Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
tak vcera som sa uz nevladala doplazit ku kompu, ma mama znicila pri nakupoch, ale je zase pravda ze som ju vyprovokovala ja :-D , aspon si kupila kraaaaasne boticky pre seba silvi, a nejake priznaky tehu mas? po pravde nemusis mat, ked to zoberem s odstupom casu tak ani ja som nic moc necitila, len som sa straaaaasne moc sledovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja priznaky mam, ale neviem ci si to uz nevsugeruvavam... - ale som unavena, spat by som isla aj o deviatej a v pohode zaspala aj ked inak som typ sova - mala som mierne spinenie dva dni v case ked by mi mal zacat menzes - co som si vysvetila ako uhniezdovanie vajicka (podla mudrej literatury) - menzes som mala posledneho polroka ozaj pravidelne na 28 den a teraz som uz 32 DC - jeden den mi skoro vsetko chutilo tak divne (akokeby som jedla mydlo) - cikat chodim asi 100x za den a to je asi tak vsetko :-p
Odpovedať
tak to je ono, tak to ma byt, tak si pekne pockaj este zajtra pozajtra a skus testik, keby bol negativny tak zbehni k lekarovi nech ti zoberie krv, resp spravi uzv ;-) drzim pasticky
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem... a co si si vsetko nakupila? ake topanocky? porad kam sa mam vybrat... ja mam stale s topankami problem... obujem totiz 40-41 a obcas ked si vypytam 41 tak sa na mna predavacka tak zvlastne pozrie, s vyrazom v tvari ze lyziarky si chod kupit do sportovych potrieb a nesaskuj nam tu v obchode s talianskou obuvou :-p
Odpovedať
sloni - neboj ... treba tam chodit ked to citis...ja tam chodim omrkavat male skvrniatka...ale to len tak zo zabavy (este neplanujeme babo) a manzelik si mysli ze ja uz chcem... silvi - no parada, drzim palcoky...aj ja si myslim ze to su tie prave priznaky, aj ked som ich este nemala :-D ale pocula som od kamaratok ;-) tesim tesim
Odpovedať
silvi, mamina si kupila v batovi, take kotnickove cizmicky ale nie su vyteplene takze iba tak na jesen, a mali aj 41, dokonca aj viacero, na take kozy predavacky kasli, aj na mna teraz pozeraju ze ci som spadla z jahody ked si chcem kupit nieco na seba, neviem ci mam chodit naha alebo co?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa este netesim, aj ked verim, ze priznaky neklamu :-p kamoska mi zakazali pre istotu stresovat, lebo sa jej snivalo, ze v sobotu jej poslem sms ze som tehotna... tak rozmyslam ci teda nepockam s dalsim testom do soboty :-D :-D inak bratislavcanky - ikea ma tento tyzden narodeniny a su tam nejake zlavy - tak sa mrknite ci sa vam z toho nieco nehodi... sme tam boli v piatok a kupili sme si konecne stol a stolicky do kuchyne... taka sa nam zda byt teraz pekna x-)
Odpovedať
to fakt? musim nabehnut, som teraz cely tyzden sama opustena, misiak isiel biznisovat do mnichova tak som sama, aspon si spravim program ;-)
Odpovedať
jej to fakt? a na stranke je to tiez? lebo akurat vcera som ju pozerala a nic som tam nevidela... my prideme vo stvrtok do BA a musime kupit tam nieco a normal by sme boli :-D keby to bolo lacnejsie...a dokedy to trva, do konca tyzdna?
Odpovedať
Profilova fotka
malo by to byt cely tento tyzden... tusim su to 15-te narodeniny a maju 15 vyrobkov lacnejsie... ak si dobre pamatam... a na ich stranke som to nevidela, ale ked sme boli kupovat ten stol do kuchyne tak take hlasili... co si pamatam, tak je tam kreslo POANG, nejaky gaucik, sada papierovych lamp a nejake salocky ci co to tam bolo...
