Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
babuli, krasa! velmi sa s vami tesim! silwi - to iba my sme tu sedmospaci - nevsmila si si, ze sloni a adka tu kazde rano prispievali uz od 7 - 7:30? no a vecer sa nedalo s kym "pisat"...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. :-D hej, hej, chodim do prace na 7.h mam to asi 15 od domu. a manzel ochadza pred pol 6.30h do prace. takze sa spolu aspon naranajkujeme (po 6.h) a ja si do 6.30 h polezkam. vzdy asi takych 10 min. a potom vstanem do prace. :-D aspon mozem skor odist. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodievam do prave tak na pol deviatu - trisvrte na 9... pred osmou odchadzame z domu a zalezi podla poctu buraciek na dialnici... predvcerom sa nam ale pokazilo afticko tak teraz chodievame vlacikom... z domu odchadzame pred siedmou ale v praci som az o pol deviatej 8-(
Odpovedať
ach babule - mne sa tak nechce pracovat!!! a mamina ma zajtra narodky a zas som si zabudla zapisovat priebezne napady na jej darcek a teraz som nahrata - uplne bez fantazie...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zenusky... ako ste vikendovali?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. my sme boli v sobotu kuknut tigriky v kostolnej pri dunaji. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, to je tam, kde ich mozes aj krmit?
Odpovedať
Profilova fotka
hej bolo to uplne super. :-D
Odpovedať
sloni, nemali ste byt v polsku? ci ste zvladli vsetko? ja som dneska isla do prace, a taaaaaaaaaak strasne sa mi nechcelo, som v stave ze neznasam vlastnu robotu, to je hrozne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
babuli a nemohla si este ostat doma? uz sa citis ok?
Odpovedať
teoreticky to lekar nechal na mne, ale citim sa v pohode uz piatok som mala pocit ze so mnou ani nic nerobili, a konci nam akurat projekt tak by som to rada uzavrela v termine, lebo potom nasleduje za tym taky mini projekt a pokial ho nedokoncim tak nemozem ist na matersku, takze cim skorej to chcem mat z krku aby po vianociach som si fakt iba prisla upratat stol odniest veci a zamavat vsetkym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak to hej... som rada ze sa citis dobre... super ze vies co ta v praci caka a vies si to rozlozit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babuli - mali sme ist, ale bolo malo ludi, tak sa to odlozilo na buduci tyzden. :-D
Odpovedať
aha, no bud vikend sa budeme vyvalovat v tatrach sa tesim jak mala, konecne dovolenka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, tak vy sa mate baby, jedna do polska, jedna do tatier ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album.... http://www.modrykonik.sk/album/album.... tak tu si mozete pozriet, ze ako nam bolo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tie prve fotky boli fotene na nas fotacik
Odpovedať
cool - sloni, uz mas dalsiu partiu z webu! tie tigre poznam - chodi tam jedna moja kamoska a odkedy tam bola prvy krat, magicky ju to tam taha stale znova a znova...
Odpovedať
Profilova fotka
hej, boli sme tam na stretku z missediek. kvoli tomu, aby sa nam cim skor podarilo otehotniet. :-D zevraj su to plodne tigre :-D uvidime, ci budu mat taku magicku silu. :-D ;-) ten chlap si utahoval, ze to je akoby sme boli s 35 chlapmi v posteli. taku silu to ma. :-D ale inak bol riadne dvojzmyselny. :-D si z nas utahoval a ze je sexuolog a take kravinky nam narozpraval. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iank, fakt to bolo uplne perfektne. najskor sme mali respekt a bali sme sa ich dotknut. ale ten sefko nas normalne chytil a drzo polozil ruku na tigra. a priniesli sme si aj slahacku a tak sme ich krmili a mal taky drsny jazycek. :-D ten co sme ho hladkali ma 1,5 roka a tie 2 v klietke, co boli baby, tak tie mali 0,5 roka. este maju malicke, ale tie az o 2 tyzdne budu krstit a ockovat. tak k tym nas nepustili. :-D
Odpovedať
ach - ten sexizmus na kazdom kroku: ja vzdy oci vyvalujem, ked pridem na SK, ake billboardy tam visia - najnovsi ten, ze nech si "zenske" robia, co chcu -> uz ani len "zeny" nevedia napisat ]-( btw - ja si myslim sloni, ze sa zadari aj bez tigrov...
Odpovedať
ahojte zienkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ;-) tak sa hlasim konecne z prace ;-) vsetci ma tu vitaju, hladkaju mi brusko, fajn pocit ;-) a nove tehu nohavice su k nezaplateniu :-D hodim foto do albumu na konika lenka, supis, ze vysledky ok, moc moc som na teba myslela ;-) a som velmi stastna, ze Ninka bude zdravucka a krasnucka isto po mamicke ;-) my cakame na vysledky testov az o 2 tyzdne, ale sme zatial v pohode ;-) inak pekne rastieme, maternicu mame 2cm pod pupcekom ako lekarka nahmatala a o mesiac ideme na dalsie sono ;-) som rada, ze sa napad s ubytkom na DVD pacil, nemal by to byt problem do 22:00 od rana v pohodke ;-) len to, ze je to v DNV odruky ale zasa na druhej strane, nieco si objedname na papanie alebo ukuchtim ked budete pozerat nase DVD a je to ;-)
Odpovedať
DNV je super - mozme sa tam poprechadzat aj trochu po vonku. a ja mozem zobrat niekoho z mesta autom - ale az po 14. do 12 mam seminar vo W.
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja dufam, ze sa to podari. :-D hlavne, aby druhy pokus vysiel... ale bolo to peknucke ozivenie. a fakt tie tigre posobia, tak magicky. :-D bolo to uplne perfektne. aj trosku adrenalinove. predsa len je to selma. ale pan daval na nas pozor. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Víkend bol fajn, v sobotu sme boli na návšteve u brácha a v nedeľu sme boli v nemocnici za babkou. Takže o prgram sme mali postarané.
Odpovedať
Profilova fotka
A Fialllka pridaj čím skôr foto, lebo som strááášne zvedavá, ako ti narástlo bruško :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka krááásne bruško x-)
Odpovedať
fialllka, suprove brusko x-)
Odpovedať
aj ja sa pridavam...krasne brusko... :-D teraz si ho mozete s babuli porovnavat.... juj baby my sme mali na predlzenom vikende svagrovcov s malou 10 mes. laurou brrrrr taki sme boli s manzelom nevyspati ze hroza...tak sme sa tesili na nedelny vecer ako zalahneme do postele a ze sa nebudeme budit kazde dve hodky :-) inak sme kupkali spolu, kocikovali a hrali sa a to bolo krasne... :-D drzim palce maminy aby ste to vedeli v pohode zvladnut... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, to brusino je uplne perfektne, ktory tt si teraz? babuli a ty sa nechystas pridat nejake updatnute fotocky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?