Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • tak vyzera ze uz vo stvrtok by sme mali vediet vysledky a to kto sa skryva v brusku ci baby boy ci baby girl,hlavne nech to dobre cele dopadne

• Babuli neboj, dobre to dopadne. A daj nám hneď vedieť 🙂

• tak to mozme skusit dat na november. lebo ja este neviem, ci mozem 27.10. mozno tu nebudem.

tak navrhujem 10.11.. napiste kto moze. 😃

• Sponzor fóra
  • babuli. budem na teba mysliet. 😉

• Ja môžem.

• zdravim - ani 10.11 ani 17.11 mi to sice moc nevyhovuje, ale vecer by som mohla prist na otocku do BA.
    27.10 bohuzial nemozem

babuli - velmi ti drzim palce!!!

• Ahojte,
    dobre kočky skúsime to teda na november. S konkrétnym termínom navrhujem počkať, aby sa mohla vyjadriť aj Babuli a Fialllka. Mne okrem toho prvého víkendu vyhovuje ktorýkoľvek novembrový termín.
    Babuli držíme palčeky a som zvedavá, či to bude baletka alebo futbalista 😃

• ahojte... ja zatial mam volne vsetky spominane terminy...

• ahojte kocky

dnes som sa stavila z odberov na nete, o desiatej mam este poradnu, skor sa mi tu nedalo stavit sorry

takze vyjadrim sa najskor ku stretku, v novembri moze byt .... 😉 chcem sa uz dat vypisat od pondelka, a nastupit do prace ... dnes sme boli na odbere krvi ohladom genetickych vad, tak nas cakaju 2 tyzdne cakania .... uz sa mame ok, zaludok uz prestal boliet, len obcas pobolieva ale je to neporovnatelne so stavom pred mesiacom 🙂

uz sa pekne gulatime, musim sa dnes stavit aj omrknut nohavice tehu, lebo jedine nohavice, co som zapla uz zacinaju byt tesne 🙂

babuli drzkaj sa a nech dopadnu testy ok, teda odber plodovej vody .... a nech ste zdravucki 😉

vsetkych vas srdecne pozdravujem ...

v novembri bz som mohla snad vsetky okrem dusickoveho vikendu ..... 😉 a ma napadlo, ze ten DVD maraton by sme mohli dat aj u mna na ubytke, ked to bude cez vikend .... staci priniest notebook, ak ja nebudem mat 😉 tak skuste porozmyslat 😉

majte sa zatial krasne, v pondelok sa ozvem 🙂 idem sa napapat, lebo na odbery som sla nalacno a uz o pol siestej som bola rano hladna ako pes 🙂

• fialka, no to je super - to ubytko znie celkom pohodlne - nikto by nas tam neobmedzoval ani casovo ani sa na nas skaredo nepozeral, ze co si nic neobjednavame...
    tak 10.11?

• pozdravuje vas babulina. uz je doma z nemocnice. poslali ju po 2 hodinach. vobec ju to nebolelo a zajtra by mali byt uz vysledky. tak silno na nu myslite. 😃

• ahoooooj fialllka, som tak rada ze uz je lepsie, ze zaludok uz neboli... tehu nohavky si v Ba zozenies v pohode 😉

ta ubytovna znie fajn... ale aj u nas kludne mozme, draheho vyzeniem k rodicom a budeme mat klud, teda ak by sa vam chcelo do cifera 😬

sloniii, dakujeme za info od babuli, super, ze to uz ma za sebou

babuli, drzime palceky, zajtra ked budem mat tie vysledky tak sa hned ozvi!!! lubky...

• a inak dnes sme boli v avione v nejakom hrackarstve (obzerame uz vianocne darceky) a bolo tam aj oddelenie s kociarikmi a perinkami a vecami pre babatka, a manzelik tam zbadal nejaku prirucku co a ako pocas tehotenstva, tak mi to hned zobral, zlatusik moj 😵

• ahojte,
    Fialllka som rada, že už je ti lepšie, teším sa, že budeš zase medzi nami 😉 Vďaka za ponuku, tá ubytovňa znie dobre.
    Sloni vďaka za odkaz.
    Babuli silno držím palčeky, aby výsledky boli ok.
    Silwi tvoj manželík sa naozaj snaží 😉 Neviem ako ostatné kočky, keďže to stretko budeme robiť bez manželov, mala by som asi problém sa dopraviť do Cífera.
    Eleni mne tak isto 10.11. vyhovuje.

