Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Ericulka to je naozaj nepríjemné, takto mu to zatrhnúť chvíľu pred odletom :-| Napriek tomu ti prajem, aby si si ten pobyt s rodinkou užila naplno, ako to len pôjde. ;-) Silwi sme všetky v napätí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak to je naprd :( ale aspon ty mozes ist... a co sa mna tyka, tak menzes este stale nemam ale druhy testik som si zatial nerobila, aj ked baby ma na MK spracovavaju od rana, tak som si bola jeden kupit a chcela som pockat do zajtra rana ale neviem ci sa ubranim :-p babulina sa ma snazi podplatit lizankou :-D
Odpovedať
hm - to su ale novinky! eri - ja, ked som tu zacinala robit, tomas prave dostudoval a mal mat v stredu promociu. tak som si zobrala volno - prvu dovolenku od stredy do piatku, ze po promocii pojdeme spolu na chatu. ako prekvapko mi ale sef v pondelok oznamil, ze vo stvrtok mam meeting v prahe. tak to bol skrt cez rozpocet a aj logisticky dost narocne - promocia vo W, oslava v BA, vecer po oslave let do Prahy (svokra na mna dost zazerala, ze ake su to sposoby z oslavy odchadzat), stvrtok po meetingu naspat do BA a z letiska rovno na chatu na Liptove - dorazili sme tam okolo 3 v noci ale predsa... teraz viem, ze to bol asi "taky vstupny test lojalnosti" a uz mi to nikdy nespravil...
Odpovedať
hm neni to nic dobre ale musime si na vselico zvykat ked sme v zahranici...tam to je tazsie... hm, eli tak to si mala tiez dost tazke a narocne rozhodnut sa ze co a ako...no super ze ste to tak dobre zvladli... svokrusa to nepochopila??? :-| siwi urob za lizatko sa to oplati 8-) xixi aspon budes vediet na com si
Odpovedať
Profilova fotka
eri, mas pravdu, za tu lizanku to sa fakt oplati, zajtra rano testujem :) eli, to je fajn, ze to spravil iba raz... keby to bolo pravidelne, tak by to bolo dost na nervy...
Odpovedať
no tak to som zvedava ... sice si to precitam az cca o 13:00 ale aspon sa potesim 8-) tesim a drzim palce pri zajtrajsom rannom testovani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... poniektore uz viete z MK... rano som si robila dalsi testik a vysiel negativne... babuli, som ti chcela odpisat na IP, ale nechce ma pustit, stale mi to zamrzne :(
Odpovedať
silvi v pohode, ale radsej sa fakt objednaj k tomu lekarovi, aspon budes mas istotu
Odpovedať
inak to stretko dufam plati, na buducu nedelu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dufam, ze ano... plany mojho manzela co sa tyka cestovania sa menia 2x denne, takze na to sa nejak neviazem :) a na zajtra som objednana na odbery z interneho (som bola na rocnej prehliadke) tak hadam by sa mohli aj na to mrknut, ved to tiez patri k celkovemu stavu, to moze zmenit nejake hodnoty, no nie? a potom vysledky budem mat v pondelok vecer... ved zajtra rano budem mudrejsia...
Odpovedať
ja so stretkom 21.10 tiez ratam! silwi, na krvnom obraze by sa to tiez hned ukazalo. tak zatial to ostava tak, ze ked to pride, tak to pride...
