Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem krasne babuky x-)
Odpovedať
silwi jéééééj tak strašne Vám gratulujem, konečne ďalšia tehulka. Velmi sa teším, gratulujem a žiadne stresy v práci x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem martus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, prave som sa rozpravala s babulinkou (prave krvopotne riesi kuchynu) a rozpravali sa o tom, ze by sme mali dat stretko cim skor, aby este aj marcelka mohla dosjt... dajte vediet kedy vam vyhovuje... buduci tyzden? alebo ten dalsi?
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky ja môžem až po siedmom februári, lebo teraz som chorá a nechcem vás nakaziť a o týždeň ideme na dovolenku. Dúfam, že vám to bude vyhovovať potom a ak nie, tak hádam nejaké foto zo stretka prihodíte, nech sa môžem aspoň pozrieť na vás.
Odpovedať
Silwi - straaaašne moc blahoželáááááááááám :-D ;-) :-) tak konečne ďalšia mamička medzi nami xixi tak nech sa ti to potvrdí ešte na 120% a užívajte si to... hlavne kľud a pohodičku... ale to už vieš sama... x-) teším sa s tebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule tehulky, kedy vy ste hlasili tehu v zamestnani? v ktorom tyzdni?
Odpovedať
som v stredu 23.1 pracovne v BA, takze by som vecer mohla. inak iba vikendy... len ci ma tymi bruskami vsade naokolo uplne neohurite? ale alex to isti, alebo nam oznami tiez novinu? no piste, ci je streda vecer ok
Odpovedať
Profilova fotka
Elen, ak by som už nebola chorá, tak si čas urobím. Budem sa snažiť, čo najviac ležať, aby bacilky čím skôr odskákali. No a novina určite nebude, v nedeľu čakám mrchu a už sa hlási bolesťami brucha, takže u mňa asi nie.
Odpovedať
jej Silwi gratulujem moc moc moc :-) Alex neboj to pride...hlavne nato vobec nemysli....lebo vela bab co mysli tak nic a ked nemysli ze uf uf tehot??? ;-) drzim ti palceky....aby si mohla byt takto medzi babami.... INFO o mne: a inak babule, dnes som sa prihlasila na kurz angliny :-D som si myslela ze jedaaaaaaaa snad ma nedaju na basic...ze sak viem pocitat...one, two, three,...aj mother, daddy, sister viem :-p dobra som nie :-D a zrazu ja som sa ani nepripravovala a isla som tam ze si ho idem zaplatit a oni ze no pekne pisomna cast a ustna aby sme vedeli kde vas mozeme priradit...a ja ze uf uf ]-( co ste sa zblaaaaaaaaaaaznili???? ;-( a nakoniec to vyslo ze som v Pre-intermediate :-D :-D :-D tak to je najvyssi stupen co tam ucia...jeeeeeeeej tak od utorka brutal na sebe makam aby som sa tu zamestnala v nejakej firmicke....
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem krasne eri... drzime palceky aby ti ta anglina sla pekne sikovno a aby si si potom rychlo nasla dobru robotku... co sa tyka stretka ja zatial mozem stale...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute babule. vcera sme boli na kontrole u p. doktora. vysetrenia dopadli dobre. narastli sme. meral stehennu kost a priemer hlavicky. najskor ma kukal cez ten vaginalny - tam bolo babatko cez celu obrazovku a hlavicka sa uz nezmestila a potom uz aj cez vrch bruska a tam bolo zase malilinkate. :-) velkostou sme stale tyzden pozadu. ale to vobec neva. :-) brali nam krv na geneticke testy. a stazovala som sa, ze mi nechuti jest a dokonca som schudla, tak mi nakazal dnes rano prist na krv - aby mi dal spravit pecenove testy, a chodim na kontrolu na endokrinologiu - stitnu zlazu skrz jedno dedicne ochorenie, co ma babka. tak mi kazal aj na to brat krv, hoci sa to tusim bere v 24tt. ale preistotu. bola som posledna, tak straaaaaasne dlho prehraboval papiere. :-) a na dalsiu kontrolu ideme o mesiac. fotecku nemam, lebo stale nema papier :-( ale nevadi. hlavne je, ze malinke je ok. bolo otocene zboku, takze ani nebolo vidiet, co to je. silwi - ja som to este stale neprezradila. |-| ale uz sa chystam. len nie je akosi cas a priestor. eleni - ja sa este doliecujem. ale mozno by som mohla. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
slonii a ked si bola na pn, sa nepytali ze preco? lebo u nas su vsetci taki strasne zvedavi... jede kolega sa ma drzovku priamo do oci asi 2x do mesiaca pyta ci este nie som tehotna (sa boji ze dostane cast mojej roboty)...
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som bola pn, lebo som bola chora - tak to 2 tyzdne a teraz som si brala 2 dni dovcu a sef videl, ze som chora. a vtedy v lete som povedala, ze som mala problemy so zenskymi vecami a preto som bola na operacii. vies ako to je v chlapskom kolektive. na to sa nikto nepyta.
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas je mix (aj muzi aj zeny) a strasidelne su vsetci klebetni...
Odpovedať
silwi, toho tvojho kolegu inak chapem - urcite, ze tvoju robotu budu musiet rozdelit medzi ostatnych... kedy im to planujes povedat? po 3 mesiacoch?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi hned ako to budem mat potvrdene od Dr. teda se vsim vsude aj s tehu knizkou, takze asi tak po tych troch mesiacoch... a moju robotu si asi nerozdelia, to by bolo vela... sa bude musiet najst novy clovek na to, a bude sa musiet zaskolit... najvacsia sranda je, ze sefica pred tym nez isla na dovolenku nam nakazala jej vsetko oznamit dopredu, ze nechce ziadne prekvapka, ked sa vrati z dovolenky a toboz uz nie pocas... a ja som samozrejme testovala v den ked odlietala =-)
Odpovedať
jak dlho bude sefka na dovolenke?
Odpovedať
Profilova fotka
2 tyzdne... ale jej to musim povedat cim skor, aby vedela, ze potrebuje na vyberovom konani hladat rovno dvoch ludi a nie jedneho (jeden kolega dal vypoved)...
Odpovedať
Profilova fotka
asi ma šľak trafí, napísala som siahodlhý príspevok a celé ma to vyhodilo ]-( Tak znovu. Ahojte, teším sa, že vás zase čítam. Silwi srdečne gratulujéééééééééém a želám veľa zdravíčka a pohody :-) Fialllka som rada, že všetko je ok a budete mať teda dievčatko? Vyhoď nám nejaký termínik, kedy by si sa s nami mohla stretnúť ešte pred tým, než pôjdeš na materskú :-) Sloni, dúfam, že testíky dopadnú dobre a to nechutenstvo je len vedľajší príznak tehu ;-) Daj nám potom vedieť, čo a ako. Teraz sme ostali netehu len ja, alex, eleni a ericulka ak sa nemýlim. Alex si ďalšia na rade, držím palčeky a ako píše Ericulka, niekedy je lepšie sa príliš nesnažiť a ono to príde :-) Ericulka veľa šťastia na angline a pri hľadaní práce. Eli 23.1. na stretko môžem prísť, víkendy mám až do 3. februára obsadené :-) Ale hocikedy cez týždeň sa viem zariadiť, tak hlavne Fialllka by mala vyhodiť nejaký termínik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem moncus x-) este netehulka je bamulka... ale podla toho co pisala naposledy tak by uz ani neboli proti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, musím sa vám pochváliť, aká som šikovná. Neviem, či si spomínate na príhodu s vymazanými fotkami z našej svadbičky, čo mi segra vymazala. No tak sa mi podarilo cez jeden program dostať z tej karty aspoň 98 fotiek. Aj keď to nie sú tie, o ktoré mi tak veľmi išlo, lebo začínajú až hádzaním kytice a ja som chcela najmä fotky z fotenia na hrade, ktoré fotil len švagor, aj tak to poteší. Som na seba hrdá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alex chvalime ta za to aka si sikovna :-) ale my sme to aj tak vzdy vedeli, ze si sikulko ;-)
Odpovedať
AHOJTE DIEVCENCE ;-) SILWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM, TAK VELMI SI MA POTESILA, PRAVE SOM SI SADLA NA NET, LEBO POSLEDNE DVA DNI SOM BOLA U NASICH A TAM NET NIE JE A TERAZ SME DOBEHLI KU SVOKROVCOM A KU PODIVU IM FICI A NIC NEMAPADA, TAK SOM SI RYCHLO ISLA PRECITAT CO STE POPISALI A MALA SI MA VIDIET :-) MAJKO SA NA MNE SMIAL, AKO SOM SA TU VYTESOVALA, HNED BOL ZVEDAVY, CO SA DEJE x-) TAKZE SILWIIIIIIIIIIIIIIII MOC MOC GRATULUJEM A ZELAM VELA ZDRAVICKA ;-) JA SOM TO V PRACI OZNAMILA, AZ KED SOM TO MALA POTVRDENE OD DOKIHO A TEDA AJ TEHU KNIZKU, TEDA, KED SME BOLI V CCA 11TT ;-) SLONI, SUPIS, ZE BABATKO SA MA DOBRE A ISTO TO NECHUTENSTVO JE SPOSOBENE TEHULKOVANIM ;-) DRZIME PALCEKY, ABY TESTY DOPADLI DOBRE ;-) ALEX, SI SIKULKA S TYMI FOTKAMI ;-) ERICULKA, VELA ELANU A STASTIA NA HODINACH ANGLINY A PRI HLADANI PRACE, NECH RYCHLO NAJDES, CO SA TI BUDE PACIT ;-) IDEM SA VYJADRIT KU STRETKU: TENTO VIKEND, CO PRIDE TO ISTO NEBUDEM MOCT, TO IDEME NA SVADBU ;-) A CEZ TYZDEN MOZEM ;-) ZATIAL SOM CCA DO 18.2. V BA, S VYNIMKOU 11.2. KEDY MAM DALSIU PORADNU A TEDA V BA NEBUDEM .... TAKZE VYHOVUJE MI AJ TERMIN STREDY, KED MOZE AJ ELENI A POTOM SI MOZME HODIT KLUDNE ESTE DALSI, VO FEBRUARI, KED BUDE MOCT AJ ALEX, HMMM? ;-)
Odpovedať
babenky, dnes tu nik nebol? :-(
Odpovedať
ja som ti posielala aspon IP ;-)
Odpovedať
ja som to nasla az teraz ;-) babuli ako si to vyriesila s tou dofcou? aj tebe mala pavianca poslat info, ako mi pisala, nieco si naviac riesila? ;-)
Odpovedať
ja tu sem tam kuk....no nikto sem uz nechodi :-| pripravujem sa na moju prvu zajtrajsiu english hodinu...xixi a poviem vam ze mam normal lepy ako to dopadne...a na druhej strane sa tesim, ze spoznam novych ludi :-D take zmiesane pocity inak mi dnes mangel odisiel ro Rumunska na sluzobku a vrati sa az v piatok vecer, tak som samicka :-S ale zvladnem...zajtra idem spat ku kamaratom...tak budeme blbnut 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte... ja som dnes normalne seriozne makala... ale akosi som nestresovala... sa snazim menit trosku pristup k praci a nestresovat viac nez je nevyhnutne nutne... dufam, ze sa to naucim 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?