• moncus, tak aky bol vikend so svokrovcami?

• Sponzor fóra
  • Ahojte holky,miesam sa Vam do debaty,ale potrebujem poradit so svadobnym autom.Neviem,kde ho mam pozhanat.V pozicovni chcu do rezervy 150 000 korun,aby sa nieco nestalo a to je moc.A znamych s peknym autom nemam.Mozete mi oradit?Pekny dnik

• ahoj mirkatumka - my sme mali vlastne auticko. 😉 nakolko svokrovci kupili zrovna nove auto superb, tak sme mali v ponuke aj ich, ale my sme si vybrali nase zlaticko skodu 1000MB. takze s tym ti moc neporadim. skus, ci nejaky znami alebo rodina nemaju pekne auto.

• Babuli držím palce, moc na teba myslím, nech je to ok.

Fialllka vitaj opäť, aspoň vieme, že si ok.
    S tým ubytokom je to fakt fajn nápad.
    Dúfam, že tento termín nám už výjde.

• mirkatumka: tiež sme mali vlastné auto, ale skús si tu na stránke vyhľadať témy ako auto, odvoz, doprava, určite tu také sú a tam si kočky navzájom radili. Možno skús nejakú inú požičovňu, tá rezerva 150 tis. sa mi zdá veľmi čudná 🤔

Silwi víkend bol fajn, len sme sa moc nevyspali, lebo svokrovci vstávajú so sliepkami. Ukázali sme im celú Bratislavu, boli nadšení 🙂 Len ma stále viac rozčuľuje, ako svokra do mňa hustí, že by sme už mohli mať bábo. 😠 Pritom som jej nie raz vysvetľovala, že kým sa naša finančná situácia nezlepši, nemôžeme si to dovoliť. Tu nežijeme v ich dedine, aby nás živili rodičia.

• moncus, to treba rozchodit, nas sa to pytaju tiez stale....a vsetci... dnes som volala aj segre, tak aj ona preventivne 😉
    ale ak su veriaci tam im povedz ze je to v rukach bozich a mas pokoj 😛

• caute baby. tak prave som dohovorila s babulinou. este nevedia vysledky az okolo obeda a vsetky vas pozdravuje a dakuje velmi pekne za pozdravy. a potom sa ozve. lezka v postielke a tazko by sa jej pisalo na net. takze zatial tolko. 😉

• jej sloniii, si strasne zlata ze nas takto informujes 😵

babuli, drzime palceky, myslime na teba!!!!!!

• babyyyyyyyyyyy mame vysledky z amnio, tak cakame zdrave a stastne babatko a bude to Nina, takze dalsie marcove dievcatko 😉 ja som taka stastna, padol mi velky kamen zo srdca

• Jéééééj Leni gratulujem gratulujem 😵 , veľmi sa teším, že je všetko ok. Muselo to byť pre vás riadne psycho. Som rada, že už je to za vami a tešíme sa na malú Ninku 😵 😵
    Sloni ďakujeme, že si nás informovala 😉
    Silwi skúšala som to aj s frázou, keď Boh dá, na to mi svokra povedala, že sme pekní špekulanti 😶

• jéžiš lenka, tak velmi gratulujem, ja som mala také nervy, som šťastná že Ninuška bude zdravučká. Dúfam že bude taká šikovná ako jej menovkyňa Poláková 😃
    Veľmi som šťastná 😃 teraz oddychuj, aby si sa zotavila z nervov 😉

• Ahoj Babuli!

Gratulujem a som veeelmi rada, ze to takto dopadlo. Ninka bude urcite krasne babatko. 🙂

• Babuli, to je super... som strasne rada, blahozelam k dievcatku 😵 a spravili ste strasne dobre ze ste si priplatili za rychle vysledky, aspon ste to mali rychlo iste 😉 jej fakt sa velmi tesim!

• Moncus, tak jej na to povedz, ze co je v rukach bozich svokra neovplyvni 😛

• caute babenky. vcera som tu uz nebola, ked som volala s babulinou, ale mam pre Vas odkaz, ze cakaju zdravu Ninusku.

Takze vsetko dobre dopadlo. babatko je zdrave a navyse je to na 100% dievcatko. 😃

• sloniiii, ty chodis do robotky tak skoro rano? nervy moje, ja v tom case este len ranajkujem 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov