Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
tak vyzera ze uz vo stvrtok by sme mali vediet vysledky a to kto sa skryva v brusku ci baby boy ci baby girl,hlavne nech to dobre cele dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli neboj, dobre to dopadne. A daj nám hneď vedieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mozme skusit dat na november. lebo ja este neviem, ci mozem 27.10. mozno tu nebudem. tak navrhujem 10.11.. napiste kto moze. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babuli. budem na teba mysliet. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja môžem.
Odpovedať
zdravim - ani 10.11 ani 17.11 mi to sice moc nevyhovuje, ale vecer by som mohla prist na otocku do BA. 27.10 bohuzial nemozem babuli - velmi ti drzim palce!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dobre kočky skúsime to teda na november. S konkrétnym termínom navrhujem počkať, aby sa mohla vyjadriť aj Babuli a Fialllka. Mne okrem toho prvého víkendu vyhovuje ktorýkoľvek novembrový termín. Babuli držíme palčeky a som zvedavá, či to bude baletka alebo futbalista :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ja zatial mam volne vsetky spominane terminy...
Odpovedať
ahojte kocky dnes som sa stavila z odberov na nete, o desiatej mam este poradnu, skor sa mi tu nedalo stavit sorry takze vyjadrim sa najskor ku stretku, v novembri moze byt .... ;-) chcem sa uz dat vypisat od pondelka, a nastupit do prace ... dnes sme boli na odbere krvi ohladom genetickych vad, tak nas cakaju 2 tyzdne cakania .... uz sa mame ok, zaludok uz prestal boliet, len obcas pobolieva ale je to neporovnatelne so stavom pred mesiacom :-) uz sa pekne gulatime, musim sa dnes stavit aj omrknut nohavice tehu, lebo jedine nohavice, co som zapla uz zacinaju byt tesne :-) babuli drzkaj sa a nech dopadnu testy ok, teda odber plodovej vody .... a nech ste zdravucki ;-) vsetkych vas srdecne pozdravujem ... v novembri bz som mohla snad vsetky okrem dusickoveho vikendu ..... ;-) a ma napadlo, ze ten DVD maraton by sme mohli dat aj u mna na ubytke, ked to bude cez vikend .... staci priniest notebook, ak ja nebudem mat ;-) tak skuste porozmyslat ;-) majte sa zatial krasne, v pondelok sa ozvem :-) idem sa napapat, lebo na odbery som sla nalacno a uz o pol siestej som bola rano hladna ako pes :-)
Odpovedať
fialka, no to je super - to ubytko znie celkom pohodlne - nikto by nas tam neobmedzoval ani casovo ani sa na nas skaredo nepozeral, ze co si nic neobjednavame... tak 10.11?
Odpovedať
Profilova fotka
pozdravuje vas babulina. uz je doma z nemocnice. poslali ju po 2 hodinach. vobec ju to nebolelo a zajtra by mali byt uz vysledky. tak silno na nu myslite. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj fialllka, som tak rada ze uz je lepsie, ze zaludok uz neboli... tehu nohavky si v Ba zozenies v pohode ;-) ta ubytovna znie fajn... ale aj u nas kludne mozme, draheho vyzeniem k rodicom a budeme mat klud, teda ak by sa vam chcelo do cifera :-N sloniii, dakujeme za info od babuli, super, ze to uz ma za sebou babuli, drzime palceky, zajtra ked budem mat tie vysledky tak sa hned ozvi!!! lubky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a inak dnes sme boli v avione v nejakom hrackarstve (obzerame uz vianocne darceky) a bolo tam aj oddelenie s kociarikmi a perinkami a vecami pre babatka, a manzelik tam zbadal nejaku prirucku co a ako pocas tehotenstva, tak mi to hned zobral, zlatusik moj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Fialllka som rada, že už je ti lepšie, teším sa, že budeš zase medzi nami ;-) Vďaka za ponuku, tá ubytovňa znie dobre. Sloni vďaka za odkaz. Babuli silno držím palčeky, aby výsledky boli ok. Silwi tvoj manželík sa naozaj snaží ;-) Neviem ako ostatné kočky, keďže to stretko budeme robiť bez manželov, mala by som asi problém sa dopraviť do Cífera. Eleni mne tak isto 10.11. vyhovuje.
