Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak este sa tusim nevyjadrili vsetky baby, ci im to vyhovuje. tusim este ada a fialka.
Odpovedať
Profilova fotka
a tusim ani babulina a silvia sa este nevyjadrili. tak piiiiiiiiiiiiste baby. inak dobre ranko prajem. a nechce sa niektorej z vas ist na nakupy v piatok 19.10. vnoci na nakupy do polska za 470,-? pride sa v sobotu 20.10. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ja sa opatrne hlasim ze ano, lebo mi vcera drahy zahlasil, ze nejdeme na vychod tento vikend ale az ten okolo 20-teho... ale este to nie je iste, takze zatial sa hlasim ze ano... sloniii - vy takto chodievate na nakupy do polska? my sme kedysi zvykli, ale sme to mali vyrazne blizsie (cca 30 kilometrov)...
Odpovedať
Profilova fotka
caute, takze ja 21 nemozem. budeme u nasich po mesiaci. ale kedze je fakt problem sa dohodnut. tak to nechajte na toho 21, stretnite sa bezo mna. nechcem vam to kazit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi tak si to u vasich uzite... ja som tiez doma strasne malo... ale zase svokra mi to vynahradza :-D
Odpovedať
ja 21. mozem ;-)
Odpovedať
adi, snad aspon na vecer toho 21, rovno po ceste od vasich, by si sa mohla zastavit :-N tak cakame na fialku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Silwi tak skús spracovať manželíka, aby ste išli niektorý iný víkend ;-) Eleni pýtala si sa na tú súťaž, myslíš asi tú miss :-) Zo začiatku ma to celkom zaujalo, aj som poslala hlas, ale teraz je tam strááááááááášne veľa fotiek dievčat len s jedným hlasom, až mám pocit, že sa každá nominovala sama =-)
Odpovedať
no - zjavne kazda nevesta sniva, ze sa stane este aj MISS :-D
Odpovedať
Ahojte babuľky... vidím, že si dobre žijete :-D Alex, Sloni a Silwi - tak držkám palce, nech sa na MK rýchlo presuniete do inej oblasti :-D :-D ... mamičkám a drobcom veeeľa zdravíčka a pohodičky... ... a príjemné stretko všetkým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme bamulka... este to tento mesiac nevzdavam a ked dnes mrska cely den nedojde, tak sa zajtra rano testnem... co sa tyka tej sutaze, tak ja mam z toho take zmiesane pocity... aj je celkom zaujimavy napad a take ozviezenie, ale na druhej strane mi to dojde take nefer, lebo kazda nevesta je predsa krasna...
Odpovedať
presne - nevesta je skratka najkrajsia - kazda v ten svoj den, pre svojho manzela a svojich hosti. ale namiesto toho, aby som sutaz ignorovala, tak mna este potom aj stve, ked "vyhravaju" nevesty, za ktore by som nikdy nehlasovala :-| bamuka, dik za pozdravy. uz mas manzela doma? silwi, nech ti to vyjde!
Odpovedať
Článok sa načítava...
silvi, fakt mrska nechodi????????? no super, zatial to nezakriknut a daj hned vediet, umieram zvedavostou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) zatial to vyzera ze poobede si idem kupit testik... ale do zajtra rana je este tak straaasne dlho...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Silwi držím palčeky ;-) K tej súťaží - všetky máte pravdu. Je to trošku neobjektívne, lebo určite je veľa veľa krásnych neviest, ktoré tam ani svoju fotku neposlali a na druhej strane sú tam niektoré fotky, ktoré - povedzme to slušne - tam nepatria :-D Ale kto sme my, aby sme posudzovali, ktorá je najkrajšia? Pre každého manžela tá jeho (aspoň pevne verím :-D ) Je to také malé rozptýlenie.
Odpovedať
Profilova fotka
babulky ak tu este niektora ste tak vam prajem pekny vikend.. sice sa este domov nechystam (v piatok poobede sa proste z bratislavy smerom do trnavy nechodi lebo to strasne dlho trvaaa) ale ani sa mi uz nechce robit, hlavne ked vsade naokolo je uz piatok poobede ;-)
Odpovedať
tak co silvus uz aj ja som netrpezliva ako si dopadla ;-) je to na dobrej ceste??? silvi pozerala som ta na MK ale nenasla som ta :-( ako to? sloni idem najst aj teba :-) alex som nasla hned xixi ale najviac ma hneva babuli lebo stale kazdy den pozeram a nic tam neni pridane
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak na testiku bola dnes rano len jedna / mrchata ale este stale v nedohladne... takze to este to nie je paseee... ale ked mi manzel taky sklamany pri ranajkach rozpraval ze si myslel ze sa to na dovolenke isto zadarilo tak som sa rozrevela ako mala...