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim... ale ved zajtra zistim co mi povedia pri odberoch a v pondelok idem pre vysledky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
len hladinu hcg moze podla mna dat vysetrit iba gynekolog, minimalne aspon ziadanka by mala ist od neho, krv ti uz moze zobrat hoc kto, je to kvoli poistovni, aspon tak sa mi mari
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som sem dlhšie napísala, lebo v práci toho bolo a stále je dosť, ale chcem vás pozdraviť, Silwi držím palce, nech je v brušku fazuľka. :-) A teším sa na stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Silwi ako píše Eleni, keĎ to má prísť, príde. Nie každému sa to podarí tak rýchlo ako Babuli :-D Alex konečne sem aj nakukneš ;-) Na stretko sa teším. Tento víkend k nám prídu svokrovci (z východu), tak držte palce, nech to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence chcem vám popriať pekný víkendík, maminám veľa zdravíčka a oddychu a snažilkám úspešné snaženie :-) No a nám ostatným hlavne oddych a pohodičku ;-)
Odpovedať
ahojte, je mi to strasne ale strasne luto ale v nedelu nebudem moct prijst na stretko :-( , v stredu ideme na odber plodovej vody a par dni resp aspon tyzden budem musiet lezat, takze nehrozi ze by som za vami prisla, je mi to naozaj luto len toto sme necakali ani my, v pondelok mi zavolala totiz lekarka ze nam vysli zle geneticke testy a musime s tym robit nieco dalej, mame podozrenie na downov syndrom, v piatok sme boli na genetickej konzultacii a tam ako sme predpokladali nam povedali ze iba amniocenteza moze povrdit ci drobcek je postihnuty alebo nie, nakoniec sme sa rozhodli ze si tie testy dame urobit aj ked to bolo asi to najhorsie rozhodnutie v nasom zivote, ved ja sa este ozvem v priebehu tyzdna, pekny zvysok vikendiku este vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, drzime palceky, hlavne bud silna a mysli pozitivne... kolegynka tiez bola na odbere plodovej vody (lebo jej sestra ma downa) a dopadlo to superne ;-) a aj u vas to tak bude... myslime na vas!!!!! inak ja od pol piatej rana poctivo kramujem ]-( takze tie jednopalickove testy neklamali...
Odpovedať
jeeeeeeeeeeej silvus to mi je luto...no neboj...dobre bude ;-) myslime babuli neboj aj kamoska bola...zevraj to nebolelo...dalo sa to zvladnut a tiez lezkala...je lepsie si to dat urobit hned...teda moj nazor... myslim na teba
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. tak babulinka silno na teba myslim. vsetko dobre dopadne. silwi - tak to mi je luto. ale hlavne, ze uz sa to nejako vyriesilo - myslim to cakanie a neistota.a mozete sa snazit dalej. mozno budeme potom rovnako na tom. :-D a budeme spolu tehulkovat. :-D drzte sa. inak baby nepresunieme teda ten termin ked babulina a ani ada nemozu? kto nemoze neskorsie? lebo ani fialka sa este neozvala.takze ani netusime, ci moze.
Odpovedať
sloni, kvoli mne to neprekladajte a chodte si to pekne uzit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiez suhlasila s tym, ze to prelozme... uvidime co na to povedia ostatne.... ;-) sloniii - no to by bolo super :) dufam, ze uz od buduceho mesiaca :-D
Odpovedať
ahojte baby, nepripajam sa do vasich debat bo sa ma netykaju...tak len tak sem tam napisem co a ako... tak uz som spat v NL...vcera sme mali 5 hodinove meskanie...brrrr skoro ma slaktrafil :-. a domov som prisla o 1.30 rano...este ze bol manzelik tak obetavy ze ma cakal na letisku...juj a teraz som rozbita :-D pa a nech vam vyjde stretavka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Babuli veľmi veľmi držím palčeky, nech to dobre dopadne. Tiež by som bola radšej, keby na stretku bola aj Babuli. Len neviem, či by sa nám podarilo dohodnúť nový termín, keď aj tento nám trval tak dlho, kým sme sa zladili :-N Predpokladám, že potom by nám vyšiel až november, tak si povedzte ako chcete ;-) Ericulka hlavne že si pricestovala v poriadku a dúfam, že si si to voľno užila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak ja teda súhlasím s tým preložením. Nech sa stretneme pekne pokope ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez myslim, ze by sme to mohli prelozit. navyse sa fialka vobec neozvala. vie o stretku? a neviete niektora ako sa ma? nemate na nu tel.cislo?
Odpovedať
jeeeee ste zlate, fialllka je pn do stredy, o stretku podla mna vie ale nevyjadrila sa k nemu kedze nevedela ako dopadne, a cislo na nu ja osobne nemam, mozno niekto iny
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni, fialllka tuším spomínala, že do 17. bude na PN-ke. Možno potom sa nám ozve. Tak navrhujte ďalšie termíny. Ja nemôžem len od 31.10. do 4.11.(budeme na východe oslavovať 5. výročie, čo sme s Marekom spolu ;-) ), potom hocikedy.
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli a nech ti testy dobre dopadnú! Držím moc, moc palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa prispôsobím na hociktorý termín.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?