebo mne to vobec nespominali ako alternativu kvoli prenasaniu ale mozno sa neotvorila ani po podani tabletiek, ved casom napisu, papa babule inak trhli sme rekordy ninka dneska vstala 8.11 a to spala celu noc :-)
Odpovedať
ahojte aj my blahozelame Barborke ku Eliske aj touto cestou a Lenke ku chlapovi v brusku ;-) tiez sa cudujem, preco jej robili cisarsky ak prenasala a nevyvolali jej ho ... ale ved nam sama povie, co bolo v tom ;-) my sme tiez dnes vstavali ako vy Lenka 8:11 a este sme sa pol hodinu len tak valali v perinach a blbli ;-) aj ked sme neprespali celu noc ale sme boli 3x hore, ale len raz sme sa krmili, co je uspech ;-)
Odpovedať
kocky vobec netusim preco jej robili cisara...len to mi napisala ze sa neotvarala vobec...ani neviem ci jej dali alebo nedali tabletky .... uvidime co nam povie ona sama ked pride domkov z nemocky.... tak ale hlavne je ze to ma za sebou a ze uz budu spolu cela family ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave, hlavne ze je vsetko ok... cisarsky rez nie vobec taky strasny...
Odpovedať
ahojky babulky, nemate niektora na predaj monitor dychu resp neviete o niekom kto ho poziciava ale predava, ked uz cakame toho chlapinu nech sme na neho pripraveni vcera sme plienili obchody, Tomasko dostal nove saticky, sa chodim vytesovat do skrine nad nimi :-D
Odpovedať
pisem ako hotentot poziciava alebo predava :-N inak ninka zacina ziarlit, uz sa tesim ked sa drobco narodi |-|
Odpovedať
tak som bola poobede v dalsej skole a tentokrat to vyzera celkom dobre, s riaditelkou som sa sice nestretla lebo ma choreho otca tak bezala za nim do nemocnice, ale mam si skusit zavolat podarilo sa mi vyspovedat vsak jednu z uciteliek velmi mila, takze jupi maju asi dve bezlaktozove deti takze by s tym nemal byt problem, beru iba deti co dosiahli tri roky ale mame si urcite dat prihlasku ze ju zoberu neskor ak to kapacity dovolia a tak podobne, kludne aj na 4hod iba, to ze som na MD neni na zavadu, maju aj take deticky kt maminy su doma a su teda mensi nez 5rocne, takze celkom fajn sprava :-)
Odpovedať
jej - Eliska - vitaj na svete! Maminke gratulujem a prajem rychle zotavenie! Eliska nech je zdrava a stastna a ma krasny zivot! Babuli, s tymi skolkami to je teda cirkus... majte sa vsetky fajn!
Odpovedať
Profilova fotka
leni - my sme ten nas monitor pozicali monike. a neviem, kedy ho budeme potrebovat. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?