Odpovedať
ahaaaaaaa...lebo my potrebujeme kupit postel je tam jedna pekna a k tomu madrace a rost...to nehlasili???? :-D :-D asi si nepamatas co? no aj tak sa tam pojdeme pozriet a uvidime...musime to kupit tak ci tak...inak v NL je ovela lacnejsia ikea a tie karty ikea family sa tam brutal oplatia...to nie ako na slovensku kde mas otras vyrobky...tam mas normal aj postele a take velke veci narozdiel od ikei sampon, taska do obchodu...atd. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Babuli krásne ti rastie bruško ;-) Silwi vyzerá to naozaj nádejne, tak stále držíme palčeky :-) Ericulka u nás zase ja rozmýšľam ekonomicky a preto ešte nemáme bábo, manžel by aj chcel, ale sme po uši v dlhoch :-| Babule cez víkend sme trošku renovovali wc - maľovali, dávali dlažbu a komplet záchod vymieňali. Všetko sme zvládli na jednotku, až na to, že pri montovaní nám praskla wc nádrž ]-( V Baumaxe nám ju nechceli vymeniť, ani predať novú, vraj majú len celé sety (nádrž+wc misa), máme si kúpiť nový set :-S A to sme jeden kupovali v piatok. Maximálne vytočení sme, služby otrasné, vôbec neboli ochotní. Dnes skúsime ešte zvlášť objednať novú nádrž. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte manželky :-) jeee... tak Silwi, veeeľmi držkám palce, nech máme ďalšiu tehuľku medzi nami ;-) to by bolo krásne ... no my sme na tom zatiaľ asi ako Monika alebo Ericulka... zatiaľ ešte "nemôžeme"... bolo by to dosť ťažké, aj keď vieme, že by nám naši pomohli |-| ... a inak asi na bud. rok asi sa začneme viac snažiť, mám predĺženú prac.zmluvu na neurčito =-) tak uvidíme, ako sa "zadarí" ... kočky, prajem vám príjemný večer alebo deň, cez deň nestíham tak vás kuknem občas večer
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som cakala na predlzenie zmluvy na dobu neurcitu... tu mam uz pol roka x-)
Odpovedať
... hm, ja som taký "poctivec" - na jednej strane som rada, že už mám tú zmluvu a na druhej mi pripadá nefér voči zamestnávateľovi, že ostanem tak skoro tehnotná... ja viem, že som asi divná... =-) preto aj chceme mimčo až na bud. rok... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem sa vas spytat. v pozicovni podvezky poziciavaju ako samozrejmost k satam, alebo si to musim kupit, alebo to poziciavaju a za aku cenu asi?
Odpovedať
...ahoj majkaa... záleží, či si ho chceš nechať alebo nie... ja som si ho kúpila, nie je drahý, cca. 200 Sk... ale samizdá, že sa dá aj požičať... záleží len na tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majkaa, fakt nie je drahy a je to taka mila spomienka ;-)
Odpovedať
majka, prva druzicka by ti mala zohnat podvazok ;-) je to mila spomienka si ho nechat
Odpovedať
Profilova fotka
majka, mne sa o moj tiez postarala moja druzicka, vybrala ho na svadobnom veltrhu, bola tam so mnou nakolko moj drahy musel do prace...
Odpovedať
Profilova fotka
inak dobre ranko zienky... boli ste niektora vcera v tej ikei? nasli ste si tam nieco?
Odpovedať
silvi, este stale bez mrsky?
Odpovedať
Profilova fotka
ano x-)
Odpovedať
uzasne x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
naivne sa vytesujem, ze to nie je kvoli stresu, ale kvoli tehu... manzelik ma v mojom teseni nejak nepodporuje, tvari sa strasne neutralne (vie aka budem sklamana ak by nie) ale stale mi nakraja nejaku zeleninu, na ktoru ja pravidelne zabudam, poctivo vybera dzusy, aby boli co naovocnejsie a ked vidi ze sa vecer zacinam motat po kuchyni tak ma vyzenie, lebo vie ze hladam nejaky chipsik, keksik albeo nieco a donesie mi nakrajane jablcka...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Silwi vzorný manželík ;-) Vyzerá to nádejne.
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam, ze mu to vydrzi ;-)
Odpovedať
no co silvi ako? baby ja mam od vcera uplne na prd naladu :-( zajtra mame cestovat do BA a vcera sef povedal matkovi ze ho nepusti...tak to je sila, a my uz 2 mesiace mame kupenu letenku - pomooooooooc ;-( som s toho los nervos...lebo sme mali nieco pozhanat a tak cele je to naprd... :-( :-( :-( :-( tak letim zajtra rano sama.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
eri - tak je fakt naprd. ale nic si z toho nerob. asi si musite zvykat, ze sa take nieco moze stavat. hlavu hore. aspon uvidis rodinku a tak. ved to vydrzis a nejako prezijes. ;-)
Odpovedať
ale hej no bolo to pre mna take smutne...ze sme to tolko planovali a ze letenka len tak prepadne kvoli hlupemu sefovi...najviac ma to mrzi kvoli manzelovi, lebo viem ako sa strasne tesil...no on je bojovnik.. hlavne ze sef chodi len 4x do tyzdna do roboty, vzdy jeden den ma akoze pracovny doma...tak som dnes povedala matkovi, nic to, aj ty si to tak zariad ak to pojde....obcas si to tak robil, ale teraz som povedala kazdy tyzden....holandania su strasne drzi narod...ucim ho aj on aby sa nedal a nebol v urcitych vecia makky... 8-) hej na rodinku sa tesim, budeme oslavovat tolko narodenin a menin co som s nimi nebola...nakupila som darceky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?