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, tak aky bol vikend so svokrovcami?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky,miesam sa Vam do debaty,ale potrebujem poradit so svadobnym autom.Neviem,kde ho mam pozhanat.V pozicovni chcu do rezervy 150 000 korun,aby sa nieco nestalo a to je moc.A znamych s peknym autom nemam.Mozete mi oradit?Pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirkatumka - my sme mali vlastne auticko. ;-) nakolko svokrovci kupili zrovna nove auto superb, tak sme mali v ponuke aj ich, ale my sme si vybrali nase zlaticko skodu 1000MB. takze s tym ti moc neporadim. skus, ci nejaky znami alebo rodina nemaju pekne auto.
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli držím palce, moc na teba myslím, nech je to ok. Fialllka vitaj opäť, aspoň vieme, že si ok. S tým ubytokom je to fakt fajn nápad. Dúfam, že tento termín nám už výjde.
Odpovedať
Profilova fotka
mirkatumka: tiež sme mali vlastné auto, ale skús si tu na stránke vyhľadať témy ako auto, odvoz, doprava, určite tu také sú a tam si kočky navzájom radili. Možno skús nejakú inú požičovňu, tá rezerva 150 tis. sa mi zdá veľmi čudná =-) Silwi víkend bol fajn, len sme sa moc nevyspali, lebo svokrovci vstávajú so sliepkami. Ukázali sme im celú Bratislavu, boli nadšení :-) Len ma stále viac rozčuľuje, ako svokra do mňa hustí, že by sme už mohli mať bábo. ]-( Pritom som jej nie raz vysvetľovala, že kým sa naša finančná situácia nezlepši, nemôžeme si to dovoliť. Tu nežijeme v ich dedine, aby nás živili rodičia.
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, to treba rozchodit, nas sa to pytaju tiez stale....a vsetci... dnes som volala aj segre, tak aj ona preventivne ;-) ale ak su veriaci tam im povedz ze je to v rukach bozich a mas pokoj :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. tak prave som dohovorila s babulinou. este nevedia vysledky az okolo obeda a vsetky vas pozdravuje a dakuje velmi pekne za pozdravy. a potom sa ozve. lezka v postielke a tazko by sa jej pisalo na net. takze zatial tolko. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej sloniii, si strasne zlata ze nas takto informujes x-) babuli, drzime palceky, myslime na teba!!!!!!
Odpovedať
babyyyyyyyyyyy mame vysledky z amnio, tak cakame zdrave a stastne babatko a bude to Nina, takze dalsie marcove dievcatko ;-) ja som taka stastna, padol mi velky kamen zo srdca
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééééj Leni gratulujem gratulujem x-) , veľmi sa teším, že je všetko ok. Muselo to byť pre vás riadne psycho. Som rada, že už je to za vami a tešíme sa na malú Ninku x-) x-) Sloni ďakujeme, že si nás informovala ;-) Silwi skúšala som to aj s frázou, keď Boh dá, na to mi svokra povedala, že sme pekní špekulanti :-x
Odpovedať
jéžiš lenka, tak velmi gratulujem, ja som mala také nervy, som šťastná že Ninuška bude zdravučká. Dúfam že bude taká šikovná ako jej menovkyňa Poláková :-D Veľmi som šťastná :-D teraz oddychuj, aby si sa zotavila z nervov ;-)
Odpovedať
Ahoj Babuli! Gratulujem a som veeelmi rada, ze to takto dopadlo. Ninka bude urcite krasne babatko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli, to je super... som strasne rada, blahozelam k dievcatku x-) a spravili ste strasne dobre ze ste si priplatili za rychle vysledky, aspon ste to mali rychlo iste ;-) jej fakt sa velmi tesim!
Odpovedať
Profilova fotka
Moncus, tak jej na to povedz, ze co je v rukach bozich svokra neovplyvni :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky. vcera som tu uz nebola, ked som volala s babulinou, ale mam pre Vas odkaz, ze cakaju zdravu Ninusku. Takze vsetko dobre dopadlo. babatko je zdrave a navyse je to na 100% dievcatko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniiii, ty chodis do robotky tak skoro rano? nervy moje, ja v tom case este len ranajkujem =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?