Odpovedať
Profilova fotka
a album tam este nemam, nakolko tam nemam co dat... ale babulina by sa mohla polesit a pridat nejake bruskofotky, ze? :-p
Odpovedať
jeeeeeeeeeeej silvi...neboj ono to pride...mozno zajtra ked skusis tak budu dve ciarocky.ved este neprisla mrsula nie?
Odpovedať
mi hovor ved tam chodim skoro kazdy den nakukat...a nic stale tam vidim tych istych 11 fotiek :-D jeeeeeeeeeej tak manzelik by sa uz takto teskal z mimca? tak to je supisne...moj este nechce mimco, v podstate je to takto lepsie ked sme v cudzine, ale niekedy ked idem do obchodu a vidim tie mimi veci tak som uplne hotova a len by som kupovala...dnes som kupila neterke dve tricocka...xixi ma 10 mesiacov :-)
Odpovedať
musim ti este napisat co sa mi stalo...boli nas pozriet nasi v septembri a mamca vytiahla dva bejby testy a ja pozeram ako puk 8-) a mamca no co keby si potrebovala tak som ti kupila.... :-N juuuuuuuuj zlatunka :-D ta by uz chcela byt babina...a tento tyzden mi vola...juj take krasne nohavice som kupila malemu Haladikovi (ja som za vydata Haladova) tak mi ich ukazovala cez kameru :-) xixi tusim ju to chyta...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
eri - moj manzelik sa tvari strasne ekonomicky co sa drobca tyka, a asi musi trocha vyvazit tomoje velke chcenie a ako spravny chlap sa tvari ze si to nepripusta... no dnes rano zahlasil, ze ak sa to ozaj nezadarilo na tejto dovolenke (mrsula este fakt v nedohladne), tak budeme musiet ist v jari na dalsiu :-D moja mamca je momentalne v klidku, lebo brasko ma rocnu princeznu... ale ked troska povyrastie tak nam zase bude pilit usi s vnucatkom... a to uz potom bude asi iba na mne... moji surodenci su starsi, ja som v nasej rodine taky benjaminok... ale svokra by chcela dalsie vnuca asi uz hned zajtra... a co som velmi rada tak aj manzelove deti z prveho manzelstva... ti by ale chceli dvojcata, lebo petko chce brata a sandrika sestricku, takze manzelik sa musi snazit aby uspokojil vsetkych :-p
Odpovedať
ahojky, silvi nezufaj, aj nam prvy test vysiel negativny, trosku sme si poplakali a o par dni skusili a potom take dve vyrazne sme mali ze az, ak mozem doporucit tak rapid clear je najsensitivnejsi, a fotecky idem nahodit tak uz sa tolko na mna necertikujte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
musim pravdu povedat ze este si to nejak nepripustam, proste si naivne myslim, ze som testovala skoro :-p a ked mrchula ani dnes a zajtra nedojde tak zajtra vybehnem do lekarne a kupim dalsi test (dobre ze som nemala doma viac lebo by som sa testovala asi kazdu hodinu)... babuli, my sa necertikujeme len tak strasne nenapadne vyryvame :-D lebo sa chceme tesit s tebou... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej fotocky su uz tam x-) x-) x-) krasne brusinko, pekne tehulkovske... kolko cm ma drobco?
Odpovedať
neviem, neboli sme od 11tt na ultrazvuku, u lekarky som sice bola ale nerobila nam ultrazvuk, ale podla tabuliek by sme mali mat nieco okolo 10cm a 70gramov ja viem ze sa chcete s nami tesit, a je to strasne super pocit, idem michala vypravit lebo leti do mnichova ale vecer sa este prihlasim
Odpovedať
silwi - to vsetci chlapi myslia ekonomicky...a my na babatka...xixi to je tak...a chlap to musi potom vsetko utiahnut tak niekedy je dobre trosku pozriet aj na neho...tak to je super ze manzelik chce babo aj ked ma uz dve deticky...lebo niektory by povedal ja mam a to staci aj tebe... neboj presne ako babuli hovori...uvidis sprav druhy testik a hlavne nato nemysli, aj ked sa urcite neda...ze? ;-) jej idem sa babuli pozriet na fotky :-) jupiiii...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zienky... co nove? ako ste vikendovali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. tak pekny den vam prajem. mame tu zase novy tyzden. tak silwi - ako si na tom? mame nieco nove? ericulka - ja tam nemam vytvoreny albumik. momentalne chodim na jednu nepopularnu temu, kde naberam nove sily a nadej. :-( babuli - idem si pozriet tvoj albumik. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?